Jutro ostatni mecz!
Dodano:17 Jun 2017 13:46
18.06.2017
Niedziela

Elana Toruń - Jarota Jarocin

godzina 15:00

Jutro (niedziela) ostatni mecz sezonu!
Praktycznie za nami już kolejny sezon piłkarski. Kolejny sezon wzlotów i upadków. Kibicowsko bywało raz lepiej raz gorzej. Na pewno nie wszystkie nasze liczby były zadowalające co nie zmienia faktu iż zaliczyliśmy komplet wyjazdów a nasze młyny były najbardziej liczne w tej lidze!
Piłkarsko? Kolejny rok rozczarowań. Znowu nie udało się zrealizować celu, który był założony przed tym sezonem. Tym razem mówiono o awansie i jak zawsze nic z tego nie wyszło. Najgorszy w tym wszystkim jest fakt iż mamy poczucie iż ta liga wcale nie była taka mocna jak można było przewidywać. To raczej głupie straty punktów jak chociażby w Koninie czy Przodkowie zdecydowały iż kolejny rok będziemy jeździć tylko i wyłącznie po czterech województwach na czwartoligowym poziomie. No cóż...
Na samym wstępie użyliśmy słowa "praktycznie" a no bo do definitywnego zakończenia został nam jeden mecz. Ten jutrzejszy na własnym obiekcie z Jarotą Jarocin! Piłkarsko mecz o nic no bo tak trzeba nazwać walkę o czwarte miejsce w lidze (ew. przy wygranej i porażce Bałtyku nasza drużyna może wskoczyć na 3 miejsce).
Kibicowsko? Nie nazwalibyśmy tego wisienką na torcie aczkolwiek wiemy iż do Torunia zawitają kibice gości co dodaje nieco smaczku temu finiszowi rozgrywek!
Kibice Jaroty mocno mobilizują się na jutrzejszy mecz. W poprzednim sezonie zawitali do nas w 40 osób. Na meczu u nich zapamiętamy ich także z tego, że mimo swojej raczej mizernej jakości względem naszej ekipy coś tam próbowali się śpiewnie podpruwać w naszą stronę ;)
Dlatego też za nim udamy się na "zasłużone" :D urlopy... raz jeszcze apelujemy do Was o liczne stawiennictwo się w dniu jutrzejszym na młynie! Głośnym dopingiem pokażmy kto ma najlepszych kiboli w 3 lidze grupie II ;) To tyle..
Do zobaczenia jutro!
18.06.2017 ELANA TORUŃ - Jarota Jarocin, godzina 15:00! Toruń!

dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews