Niedziela...10.09? WSZYSCY DO MŁYNA!
Dodano:08 Sep 2017 13:54
10.09.2017 (NIEDZIELA)
ELANA TORUŃ - JAROTA JAROCIN G. 15:00!

Drodzy NAJWIERNIEJSI Elanowcy!
Bo to do Was właśnie kierujemy apel związany z najbliższym meczem ligowym naszej drużyny. Takowy odbędzie się już w tą NIEDZIELĘ o godzinie 15:00! Rywalem torunian będzie Jarota Jarocin! Już mniejsza o to czy tego dnia w Toruniu pojawią się kibice gości czy też nie, nie będziemy przecież twierdzić iż ten mecz to jakiś hit rundy czy nawet kolejki...nie w tym rzecz!
Tutaj raczej chcielibyśmy poruszyć inne kwestię.
Wielokrotnie już na ten stronie podkreślaliśmy iż NIE WAŻNE Z KIM! WAŻNE, ŻE GRA ELANA i będziemy to powtarzać do znudzenia...

Druga kwestia to obecność w MŁYNIE!
Wydawałoby się iż naturalną rzeczą jest fakt iż miejsce KAŻDEGO FANATYKA, KIBOLA, ULTRASA, CHULIGANA (jak zwał tak zwał) jest ... w MŁYNIE! I tu raczej nie ma znaczenia wiek, rozmiar bicka, ilość zaliczonych akcji czy też odpalonych rac!? To nas różni od tzw. pikoli, że przychodzimy na mecze wspierać swoją drużyną a nie po to aby tylko i wyłącznie na siedząco oglądać mecz. Tak czy nie?
Owszem zdajemy sobie sprawę iż czasami przychodzą takie mecze, że (szczególnie Ci starsi) przyprowadzają na stadion swoją kobietę, tudzież najmłodszą pociechę bądź zwyczajnie raz do roku siadają z boku i niczym Jacek Gmoch chcą obejrzeć te cudne widowisko i przeanalizować postawę trzecioligowych kopaczy. Owszem można i tak... ;)  Raz, drugi czemu nie? No ale jednak co za dużo to niezdrowo. Miejsce FANATYKA jest w młynie no chyba, że ktoś nie zauważył iż (z przymrużeniem oka... bez obrazy :p ) w miedzy czasie stał się już starym garbatym pikolem to niech tam już zostaje ;)

Zdjęcie, które dodaliśmy wraz z tym newsem nie zostało wybrane przez przypadek. To zdjęcie z trzecioligowego meczu z Nielbą Wągrowiec. Chcieliśmy po prostu przypomnieć iż jeszcze nie tak dawno czy to w trzeciej lidze czy potem w czwartej (!) wystawialiśmy na każdym meczu (bez znaczenia na rangę rywala) po 350-600 osób w młynie! Dzisiaj wiele osób "od nas" woli jednak zasiąść na innej trybunie.  Nie chcemy już tutaj analizować przyczyn takiego a nie innego stanu. Nie będziemy też pisać o jakimś zabieraniu koszulek itd :) Nie będziemy też nikogo na siłę wpychać do młyna i kazać mu dopingować... no bo lepsze 50 osób co zdziera gardło niż 500 co stoi i mruczy ;)  Zdajemy sobie także sprawę iż jeden news nie spowoduje iż nagle diametralnie wzrośnie nasza liczba . Nie o to chodzi...

Chcieliśmy tylko tym newsem przypomnieć pewne wartości, któremu każdemu z nas wpajano gdy zaczynało się "przygodę" z kibicowaniem... a niech już każdy z Was osobno zadecyduje gdzie jego miejsce na stadionie.

Do zobaczenia... w niedzielę, do zobaczenia w młynie!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews