31.05.2018 ELANA TORUŃ - Centra Ostrów Wielkopolski 6:1
Dodano:01 Jun 2018 13:00
Kolejny mecz ligowy wypadł nam w nietypowym terminie bo w czwartek ale ustawowo wolny ze względu na święto tzw. Boże Ciało. W młynie tego dnia nas nieco ponad 150. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Elanowcy, White Elana i Śp. Mucha oraz dwa transparenty, które już wisiały na ostatnim wyjeździe w Świeciu tj. "Psychofans trzymajcie się!" oraz "Świstak, Kaczor, Niuniek PDW".

Standardowo doping zaczynamy od 15 minuty i w pierwszej połowie stoi on na wysokim poziomie. W drugiej połowie wygląda to trochę gorzej lecz prowadzony jest praktycznie przez większą część spotkania. Nie zabrakło także dopingu na dwie strony z trybuną krytą.

Piłkarze kolejny mecz z rzędu deklasują kolejnego rywala, tym razem 6:1 i z racji korzystnych wyników pozostałych drużyn, jeszcze bardziej umacniają się na pozycji lidera. W tej chwili nawet w przyszłej kolejce (przy korzystnych wynikach Świtu Skolwin i Bałtyku Gdynia) Elana może zapewnić sobie awans do 2 ligi! Czy tak będzie? Zobaczymy... A więc wszyscy do Tczewa (bo tam swoje mecze rozgrywa Wierzyca Pelplin!)