20.05.2017 Do trzech razy.... ŚRODA!
Dodano:16 May 2017 10:58

Hmm od czego tu zacząć od aspektu kibicowskiego czy może piłkarskiego? Zaczniemy od tego, który nas bardziej interesuje a więc kibicowskiego!

Panowie... kolejna sobota i czeka nas następna podróż za naszą drużyną. Tym razem zmierzamy w kierunku wielkopolski a dokładnie do Środy Wlkp! Teoretycznie kibicowsko nie jest to pojedynek "marzeń" ale w przeszłości już nie takie wojaże okazały się ostatecznie "wyjazdami rundy" ;) Co tu więcej napisać? Ci prawdziwi fanatyczni wiedzą co robić... pozostali? Jak nie jadą... Niech żałują!

Jeszcze jedno słówko odnośnie tych "fanatycznych". W ubiegłą sobotę gdy inni jeszcze w łóżkach przewracali się na drugi bok, jeszcze inni wracali w upojeniu alkoholowym z toruńskich klubów nad ranem do domu a kolejni np. szykowali się do przyjęć czy chrztów członków swoich rodzin (no co zrobić? taki okres) itd.itp..... Oni (czyt. Ci fanatyczni) przed 5 rano wstawali po to aby tego dnia znowu ruszyć za swoją drużyną i stawić się w klatce gości w Szczecinie. Na tym właśnie polega prawdziwy... FANATYZM! Szacun! Zapytajcie ich czy żałują że tam pojechali? Odpowiedź z pewnością będzie prosta... "BYŁO WARTO!".

Jedyne co smutne w tej całej historii to fakt iż mimo, że na ten wyjazd organizowany był autokar to do Szczecina pojechały puste miejsca! Tak być z pewnością nie powinno. Jesteśmy przekonani, że Elana ma trochę więcej fanatyków niż wspomniane 32 osoby. Teraz wyjazd... Środa to możliwość rehabilitacji dla pozostałych!!!


Na całe szczęście los bywa przewrotny i gdy na trybunach nie pokazaliśmy tego na co tak naprawdę stać taką markę jak ELANA to piłkarze wręcz odwrotnie... wynagrodzili z nawiązką im tą daleką podróż... wygrywając aż 5:0!

I właśnie tym akcentem przechodzimy do aspektu piłkarskiego. Powiedzieć iż ta nasza liga jest zakręcona, popieprzona itd. itp. to nie powiedzieć nic! ;) Przyznajemy iż My jako redakcja elanowcy.pl ostatecznie po wyczynie naszych zawodników w Koninie przestaliśmy obserwować ligową tabelę uznając iż szkoda nerwów... trochę godząc się z tym iż na kolejny sezon zostajemy w 3 lidze. Tym czasem kolejne kolejki cudów spowodowały iż na tą chwilę do lidera brakuje nam... tylko a może aż (to się okaże lada moment) ...cztery oczka! Ostatnią serie spotkań to chyba ktoś tam z góry np Śp Mucha... ustawiał... bo wszystkie wyniki (no może poza Bałtykiem) zagrały typowo pod Elanę! Nie chcemy znowu pompować balonika pt. awans ale to właśnie w tą sobotę dostaniemy odpowiedź co dalej i na co możemy liczyć! Jeżeli Elana wygra to spotkanie to tak jakby na nowo zacznie się sezon i niczym w ekstraklasie zaczniemy "grupę mistrzowską" bo z całą pewnością znowu ktoś z czołówki pogubi punkty w przyszłej kolejce (Bałtyk gra w Wolinie, Gwardia - Sokół). Jest to mega arcyważne spotkanie dla naszej drużyny i tym bardziej musimy licznie pojawić się tego dnia na wyjeździe by przez pełne 90 minut dopingować żółto - niebieskich!

Można powiedzieć... do trzech razy sztuka! W ostatnich latach byliśmy w Środzie dwukrotnie. Dwukrotnie jechaliśmy tam z wielkimi nadziejami. Za pierwszym razem (sezon 2014) ostatni mecz sezonu, który wygrywając miał nam dać utrzymanie. Niestety przegraliśmy w mocno kontrowersyjnych okolicznościach. Dwa sezony później jechaliśmy tam ponownie by powalczyć o utrzymanie w "nowej" 3 lidze. Również skończyło się porażką gdzie przy stanie 0:0... Mateusz Grudziński wykonał "słynnego" karnego i nie trafił do siatki. Polegliśmy ostatecznie 2:0!

Teraz jedziemy tam po to aby "przedłużyć" nadzieję związane z awansem do 2 ligi! Czy się uda? Tego nie wiemy! Wiemy jednak iż naszym piłkarzom potrzebne jest nasze wsparcie i teraz bez względu na wszystko musimy już do końca jechać na tym samym wózku! Spotkań zostało niewiele więc nie ma co się oglądać na innych i po prostu jeździć za naszą Elankę w trasę!

Zbiórka SOBOTA (20.05) godzina 12:00 pod ARENA TORUŃ
Zapisy na listę wyjazdową tylko do środy (17.05) do godziny 15:00 pod adresem ZAPISY ONLINE !

NA TEN WYJAZD NIE ORGANIZUJEMY AUTOKARÓW A WIĘC WSZYSCY KOŁOWAĆ SWÓJ WŁASNY TRANSPORT!!!
KTO NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI TO OCZYWIŚCIE NIECH RÓWNIEŻ POJAWI SIĘ NA ZBIÓRCE!

Tyle w temacie... do zobaczenia w sobotę!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews