6.06.2018 ELANA TORUŃ - Chemik Bydgoszcz 5:2 (zaległy opis z trybun)
Dodano:11 Jun 2018 13:44

Niestety pierwszy finał okręgowego Pucharu Polski z czwartoligowym Chemikiem Bydgoszcz pomimo naszej skromnej mobilizacji i w dłuższej perspektywie czasu możliwości gry w europejskich pucharach naszej drużyny ;), delikatnie stwierdzając... nie przyciągnął tłumów na el stadio de Bema. Powiedzmy sobie szczerze... nie wiedząc czemu ale frekwencja tego dnia była nadspodziewanie mizerna. Nas w młynie zaledwie niecała stówka. Na płocie wywieszamy dwie flagi Śp. Mucha i White Elana. Dopingujemy dopiero od 30 minuty spotkania. Piłkarze po pierwszej połowie też nie lepiej bo przegrywali 1:2.
Po przerwie nasz doping także prowadzony tylko fragmentami a więc nie był to najlepszy doping,który był widziany i słyszalny na tym stadionie. Grajki zaś w drugiej połowie wzięli się do roboty i ostatecznie rozbili Chemik 5:2, dzięki czemu na mecz rewanżowy pojadą z zaliczką trzech bramek!
Tak poza tym mecz bez historii.

Chcemy puchara Elana chcemy puchara... ;)
----------------------------------------------------------------
p.s. Na tą chwilę prowadzone są zapisy na rewanż do Bydgoszczy, który odbędzie się w środę 13.06.2018! Zapisy tylko do jutra (tj. wtorek 12.06) do godziny 12:00 !
dodał: Admin