Już w sobotę czwarta edycja turnieju MUCHA CUP! Musisz tam być!
Dodano:11 Jul 2018 14:28

14.07.2018 MUCHA CUP'2018, START GODZINA 10:00!

Już w najbliższą sobotę (14 lipiec) odbędzie się kolejna edycja turnieju kibiców Elany ku pamięci wielkiego fanatyka Elany Toruń - Marcina "Muchy" Muchewicza!

W tym roku w turnieju zagra rekordowa ilość drużyn bo aż 32 ekipy z różnych zakątków naszego kraju ! ;) Można więc śmiało stwierdzić iż na starym stadionie Elany na Podgórzu rozegra się "mały mundial" i na pewno będzie ciekawie ;)
Dla przypomnienia będzie to już czwarta edycja tej imprezy w której niegdyś zwyciężały już takie ekipy jak Rolnicza (2015), GTW (2016), Grubasy (2017). Kto tym razem sięgnie po puchar? Okaże się w sobotę!

My ze swojej strony zachęcamy wszystkich prawdziwych kibiców Elany Toruń do uczestnictwa w tym turnieju! I nie ważne czy grasz czy przyjdziesz "tylko" w roli obserwatora! Ważne abyś był! Dlaczego? Turniej ten jest nie tylko wspaniałą okazją do sprawdzenia się w rywalizacji na trawiastych boiskach ale także znakomitą okazją do integracji grup kibicowskich na Elanie! Znakomitą możliwością do wspólnego spędzenia czasu, przegadania przy piwku czy podczas grillowania, tego co już niebawem nas czeka (tydzień później inauguracja kolejnego sezonu) a także do uczczenia pamięci Śp. Marcina, który tego dnia na pewno będzie na nas spoglądał z sektora niebo!

Impreza startuje o godzinie 10:00 i nie wyobrażamy sobie aby zabrakło na nim kogoś kto mieni się kibicem Elany! Obecność obowiązkowa! Przede wszystkim dobra frekwencja na tym turnieju daje podstawy by dalej kontynuować tą tradycję turniejową i pokazuje, że nadal pamiętamy o Śp. Marcinie!  Ten turniej jest ponad wszelkimi podziałami i liczymy, że każdy z Was pojawi tego dnia na stadionie przy ul. 63 Pułku Piechoty (dawniej Armii Ludowej) w Toruniu!

Tyle od nas... ❗❗❗UDOSTĘPNIAĆ❗❗❗
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews