W sobotę wszyscy na Bema, w środę wszyscy do Kleczewa!
Dodano:17 Aug 2017 14:37

Emocje po pierwszym wyjeździe w Kołobrzegu już powoli opadają i nie ma już zbytnio co tego rozpamiętywać. Wyjazd kibicowsko w miarę udany, piłkarsko wygrany a więc jednym słowem... pozytywnie! Trzeba jednak patrzeć dalej przed siebie! A mianowicie... już za 2 dni w sobotę kolejny mecz ligowy! Tym razem inauguracja sezonu na naszym obiekcie. Rywalem żółto - niebieskich będzie... Świt Skolwin!

Rywal kibicowsko na kolana nie powala ale to przecież nie oznacza iż My kibice Elany mamy ten mecz w jakikolwiek sposób odpuszczać. Także tego dnia wszyscy zbieramy się w młynie i zdzieramy głośno gardła aby poprowadzić naszych "gwiazdorów" do kolejnego zwycięstwa! Także przekazujcie info dalej i widzimy się w sobotę na Bema!

p.s. Już teraz zwracamy jednak uwagę także na inny fakt iż zaledwie kilka dni po meczu ze Świtem a dokładnie w przyszłą środę (23.08) szykuje nam się kolejny wyjazd... po raz enty, można rzecz do znudzenia... do Kleczewa ;) Wyjazd kibicowsko jak to mówią bez szału tym bardziej, że w ostatnich latach byliśmy już tam kilka razy ale co zrobić przecież "JESTEŚMY ZAWSZE TAM" i oczywiście i tym razem tam będziemy! Piszemy o tym już teraz aby zaznaczyć iż ten mecz przypada W ŚRODĘ! dlatego Ci co mogą niech kombinują w pracy z wolnym i WSZYSCY śmigamy do Kleczewa... miejmy nadzieję, że już po raz ostatni ;)! Przekazywać info dalej...
Więcej szczegółów na temat tego wyjazdu niebawem!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews