Dodano:09 May 2015 20:50
1-2
Lech Rypin - Elana Toruń 1:2 (1:0)

Kibice:
Na wyjazd do Rypina wybrało się 210 fanów toruńskiej Elany w tym 40 osób z WfcG (dzięki za wsparcie!). Mecz zaczyna się z około 10 minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Śp. Słoma, Ekipa Wyjazdowa, Ultras Elana, Mokre on Tour, Bydgoskie (wyjazdówka), WfcG (wyjazdowka - debiut na tym meczu!), transparent Rubinkowa oraz płótno o treści "Policyjni Mordercy". Od samego początku jedziemy z dopingiem, który w pierwszej połowie stoi na przyzwoitym poziomie. Dużą cześć repertuaru poświęcamy oczywiście ostatnim wydarzeniom w Knurowie i antypolicyjnym przyśpiewkom! W przerwie meczu korzystając z tego iż tego dnia ochrona zbytnio nie ograniczała naszej swobody w poruszaniu się po stadionie i jego okolicach duża cześć naszej załogi wybiera się w turystykę zapoznawczą przez co z początkiem drugiej połowy nie prowadzimy jeszcze dopingu. Chwile później obserwatorowi zawodów nie spodobał się nasz transparent o mordercach i zażądał jego zdjęcia pod groźbą przerwania meczu i walkowera dla drużyny przeciwnej. Z tego względu na kilka minut mecz został przerwany a do naszego sektora w celu negocjacji został wysłany kapitan naszej drużyny popularny Poczi
Emotikon smile
Transparent na krótką chwilę faktycznie został zdjęty, gra wznowiona i po chwili... wrócił na swoje miejsce. Oczywiście spiker zawodów cały czas coś tam jęczał i prosił ale My na to nie zwracamy uwagi i jedynie jeszcze głośniej dajemy znać co myślimy o panach w niebieskich mundurach. Ostatnie dziesięć minut spotkania to z naszej strony konkretny doping co najwyraźniej pomaga w znaczny sposób naszym piłkarzom, którzy chociaż po pierwszej połowie przegrywali 1:0 to pod koniec meczu strzelają zwycięską bramkę na 2:1 ! W najbliższą środę mamy zaległy mecz w Pakości i zwycięstwo w tym spotkaniu da nam awans do 3 ligi już na sześć kolejek przed zakończeniem sezonu! To tyle w tym temacie! Na koniec jeszcze raz pozdrowienia i podziękowania za liczne wsparcie dla Grudziądzkiego fan clubu Widzewa! Teraz wszyscy w środę do Pakości a w niedzielę na mecz z Polonią Bydgoszcz! Bójcie się chamy do 3 ligi wracamy!

p.s. Warto dodać iż w drodze do Rypina w Golubiu Dobrzyniu zbierają się nasze fan cluby, które na tamtejszym zamku krzyżackim odpalają race, stroboskopy i świece dymne. Mają także transparent o treści "Fan cluby dumą Elany". Szacun za organizacje i oby tak dalej!

> 09.05.2015 Lech Rypin - Elana Toruń 1:2 (1:0) (foto)<
dodał: Admin