WIDZEW & ELANA !
Dodano:30 Oct 2017 10:24


28.10.2017 Elana Toruń - Wda Świecie 3:2
Ogólna frekwencja na tym meczu mizerna. Nie robimy młyna i ograniczamy się zaledwie do kilku okrzyków po bramkach czy też w symbolicznej 68 minucie. Piłkarsko Elana wygrywa ale nie zabrało małych nerwów w końcówce (było 3:0 skończyło się 3:2!). Najważniejsze jednak iż do ligowej tabeli dopisujemy na swoje konto kolejne trzy punkty i do lidera tracimy już tylko zaledwie dwa! Tak poza tym mecz bez historii...

W tym samym czasie....
28.10.2017 Polonia Warszawa - Widzew Łódź 1:1
Tego samego dnia brygada wyjazdowa wspiera naszego układowicza na ich wyjeździe do Warszawy! Z głównej zbiórki jedziemy w 14 aut i 4 busy. W pewnym momencie na autostradzie pewna ekipa z wielkopolski (ok.70 osób) miała ochotę z nami pogrillować lecz z powodu tych co zawsze ale także niezbyt przemyślanej akcji przeciwnika (chociażby ze względu na wybraną miejscówkę…. bez szans na cokolwiek!) ostatecznie tak naprawdę do niczego nie dochodzi.
W stolicy pod stadionem dobijają jeszcze trzy nasze fury i ostatecznie meldujemy się na Polonii w łącznej liczbie nieco ponad 100 osób (17 fur, 4 busy) z flagą Młoda Elana i z transparentem dla naszego kolegi – „WŁOSEK TRZYMAJ SIĘ!”! Do tego każdy z nas miał na tym wyjeździe okazjonalne czapki WIDZEW & ELANA!
Jeżeli chodzi o kibiców RTSu to w Warszawie pojawiło się ich około 2 tysięcy !!! Zapełnili nie tylko całą klatkę gości ale także cześć trybuny głównej stadionu na Konwiktorskiej ! Ogólnie mecz ciekawy pod względem kibicowskim. Obie ekipy z oprawami. Piłkarsko na zielonej murawie padł remis 1:1. To tyle. Powrót bez przygód.
Pozdrowienia dla wszystkich obecnych i do następnego… ŁÓDZKI WIDZEW & TORUŃSKA ELANA !

/foto: http://www.widzewtomy.net/
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews