Mucha Cup 2018 - 14 lipca 2018 [TRWAJĄ ZAPISY, TYLKO DO 1 LIPCA!]
Dodano:27 Jun 2018 12:31

Drodzy Elanowcy!
Za nieco ponad 2 tygodnie a konkretnie 14 lipca odbędzie się kolejna edycja turnieju Mucha Cup 2018! Jest to turniej kibiców Elany i ekip z nami zaprzyjaźnionymi poświęcony pamięci wiernego fanatyka naszej drużyny Śp. Marcina Muchewicza!

Zapisy na ten turniej były ogłoszone 8 czerwca na fanpagu Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń​, z racji tego iż powoli zamykamy zgłoszenia drużyn (zapisy tylko do niedzieli 1 lipca!!!) przypominamy Wam o tym fakcie także za pośrednictwem naszej strony!

Podstawowe informacje dotyczące tej imprezy to:

1.Turniej obędzie się 14 lipca 2018 na Starym Stadionie Elany na podgórzu (ul.63 Pułku Piechoty 47/61 w Toruniu).
2. Zapisy tylko do 1 lipca!
3. Drużyna może liczyć max 10 osób (minimum 6!)
4. Gramy systemem znanym z tzw. ligi szóstek tj 5 +1
5. Wpisowe od drużyny to zaledwie 100zł!
6. Chcesz zgłosić drużynę? Napisz prywatną wiadomość na fanpage SKETu -> Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń

Na koniec kilka słów od nas...
Przez te X lat od kiedy istnieje ruch kibicowski na Elanie nasza forma na trybunach bywała różna. Jak to mówią raz jest lepiej raz jest gorzej. Nasze liczby w młynach na meczach szczytowych potrafiły dobijać do liczby np 800 osób, by później ledwo przekraczać chociażby połowę tej ilości. Podobnie z wyjazdami gdzie nasze liczby bywają zmienne. Przez te lata także jeżeli chodzi o najlepsze osiedla, fan cluby sytuacja także się zmieniała bowiem przecież nie zawsze Bydgoskie z Elaną​ wiodło prym wśród toruńskich dzielnic, tudzież ELANA TORUŃ - Fan Club Gniewkowo​ jeżeli chodzi o żółto - niebieskie fan cluby. Normalna kolei rzeczy. Ktoś dobija, ktoś odbija, wymiana pokoleń, zwykła rotacja. Proste! W tym wszystkim zawsze pozostają Ci najwierniejsi. Jednym z  kluczowych takich osób, którzy zawsze byli przy Elanie był Śp. Mucha! On od kiedy po raz pierwszy pojawił się na Elanie (15.08.1993r. mecz Elana Toruń - Śląsk Wrocław) do ostatnich swoich dni życia był wierny tej drużynie, niezależnie od tego czy w danej chwili na Elanie był kryzys czy też byliśmy "na topie". Był zawsze i tego fanatyzmu uczył wielu z nas. Dość powiedzieć (bez żadnego przesadyzmu) iż gdyby nie on pewnie wielu fanów Elany dzisiaj nie chodziło by na mecze, nie mieliby tego klubu w sercu a nawet rodzi się pytanie czy w ogóle ten ruch kibicowski w Toruniu jeszcze by istniał?  Tego nie wiemy ale jedno jest pewne iż gdy niegdyś nastały "dni klęski" on to wszystko ciągnął i chociażby za to należy mu się wielki szacunek!
Ten turniej to właśnie jedna z możliwości (śmiemy twierdzić iż najważniejsza w roku) aby uczcić jego pamięć i oddać mu ten należny jemu szacunek! Owszem przy okazji to także świetna forma zabawy, rywalizacji sportowej i integracji grup kibicowskich na Elanie! No bo co ma nas jednoczyć jak nie właśnie takie turnieje? Jak nie postać takiego fanatyka jak Śp. Mucha?

Dlatego pozwolimy sobie zasugerować raz jeszcze to o czym piszemy przy okazji każdej następnej edycji tego turnieju. Sprawą oczywistą wydaje się fakt iż każdy liczący się fc, każde liczące się osiedle powinno na tym turnieju wystawić chociaż jedną swoją drużynę! Przy tym wszystkim nie powinno to być dla Was smutnym obowiązkiem a raczej formą zaszczytu iż także wasz fan club, wasze osiedle uczciło pamięć "najwierniejszego z najwierniejszych"! Także jeżeli twoja dzielnica, twój fc jeszcze nie potwierdziło udziału w turnieju to macie na to czas do niedzieli! Niech każdy kibic Elany odpowie sobie sam gdzie tego 14 lipca powinien być obecny! Ci najwierniejsi na pewno będą na Mucha Cup!

Pozostali? Przypomną pewnie sobie o Elanie jedynie gdy ta będzie grała z Widzewem bądź Ruchem w najbliższym sezonie...;)

Tyle od nas...
Podsumowując! Zgłaszamy drużyny do 1 lipca i widzimy się WSZYSCY (także ci, którzy nie zamierzają biegać po boisku) 14 lipca na Starym Stadionie Elany na Podgórzu! Do zobaczenia!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews