21.04.2017 (PIĄTEK) WSZYSCY DO KONINA!!!
Dodano:12 Apr 2017 14:54

Szanowni Kibice, wyjazdowicze czy też derbowicze...

W dniu dzisiejszym ruszamy z zapisami na wyjazd do Konina na tamtejszy Górnik! Pod względem atrakcyjności jeżeli chodzi o drużynę przeciwną jest to z całą pewnością najciekawszy wyjazd tej rundy a może i sezonu! Niestety spanikowana psiarnia robi wszystko aby nam ten wyjazd popsuć chociażby przesuwając go z soboty na piątek! Mimo wszystko iż termin mało dogodny to na pewno nie na tyle abyśmy nie mogli licznie pojawić się tego dnia w klatce gości....

Rywalizacja kibicowska między nami a kibolami Górnika zawsze była ciekawa. Pisaliśmy o tym przy okazji meczu u nas. Nasza ostatnia wizyta w Koninie to wizyta konkretnej starej gwardii Elany, która skończyła się zdobyciem czterech flag Konina! Teraz po 19 latach znowu tam jedziemy!

Ogłaszamy mobilizacje! 21.04.2017 to dla każdego Elanowca dzień wolny od szkoły, dzień wolny od pracy... wszyscy niezależnie od podziałów na osiedla, fan cluby itd. WSZYSCY ŚMIGAMY DO KONINA!!!

>>> ZAPISY ONLINE <<< - ZAPISY TYLKO DO 19.04.2017r!

Jedziemy transportem kołowym a więc każdy kto może niech kołuje własny transport! Liczba miejsc w autokarze ograniczona!

Dokładne info odnośnie miejsca i godziny zbiórki niebawem...

TYMCZASEM PRZEKAZYWAĆ INFO DALEJ... JEDZIEMY WSZYSCY!!!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews