15.06.2017 KS Chwaszczyno - Elana Toruń (zaległy opis z wyjazdu)
Dodano:27 Jun 2017 9:03

Na ostatni wyjazd sezonu z głównej zbiórki wyruszamy w dwa autokary, bus i auto. Osobno bez zbędnego balastu w stronę Chwaszczyna wyrusza około 40 aut (Elana 65, Widzew 80, KKS 35). Łączna liczba kiboli wspierających tego dnia Elanę to ponad 300 osób. Grupę samochodową dopiero przed samym Chwaszczynem przejmują "białe kaski" dlatego też cześć z tej grupy w ogóle rezygnuje z wejścia na mecz na rzecz "relaksu" w tamtejszej okolicy  ;) Ostatecznie na stadionie zameldowało się ok 230-240 kibiców gości w tym ok. 190 to Elana. Na płocie wieszamy 5 naszych flag (Śp. Mucha, Gniewkowo, Młoda Elana, Ekipa Wyjazdowa i Żółto - Niebiescy). Doping tego dnia bez większego szału. Piłkarze remisują mecz i to tyle w kwestii tego spotkania.
Na powrocie gdy auta były jeszcze pod stadionem, autokary na postoju widzą Lębork wracający ze swojego meczu,zajeżdżający na parking po drugiej stronie autostrady. Do podobnego spotkania dochodzi w innym miejscu gdzie dwa auta Kalisza spotykają się naocznie z (jak się później okazało) Orkanem Rumia. Oczywiście z powodu obecności tych co zawsze do niczego nie dochodzi w obu przypadkach. Reszta drogi bez większych atrakcji.
Na koniec pozdrowienia dla wszystkich obecnych a w szczególności dla naszych układowiczów za silne wsparcie - Dzięki! Do następnego!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews