14.12.2017 Zapisy na żółto - niebieską Wigilię!
Dodano:08 Dec 2017 12:20


Szanowni Kibole, Szanowni Bracia, Drodzy Elanowcy...
Żółto-Niebieska Rodzino!

Przed nami Święta Bożego Narodzenia a więc czas w którym spotykamy się w gronie najbliższych. Dla nas kiboli jest to czas oczekiwania na start rundy wiosennej, rundy w której piłkarze muszą przypieczętować upragniony awans do II ligi.
Wszyscy jesteśmy Elanowcami dla których nasz ukochany klub jest ważną jak nie najważniejszą częścią życia, dlatego nie wyobrażamy sobie Świąt Bożego Narodzenia bez Wigilii kibicowskiej w gronie Elanowców oraz naszych przyjaciół.

W tym roku zostało postanowione że zrobimy jedną wspólną Wigilię dla wszystkich Dzielnic i FC . Zostali na nią zaproszone również nasze zgody i układowicze.
Będzie to wyjątkowe spotkanie nie tylko ze względu na swoją wielkość ale także ze względu na JUBILEUSZ aż dwóch , najważniejszych i najbardziej prężnych grup w naszych szeregach. Swoje pięciolecie działalności świętują UET oraz Młoda Elana !!!

Wstępnie powyższa wigilia odbyć miałaby się w restauracji Róża Wiatrów (Plac Św. Katarzyny) - 14.12.2017 (czwartek) o godzinie 18:00. Koszt? ok. 50zł od osoby. W przypadku gdyby się coś zmieniło to na biężaco będziemy informować.

Ruszyły już zapisy na tą uroczystość, które potrwają - UWAGA!!!- tylko do jutra (9.12.2017 sobota) -> www.elanowcy.pl/zapisy.php!
Przekazujemy info dalej i WSZYSCY widzimy widzimy się na Wigili!


Pamiętajcie co by się nie mówiło jesteśmy jedną wielką żółto - niebieską rodziną i w jedności siła! Do zobaczenia!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews