30.09.2017 WYJAZD DO PRZODKOWA!!!
Dodano:26 Sep 2017 11:51

Szanowni Kibole!

W najbliższą sobotę Elana zagra kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem "żółto - niebiescy" obiorą kierunek Przodkowo! Ostatnim razem w marcu tego roku byliśmy tam dokładnie w 55 osób. Ile będzie teraz? Zobaczymy!

Tymczasem prowadzimy zapisy a właściwie powoli je kończymy (bo większość miejsc już zarezerwowana) na transport organizowany (autokar). Niestety z tego względu iż wiele osób w ostatnim czasie znowu przestało doceniać starania organizatorów wyjazdu jesteśmy zmuszeni do małej zmiany formy zapisów na autokar! Nie może być tak, że ktoś zapisuje się na autokar a potem nie przychodzi bądź jedzie sobie własnym transportem i ma to gdzieś, że ktoś dopłaca do pustych autokarowych miejsc!!!

Na ten wyjazd (bynajmniej na tą chwilę) prowadzimy zapisy tylko przez naszego fanpage!!! Kto chce jechać autokarem to zapraszamy na priv (imię, nazwisko, pesel). Ewentualnie zapisywać można się u osób "decyzyjnych" na danych osiedlach. Kto się zapiszę a potem ostatecznie nie przyjdzie (bez wcześniejszego odwołania!) trafia na CZARNĄ LISTĘ, która będzie weryfikowana na kolejnych wyjazdach!!! Skończyło się...zacznijcie doceniać pewne rzeczy... TYLE W TEMACIE!

Koszt wyjazdu to 50zł. Godzinę i miejsce zbiórki podamy niebawem!

JEDZIEMY!!!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews