Wygrana z ROWem!
Dodano:28 Aug 2018 23:44
18.08.2018 ELANA TORUŃ - ROW Rybnik (zaległy opis)

18 sierpnia 2018 w ramach piątej kolejki 2 ligi Elana zmierzyć się miała z fan clubem Górnika Zabrze... a mianowicie z ROWem Rybnik! Było więc wiadomo iż dwa tygodnie po meczu ze Stalówką do Torunia zawita kolejna zorganizowana ekipa kibiców przyjezdnych ze swoimi kolicjantami z którymi lekko mówiąc nie jest nam po drodze.

Wobec tego na około tydzień przed tym szpilem ruszamy równocześnie z mobilizacją zarówno na ten mecz z Rybnikiem jak i na pojedynek wyjazdowy zaplanowany cztery dni później (w środę) z niejaką Resovią Rzeszów. Oba te spotkania można byłoby określić mianem hitów drugiej ligi jak i zaliczyć je do kategorii tzw. podwyższonego ryzyka

Na pierwszym meczu z ROWem mogliśmy liczyć na wsparcie naszych ziomali z Widzewa, KKSu Kalisz i oczywiście Chorzowskiego Ruchu, którzy tego dnia w Toruniu zawitali w sile około stu osób!W tym miejscu - DZIĘKUJEMY ZA KONKRETNE WSPARCIE!!!

W młynie tego dnia na sektorze C zebrało się ponad 400 kiboli. Na płocie wywieszamy takie płotna jak White Elana, EZW, Bydgoskie Przedmieście, Koszary, Grubasy, Mokre, Gniewkowo, Bałuciarze (Widzew) oraz "W jedności siła" łączona flaga Elany i Ruchu. Do tego dorzucamy jeszcze transparenty Młode EZW, Młode Mokre oraz dwa zachęcające do wyjazdu na Resovię.

Od samego początku jedziemy z głośnym dopingiem, który dodatkowo podkręcają piłkarze swą zacną postawą na boisku (po 26 minutach było już 2:0)! Goście pojawią się w klatce gości na drugą połowę i jest ich dokładnie 106 ROW, 59 GKS Katowice, 3 Górnik Zabrze i gościnnie Banik Ostrawa w 9 osób. Na płocie wywieszają trzy flagi - 1964, Gladiators oraz Władcy Mysłowic (GKS Katowice).
Od momentu pojawienia się przyjezdnych na stadionie rozpoczyna się prawdziwy festiwal piosenki wulgarnej. Obie ekipy skupiają się na takowym repertuarze gdzie motywem przewodnim były śląskie porachunki. Momentami do tej wymiany uprzejmności podłącza się cały stadion jednoznacznie dając znać co w Toruniu sądzi się o takich ekipach jak ROW, Gieksa i Górnik;) Zapewne kogoś wrażliwego na słowa niecenzuralne zapewne tego dnia mogły boleć uszy 😉

W 90 minucie Elana dorzuca trzecią bramkę, ostatecznie wygrywając mecz 3:0. Po meczu dziękujemy piłkarzom za zwycięstwo i po chwili w dobrych humorach opuszczamy nasze el stadio.

Foto:
http://elanowcy.pl/fotoelana/thumbnails.php?album=404
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews