Opis z wyjazdu do Wronek (28.04.2018)
Dodano:04 May 2018 12:49
28.04.2018 Lech II Poznań - Elana Toruń 1:1
Kolejnym wyjazdem na jaki przyszło nam się wybrać, były Wronki i mecz z rezerwami Lecha Poznań. W ciągu ostatnich lat to już 4 nasza wizyta na tym estadio, zatem ciśnienie nie było zbyt duże. Z miejsca zbiórki ruszamy w sile autokaru i 3 samochodów. Podróż mija sprawnie i na sektorze gości w komplecie meldujemy się kilka minut po rozpoczęciu spotkania. Dopingujemy głośno naszych piłkarzy w trakcie 1 połowy oraz przez ostatnie 20 minut drugiej. Pomimo dużej przewagi gospodarzy (nasz bramkarz obronił nawet rzut karny) udaje się nam zremisować 1:1. Jako ciekawostkę dodać można, że w końcówce spotkania czerwoną kartkę w zespole Lecha otrzymał Dariusz Dudka, były reprezentant Polski i zawodnik takich klubów jak min. Auxerre z Francji czy też Wisła Kraków. Na samym stadionie oprócz nas garstka ludzi. Po spotkaniu udajemy się na pobliski cmentarz, gdzie składamy żółto -niebieski wieniec i oddajemy hołd spoczywającemu tam byłemu kapitanowi Elany. Droga do Torunia mija w dobrych nastrojach, na miejscu meldujemy się przed 18. Cały wyjazd z dyskoteką, na trasie cisza i spokój. Pozdro dla obecnych Fanatyków!
dodał: Admin