Remis z Resovią!
Dodano:28 Aug 2018 23:47
22.08.2018 Resovia Rzeszów - ELANA TORUŃ 0:0

Trzecim wyjazdem na jaki bylo nam dane pojechać w tym sezonie była daleka wyprawa do Rzeszowa na mecz z miejscową Resovią. Znając naszą tendencję do spóźnień a chcąc uchronić się przed opuszczeniem choćby minuty tego spotkania, zbiórka wytyczona jest na godzinę 6 rano czyli 11 godzin przed rozpoczęciem spotkania. Z małym poślizgiem wyruszamy z Torunia w sile autokaru oraz 7 aut. Droga mija sprawnie w wesołej atmosferze, jak się okazało zapas czasu był wystarczający gdyż nawet godziny szczytu i towarzyszące jej korki w centrum Rzeszowa nie utrudniły nam dotarcia do miejsca docelowego na czas. Pod bramami stadionu czekała na nas już liczna delegacja Stali Rzeszów (około 400 osób) oraz Karpat Krosno. Podczas spotkania wspierali nasz także ziomale z Ruchu Chorzów w 15 głów, KS Myszków oraz gościnnie Polonia Przemyśl. Samej Elany na sektorze gości stawiło się około 90 osób, wywieszamy flagi takie jak "Toruńska Elana", "Elanowcy", śp. Mucha, "Ekipa Wyjazdowa" oraz baner dla śp. Kupca a także fany Karpat Krosno "Chuligani Miasta Szkła" oraz płótno KS Myszków "1947".
Samo spotkanie przebiegało w atmosferze nieskrywanej nienawiści. Chorągiewy z Resovii pomimo dużej mobilizacji na to spotkanie prezentowały się mizernie, było ich zdecydowanie mniej niż naszej koalicji, widoczne po ich stronie wsparcie z JKS Jarosław (65 osób ) oraz Unii Tarnów. Festiwal wyszukanych bluzgów oraz celnych pocisków, przeplatany niezłym dopingiem dla naszych piłkarzy niestety nie poniósł ich do zwycięstwa, spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. Po meczu jesteśmy chwilę trzymani na sektorze, następnie otrzymujemy prowiant na drogę powrotną od Stali i ruszamy w długą drogę powrotną. W Toruniu meldujemy się o godzinie 4 rano, tym samym końca dobiegł najdalszy w historii wyjazd Elany liczący blisko tysiąc kilometrów. Pozdro dla obecnych Fanatyków, do zobaczenia na szlaku wyjazdowym!

Warto dodać, że podczas przerwy w spotkaniu nasze dobre relacje ze Stalą, które trwały już od dłuższego czasu, przerodziły się w oficjalny układ. Z tego miejsca pozdro dla chłopaków z lepszej części Rzeszowa, każdy to powie Stal Rzeszów rządzi w Rzeszowie!

Kilka dni później jako Elana jesteśmy obecni w około 30 osób na spotkaniu Widzewa Łódź z Resovią Rzeszów.
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews