Czwarty mecz, czwarta wygrana!
Dodano:28 Aug 2017 15:22
27.08.2017 Elana - Bałtyk 2:0
Drugi mecz w Toruniu a zarazem czwarta kolejka obecnego sezonu przypadła nam na niedzielę 27 sierpnia. Rywalem naszej drużyny tym razem był Bałtyk Gdynia a więc można było się spodziewać tego dnia w Toruniu kibiców gości. Mało brakowało aby jednak takowi do nas nie zawitali z powodu absurdalnych decyzji chuj wie kogo, który doprowadził do tego iż po ostatnim meczu poprzedniego sezonu z Jarotą Jarocin, (którzy mieli delikatne starcie z ochroną) zamknięto sektor gości na naszym stadionie! W związku z tym dogadujemy się z kibicami Bałtyku, odbieramy ich, wprowadzamy na stadion i wpuszczamy ich na nasze sektory. Ostatecznie do Grodu Kopernika zawitało ich 20 sztuk z jedną małą flagą.
Nasza liczba w młynie tego dnia bez większego szału bo oscylowała w granicach 250 osób. Na całym stadionie zaś podobnie jak w pierwszym meczu frekwencja jak na nasze warunki całkiem dobra. Na płocie wieszamy 5 flag (Śp. Słoma, Śp. Mucha, EZW, Ultras Elana, Młoda Elana) i od początku jedziemy z dopingiem. Ten tego dnia stoi na przyzwoitym poziomie na co za pewne miał wpływ obecność kibiców przyjezdnych, którzy również próbują coś tam dopingować.
Jako ciekawostkę możemy dodać iż na tym meczu piłki podawali młodzi piłkarze juniorzy Łódzkiego Widzewa, który z pozycji boiska również włączali się do naszego dopingu ;)
Jeżeli przejdziemy do wspomnianego wyżej boiska to nasi piłkarze jak dotąd wyczyniają cuda i wygrali kolejne spotkanie. Tym razem 2:0 dzięki czemu z kompletem zwycięstw wskoczyli na fotel lidera i oby tak do końca ;)
To tyle... do następnego!

dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews