Zapisy drużyn na Mucha Cup '2017
Dodano:28 Jun 2017 15:54
UWAGA, WAŻNE - ZAPISY DRUŻYN NA MUCHA CUP 2017!

W sobotę 22 lipca 2017 w Toruniu na Armii Ludowej (Stary stadion Elany) odbędzie się kolejna edycja (trzecia) turnieju Mucha Cup poświęcona pamięci wielkiego fanatyka Elany - Marcina "Muszki" Muchewicza!

Na tym turnieju nie może zabraknąć żadnego prawdziwego fana Elany. Obowiązkiem każdego liczącego się na Elanie osiedla bądź fan clubu jest wystawienie co najmniej jednej drużyny! Taki turniej organizowany jest dosłownie raz do roku. Ku pamięci Muszki, który włożył wiele serca w rozwój kibicowski na Elanie. On nigdy Elany nie zostawił był z nią do samego końca. Dlatego też wstydem będzie jeżeli teraz jakikolwiek fc/osiedle nie wystawi składu na te "zawody".

Zapisy drużyn na ten turniej potrwają tylko i wyłącznie do 16 lipca 2017r! Wpłata od drużyny to 250zł! (Płatne przed turniejem). Uprzedzając od razu wszelkie formy narzekań tych osób, którzy uważają iż jest to wysoka kwota! Powtarzamy ten turniej odbywa się raz do roku i chcemy aby był jak najlepiej zorganizowany. Trzeba pamiętać, że taki turniej to spore koszta ze strony organizatorów (boiska, sędziowie, puchary, odpowiednie ugoszczenie ekip przyjezdnych itd. itp.). Każda drużyna może liczyć 12 osób a więc notabene koszt na jednego zawodnika (przy takiej ilości w drużynie) to zaledwie 21zł!

Przy zapisach należy podać nazwę drużyny oraz dane osoby zgłaszającej w tym także numer telefonu (będziemy się kontaktować celem potwierdzenia zapisu!).

Na tą chwilę to tyle. Więcej szczegółów później!

>>> ZAPISY ONLINE <<<
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews