Remis z Jarotą!
Dodano:12 Sep 2017 8:24
17.09.2017 Elana Toruń - Jarota Jarocin 1:1
Szósta kolejka naszej ligi przypadła nam w Toruniu a rywalem naszej drużyny była Jarota Jarocin. Tego dnia w młynie w szczytowym momencie zgromadziło się ok. 250 najwierniejszych fanów Elany Toruń. Na płocie wywieszamy 6 flag (Śp. Mucha, Śp. Słoma, EZW, Młoda Elana, Ultras Elana oraz Gniewkowo) i od początku meczu jedziemy z konkretnym dopingiem! Co cieszy to fakt iż widać było iż osoby, które tego dnia zgromadziły się w młynie faktycznie przyszli zdzierać gardło a nie opierać barierki przez co doping na tym meczu stał na naprawdę wysokim poziomie. Oprócz standardowego fanatycznego repertuaru, pozdrowień dla naszych przyjaciół z Chorzowa, Myszkowa, Kalisza i Łodzi, tego dnia nie zabrakło także nieco bardziej wyszukanych przyśpiewek zarzucanych przez naszego kolegę z WfcG ;) Gości z Jarocina nie stwierdzono.
Nasi piłkarze po mocno przeciętnej pierwszej połowie przegrywali 0:1. W drugiej połowie było zdecydowanie lepiej lecz udało się jedynie zdobyć jedną bramkę przez co mecz kończy się remisem 1:1. Nie mniej jednak musimy przyznać naszym piłkarzom iż ambitnie walczyli do końca i w tej końcówce przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczność mogli ostatecznie zdobyć trzy punkty. Niestety tym razem się nie udało ale nadal mamy lidera i tego się trzymajmy ;) To tyle na temat tego meczu.

Teraz WSZYSCY w sobotę (16.09) do KALISZA!!!
Zapisy na autokar już zakończone, nadal jednak można się zapisywać na listę wyjazdową -> www.elanowcy.pl/zapisy.php !