Wysokie zwycięstwo z Bałtykiem
Dodano:12 May 2017 11:07

Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 3:0

Kibice:
Minęła kolejna sobota a więc kolejny mecz za nami. Tym razem naszej drużynie przyszło zagrać z Bałtykiem Gdynia. Po meczach wyjazdowych z Gwardią i Koninem, po meczu u siebie z KKSem i Lęborkiem ten mecz z Bałtykiem był ostatnim z tych „hitowych” tego sezonu.
Kibice przyjezdni nas nie zawiedli. Pojawili się w Toruniu w około 70 osób z trzema flagami (SKS Bałtyk Gdynia. Bałtyk oraz Śp. Vooper). W odróżnieniu do kibiców z Lęborka pojawili się w klatce gości już przed samym meczem. Początkowo nieźle dopingują lecz z czasem (pewnie ze względu na wynik) ich ochota na śpiewy maleje. Przez cały mecz obyło się bez wzajemnych uprzejmości. Nie zabrakło za to wspólnych antypolicyjnych przyśpiewek.
Jeżeli chodzi o nasz to młyn tego dnia oscylował w granicach plus minus ok. 280 głów. Z nami pojedyńcze osoby z Ruchu i Widzewa. Do tego jak to zwykle ostatnio bywa cześć naszej ekipy zasiada m.in. na krytej. Na płocie podobnie jak przyjezdni wywieszamy trzy flagi (Śp. Mucha, Toruńska Elana oraz EZW). Prowadzimy dobry (jak na tą ilość) doping przez całe spotkanie. W drugiej połowie nawet na dwie strony!
Piłkarze wygrywają drugim mecz z rzędu na własnym boisku, kolejny dosyć pewnie bo 3:1. Wynik ten daje kolejne nadzieje „wiecznym optymistą” iż awans do wyższej ligi nie jest jeszcze stracony bo dystans do pierwszego miejsca zmalał „tylko” do sześciu oczek. Niestety ale spotkań do rozegrania również zostało niewiele bo jedynie siedem. Oczywiście ta nasza liga nie takie cuda widziała ale czy faktycznie stać naszych piłkarzy na taki zryw na finiszu rozgrywek i serie zwycięstw? Hmm… no ciężko uwierzyć no ale póki piłka w grze… niech optymiści wierzą a pesymiści narzekają ;)
Na koniec wielkie pozdro dla wszystkich obecnych w młynie i do następnego!
Można powiedzieć iż sezon dla „derbowiczów” właśnie się zakończył… teraz seria spotkań o teoretycznie mniejszej randze kibicowskiej lecz to tylko teoria. Przed nami jeszcze kilka ciekawych terenów wyjazdowych do zaliczenia. Dwa najbliższe już teraz przed nami. Przyszła sobota (13.05) – Szczecin na Świt Skolwin oraz tydzień później 20.05 … Środa Wielkopolska! Tylko nieliczni mogą zaśpiewać „Jesteśmy zawsze tam…” z czystym sumieniem. Dla pozostałych to tylko kolejna kibicowska przyśpiewka bez pokrycia. Do której grupy Ty należysz? ;)
Pozdro dla fanatyków, pozdro dla jeżdżących!

Foto: 6.05.2017r. Elana vs Bałtyk
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews