Porażka z Jarotą!
Dodano:27 Jun 2017 9:04
18.06.2017 Elana Toruń - Jarota Jarocin 2:3

18 Czerwca w niedziele został rozegrany ostatni meczu sezonu 2016/2017. W Toruniu Elana podejmowała Jarotę Jarocin. Pod względem piłkarskim mecz o tzw. "pietruszkę" bo temat awansu był już dla nas nieaktualny. Kibicowsko zaś jak na naszą ligę zapowiadał się fajny mecz bo zawszę na takowy trzeba liczyć gdy mają się pojawić kibice gości. W samym młynie nasza frekwencja tego dnia nie zachwycała bo oscylowała ona w granicach ok. 150 ale za to na całym stadionie było nas znacznie więcej. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Ultras Elana, Bydgoskie oraz transparent Szkodniki. Prowadzimy przyzwoity doping prze większą cześć spotkania, w drugiej połowie włączając do dopingu także przeciwległą trybunę. Tego dnia w 12 osób wspiera nas Myszkowski KS oraz skromniejsze delegacje Widzewa i chorzowskiego Ruchu - wielkie dzięki za wsparcie!
Jeżeli chodzi o kibiców gości to faktycznie pojawili się tego dnia w Toruniu. Niestety mieli problemy z wejściem na stadion. Powodem jak się później dowiedzieliśmy było nie tylko brak listy imiennej ale także próba wniesienia sektorówki. Na sam sektor zdążyli wejść w jakieś 15-20 osób. Reszta pozostała pod bramami. Ich nieskuteczna próba wniesienia powyższego płótna skończyła się małą awanturką ze służbami mundurowymi. Po zaśpiewaniu z nami kilku wspólnych kawałków typu "Piłka Nożna dla kibiców", "Zawsze i wszędzie..." kibice Jaroty opuszczają klatkę gości. Ostatecznie już się w niej nie pojawiają a trzech kiboli przyjezdnych zostaje zatrzymanych.
 Na koniec dodamy iż piłkarze przegrywają mecz 2:3 przez co ostatecznie lądują na piątym miejscu w tabeli. U nas nieco już się przyzwyczailiśmy iż w ostatnim czasie na zmianę mamy sezon ze spadkiem (ciągłe reorganizacje ligi) lub trochę rzadziej z awansem przez co się nieco przyzwyczailiśmy do „nowej tradycji” iż po meczu cześć osób od nas ląduje na murawie by w prezencje otrzymać pamiątkową koszulkę od piłkarzy ;) To tyle… Sezon się zakończył. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych na tym meczu a przede wszystkim dla tych, którzy przez cały sezon regularnie jeździli za naszą drużyną na wyjazdy! Czekamy na następny sezon…
Z ligi żegnamy Gwardię Koszalin (awans), Pogoń Lębork (spadek), Chemik Bydgoszcz (spadek), Vinetę Wolin (spadek), Leśnik Manowo (spadek). Witamy zaś Kotwicę Kołobrzeg, Unię Solec Kujawski, Wierzycę Pelplin, Energetyk Gryfino oraz Centrę Ostrów Wlkp. Wiadomo jednak iż ostatecznie o składzie ligi dowiemy się po przeprowadzeniu procedur licencyjnych bo jak przeszłość pokazała nie jedna drużyna może się jeszcze wycofać przez co mogą być rotacje ;) Pożyjemy, zobaczymy… do następnego!

p.s. W tym samym czasie 5 osób od nas wspiera KKS Kalisz na ich wyjeździe w Koninie. Przy okazji tego meczu większa ilość „sportowców” była w innym miejscu ale ostatecznie skończyło się bez pożądanego efektu przez co ostatecznie nie dotarli na ten mecz
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews