Dzisiaj Konin, jutro Poznań !
Dodano:21 Apr 2017 9:53

To już dzisiaj! WYJAZD DO KONINA!
14:30 na parkingu przy Arena Toruń. 15:00 odjazd!

Panowie... bez spóźnień! Przypominamy iż zabieramy ze sobą szale. Wszyscy nawet Ci bez transportu, nawet Ci których jakimś cudem nie ma na liście... WSZYSCY widzimy się na zbiórce! Do zobaczenia...
---------------------------------------------------------
22.04.2017 WSPIERAMY RUCH W POZNANIU!
ZBIÓRKA NA TEN WYJAZD 13:00 POD HALĄ ARENA TORUŃ. PRZEKAZYWAĆ INFO DALEJ!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   21.04.2017 JUTRO WSZYSCY DO KONINA!
Dodano:20 Apr 2017 23:51

Każdy prawdziwy fanatyk wie iż najważniejszym elementem życia kibicowskiego są wyjazdy. Wyjazdy dzielimy na te konkretne i teoretycznie mniej ciekawe. Niezależnie jakiej rangi jest wyjazd to prawdziwy wyjazdowicz zawsze stara się być tam gdzie jego drużyna gra.

Można stwierdzić iż zbiegiem czasu Ci koneserzy, łowcy wyjazdów z większym stażem wyjazdowym swój stopień "konkretności" wyjazdu określają bardziej nie przez pryzmat rywala z którym przyjdzie się zmierzyć a poprzez licznik kilometrów, które przyjdzie w danej podróży zaliczyć. Bowiem im więcej kilometrów do przejechania tym dalsza, ciekawsza niezapomniana podróż. W takim przypadku nawet teoretycznie mecz na jakieś wiosce może okazać się "wyjazdem życia". Kto regularnie jeździ na wyjazdy ten wie iż nie sposób się z tym nie zgodzić.

Inni zaś "rangę wyjazdu" określają bardziej właśnie przez pryzmat rywala z którym jego drużyna gra w danym momencie. Dla takich osób mecze derbowe (w naszym przypadku np z Zawiszą) czy właśnie takie hity jak ten mecz jutrzejszy z Koninem są priorytetem. Z całą pewnością pod względem tego co się może dziać jutro na trybunach podczas tego meczu ten jutrzejszy wyjazd jest jednym (obok wyjazdu do Koszalina) z najciekawszych (o ile nie najciekawszy) w całym sezonie!

Sytuacje na linii Elana - Górnik Konin opisywaliśmy już przy okazji meczu w Toruniu. Przypomnimy tylko konkretne szczegóły. Pisząc "delikatnie".... stosunki między tymi ekipami są napięte, Na pewno w Koninie Elana uznawana jest za kosę! Nie może być inaczej skoro nasza ostatnia wizyta w Koninie skończyła się zdobyciem przez Elanowców 4 flag gospodarzy. Od tamtego czasu minęło już 19 lat!! Większość osób, które jutro wybiorą się do Konina wtedy jeszcze nie śmigała na mecze a niektórych nie było nawet na świecie :) Są jednak tacy, którzy pamiętają tamten wyjazd i jutro również wybierają się do Konina ;) Nie będziemy wymieniać ksyw lecz wtedy małolaci a obecnie"GRUBASY" odgrywali w Koninie główne role. Do dzisiaj można usłyszeć iż właśnie tamten wyjazd był jednym z najlepszych wyjazdów w całej historii ruchu kibicowskiego na Elanie.

Pomimo upływu wielu lat, wymiany pokoleń bez względu na to iż nasze drużyny w lidze się mijały to obie ekipy miały okazje się ze sobą spotkać i wymienić "argumenty". Kibice Górnika swego czasu wąchali się z Apatorem. Szybko jednak im to wybiliśmy z głowy :) Nie tylko poprzez spotkanie w Toruniu ale m.in. przez wygranego grilla czy dzięki udanej zasadzce po ich wyjeździe do Rypina. Ostatnie spotkanie to kwiecień 2016r gdzie swojego wyjazdu z Kobylina "Łańcuchy" też nie będą miło wspominać  :) Na meczu w rundzie jesiennej "Biało - Niebiescy" w Toruniu zameldowali się w 185 osób.

Myślę iż powyższe fakty mówią same za siebie i nikogo właściwie nie powinno się dodatkowo mobilizować na ten wyjazd. Ostatnim dodatkowym smaczkiem nieco "podgrzewającym atmosferę" przed tym meczem jest fakt iż ostatnio kibice Górnika zaczęli się wąchać z przydupasami ŁKSu i Zawiszy... z Włocłavią Włocławek! Ponadto są główną kosą naszego układowicza z Kalisza!

Podsumowując? Niezależnie czy ktoś preferuje te mecze "derbowe" czy też te dalsze wyjazdy... Na pewno warto mieć ten wyjazd wpisany w swoje "CV" Fanatyka!

Do zobaczenia jutro...

Jesteśmy zawsze tam!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   22.04.2017 Wspieramy Ruch w Poznaniu !
Dodano:19 Apr 2017 21:46

Szanowni Kibole,

W piątek WSZYSCY OBOWIĄZKOWO śmigamy do Konina! To nie podlega dyskusji i nic więcej nie trzeba już dodawać!

Natomiast dla chętnych "na szybkości" uruchamiamy zapisy na autokar na sobotni mecz, który odbędzie się w Poznaniu pomiędzy Lechem Poznań a Ruchem Chorzów!

Koszt wyjazdu to 35zł autokar + 30 zł bilet!
>>> ZAPISY ONLINE <<<

Kto chce jechać wspierać Niebieskich niech prędko się zapisuje!

Podsumowując: piątek - Konin, sobota - Poznań ! ELANA ON TOUR!
 

dodał: Admin
komentarze (0)

                   21.04.2017 WSZYSCY DO KONINA!
Dodano:19 Apr 2017 8:40
WSZYSCY NA WYJAZD!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   21.04.2017 (PIĄTEK) WSZYSCY DO KONINA!!!
Dodano:18 Apr 2017 10:10

Drodzy wyjazdowicze... zostały ostatnie wolne miejsca w
organizowanym transporcie!!!
Także ten kto chce jechać autokarem a się jeszcze nie zapisał... niech szybko to uczyni!

>>> ZAPISY ONLINE <<< - ZAPISY TYLKO DO 19.04.2017r!

Koszt wyjazdu to 25 zł (autokar) + bilet na mecz.
Zbiórka godzina 14:30 na parkingu przy hali Arena Toruń. Odjazd najpóźniej 15:00! Na spóźnialskich nie czekamy!

Brać wolne od szkoły, pracy i wszyscy w PIĄTEK widzimy się na wyjeździe! Będzie się działo...

JESTEŚMY ZAWSZE TAM!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   21.04.2017 (PIĄTEK) WSZYSCY DO KONINA!!!
Dodano:12 Apr 2017 14:54

Szanowni Kibice, wyjazdowicze czy też derbowicze...

W dniu dzisiejszym ruszamy z zapisami na wyjazd do Konina na tamtejszy Górnik! Pod względem atrakcyjności jeżeli chodzi o drużynę przeciwną jest to z całą pewnością najciekawszy wyjazd tej rundy a może i sezonu! Niestety spanikowana psiarnia robi wszystko aby nam ten wyjazd popsuć chociażby przesuwając go z soboty na piątek! Mimo wszystko iż termin mało dogodny to na pewno nie na tyle abyśmy nie mogli licznie pojawić się tego dnia w klatce gości....

Rywalizacja kibicowska między nami a kibolami Górnika zawsze była ciekawa. Pisaliśmy o tym przy okazji meczu u nas. Nasza ostatnia wizyta w Koninie to wizyta konkretnej starej gwardii Elany, która skończyła się zdobyciem czterech flag Konina! Teraz po 19 latach znowu tam jedziemy!

Ogłaszamy mobilizacje! 21.04.2017 to dla każdego Elanowca dzień wolny od szkoły, dzień wolny od pracy... wszyscy niezależnie od podziałów na osiedla, fan cluby itd. WSZYSCY ŚMIGAMY DO KONINA!!!

>>> ZAPISY ONLINE <<< - ZAPISY TYLKO DO 19.04.2017r!

Jedziemy transportem kołowym a więc każdy kto może niech kołuje własny transport! Liczba miejsc w autokarze ograniczona!

Dokładne info odnośnie miejsca i godziny zbiórki niebawem...

TYMCZASEM PRZEKAZYWAĆ INFO DALEJ... JEDZIEMY WSZYSCY!!!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro mecz ligowy na Bema
Dodano:11 Apr 2017 16:06

WSZYSCY NA MECZ!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   8.04.2017 Elana Toruń - Sokół Kleczew, g. 14:00! Wszyscy!
Dodano:07 Apr 2017 14:32

Tak było tydzień temu w sobotę na meczu z KKS Kalisz...
Już jutro (sobota 8.04)... kolejny mecz na Bema... rywalem Sokół Kleczew... godzina 14:00! Wszyscy do młyna!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Wysoka wygrana w pucharze!
Dodano:07 Apr 2017 14:28
5.04.2017 Pogoń Mogilno - Elana Toruń 1:5 (Puchar Polski)

W dniu wczorajszym (środa) na wyjeździe w Mogilnie zameldowało się 32 fanów Elany Toruń (7 aut plus kilku świrów pociągiem) z flagą Śp. Mucha. Szacunek dla obecnych!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   WYJAZD DO MOGILNA!
Dodano:04 Apr 2017 13:49
INFO WAŻNE! Przypominamy iż w dniu jutrzejszym (środa) nasza drużyna gra mecz pucharowy w Mogilnie a więc My kibice na pewno się tam pojawimy! UWAGA! Zmieniamy godzinę zbiórki na nieco wcześniej abyśmy o czasie pojawili się na stadionie! A więc zbiórka g. 14:30 na parkingu przy hali Arena Toruń. Odjazd 15:00 (bez spóźnień!!!). Do zobaczenia jutro...
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W środę wyjazd do Moglina!
Dodano:03 Apr 2017 15:14

Szanowni Wyjazdowicze!

W najbliższą środę a więc za niespełna dwa dni... Elana rozegra kolejne spotkanie wyjazdowe... tym razem w ramach okręgowego Pucharu Polski!

Rywalem żółto - niebieskich będzie... Pogoń Mogilno! Wiadomo termin mało dogodny bo środek tygodnia i niestety nie w godzinach wieczornych przy jupiterach ale to nie oznacza iż w tej miejscowości za swoją drużyną nie pojadą kibice Elany!

Zbiórka na ten wyjazd:
14:30 na parkingu przy hali ARENA TORUŃ
Przekazywać info dalej, kto może niech organizuje swój transport... pozostali niech również pojawią się na zbiórce.


Do zobaczenia w środę... JESTEŚMY ZAWSZE TAM!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę wszyscy do młyna!
Dodano:29 Mar 2017 9:46
01.04.2017
Sobota

Elana Toruń - KKS Kalisz


W sobotę kolejny ligowy mecz na Bema! Tym razem do Torunia zawitają nasi układowicze z Kalisza!

Zapowiada się iż będzie to jeden z ciekawszych meczy pod względem kibicowskim tej rundy. Z całą pewnością kibice KKSu podobnie jak ostatnio My w Kaliszu zasiądą na naszym sektorze i razem stworzymy prawdziwą kibolską atmosferę!

Pod względem piłkarskim również zapowiada się arcyważne spotkanie dla układu tabeli i walki o pierwsze miejsce! Obie ekipy chcą awansować, obie już straciły swoje punkty w tej rundzie a raczej nie powinni dalej ich gubić jeżeli chcą na koniec cieszyć się z awansu do 2 ligi! Ścisk w tabeli jest duży ale takie mecze mogą w ostatecznym rozrachunku decydować kto wygra tą ligę!

Podsumowując... nie ma się co zastanawiać! Wszyscy w sobotę do młyna!

ELANA TORUŃ - KKS KALISZ
GODZINA 14:00
TORUŃ!


dodał: Admin
komentarze (0)

                   Była radość a potem smutek...
Dodano:28 Mar 2017 9:01
GKS Przodkowo - Elana Toruń 2:2 (1:1)
Bramki dla Elany: Stefanowicz (karny), Więckowski

Kibice:
Do Przodkowa dociera 55 najwierniejszych fanatyków Elany. Wieszamy dwie flagi (Śp. Mucha, Ekipa Wyjazdowa) i dopingujemy przez całe spotkanie. Na całej trasie jak i po stadionem pełno milicji.

Foto:

dodał: Admin
komentarze (0)

                   25.03 WYJAZD DO PRZODKOWA!
Dodano:22 Mar 2017 10:26
WSZYSCY DO PRZODKOWA!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   25.03.2017 WYJAZD DO PRZODKOWA!
Dodano:21 Mar 2017 12:53

25.03.2017 WYJAZD DO PRZODKOWA!

W najbliższą sobotę kolejny wyjazdowy mecz naszej drużyny. Tym razem żółto - niebiescy zagrają w Przodkowie z tamtejszym GKSem!
Oczywiście z jednej strony mecz ten z całą pewnością nie jest aż tak atrakcyjny kibicowsko jak ten pierwszy w Koszalinie lecz tak naprawdę dla tych prawdziwych koneserów wyjazdowej turystyki jest niemniej ciekawą podróżą! Kolejnym miejscem do zaliczenia i do zaznaczenia swojej obecności przez żółto - niebieską brygadę wyjazdową!

W tej chwili ruszamy z listą wyjazdową na ten mecz. Od razu zaznaczamy iż na tą chwilę nie wiemy jak będzie wyglądać sytuacja z transportem organizowanym a więc autokarem. Dlatego też już teraz wszystkich zachęcamy do kołowania własnego transportu.

Niemniej jednak na ten wyjazd zapisać się można na dwa sposoby:

1) samochód (lub inny własny transport).

A więc chyba nie trzeba dodatkowo tłumaczyć. Tą opcje wybierają Ci co mają zapewniony swój transport!

2) brak transportu
Tą opcje wybierają Ci, którzy takowego transportu zapewnionego nie mają i wiedzą już w tym momencie iż takowego na 100% mieć nie będą. W przypadku gdybyśmy posiadali wolne miejsca w autokarze to takowe osoby znajdą w nim miejsce. Niestety na tą chwilę nikomu nie możemy tego zagwarantować. Jest to bardziej lista poglądowa...

>>> ZAPISY ONLINE <<< - TYLKO do czwartku (23.03) do godziny 22:00!

Dlatego też kołujemy własny transport, nakręcamy, podkręcamy, zapisujemy się....i widzimy się w sobotę!
Więcej szczegółów tego wyjazdu podamy na dniach!

JESTEŚMY ZAWSZE TAM!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Wygrana z Wdą!
Dodano:21 Mar 2017 12:50
 18.03.2017
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę wszyscy na Bema!
Dodano:15 Mar 2017 8:27

WSZYSCY DO MŁYNA!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Galeria z Koszalina!
Dodano:15 Mar 2017 8:26
Z tego względu iż chwilowo mamy problemy z galerią na stronie... wszystkie zdjęcia z wczorajszego wyjazdu wrzucamy do poniższego folderu...

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Porażka na początek wiosny!
Dodano:15 Mar 2017 8:25

Gwardia Koszalin-Elana Toruń 3:2

Kibice:
Na dzisiejszym wyjeździe w Koszalinie w klatce gości zameldowało się ok 320 osób w tym delegacje ekip Widzewa Łódź, Ruchu Chorzów oraz gościnnie Stal Rzeszów i Karpaty Krosno! Szerszy opis później.

Galeria:
http://www.12zawodnik.pl/galeria/gwardia-koszalin---elana-torun/id:58c51fdca41c3

http://www.12zawodnik.pl/galeria/gwardia-koszalin---elana-torun--vol2/id:58c5512c32074
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Gratulacje!
Dodano:10 Mar 2017 11:38

Dzisiaj w nocy około godziny 3:00 na świat przyszedł kolejny kibic Elany Toruń ;) Szymon bo o nim tu mowa to nowo narodzony syn naszego kolegi z trybun... Artura "Górki" i jego wybranki Kamili... GRATULUJEMY!Już teraz wiemy iż na samym wstępie mały Szymon posiada odpowiednie geny od ojca aby w przyszłości prowadzić sportowy tryb życia ;) Czy pójdzie w ślady taty? Tego nie wiemy... jesteśmy jednak pewni iż jego serce jest żółto - niebieskie!Jeszcze raz w tym miejscu w imieniu całej redakcji www.elanowcy.pl oraz wszystkich kibiców Elany Toruń ... życzymy Szymkowi zdrowia, zaś szczęśliwym rodzicom pociechy z syna! GRATULACJE!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   WSZYSCY DO KOSZALINA! - ZAPISY ONLINE!
Dodano:02 Mar 2017 10:20
Szanowni Kibole,
Zaczynamy zapisy na pierwszy wyjazdowy mecz rundy wiosennej z Gwardią Koszalin! Lista jest niezbędna bo wymagają tego od nas działacze z Koszalina! Także ruszamy!!!

Na tą chwilę nie ma miejsc w autokarze dlatego też wśród opcji do wyboru pozostawiamy Wam dwie alternatywy:

1) samochód (lub inny własny transport)

2) Nie mam transportu!
(tą opcje wybierają tylko te osoby, które wiedzą na 100% że nie będą mieli własnego transportu. Jest to dla nas lista tylko poglądowa aby próbować coś dodatkowo zorganizować jednakże niczego nie gwarantujemy!)

Tak czy siak niech każdy z Was kołuje własny transport. Mamy ponad tydzień czasu. Auta, busy... dzwońcie kombinujcie, organizujcie!

Koszt wyjazdu? Transport we własnym zakresie + 10zł bilet + 15 gadżet niespodzianka!

>>> ZAPISY ONLINE <<<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   11.03.2017 WSZYSCY DO KOSZALINA!
Dodano:28 Feb 2017 9:44

11.03.2017 WSZYSCY DO KOSZALINA!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   11.03.2017 WSZYSCY DO KOSZALINA!
Dodano:28 Feb 2017 9:42

WSZYSCY DO KOSZALINA!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zmiana miejsca zbiórki!!!
Dodano:03 Dec 2016 11:14
Uwaga zmiana miejsca zbiórki!!!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   WSZYSCY DO GDYNI! KONIEC ZAPISÓW NA AUTOKAR!
Dodano:29 Nov 2016 9:29

Niestety z tego względu iż nasz przewoźnik może nam zapewnić tylko JEDEN AUTOKAR już teraz po jednym dniu jesteśmy zmuszeni zamknąć zapisy na niego. Tak jak pisaliśmy miejsca na organizowany transport były mocno ograniczone i rozeszły się jak "ciepłe bułeczki". Także w tej chwili zapisy prowadzone są tylko i wyłącznie na:

1) SAMOCHÓD
(oczywiście każdy kombinuje własny transport)
lub druga opcja

2) "NIE MAM TRANSPORTU" ta opcja przeznaczona jest raczej tylko dla tych małolatów, którzy naprawdę nie mają możliwości ogarnięcia swojego własnego transportu a chcą być na liście wyjazdowej. Dzięki temu My tez będziemy mieli pogląd ile osób nie ma czym jechać i będziemy kombinować. Te osoby oczywiście niech też zjawią się na zbiórce. Zrobimy wszystko aby każdy kto przyszedł na zbiórkę najzwyczajniej w świecie pojechał na ten wyjazd! Oczywiście nie możemy tego w tej chwili zagwarantować!

Prosimy także wszystkie osoby, które zapisały się na autokar z tzw. "wygody" a mają możliwości ogarnięcia na wyjazd np. własnego auta o przygotowanie się na taką rezerwową opcje! Oczywiście kto pierwszy ten lepszy i ten kto zdążył się zapisać na autokar ma pełne prawo aby nim jechać. Jednakże musicie pamiętać, że niektórzy naprawdę nie mają innej opcji....

>>> ZAPISY ONLINE <<<

PODSUMOWUJĄC... PODKRĘCAMY, MOBILIZUJEMY I DO ZOBACZENIA W SOBOTĘ NA WYJEŹDZIE!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   4.12.2016 OSTATNI MECZ, OSTATNI WYJAZD ROKU!!!
Dodano:28 Nov 2016 10:45

W najbliższą niedzielę po raz ostatni w tej rundzie staniemy na sektorze i krzykniemy "JESTEŚMY ZAWSZE TAM!". Cała toruńska ekipa wyjazdowa rusza w stronę Gdyni!

Mecz z Bałtykiem to mecz ciekawy zarówno ze względu na aspekt piłkarski jak i kibicowski.

Pod względem piłkarskim... Bałtyk to jeden z głównych rywali naszej drużyny w walce o awans do 2 ligi. Tzw. "mecz o sześć punktów"! Jeżeli żółto - niebiescy to wygrają to rundę jesienną skończymy jako LIDER!

Pod względem kibicowskim... Choć wiadomo od lat iż w Gdyni niepodzielnym numerem jeden jest Arka to kibice Bałtyku jakoś tam się trzymają. Oczywiście mają lepsze i gorsze momenty ale trzeba im przyznać iż ruch kibicowski cały czas tam istnieje. Z początkiem sezonu mieli poważny kryzys nie wystawiając u siebie młyna, nie jeżdżąc na wyjazdy lecz ostatnio tak jakby się coś "ruszyło". Zaliczali dwa ostatnie wyjazdy do Chwaszczyna czy do Koszalina co daje nadzieję, że w niedzielę na meczu z nami wystawią młyn co jeszcze dodałoby kolorytu temu wyjazdu.

Kolejny mecz dopiero w marcu 2017 więc nie odpuszczajmy!!!
Wyjazd bliski i atrakcyjny a więc tego dnia w Gdyni musimy się stawić w konkretnej liczbie!

Zaczynamy zapisy na ten wyjazd! Z tego względu iż wymagana jest lista imienna zapisują się zarówno Ci co jadą autami jak i autokarem!!! Zapisy trwają tylko do czwartku do godziny 20:00!
Przy zapisach prosimy o wybranie opcji "auto" lub "autokar". Miejsca w autokarze ograniczone więc być może zapisy na niego zostaną zakończone szybciej! Kto może niech ogarnia sobie miejsce w swoim transporcie!

>>> ZAPISY ONLINE <<<

KOSZT WYJAZDU AUTOKAREM - 40 ZŁ!

KOŁOWAĆ AUTA, BUSY, WSZYSTKO CO DOJEDZIE DO CELU ;)

Zbiórka godzina 9:00 TOR TOR

PRZEKAZYWAĆ INFO I DO ZOBACZENIA W NIEDZIELĘ!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Remis w Jarocinie!
Dodano:28 Nov 2016 10:43
Jarota Jarocin - Elana Toruń 0:0

Kibice:
Nas w Jarocinie 74 osoby z dwoma flagami "WHITE ELANA" oraz "Śp. Mucha". Szerszy opis później.
dodał: Admin
komentarze (0)

                   26.11.2016 WSZYSCY DO JAROCINA!!!
Dodano:22 Nov 2016 9:12

W SOBOTĘ WYJAZD DO JAROCINA!

Zbiórka 8:30 na Armii Ludowej (stary stadion Elany).

Koszt wyjazdu autokarem 35zł + bilet na mecz.

JEDZIEMY WSZYSCY!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   19.11.2016 Elana Toruń - KS Chwaszczyno 4:2
Dodano:22 Nov 2016 9:09

Ostatni mecz tego roku na własnym obiekcie przypadł nam w sobotę 19 listopada z taką marką jak … KS Chwaszczyno. Początkowo dużo wskazywało iż nasza frekwencja będzie na tyle słaba iż będziemy mieli problem z uformowanie młyna. Stało się jednak inaczej i z upływem pierwszych minut meczu kolejno na sektor dochodziło coraz więcej wiary by ostatecznie w młynie zameldować się w ok. 200 osób. Na płocie wywieszamy jedną flagę Śp. Mucha. Młyn tym razem na sektorze A pod krytą co wokalnie dodało jeszcze więcej decybeli do naszego dopingu. Doping stał na dobrym poziomie i był prowadzony przez większą cześć spotkania. Nasi piłkarze wygrywają mecz 4:2 i w zasadzie na tym moglibyśmy zakończyć naszą relacje gdyby nie jeden fakt iż z naszego stadionu… zniknęły jupitery ;)
W związku z tym iż w tej chwili powoli wchodzimy w okres zimowy i z dnia na dzień coraz szybciej robi się ciemno a dodatkowo tego dnia od samego rana w naszym mieście panowała pochmurna deszczowa pogoda to na około dziesięć minut przed końcem meczu na stadionie zapadły egipskie ciemności co dało nam powody do małych kpin ;) Stąd nasze okrzyki „zapalcie cztery jupitery!”, „…czekaliśmy już tyle lat JUPITERÓW nadszedł czas!”. W tym momencie znaczna część sektora wyciągnęła swoje mobilne urządzenia włączając latarki chcąc oświetlić trochę murawę i pomóc piłkarzom w dowiezieniu trzech punktów. Co ciekawe cześć z tych osób tzw. kiboli używając tej opcji włączyło funkcje „stroboskop” czym mogli zdenerwować wszelakie służby porządkowe bo przecież to było nie lada zagrożenie. Kto wie może posypią się zakazy?
Tak już całkiem serio to niestety na naszym obiekcie tych jupiterów nie było, nie ma i pewnie długo jeszcze nie będzie choć kiedyś nam je obiecali chociażby z…. starego stadionu Jagiellonii Białystok ;)
Pewnie będziemy na nie czekać tyle samo lat jak czekamy na awans na zaplecze ekstraklasy… może kiedyś?

To tyle. Pozdro dla obecnych! Teraz WSZYSCY na te dwa ostatnie wyjazd… najpierw do Jarocina a później do Gdyni!

TYLKO ELANA!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Sobota? WSZYSCY DO MŁYNA!
Dodano:17 Nov 2016 8:43
Ostatni mecz w Toruniu tej rundy! Wszyscy do młyna!!!


dodał: Admin
komentarze (0)

                   26.11.2016 WSZYSCY DO JAROCINA!!!
Dodano:17 Nov 2016 8:41
Drodzy Elanowcy! Jak doskonale wiemy najpierw w najbliższą sobotę mecz w Toruniu z niejakim Chwaszczynem. Oczywiście obecność obowiązkowa. My jednak w tej chwili nie o tym!

Tydzień później a więc 26.11.2016 (nie 27.11 tak jak początkowo planowano!) obędzie się kolejny mecz wyjazdowy naszej drużyny w Jarocinie! Oczywiście na tym meczu nie zabraknie nas kiboli Elany!
Już teraz startujemy z zapisami TYLKO I WYŁĄCZNIE NA AUTOKAR, które potrwają TYLKO DO WTORKU (22.11!). Czemu tak szybko? To od Was zależy jaką ilość autokarów zamówimy.
Na ten wyjazd nikt z Was nie musi już kombinować z własnym transportem. Kto chce jechać autokarem niech jak najszybciej się zapisuje.

Koszt wyjazdu to 35zł (autokar) plus bilet na mecz!

www.elanowcy.pl/zapisy.php <-- ZAPISY ONLINE!

UDOSTĘPNIAMY I PRZEKAZUJEMY INFO DALEJ!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Foto z wyjazdu do Wronek!
Dodano:17 Nov 2016 8:40
Foto z wyjazdu do Wronek:

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Porażka we Wronkach!
Dodano:17 Nov 2016 8:39

Lech II Poznań - Elana Toruń 1:0

Kibice:
 Dzisiaj na kolejny wyjazd wyruszyliśmy autokarem, trzema busami plus auta. Na trasie spora "dyskoteka". Do Wronek, że względu na kilka niezaplanowanych dłuższych postoi dojeżdżamy w około dziesiątej minuty meczu. Szybki zakup biletów i dosyć sprawnie wchodzimy na stadion. Na płocie wywieszamy cztery flagi: Ultras Elana, Śp. Mucha, Rubinkowo (wyjazdówka) oraz Golub - Dobrzyń (wyjazdówka). Do tego zawisły także dwa transparenty dla kolegów z Ruchu "Dudek - trzymaj się!", "Jurek - wracaj do zdrowia!".
Ostatecznie w klatce gości zameldowało się 146 fanów Elany w tym 4 WfcG oraz 1 KKS Kalisz - dzięki za wsparcie!
W pierwszej połowie machamy trochę flagami na kijach i przez całe spotkanie solidnie dopingujemy naszych piłkarzy, którzy niestety przegrywają te spotkanie 1:0 tracąc bramkę w momencie kiedy jeszcze nas nie było na stadionie.
Po meczu tradycyjnie udajemy się na pobliski cmentarz gdzie spoczywa były kapitan naszej drużyny Mieczysław Nowicki. Tam składamy wieniec, zapalamy symboliczny znicz, pozdrawiamy sektor niebo i zawijamy w kierunku Grodu Kopernika.
W drodze powrotnej podobnie jak w tamtą stronę spora ilość psiurskich radiowozów. Tak poza tym spokój, cisza. Nic godnego uwagi się nie wydarzyło.
Na koniec pozdrowienia dla wszystkich obecnych i do następnego!

19.11 Elana - KS Chwaszczyno
26.11 Wszyscy do Jarocina! Jarota-Elana!

Pzdr!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   12.11.2016 WSZYSCY DO WRONEK!!!
Dodano:07 Nov 2016 11:16

WyjazdowiczE! Po dobrej liczbowo wyprawie na najdalszy nasz wyjazd do Wolina... w sobotę czeka nas kolejna wycieczka! Tym razem do Wronek na rezerwy poznańskiego Lecha!

W Wolinie zameldowaliśmy się w 130 osób i pokazaliśmy iż nawet na te najdalsze wyjazdy potrafimy pojechać zgrabną ekipą. Nie widzimy przeszkód aby powtórzyć to teraz na Amice!

We Wronkach byliśmy kilkukrotnie. W ostatnich sezonach meldowaliśmy się tam zawsze w solidnych liczbach bo 147 osób (2014) oraz 110 osób (2015, środa). Jak będzie teraz? Liczymy iż podobnie!

p.s. Fanatyku... pamiętaj! Jak dobrze wiemy dzień wcześniej w naszym kraju obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości. Nikogo nie zniechęcamy do udziału w różnorakich marszach... nawet tych w Warszawie. Wręcz przeciwnie... mocno do tego zachęcamy! Pamiętajcie jednak iż jeżeli ktoś będzie musiał stanąć przed wyborem Marsz Niepodległości vs wyjazd do Wronek to jeżeli jesteś fanatykiem ELANY to wybierasz opcje numer dwa! Nie widzimy jednak przeszkód aby to połączyć! Więc marsz nie jest tu żadną wymówką!

Zbiórka na wyjazd do Wronek 8:30 na starym stadionie Elany na Armii Ludowej.

Zapisy na wyjazd trwają tylko i wyłącznie do czwartku (10.11) do godziny 21:00.

>>> ZAPISY ONLINE <<<

KOŁOWAĆ AUTA, BUSY I PRZEKAZYWAĆ INFO DALEJ!!!

Na koniec... JESTEŚMY ZAWSZE TAM!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zwycięstwo z rezerwami paprykarzy!
Dodano:07 Nov 2016 11:13
5.11.2016 Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 2:0 (1:0)
Bramki dla Elany: Trojanowski x2

Kibice:

Nas na tym meczu coś około 200 w młynie w tym delegacja WfcG (dzięki!). Prowadzimy doping przez większość spotkania i stoi on na przyzwoitym poziomie. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Żółto - Niebiescy oraz transparenty Jurek - wracaj do zdrowia, Dudek - trzymaj się. Dodatkowo podobne płótno zawisło na przeciw naszego młyna o treści "Dudek bracie wracaj do zdrowia... Charakterna Młoda Elana zawsze z Tobą!".

Ogólnie frekwencja toruńskiej publiki na ostatnich meczach na Bema pomimo niezłej postawy piłkarzy... tragedia. Liczymy iż na wiosnę będzie z tym lepiej. Piłkarze wygrali ten mecz 2:0 i na kilkanaście godzin zostali liderem tabeli. W sumie mecz jak mecz bez większej historii.

Teraz wszyscy do WRONEK!

dodał: Admin
komentarze (0)

                    Z kart historii: 21.08.2004 Elana - Pogoń II
Dodano:04 Nov 2016 13:44


Z kart historii:
21.08.2004 Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 4:1 (2:0)
Dobek 8, J.Maćkiewicz 21, Maziarz 49, Drwięga 90 - Bejnierowicz 69

Jeszcze jedne wspominki ze spotkań z Pogonią! Tak jak wcześniej wspominaliśmy ostatni raz z tą drużyną spotykaliśmy się w 2009 roku jednakże był to pierwszy zespół. Jak już chcemy być na tyle szczegółowi to musimy także przypomnieć ostatni mecz z ich rezerwami bo z nimi Elana także rywalizowała. Od tamtego sezonu minęło ponad 12 lat! Ehh inne to były czasy... dużo się od tamtej pory zmieniło. Przede wszystkim... w tamtych sezonach Elana grała pod inną nazwą a więc TKP Toruń. Oczywiście nazwa ta funkcjonowała tylko na papierze bo w naszych sercach nigdy nic się nie zmieniało... tylko Elana! Tamten mecz był dokładnie drugim meczem ligowym w historii naszego klubu rozegranym na Bema! Był to wspaniały sezon pod wodzą trenera Rzepki. Elana szczególnie w rundzie jesiennej po kolei "rypała" swoich rywali i zostali mistrzem jesienni lecz ostatecznie przegrała rywalizacje o awans z ... Lechią Gdańsk! Sezon gdzie systematycznie do bramki rywali strzelał Jarek Maćkiewicz nasza legenda (zresztą w tamtym spotkaniu też jednego gola "ukuł"). Na naszych trybunach zasiadało mnóstwo ludzi (na tamtym meczu ok 2 tys!) z czego w większości to były pikole (a więc sytuacja odwrotna do tej teraźniejszej). Nasz młyn wtedy dopiero raczkował (wcześniej wystawiany był zazwyczaj tylko na tych ważniejszych meczach) i z sezonu na sezon udawało nam się przyciągać coraz więcej fanatyków! W tamtym okresie młyn oscylował w liczbach 50-250.

Na tamtym meczu (UWAGA!) zadebiutowała nasza reprezentacyjna (zresztą do dzisiaj) sektorówka co na tamte czasy była jedną z większych tego typu flag w Polsce! Rafał Bischof - dzięki (kmwtw!) ;)
Odpalone zostały także race, które w tamtym czasie nie były karane (co zresztą widać na zdjęciach).

Nasza ówczesna ekipa składała się w większości z rodzącej się wtedy ekipy GTW oraz kilku małolatów. Wielu z Was z pewnością jeszcze wtedy nie śmigała na mecze, wielu też do dzisiaj już nie wytrwało a Ci co zostali to w większości obecni przedstawiciele GRUBASÓW ;)

Tamte czasy już nie wrócą... liczymy jednak iż w przyszłości kiedyś znowu na naszych trybunach zasiadać będzie tak liczna publika a nasz młyn jutrzejszy będzie co najmniej 200 osobowy co w dzisiejszych czasach stać nas na wiele więcej...

Opis z tamtego spotkania:
"Kibiców na stadionie pojawiło się ok 2000 w tym ponad 200 Elanowców w młynie. Piłkarze tradycyjnie wybiegają z flagami na kijach i podają je nam a my na początku meczu rozwijamy naszą nową sektorówkę ( 40 na 10 metrów) i odpalamy race. Przez pierwsze 20 minut dobry doping z naszej strony. W drugiej cześci meczu jeszcze raz prezentujemy sektorówkę i głośno dopingujemy (szczególnie przez ostatnie 15 min.) Gości oczywiście 0. "

To tyle... powtarzamy raz jeszcze... JUTRO WSZYSCY NA MECZ!!!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Z kart historii: 26.04.2009r. Elana - Pogoń
Dodano:04 Nov 2016 13:41


Z kart historii:
26.04.2009r. Elana Toruń - Pogoń Szczecin 3:2 (2:0)

Już jutro kolejny mecz ligowy naszej drużyny. Gramy z rezerwami Pogoni Szczecin! Ostatni kontakt z tą drużyną mieliśmy w sezonie 2008/9 tylko, że wtedy graliśmy z ich... pierwszym zespołem!

Piękne to były czasy. W jednej lidze z nami grały takie drużyny jak Zawisza Bydgoszcz, Zagłębie Sosnowiec, Raków Częstochowa, GKS Tychy czy właśnie Szczecińska Pogoń! No cóż czasy się zmieniły... minęło już ponad 7 lat a dziś Pogoń gra w ekstraklasie a my poziom rozgrywkowy niżej.

Nie wiemy czy pamiętacie ale wtedy mimo iż w tamtym sezonie Pogoń awansowała do 1 ligi to nasza drużyna wygrała z nimi dwukrotnie. Najpierw w Szczecinie 2:0 a potem w Toruniu po emocjonującym meczu 3:2! Miło to powspominać...

Bramki dla Elany w Toruniu strzelał wtedy niejaki Dimitrij Vierstak a dla Pogoni? Parzy i Petasz czyli dwójka zawodników, którzy później grali w ekstraklasie! Wierzymy iż za kolejne siedem lat to się wszystko znowu tak pozmienia iż w lidze ponownie spotkamy się już z pierwszą drużyną Pogoni... najlepiej w ekstraklasie ;)

Na trybunach wtedy wystawiliśmy zaledwie 200 osobowy młyn. Niby jak na klasę rywala było to poniżej oczekiwań jednak trzeba wziąć pod uwagę, że dwa tygodnie wcześniej podejmowaliśmy u siebie derbowego rywala Zawiszę Bydgoszcz gdzie w samym młynie padł rekord powyżej 1500 osób!!! Doszło wtedy do małych awantur przez co wiele osób odpuściło mecz z Pogonią. Gości zameldowało się wtedy ok. 200 w tym 40 Legia Chełmża. Poniżej wklejamy opis kibicowski z tamtego meczu. Mimo wszystko to tylko wspomnienia... żyjmy teraźniejszością a więc powtórzymy raz jeszcze do znudzenia... JUTRO WSZYSCY DO MŁYNA!!! Mamy nadzieję, że będzie nas więcej niż 200!!!

"Elana Toruń - Pogoń Szczecin 3:2 (2:0)
1:0 Verstak (25), 2:0 Verstak (40), 2:1 Parzy (74), 2:2 Petasz (79), 3:2 Charzewski (85)

Na meczu z Pogonią w młynie zebrało się około 200 najwierniejszych kibiców Elany. Na płocie zawisły 4 flagi Elany, jedna Ruchu Chorzów i dwa transparenty dla chłopaków, którzy przebywają obecnie po drugiej stronie muru. W tym dniu wsparło nas kilka osób z WfcG. Nasz doping taki sobie. Co do kibiców gości to przyjechało ich ok 200 (w tym ok 40 Legia Chełmża), z czego na stadion weszło 161 osób plus kilka dziewczyn, reszta z braku kasy na bilety została pod bramą. Większość z tej ekipy była "w stanie wskazującym na spożycie". Na płocie wywiesili tylko flagę Chełmży. Ich doping słaby w większości dominowały bluzgi. Na i po meczu spokój. "


dodał: Admin
komentarze (0)

                   5.11.2016 SOBOTA WSZYSCY DO MŁYNA!
Dodano:04 Nov 2016 13:38


5.11.2016 Już jutro kolejny mecz na Bema! Gramy z Pogonią Szczecin!!! Wszyscy do młyna!!!

Drodzy Elanowcy... Jutro kolejne spotkanie ligowe naszej ukochanej drużyny. Rywalem torunian będzie Szczecińska Pogoń! Owszem będzie to zaledwie ich drużyna rezerw i przez to w klatce gości z pewnością się nikt nie pojawi. Należy sobie jednak zadać pytanie czy My chodzimy na mecze dla przyjezdnych czy dla naszej drużyny!? Oczywiście odpowiedź dla każdego fanatyka jest prosta!
Owszem nikt nie zaprzecza iż te mecze z kibicami drużyny przeciwnej są ciekawsze ale takowych niestety w naszej lidze mało i do końca rundy takowego meczu na Bema już nie będzie.

To nie oznacza iż w My w naszych szeregach możemy zaprzestać mobilizacji. Panowie i Panie... za chwilę kończy się nam runda jesienna a wtedy na takie mecze będziemy czekać aż do marca! Ci bardziej bystrzy kibice już teraz zdają sobie z tego sprawę dlatego też nie pozwolą sobie z pewnością aby odpuścić jakikolwiek z nich!

Także niech każdy z Was weźmie szal, zgarnie swojego ziomka i niech daje na młyn! Nie ma odpuszczania!!! Przekazujcie info dalej!

Jutrzejsza sobota? WSZYSCY DO MŁYNA!

ELANA TORUŃ - POGOŃ II SZCZECIN
GODZINA 14:00
STADION MIEJSKI PRZY BEMA 23 TORUŃ

WSZYSCY!!!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Dobra liczba w Wolinie! Remis piłkarzy...
Dodano:31 Oct 2016 11:58
Vineta Wolin - Elana Toruń 0:0

Kibice:
Na najdalszy wyjazd do Wolina wybraliśmy się transportem kołowym w 130 osób. Wieszamy 5 flag i prowadzimy doping przez większą część spotkania. Pod stadionem dobijają delegacje Ruchu, Myszkowa i Widzewa (dzięki za wsparcie!), co dało łącznie coś w granicach 160-170 osób.
Po meczu lecimy do Szczecina wspierać Ruch, na stadionie wieszamy 2 swoje flagi.
Podróż raz z wahadłem raz bez. Szacunek dla obecnych. Tyle.
dodał: Admin
komentarze (0)

                   29.10.2016 PODWÓJNY WYJAZD!!! JEDZIEMY!!!
Dodano:26 Oct 2016 11:07


Vinetta Wolin - Elana Toruń g. 14:00
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów g. 18:00

Zbiórka na te dwa mecze godzina 7:00 na starym stadionie Elany na Armii Ludowej (Podgórz). Odjazd NAJPÓŹNIEJ godzina 8:00!
Jedziemy transportem własnym a więc kołować fury, busy itd!


Koszt wyjazdu? Indywidualnie koszty paliwa + 30zł bilet na Pogoń - Ruch plus 0zł bilet na mecz Vinetta - Elana!

Zapisy na ten wyjazd trwają tylko do czwartku 27.10.2016 do godziny 15:00 pod adresem www.elanowcy.pl/zapisy.php! Przekazywać info dalej!

>>> ZAPISY ONLINE <<<

Niech każdy z Was próbuje zorganizować jakiś transport!!! Ci, którzy naprawdę nie dadzą rady NIECH TAKŻE PRZYJDĄ NA ZBIÓRKĘ! Będziemy robić wszystko aby każdy chętny zabrał się na ten wyjazd!

Ostatni apel to prośba o poważne potraktowanie godziny i miejsca wyznaczonej zbiórki! NIE SPÓŹNIAMY SIĘ!!!!NAJPÓŹNIEJ PUNKT 8:00 MUSIMY WYRUSZYĆ W STRONĘ WOLINA!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   29.10.2016 WYJAZD DO WOLINA (VIDEO)! Udostępniamy!
Dodano:26 Oct 2016 11:06

Zasada jest prosta...

Oglądamy, udostępniamy gdzie tylko się da, przekazujemy info dalej i ... Widzimy się w sobotę! Mobilizacja!!!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   29.10.2016 WSZYSCY DO WOLINA!!!
Dodano:25 Oct 2016 13:35


Esencja kibicowania? Dalekie wyjazdy! Drodzy wyjazdowicze to nasz najdalszy wyjazd w tym sezonie!
Wyjazd dla tych charakternych, którzy naprawdę mają ten klub w sercu!

Prawdziwych fanatyków nie trzeba specjalnie na ten wyjazd zachęcać...

Jedziemy transportem własnym a więc kołować busy, auta i wszystko co jeździ i dojedzie do celu ;)

Więcej info na temat zbiórki itd później...

Na ten mecz wymagana jest lista wyjazdowa dlatego WSZYSCY, którzy wybierają się na ten wyjazd niech zapisują się pod adresem

>>> ZAPISY ONLINE <<<

Przekazywać info dalej i do zobaczenia w sobotę!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę WSZYSCY do młyna!
Dodano:20 Oct 2016 9:25
22.10.2016
Sobota

Elana Toruń - Polonia Sroda Wielkopolska

Godzina 14:00

Stadion Miejski przy Bema 23 Toruń
WSZYSCY DO MŁYNA!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   ZKS & KKS!
Dodano:20 Oct 2016 9:21
15.10.2016 Gwardia Koszalin - KKS Kalisz 0:1
W tym samym czasie  40 osób od nas zgrabnej ekipy wspomaga naszych układowiczów KKS Kalisz na ich wyjeździe w Koszalinie! Z Torunia do Kalisza ruszamy w 7 aut plus mały bus i tam dosiadamy się do autokarów KKSu, którzy tego dnia zebrał się w 100 głów. Mamy ze sobą flagę dzielnicy Rolnicza. Na mecz dojeżdżamy spóźnieni i dopiero w drugiej połowie w komplecie meldujemy się w klatce gości. Gospodarze wraz ze swoimi ziomalami wystawili ok. 100 osobowy młyn. Na meczu trochę śpiewnych wymian uprzejmości. Piłkarze z Kalisza strzelają bramkę w ostatniej minucie i wygrywają spotkanie!
Cała podróż w jedną i w drugą stronę w dobrej integracyjnej atmosferze. Przy okazji... Kakaesiacy - wielkie dzięki za zacną gościnność. ZKS & KKS!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Kolejna głupia porażka
Dodano:20 Oct 2016 9:21
Elana Toruń - Świt Skolwin 1:3 (1:0)
Bramka dla Elany: Trojanowski

Kibice:
Nas na tym meczu w młynie nieco ponad stówka z jedną flagą Śp. Mucha. Prowadzimy sporadyczny doping, który jak na tą ilość był całkiem niezły. Piłkarze niestety trochę na własne życzenie przegrywają kolejny mecz u siebie. Nie dość, że przy stanie 1:0 dają prezent w postaci bramki dla drużyny przeciwnej to później przy remisie 1:1 nie wykorzystują karnego by ostatecznie przegrać mecz 1:3! Szkoda punktów szkoda...Panowie piłkarze... głowy do góry lecz następnym razem trochę więcej koncentracji!!!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Wyjazd do Gdyni odwołany!
Dodano:06 Oct 2016 11:35

Niestety najbliższy mecz ligowy z Bałtykiem został przełożony najprawdopodobniej na grudzień. Z tego względu wyjazd odwołany! Najbliższy mecz ligowy 15 października ze Świtem Skolwin.
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Porażka w derbach!
Dodano:06 Oct 2016 11:33
Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz 0:2 (0:1)

Kibice:
Niestety w dniu dzisiejszym nasi piłkarze przerwali passę siedmiu meczów bez porażki i przegrali na własnym stadionie z Chemikiem 2:0. Nas w młynie ok. 200 osób z konkretnym dopingiem (szczególnie w pierwszej połowie)! Na płocie zawisły cztery flagi: Śp. Mucha, Toruńska Elana, Młoda Elana oraz Bydgoskie Przedmieście. Ogólnie mecz bez większej historii.
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zwycięstwo w Lęborku!
Dodano:06 Oct 2016 11:30
0:2
Pogoń Lębork - Elana Toruń 0:2 (0:2)

Kibice:

 Jedyny w wyjazd w rundzie jesiennej gdzie mogliśmy się spodziewać zorganizowanej grupy kibiców miejscowych wypadł nam w ostatnią niedzielę września w Lęborku. Niestety w tejże miejscowości jak na tą ligę panują dziwne klimaty bo tamtejsi działacze zażądali od nas nie tylko listy imiennej, kasy z góry to jeszcze oznajmili iż dadzą nam tylko 43 bilety (tyle ile jest krzesełek w klatce gości!). Oczywiście od razu skwitowaliśmy ich śmiechem iż taka pula biletów nas nie satysfakcjonuje żądając 200 wejściówek. Na to wszystko działacze Pogoni odpowiedzieli tylko pismem iż, że względu na brak listy imiennej mecz odbędzie się bez kibiców gości. Nasza reakcja była natychmiastowa. Wykorzystując możliwości naszego stowarzyszenia (jak zawsze w takich przypadkach) organizujemy pod stadionem Pogoni legalne zgromadzenie w miejscu pod klatką gości za płotem. Decyzja działaczy jest tym bardziej niezrozumiała bo My tak naprawdę widzieliśmy całe boisko a nie musieliśmy płacić za bilety. Oni zaś musieli ponieść (pewnie nie małe) koszta ochrony a milicja i tak zabezpieczała ten mecz. No cóż... widocznie w Lęborku nie gra się dla kibiców i stąd ich podejście że ma się ich w głębokim poważaniu. Zobaczymy co będzie na wiosnę gdy to ich fani będą prosić nas o bilety ;)

Z oficjalnej zbiórki ruszamy w 12 fur i 2 busy składu wyjazdowego przez większość trasy z ogonem. Osobno w stronę Lęborka wyruszyła ekipa sportowa wraz z naszymi ziomalami, którzy to mieli ambitne plany tego dnia z których niestety finalnie nic nie wyszło.
Ostatecznie pod stadionem melduje się ok. 110 fanów Elany Toruń (w tym jedynie cześć ekipy sportowej). Na płocie wywieszamy dwie flagi Młoda Elana (wyjazdówka – debiut) oraz Śp. Mucha. Sporadycznie coś tam dopingujemy ale jak już krzyczeliśmy to podobno głośniej niż miejscowi. Apropo tubylców to zebrali się na ten mecz w ok. 150 osób i przez całe spotkanie prowadzą doping. Kilkukrotnie wymieniliśmy z nimi kilka śpiewnych uprzejmości i tyle z wydarzeń z tego dnia. Nasi piłkarze ku naszej radości wygrali kolejne spotkanie i są liderem tabeli. Pozdro dla obecnych i do następnego!

Foto:
>25.09.2016 Pogoń Lębork - ELANA<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W niedzielę jedziemy do Lęborka!!!
Dodano:20 Sep 2016 23:33

Drodzy wyjazdowicze... za nami już dwa najlepsze mecze tej rundy na naszym obiekcie. Teraz czas skupić się na wyjazdach!!! Po "hitowym" meczu z Koninem w Toruniu ... już w najbliższą niedzielę ruszamy na kolejny "hit" tym razem... do LĘBORKA!
Jest to z pewnością jeden z bardziej prestiżowych wyjazdów tego sezonu a na pewno pod tym względem najlepszy w tej rundzie!
W Lęborku od lat istnieje zorganizowana grupa kibiców. Przez kilka lat łączyła ich sztama z Bałtykiem Gdynia lecz to już przeszłość! Od jakiegoś czasu mocno waflują się z naszym lokalnym rywalem Bydgoskim Zawiszą chcąc być ich fan clubem czy tam innym układem. Tak czy siak kto staje się przyjacielem naszego wroga ten też jest naszym wrogiem! Dlatego bez dwóch zdań każdy ELANOWIEC tego dnia powinien zameldować się na tym wyjeździe!!!

Zbiórka na ten wyjazd na parkingu przy pętli autobusowej MZK na Skarpie przy Biedronce (ul. Ludwika Kolankowskiego) o godzinie 11:30!!!

Link do miejsca zbiórki: https://www.instantstreetview.com/@53.028573,18.690951,-280.72h,-11.11p,1z

Jedziemy własnym transportem a więc kołować fury, busy i wszystko co jest możliwe!!! Pamiętajcie iż z tego względu iż najprawdopodobniej będziemy kierować się na autostradę i odcinki płatne to do kosztu wyjazdu należy doliczyć autostradę (ok. 60zł w dwie strony od auta plus oczywiście paliwo!).

Wszystkie osoby, które nie mają własnego transportu niech również zjawią się na wyznaczonej zbiórce a będziemy starać się temu zaradzić! NA SPÓLŻNIALSKICH NIE CZEKAMY!!!

PRZEKAZYWAĆ INFO DALEJ, UDOSTĘPNIAMY POSTA, NAKRĘCAMY ZNAJOMYCH I W JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE RUSZAMY W STRONĘ LĘBORKA!!! TO TYLE W TEMACIE… DO ZOBACZ<E>NIA !

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Brawo Elana!
Dodano:20 Sep 2016 23:31
ELANA TORUŃ - GÓRNIK KONIN 3:0 (1:0)
Bramki: Zagdański, Bzdęga, Stefanowicz

Kibice:
17 września nasza drużyna podejmowała na własnym stadionie Górnik Konin. Był to jeden z dwóch meczy, który już przed startem rozgrywek można śmiało określić mianem hitu rundy jeżeli chodzi o mecze u siebie. Bowiem było wiadomo iż do Torunia w tej rundzie jedynie dwukrotnie zawitają kibice gości… najpierw na inauguracje Gwardia Koszalin i właśnie we wrześniu kibice Górnika.

Mecz początkowo zaczął się podobnie jak te spotkanie z Gwardią a więc od problemów z flagami, których na siłę szukają miejscowe służby porządkowe! Ostatecznie na płocie zawisły wszystkie flagi, które na ten dzień zaplanowaliśmy (Śp. Mucha, Śp. Słoma, Śp. Herman (Ruch), Elana Toruń, Władcy Torunia, Młoda Elana, Ultras Elana, EZW oraz jedna fana KKSu Kalisz).

Tego dnia nas w młynie ok. 500 (w drugiej połowie nieznacznie mniejszy) plus sporo wiary od nas na całym stadionie. Doping z naszej strony na przyzwoitym poziomie do którego momentami przyłącza się także trybuna kryta.

Jeżeli chodzi o kibiców gości to w klatce w komplecie zameldowali się w 30 minucie w liczbie ok. 150 głów (sami określają się na dokładnie 185 osób) w tym 22 Ostrovia i 2 Gwardia Koszalin. Na tym meczu oficjalnie przybijają układ z tymi pierwszymi. Na płocie wywieszają 5 flag (w tym 2 Ostrovia) plus trans dla chłopaków zza krat. Wszyscy mają jednakowe białe koszulki z pozdrowieniami do więzienia co daje dobry wizualny efekt. Ich doping także na dobrym wyjazdowym poziomie choć tak naprawdę z perspektywy naszego sektora słabo słyszalni. Kilkukrotnie coś tam się do nas spinają lecz w większości przypadków pozostawiamy to bez odpowiedzi. Wspólnie odśpiewujemy także antypolicyjne przyśpiewki.

Jeżeli chodzi o aspekt piłkarski to nasi piłkarze pewnie wygrywają kolejny mecz z rzędu tym razem 3:0 i nadal są liderem tabeli. Co cieszy nie są to zwycięstwa przypadkowe a ich gra naprawdę cieszy oko. Oby tak dalej!

Na koniec pozdrowienia dla wszystkich naszych ziomkow obecnych na tym meczu. Ruch, Widzew, KKS Kalisz – dzięki za wsparcie!

Teraz w najbliższą NIEDZIELĘ Elana zagra kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem WSZYSCY ruszamy do Lęborka!!! Jest to zdecydowanie najbardziej prestiżowy wyjazd tej rundy a więc nikogo z brygady wyjazdowej tego dnia nie powinno zabraknąć. Lębork to nie tylko miejscowość gdzie są zorganizowani kibole ale przede wszystkim Pogoń to obecnie przyjaciółki bydgoskiego Zawiszy!!!
Także WSZYSCY NA WYJAZD! Więcej info wkrótce…

Foto:
>25.09.2016 Pogoń Lębork - ELANA<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elana Toruń - Górnik Konin... bywało ciekawie ;)
Dodano:16 Sep 2016 15:09

Zaczęło się w latach dziewięćdziesiątych kiedy to obie ekipy grały w ówczesnej 2 lidze (zaplecze ekstraklasy). Kibice Górnika byli obecni u nas trzykrotnie najpierw w sezonie 1996/97 w 150 osób, rok później w ok. 200 osób i ostatni raz w 60 osób (sezon 1998/99). Można powiedzieć iż szczególnie ta ich druga wizyta spowodowała, że stosunki na linii Górnik – Elana stały mocno napięte. To właśnie wtedy w sezonie 1997/98 pojawili się w Toruniu najliczniej bo w trzy autokary! Pod stadion dojechali równo z gwizdkiem sędziego. Wjechali z bramą i ruszyli w stronie naszego młyna, który przeganiają z racji tego iż w danym momencie nie wszyscy byli na stadionie (ok.50 osób). Nasza porażka… na szczęście udało nam się wtedy uratować flagi.
Na rewanż do Konina od nas pojechała całkiem zacna ekipa w ok. 150-180 osób! Podobnie jak kibice Górnika u nas tak i My u nich wjeżdżamy z bramą i zaskakujemy miejscowych. Z tą małą różnicą iż naszym łupem padły cztery flagi Koninian w tym ich największa „Biało – Niebiescy”. Ogólnie tamten wyjazd zaliczamy do jednych z najlepszych w historii.

W późniejszym czasie z racji tego iż oba kluby tułały się w niższych ligach to obie drużyny nie spotykały się ze sobą. Na jakiś czas kontakty naszych ekip ucichły. Wszystko do czasu ;) Znowu to kibice Górnika narazili się Władcom Torunia! Dlaczego? A bo po cichu zaczęli mieć jakieś kontakty z ówczesną „ekipą” Apatora. Oczywiście podobnie jak i ekipy Petry Płock, Kaszubi Kościerzyna czy później Arki Gdynia… kibice Górnika zaprzeczali aby cokolwiek ich łączyło. Mimo wszystko w 2008r. przy okazji ich meczu w Rypinie gdzie pojawili się 33 osoby nasza ówczesna ekipa zrobiła zasadzkę (30 osób w tym 1 auto Jeziorak). Kilka osób z Górnika się postawiło. Szybkie nasze zwycięstwo.

Następnie w 2009 roku dochodzi do kolejnego spotkania tym razem na ubitej ziemi po 26 osób i także wtedy odnosimy kolejne szybkie zdecydowane zwycięstwo! Kibicom Górnika najwidoczniej nie było mało bo w sierpniu 2011r. na swój wyjazd na Chemik do Bydgoszczy gościnnie zabrali ze sobą 18 osób z Apatora! W październiku tego samego roku obecni byli w 8 osób w Toruniu na meczu żużlowym ze Stalą Gorzów. Po tym meczu wraz z dwoma autami ekipy widmo poniosła ich fantazja i zaczęli jeździć po Toruniu poszukując wrażeń. Fakt faktem na jednej z naszych dzielnic początkowo kogoś pogonili jednakże nie zdążyli wyjechać z miasta i zostali złapani co także źle się dla nich skończyło ;) Wtedy też ekipa widmo (czyt. Apatora) zostawiła ich bez pomocy… na co kibice Górnika się obrazili i zerwali z tą ekipą wszelkie kontakty.

Ostatnie nasze takowe spotkanie to pierwsza wspólna akcja układu Elany (30) i KKSu Kalisz (30) w kwietniu tego roku na wracający Górnik z Kobylina. Oczywiście chyba nie musimy pisać iż akcja na naszą korzyść ;)

Tak poza tym kibice Górnika obecni byli w 8 osób na meczu Elana – Ostrovia (czerwiec 2016) i w 95 osób na meczu Elana – Gwardia (sierpień 2016)…

Jak widać powyżej mimo iż nasze drużyny nie grały ze sobą 17 lat to nie przeszkodziło to temu aby kibole obu ekip gdzieś tam ze sobą się spotykały. Można stwierdzić nawet iż jak na ekipy spoza swojego województwa te spotkania były dość obfite i praktycznie wszystkie na naszą korzyść…

To tyle w temacie… do zobaczenia jutro…

SOBOTA (17.09)
ELANA TORUŃ – GÓRNIK KONIN GODZINA 15:00,
STADION MIEJSKI BEMA! HIT RUNDY JESIENNEJ

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro gościmy Górnika Konin... a więc przedstawiamy rywala!
Dodano:16 Sep 2016 13:50

Trochę na ten temat już napisano. My jednak już do końca wyczerpiemy temat. Górnik Konin to klub o jedenaście lat starszy od Elany bo założony w 1957r. Ich barwy to kolory biały i niebieski. Ich drużyna największe sukcesy odnosiła w latach dziewięćdziesiątych kiedy to spędziła pięć lat (potem dodatkowo dwa lata) na zapleczu ekstraklasy a w 1998 roku dotarła nawet do finału Pucharu Polski! Kibice z Konina musieli jednak przeżywać nie tylko wzloty ale także upadki swojego klubu. Zaczęło się od tego gdy w sezonie 1996/97 w klub wszedł potężny jak na tamte czasy sponsor Aluminium i wszedł w nazwę klubu. Najwierniejsi kibice oczywiście nie akceptowali tej nazwy lecz nadal utożsamiali się z klubem. Kolejne kłopoty przyniósł jednak sezon 1999/2000 gdy nie jaki Piotr Nowak (reprezentant Polski) najpierw zmienił nazwę klubu na KP Konin by po pierwszej rundzie przenieść klub do… Bydgoszczy i połączyć go z ówczesnym Zawiszą! Ta decyzja długo odbijała się czkawką zarówno dla kiboli z Konina i Bydgoszczy, którzy musieli potem odbudowywać swoje kluby. Kibice Górnika zaczęli śmigać wtedy na rezerwy Aluminium, które naturalnie stały się ich pierwszą drużyną. Najpierw występowali w IV lidze by rok po roku awansować do trzeciej ligi a później do drugiej (sezon 2002/03). Wtedy też powstała ich grupa ultras „Koninianie 03” która przyczyniła się do tego iż doping w Koninie powrócił na stałe! Mimo iż klub nadal nazywał się Aluminium to dla nich jedyną słuszną nazwą był Górnik! Po dwóch latach spędzonych w ówczesnej II lidze przyszła kolejna afera tym razem korupcyjna, która skończyła się tym iż w sezonie 2004/05 drużyna z Konina wylądowała w A-Klasie! Dwa lata później na 50 lecie klubu udało się powrócić do ich właściwej nazwy Górnik Konin i powoli z roku na rok awansować coraz wyżej aż w końcu w obecnym sezonie zagrać na czwartym szczeblu rozgrywek (obecna 3 liga!)
Ich najwierniejsi kibice noszą przydomek „Łancuchy” (więcej na ten temat tutaj: http://gornik.konin.pl/2014/?page_id=100). Od 2009r.ich jedyną zgodą jest Gwardia Koszalin z którą to obecni byli w Toruniu na inauguracje tego sezonu. Ponadto od 1996r. przez około dwa lata łączyła ich sztama z Górnikiem Wałbrzych ale ze względu na wymianę pokoleń szybko ta zgoda padła. Ponadto Konin jak i cała wielkopolska (poza Kaliszem) jest kojarzona z Lechem Poznań na którego fani Górnika niegdyś także jeździli i rzecz jasna mieli kontakty z okolicznymi fan clubami Lecha! Jak twierdzą od początku lat dwutysięcznych postanowili iż skupiają się tylko i wyłącznie na swojej drużynie a Konin fc Lech to inna oddzielna ekipa. Mimo wszystko do tej pory kojarzeni są jako ekipa z rodziny poznańskiego Lecha i na pewno wzajemnie się nie zwalczają. Zresztą mają jakieś tam kontakty/ ciche układy z Ostrovią Ostrów (która podobnie jak oni niby nie Lech ale jednak…). Swego czasu przez chwilę wąchali się z Apatorem ale szybko im to wybiliśmy z głowy.
Ich największą kosą od lat jest KKS Kalisz co w obliczu ostatniego zawarcia naszego układu z nimi dodaje smaczku temu spotkaniu! Największy młyn wystawili w sezonie 1996/97 na meczu z Pogonią Szczecin ok. 700 osób oraz w sezonie 2009/10 z Legią Chełmża ok. 650! Największy wyjazd? Około 5-7 tysięcy osób z Konina na finale Pucharu Polski z Amicą Wronki (1998r.) oraz ok. 300 osób w Kleczewie (2011/12)!
Na swoim koncie mają dziewięć spotkań w tzw. rugby bez piłki. Ich bilans to 5 zwycięstw (RKS Radomsko, Chojniczanka, Chrobry, Wisła Sandomierz, Stal Gorzyce) oraz cztery porażki (RKS Radomsko, GKM & Włókniarz, Stal Gorzów oraz … Elana Toruń). Z kibicami Górnika spotykaliśmy się w przeszłości na stadionach w latach dziewięćdziesiątych (zdobywając między innymi ich flagę Biało – Niebiescy) i poza nimi w późniejszych czasach (m.in. wygrywając grilla na ubitej ziemi) ale o tym jeszcze w kolejnym artykule.

W tym sezonie byli na dwóch wyjazdach w Manowie - 41 osób i w Bydgoszczy w 72 głów! Ponadto w 95 osób wspierali Gwardię na meczu u nas. Ich młyn oscyluje obecnie w liczbie 50-150 osób (na meczu z Pogonią Lębork).
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę wszyscy na sektor C!
Dodano:15 Sep 2016 10:11

Już w sobotę... wielki hit tej rundy w Toruniu! Lepszego meczu na naszym stadionie w tym roku już nie będzie!!!

Za nim My przedstawimy rywala z Konina zachęcamy do lektury kibiców Górnika, którzy to w dosyć rzeczowy sposób opisali naszą ekipę wraz z historią spotkań pomiędzy naszymi drużynami. Warto przeczytać!

"Ostatni raz w lidze graliśmy z Elaną w sezonie 1998/99, a więc 17 lat temu. W sumie z torunianami graliśmy 6 razy w latach 90-tych, za czasów II ligi piłkarskiej, czyli ówczesnego przedsionka ekstraklasy. Działo się to w sezonach 1996/97, 1997/98 oraz 1998/99. Później oby dwa kluby nie miały okazji spotkać się na ligowych boiskach.

Kibiców Elany nie trzeba w Koninie nikomu przedstawiać, w latach 90-tych mecze z nimi zawsze były pełne emocji. Co tu dużo pisać, mieliśmy wówczas ostrą kosę. Od tego czasu sporo się pozmieniało na scenie kibicowskiej, pozmieniały się pewnie też pokolenia w Koninie jak i Toruniu, ale rzecz jasna antagonizmy zostały i mówiąc delikatnie zawsze nam było „nie po drodze”.

Paradoksalnie początki ruchu kibicowskiego na Elanie są związane z kibicami… Apatora Toruń, z którymi od dłuższego czasu Elana ma obecnie kosę. Ewenementem chyba w skali kraju przez długi czas był także fakt, że fani Ruchu Chorzów mieli równocześnie zgodę z Elaną jak i z Apatorem, a na stadionie w Chorzowie potrafiły jednocześnie zawisnąć flagi Elany jak i Krzyżaków. Zgoda chorzowskich fanów z Apatorem została jednak zakończona. Fani Elany utrzymują także dobre relacje z Myszkowem. Wcześniej mieli również zgodę z Jeziorakiem Iława, jednak nie przetrwała ona zbyt długiego okresu czasu. Zaskoczeniem chyba dla całej Polski było niedawne przybicie układu Elany z KKSem Kalisz. Dlaczego zaskoczenie? Bo parę miesięcy wcześniej Elana skroiła flagę Kaliszowi podczas meczu w Toruniu, a na murawie wywiązała się awantura pomiędzy dwoma grupami. W ostatnim czasie Elana przybiła także układ z Widzewem Łódź, z którym już od dłuższego czasu miała kontakty, choćby za sprawą fanów z Grudziądza skupionych w grupie WFCG. Fanów Elany widziano także ostatnio razem z Wisłą na sektorze gości podczas derbów Krakowa.

Jeśli chodzi o inne kosy, to oprócz Apatora, Torunianie „nie przepadają” za fanami z Bydgoszczy, w tym przede wszystkim ich główną kosą w tym mieście jest oczywiście bydgoski Zawisza. Barwy Elany to żółto-niebieskie. Wśród przydomków klubowych często wymienia się takie nazwy jak żółto-niebiescy czy Elanowcy, a ponadto sami kibice Elany tytułują się władcami Torunia. W Koninie i nie tylko, Torunian często nazywano piernikami, gdyż właśnie Toruń od lat znany był z produkcji tego typu przysmaków.

W Toruniu na wyjeździe Górnika byliśmy 3 razy i jak podają statystyki zinów z lat 90-tych, w sezonie 1996/97 zameldowaliśmy się tam w ok. 150 osób, rok później w ok. 200, a ostatni raz w sezonie 1998/99 w 60 osób. Jednego razu, nasza grupa sporo „narozrabiała”, o czym z pewnością mogli się przekonać miejscowi. Elana również była obecna na Podwalu. Trzeba tu wspomnieć, że w sezonie 1998/99 zaskoczyli obecnych na stadionie kibiców Górnika, wpadając niespodziewanie na koronę i ruszając na nasz sektor. Straciliśmy wówczas barwy, w tym chyba najbardziej reprezentatywną w tamtym okresie fanę „Biało-Niebiescy”. Niby takie czasy, ale nauka na przyszłość była bolesna…
Elana Toruń - Górnik Konin (sezon 1997/98)

Od kilkunastu lat, młyn na Elanie przeszedł pokaźny progres i dziś fani z Torunia są w stanie wystawić kilkaset osób do dopingu. Wg informacji ze strony kibiców Elany, największy młyn jaki udało im się uformować miał miejsce podczas derbów z Zawiszą w 2009 roku, kiedy sami określili się na ok. 1500 osób. Elana posiada kilka fan clubów, które są zlokalizowane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wśród najbardziej reprezentatywnych flag Elany należy wymienić płótna Władcy Torunia, Grupa Trzymająca Władzę czy fanę Toruńska Elana."
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Kibice Górnika mobilizują się na wyjazd!
Dodano:15 Sep 2016 9:51

Już od ponad tygodnia kibice z Konina mobilizują się na wyjazd do Torunia! (video)

Wprawdzie po raz ostatni kibice Górnika na naszym stadionie obecni byli całkiem niedawno w 95 osób wraz z Gwardią Koszalin na inauguracje tego sezonu ale ostatni mecz ligowy z tą drużyną zagraliśmy 17 lat temu!!! Podobnie jak Górnik w Toruniu taki Elana w Koninie nie jest lubiana. Nasze spotkania z kibicami Górnika były zawsze ciekawe... O tym będziemy jeszcze pisać szerzej jeszcze w dniu dzisiejszym!

"RYWALA PRZEDSTAWIAĆ NIE TRZEBA

Mecze z Elaną w latach 90-tych za czasów II ligi zawsze były ciekawe, niezależnie czy w Koninie czy też w Toruniu. Dziś tego przeciwnika nie trzeba chyba nikomu w Koninie przedstawiać. Wyjazdowego „smaczku” dodaje jeszcze fakt, że niedawno Elana dość szybko przybiła układ z… Kaliszem. Ponadto Torunianie posiadają zgodę z Ruchem Chorzów, a ostatnio oficjalnie przybili układ z Widzewem Łódź. Całkiem niedawno widoczni byli również na meczu Wisły Kraków."
- cytat ze strony kibiców Górnika.

Drodzy fanatycy... jedno jest pewne... będzie ciekawie!!! PROPAGANDA... MOBILIZACJA... WSZYSCY NA SEKTOR C!!!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Sobota? Hit rundy na Bema!
Dodano:14 Sep 2016 15:38

17.09.2016
ELANA TORUŃ - GÓRNIK KONIN
GODZINA 15:00
STADION MIEJSKI PRZY BEMA 23 - TORUŃ


Hit rundy jesiennej! Mobilizacja!!! WSZYSCY NA SEKTOR C!!!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Sportowa Elana w akcji!
Dodano:14 Sep 2016 15:36

Walczyć trenować Elana musi panować to jedno ze sloganów powtarzanych na trybunach czy na różnego rodzaju naszych gadżetach. Hasło to nie tyczy się tylko piłkarzy ale przede wszystkim skierowane jest w stronę najwierniejszych kibiców Elany! Powtarzamy do znudzenia i powtarzać będziemy... tylko ten kto jeździ i trenuje na szacunek zasługuje ;)

Jeżeli chodzi o sportowy tryb życia to z pewnością wielu kibiców Elany powinna brać przykład z tej dwójki naszych kolegów z trybun, którzy w najbliższym czasie stoczą pojedynki na ringu zawodowym!

O kim mowa?

Pierwszy z nich to Rafał Górka, który swoją najbliższą walkę stoczy na gali w Londynie – 18 września! Gala ta to jedna z największych gali na świecie w formule K1 ! Rafał swoje ostatnie tygodnie przed walką spędził w Tajlandii gdzie intensywnie przygotowywał się do tego pojedynku! Rywalem Rafała będzie niejaki Marcel Adeyami! Jak sam Rafał twierdzi obaj nie pałają do siebie sympatia i obiecuje iż będą fajerwerki ;) My jesteśmy pewni iż stary Górka da z siebie wszystko i pokaże żółto – niebieski charakter!

Drugi zawodnik o którym mowa to „Edi”, który swoją drugą zawodową walkę stoczy w Tauron Arenie w Krakowie na V gali MMA Spartan Fight – 8 października! Rywalem Łukasza będzie niejaki Przemysław Więckowski z Bastion Tychy & Katowice Gracie Barra Team Draculino! Przeciwnik Ediego niby jest bardziej doświadczony w zawodowych walkach w klatce jednakże wszyscy wiemy jaką moc prezentuje Łukasz i dla nas to on jest faworytem ;)

Wszystkich kiboli Elany i nie tylko zapraszamy na obie imprezy! O wynikach będziemy informować później. Na tą chwilę z naszej strony możemy tylko życzyć powodzenia i przekazać wsparcie iż cała ELANA jest z Wami! Do boju wariaci!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Już w sobotę mecz z Koninem! (fanpage)
Dodano:14 Sep 2016 15:35

WSZYSCY NA SEKTOR C!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Piłkarze znowu dali radę!
Dodano:11 Sep 2016 22:06
Leśnik Manowo - Elana Toruń 1:4
Karol Saganowski 48 - Łukasz Zagdański 10, 40, 65, Patryk Aleksandrowicz 38
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Brawo Elana!
Dodano:05 Sep 2016 9:38
Sokół Kleczew - Elana Toruń 1:4 (1:1)
Bramki: Sebastian Śmiałek 30 (k) - Damian Lenkiewicz 34, Tomasz Bzdęga 64, Marcin Trojanowski 71, 80

Kibice:
Do Kleczewa wybrało się 105 kiboli Toruńskiej Elany, pod stadionem meldujemy się 15 minut przed meczem. Na sektor gości wbija 90 osób. Na płocie wywieszamy 3 flagi - Ekipa Wyjazdowa, ŚP Mucha, Ultras Elana. Grajki wygrywają mecz 1:4 co nas bardzo cieszy, gdyż po tym meczu zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli na daną chwilę. Doping tego dnia raczej bez większego szału z kilkoma lepszymi momentami. W obie strony jedziemy ze sporym wahadłem. To tyle...
dodał: Admin
komentarze (0)

                   03.09.2016 JEDZIEMY DO KLECZEWA!!
Dodano:01 Sep 2016 15:28

Kolejna sobota... kolejna podróż przed nami! Tym razem nasza drużyna rozegra spotkanie w Kleczewie także i nas nie może tam zabraknąć...Wyjazd ten stosunkowo bliski bo oddalony od Torunia o zaledwie 90km. Liczymy więc iż nasza frekwencja będzie dobra. W Świeciu zameldowaliśmy się w liczbie 191 osób, w Kaliszu 158... jak będzie teraz?

Jedziemy furami a więc kołujemy transport, mobilizujemy się wzajemnie i w sobotę w klatce gości znowu zaśpiewajmy "JESTEŚMY ZAWSZE TAM..."!!!

Zbiórka wyznaczona na godzinę 13:30 na starym stadionie Elany na Armii Ludowej (podgórz).

Przekazywać info dalej i do zobaczenia w sobotę!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elanowcy w Kaliszu! (video)
Dodano:01 Sep 2016 13:24

ELANOWCYTV: Fragment dopingu z wyjazdu do Kalisza!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Foto z wyjazdu do Kalisza (facebook)
Dodano:01 Sep 2016 13:21
Źródło: elanowcy.pl (facebook)

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Brawo Elana!
Dodano:01 Sep 2016 13:19
1-5
KKS Kalisz - Elana Toruń 1:5
Bramki:
Dominik Domagalski 83 - Tomasz Bzdęga 10, Patryk Aleksandrowicz 36, 41, Łukasz Zagdański 47 (k), Damian Lenkiewicz 68

Kibice:
Pod koniec wakacji przyszło nam rozegrać wyjazdowe spotkanie przeciwko naszym układowiczom z KKS-u Kalisz.
Na stadionie meldujemy się odpowiednio wcześnie przed meczem tak więc od 1 minuty jest nam dane obserwować zmagania naszych piłkarzy. Tego dnia usiedliśmy w młynie razem z naszymi układowiczami, którzy ogarnęli dla całej naszej grupy darmowe bilety a także dostępny przez całe spotkanie catering w postaci giętej z grilla oraz miejscowego "napoju bogów" a mianowicie oranżady Helleny, która pod Kaliszem ma swoje słynne rozlewnie. Reasumując zameldowało się nas 158 osób, wspierali nas tego dnia także delegacje kibiców Ruchu Chorzów oraz łódzkiego Widzewa.
Dopingujemy tego dnia na przemian swoich piłkarzy jednakże trzeba uczciwie przyznać, że w 1 połowie wychodziło to zdecydowanie lepiej, był kilka na prawdę konkretnych momentów. Ultrasi KKS-u prezentują także oprawę na którą składał się trans z folii o treści "GASIMY DZIEŃ ODPALAMY NOC" do którego podświetlenia wykorzystane zostało wszelakiej maści duże ilości piro. Następnie na płocie zawisły 4 nasze fany: Młoda Elana, ŚP Mucha oraz wyjazdówki Mokrego i Bydgoskiego a także flaga kaliszan Autonomia Kaliska.

Piłkarze Elany wygrywają pewnie spotkanie aż 5:1 co mamy nadzieję jest dobrym prognostykiem na całą resztę rundy jesiennej. Po meczu dziękujemy im za walkę i przybijamy standardowo piątki, tym razem żaden z naszych gwiazdorów nie miał wobec tego żadnych obiekcji :)

W Toruniu na miejscu meldujemy się po 23, podczas całego wyjazd raz w mniejszym a raz większym stadzie towarzyszyła nam grupa czworonogów w mundurach.

Na koniec pozostaje nam serdecznie podziękować kibicom KKS-u za kolejne kozackie przyjęcie, do zobaczenia kibicowskim szlaku!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro wyjazd do Kalisza!
Dodano:26 Aug 2016 22:22

1) Chcesz jechać na wyjazd a nie masz miejsca w aucie? Koniecznie przyjdź na wyznaczoną zbiórkę!!! Zrobimy wszystko aby wszyscy chętni pojechali na ten wyjazd! Nie spróbujesz nie pojedziesz... proste!

2) Zbiórka została wyznaczona na godzinę 12:00 na ARMII LUDOWEJ - STARY STADION ELANY (PODGÓRZ)! Podkreślamy iż godzina 12:00 to godzina o której WSZYSCY wyjazdowicze mają stawić się na wyznaczonej zbiórce!!! To nie godzina na wyjście z domu, pozałatwianie jeszcze kilku spraw itd. itp. Nie mamy zbytnio dużo czasu i na spóźnialskich nie będziemy czekać!!! Koniec z wyjazdami gdzie sama zbiórka trwa 2 h.... TAKŻE BEZ SPÓŹNIEŃ... Wbijcie sobie to do głowy!!!

3) Kto nie jeździ nie trenuje ... tego nikt tu nie szanuje... WYJAZD RZECZ ŚWIETA... także do jutra!

ELANA ON TOUR !

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Ryży PDW!
Dodano:25 Aug 2016 22:16

Młoda Elana nie zapomina o ziomkach po drugiej stronie muru...

W dniu dzisiejszym Elanowcy obecni byli z wizytą pod Aresztem Śledczym w Toruniu (Beczka) i zaśpiewali Sto Lat dla naszego kolegi!

RYŻY - TRZYMAJ SIĘ ! PDW !

dodał: Admin
komentarze (0)

                   27.08.2016 WSZYSCY DO KALISZA!
Dodano:24 Aug 2016 22:13

Zbiórka sobota o godzinie 12:00 stary stadion Elany na Armii Ludowej. Jedziemy autami a więc kołować fury, nakręcać ludzi, udostępniamy info i czekamy do soboty...

Oczywiście wszyscy nawet Ci, którzy nie ogarną transportu niech pojawią się tego dnia pod halą. Będziemy kombinować i robić wszystko aby cała wyjazdowa załoga zabrała się do Kalisza!!!

Do zobaczenia... JESTEŚMY ZAWSZE TAM!!!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   27.08.2016 WSZYSCY NA WYJAZD DO KALISZA!!!
Dodano:22 Aug 2016 14:29

Wyjazd najpewniej autami a więc już teraz mobilizacja w naszych szeregach. Kołować samochody, busy, kierowców, nakręcać się wzajemnie i w sobotę jedziemy całą paką do naszych układowiczów z KKSu!

Zapowiada się ciekawy wyjazd więc bez zbędnych wymówek... WSZYSCY DO KALISZA!

Szczegóły wyjazdu wkrótce na naszej stronie...

dodał: Admin
komentarze (0)

                   WIDZEW & ELANA
Dodano:22 Aug 2016 14:27

W piątek (19.08) Młoda Elana wraz z ekipą Widzewa jadąca w pewne miejsce... dość spontanicznie spotyka się z kibolami Petry, która podróżowała na swój mecz do Wrocławia. Trzeba przyznać iż kibice z Płocka od razu korzystają z zaproszenia do "tańca" licząc chyba, że w związku z liczebną przewagą dadzą radę. W sparingu bierze udział ok. 35-40 Nafciarzy oraz cześć toruńsko - łódzkiej załogi , która rozdzieliła się na trasie a konkretnie 15 osób Widzew & 10 osobowa delegacja Elany! Reprezentacja Widzew & Elana szybko wyjaśnia sprawę i udowadnia kto tego dnia wystawił mocniejszy skład. To tyle w temacie.

Widzew & Elana ;)
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Remis w wygranym meczu...
Dodano:22 Aug 2016 14:25
Elana Toruń - GKS Przodkowo 2:2 (2:0)
Bramki dla Elany: Zagdański, Aleksandrowicz

Kibice:
W niedzielę na meczu z niejakim Przodkowem wystawiamy ok.250 osobowy młyn. Na płocie wieszamy trzy flagi Śp. Mucha, Władcy Torunia, Młoda Elana. Przez całe spotkanie pomimo padającego deszczu prowadzimy dobry doping z kilkoma naprawdę konkretnymi momentami (w szczególności pod koniec meczu!). W przerwie spotkania na murawie prezentuje się ok. 300 młodych piłkarzy Elany, którzy to grają w różnych kategoriach wiekowych w naszym klubie. Trzeba przyznać iż ten widok tylu młodych chłopaków trenujących w Elanie robiło wrażenie. Razem z nimi tego dnia trochę śpiewamy i wierzymy iż to oni w przyszłości będą stanowić siłę naszej pierwszej drużyny!

Tymczasem nasi obecni seniorzy pomimo iż z Przodkowem zagrali bardzo dobre spotkanie i prowadzili do przerwy 2:0 to ostatecznie jedynie remisują 2:2 tracąc drugą bramkę w ostatniej minucie spotkania. Trudno niestety czasami tak bywa. Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Mamy nadzieję, że nasi piłkarze wyciągną wnioski z tego meczu i w przyszłości takie wpadki nie będą się im zdarzać bo co jak co ale u siebie trzeba punktować by potem tych punktów nam nie brakowało.
Po meczu doszło do małego incydentu z powodu zachowania pewnego „pana piłkarza” dla którego wielkim problemem jest podejście po meczu do kibiców i przybicie przysłowiowej "piątki"… Oczywiście w momencie kiedy owa "gwiazda" zorientowała się iż jego burzliwe słowa dotarły także do kibiców próbowała się wykręcić iż on nic takiego nie powiedział… Panie piłkarzyku jak się powiedziało „a” to z naszej strony będzie „b” ;) Do tego tematu jednak wrócimy w osobnym poście. To tyle odnośnie tego dnia. Pozdro dla obecnych i do następnego…

… a następny już w najbliższą sobotę w Kaliszu! A więc zgodnie z zasadą WYJAZD RZECZ ŚWIĘTA… WSZYSCY NA WYJAZD DO KALISZA!!!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   W niedzielę (21.08) wszyscy do młyna!
Dodano:19 Aug 2016 14:46


WSZYSCY DO MŁYNA!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   LIGA POD LUPĄ! Cz.2
Dodano:19 Aug 2016 14:14
NASZA LIGA


13.08.2016 Wda Świecie – Elana Toruń 1:2
Nas na pierwszym wyjeździe dokładnie 191 osób z sześcioma flagami na płot. Nasz doping tego dnia właściwie jedynie w pierwszej połowie. Jeżeli chodzi o kibiców miejscowych to tym razem miejscowego fc Zawiszy ani jednej sztuki. Piłkarze choć nie zachwycali i przegrywali mecz to ostatecznie w końcówce strzelają dwie bramki i do Torunia jadą trzy punkty! Teraz w sobotę mecz z Przodkowem u siebie.

13.08.2016 KKS Kalisz – Chemik Bydgoszcz 0:2
W pierwszym meczu ligowym u siebie KKS zmierzył się z Chemikiem Bydgoszcz. W ich młynie ok. 60 osób z jedną flagą. Prowadzą doping przez całą pierwszą połowę, w drugiej zaledwie sporadycznie. Nie musimy chyba dodawać iż kibiców gości z miejscowości pod Toruniem okrągłe zero. Kaliscy piłkarze przegrali 2:0 tracąc obie bramki w ostatnich dziesięciu minutach!

13.08.2016 Gwardia Koszalin – Polonia Środa Wielkopolska 2:2

Kibice Gwardii zebrali się w zaledwie 45 osób wywieszając jedną flagę. Ograniczyli się zaledwie do kilku okrzyków. W drugiej połowie zawijają się na wyjazd Górnika Konin. W tym miejscu musimy wspomnieć o absurdalnej sytuacji, która miała miejsce przez tamtejszą policje. Kibice Gwardii i Górnika Konin chcieli wykorzystać fakt iż Górnik tego samego dnia miał swój mecz nieopodal Koszalina. Już przed rundą ustalili z działaczami iż jeden mecz odbędzie się o godzinie 14 a drugi o 17 po to aby obie ekipy mogły być na obu spotkaniach i umacniać swoją zgodę. Ten pomysł popsuły służby porządkowe, które nakazały działaczom z Manowa przełożenie meczu na tą samą godzinę co mecz w Koszalinie. Kibice Gwardii chcieli ratować sytuację i przełożyć swój mecz na inną godzinę lub inny dzień ale na to z kolei nie zgodził się ich rywale ze Środy Wlkp. Co ciekawe w momencie kiedy kibice Gwardii opuszczali Koszalin to ich piłkarze wygrywali 2:0 a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:2...Za tydzień mają wyjazd do Wolina.

13.08.2016 LZS Manowo – Górnik Konin 1:0


Kibiców Górnika na tym wyjeździe 40 osób plus wspomniani wyżej kibice Gwardii w sile 41 osób. Na płocie wywieszają jedną flagę Łancuchy i dopingują przez całe spotkanie. Po meczu najpierw jadą jeszcze do Koszalina umacniać zgodę a później wstępują na wesele kolegi po szalu i odpalają piro. Ich piłkarze przegrali z gospodarzami 1:0. Następny mecz u siebie z Świtem Skolwin.

13.08.2016 Sokół Kleczew – Pogoń Lębork 1:0

Kibiców z Lęborka dotarło 32 osoby bez flag. Co ciekawe na wyjazd ruszyli już 6 h przed meczem aby bez spóźnień zameldować się w klatce gości. Niestety znowu swoje pięć groszy musiała wtrącić milicja, która nakazała przewoźnikowi jazdę autostradą. Ta ze względu na długi weekend była całkiem zablokowana przez nadmorskich turystów. Kibice Pogoni po kilku spięciach z mundurowymi zmieniają trasę i nadrabiają stracony czas. W klatce gości zameldowali się dopiero w drugiej połowie. Dobrze dopingują swoja drużynę do końca spotkania. W drodze powrotnej spokój cisza. Piłkarsko ich drużyna przegrywa drugie spotkanie i z zerowym kontem ląduje na przedostatnie miejsce w tabeli. Za tydzień podejmują innego beniaminka z Manowa u siebie.

13.08.2016 Jarota Jarocin – Vinetta Wolin 3:0


Kibice Jaroty wystawili 40 osobowy młyn w tym dwie osoby z LZS Czarnylas! Ich piłkarze wygrywają wysoko 3:0 i zostają liderem tabeli z kompletem punktów na koncie! Za tydzień mają wyjazd do Szczecina na rezerwy Pogoni.

13.08.2016 GKS Przodkowo – Bałtyk Gdynia 1:2

W Przodkowie melduje się jedynie piknikowo – rodzinna załoga kibiców z Gdyni. Piłkarsko wygrali z Przodkowem 2:1. Niestety na Bałtyku chyba w tej chwili trwa kryzys i pytanie jak dalej kibicowsko to będzie wyglądało w tym sezonie? Czy dadzą radę się podźwignąć na te ciekawsze spotkania? Za tydzień u siebie będą gościć naszych układowiczów z Kalisza!

Więcej w rozwinięciu...-->

...czytaj więcej
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W niedzielę wszyscy na mecz!
Dodano:19 Aug 2016 14:01


Drodzy Elanowcy,
W najbliższą niedziele kolejny mecz ligowy naszej ukochanej drużyny. Rywal? GKS Przodkowo! Tak wiemy większość z Was zapyta coś w stylu „ale że co? ale że z kim?”. Przodkowo to gmina wiejska położona w województwie pomorskim. Miejscowość tą zamieszkuje niecałe siedem tysięcy ludzi. Wbrew pozorom jest to mocna drużyna. W poprzednim sezonie zajęli drugie miejsce w pomorskiej trzeciej lidze! W tym sezonie do tej pory ma na koncie jedno zwycięstwo w pierwszej kolejce z Chemikiem na wyjeździe 2:0 i jedną porażkę u siebie z Bałtykiem Gdynia 1:2 pomimo tego iż prowadzili...Przed tym spotkaniem mają tyle samo punktów co Elana... wierzymy iż po spotkaniu to nasza drużyna będzie cieszyć się dodatkowymi trzema punktami!

Kibicowsko? Ktoś powie nuda.. Owszem nie ukrywamy iż w tym sezonie pod tym względem czeka nas wiele ciekawszych spotkań (szczególnie tych wyjazdowych!) ale powtarzaliśmy to nie jednokrotnie to i powtórzymy jeszcze raz... nieważne z kim... ważne że gra ELANA!!! Im więcej osób wbije to sobie do głowy tym lepiej! Nie ma nic lepszego, nie ma lepszej okazji dla fanatyka aby udowodnić swoje przywiązanie do klubu! Ci najwierniejsi są zawsze bez względu na wyniki, bez względu na klasę rywala!! Także jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto tego dnia zjawić się na Bema to odpowiadamy bez większych namysłów... zdecydowanie warto!!!

Dodatkowym smaczkiem tego spotkania będzie jeszcze jedno wydarzenie, które będzie mu towarzyszyło. Jak wszyscy doskonale wiemy ELANA to nie tylko pierwsza drużyna, to nie tylko seniorzy! To setki dzieci w akademii, w grupach młodzieżowych! W Elanie trenuje ok. 400 dzieciaków! To jest nasza przyszłość! Wiele osób narzeka iż Elana nie gra wychowankami bo faktycznie w tej chwili w pierwszej drużynie nie jest ich za dużo. Wierzymy jednak ze z roku na rok tych żółto – niebieskich talencików gotowych do gry w pierwszym drużynie będzie coraz więcej! Czemu o tym piszemy akurat teraz? Bo na meczu z Przodkowem zaproszone są wszystkie grupy dziecięce, młodzieżowe naszego klubu! Poprzez nasz doping pokażmy im iż oni też są częścią naszej żółto – niebieskiej rodziny! Pokażmy im, że na nich liczymy i że jak będą rozwijać się w dobrym kierunku to w przyszłości będą mieli dla kogo grać! Podsumowując udowodnimy im iż wybierając nasz klub dokonali słusznego wyboru! Wszyscy ciągniemy ten wózek w jednym kierunku (kibice, piłkarze, działacze) a nasz cel jest jeden... budowa wielkiej ELANY!

Także mobilizujemy, nakręcamy wszystkich dookoła i w komplecie meldujemy się w sektorze C na młynie! To tyle.. Udostępniamy i widzimy się w niedziele!!!

21.08.2016 NIEDZIELA
ELANA TORUŃ - GKS PRZODKOWO
GODZINA 17:00
STADION MIEJSKI PRZY BEMA 23 - TORUŃ
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elanowcy w Świeciu! (VIDEO)
Dodano:17 Aug 2016 20:50

ELANOWCYTV: Fragment dopingu z wyjazdu do Świecia!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zwycięstwo!
Dodano:17 Aug 2016 20:48

Wda Świecie - Elana Toruń 1:2 (1:0)
Bramki:
Dawid Retlewski 27 - Patryk Aleksandrowicz 81, Łukasz Zagdański 88

Kibice:

Pierwszy wyjazd sezonu wypadł nam do Świecia czyli najbliższy ligowy wyjazd (jedyny na terenie naszego województwa) tej rundy. Z racji problemów z przewoźnikami już od dłuższego czasu podróżujemy autami i tak też było tym razem. Z głównej zbiórki wyrusza ponad dwadzieścia aut a na wylocie z Torunia dołącza się pozostała ekipa. Całą drogę jedziemy z obstawą milicji. W Świeciu meldujemy się około półgodziny przed meczem a skrupulatna kontrola tamtejszej ochrony powoduje iż do klatki gości wchodzimy już po pierwszym gwizdku sędziego. Ostatecznie klatkę wypełniamy po same brzegi i liczy ona sobie tego dnia dokładnie 191 fanów Elany w tym 4 Widzew fc Kwidzyn (dzięki!) ! Na płocie wywieszamy sześć flag Śp. Mucha, Młoda Elana, Ultras Elana, Ekipa Wyjazdowa, Bydgoskie - wyjazdówka, Mokre on tour i ruszamy z dobrym dopingiem. Niestety piłkarze przegrywają pierwszą połowę a ich gra nie wygląda najlepiej. Z racji tego w drugiej połowie brakuje nam animuszu do fanatycznego dopingu i ograniczamy się tylko do kilku okrzyków. Na szczęście w ostatnich dziesięciu minutach meczu nasi gwiazdorzy jednak odwracają losy spotkania strzelając dwie bramki (mając jeszcze przy tym dodatkowo dwie niewykorzystane okazje), wygrywają mecz i w dobrych humorach opuszczamy Świecie. Jeżeli chodzi o kibiców gospodarzy to miejscowego fc naszego rywala zza między tym razem nie stwierdzono. Po meczu również spokój cisza. Na koniec pozdro dla obecnych i do następnego!

Foto:
>13.08.2016 Wda - ELANA<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   WYJAZD ŚWIECIE (INFO)
Dodano:11 Aug 2016 12:47

Widzimy się w sobotę o godzinie 14:30 na parkingu centrum handlowego KOMETA - AUCHAN (stary Geant przy Grudziądzkiej)!!!

Jedziemy wszyscy razem autami a więc kołować fury!!! Kto nie ma takiej możliwości niech także pojawi się na zbiórce... postaramy się coś zaradzić!

"Kto nie jeździ, nie trenuje... tego nikt tu nie szanuje!"

Przekazywać info dalej i widzimy się w sobotę...

dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę WSZYSCY na wyjazd do Świecia!!!
Dodano:11 Aug 2016 9:11

13.08.2016 W SOBOTĘ WSZYSCY DO ŚWIECIA!!!

Tak było w poprzedniej rundzie... Jak będzie teraz?

dodał: Admin
komentarze (0)

                   10.08.2016 KKS Kalisz - Pogoń Szczecin
Dodano:11 Aug 2016 9:08


Wczoraj (10.08) odbył się mecz w Kaliszu w ramach 1/16 Pucharu Polski. Niestety nasi układowicze piłkarsko przegrali 0:4 i odpadli z pucharu. Na meczu obecna 4-osobowa delegacja Elany Toruń. Na płocie oprócz dwóch flag KKSu (Kakaesiacy, Duma Kalisza) zawisła także flaga Śp. Muszki.

Dzięki KKS za gościnne i do następnego ;)

/foto: pogonszczecin.pl/ /
dodał: Admin
komentarze (0)

                   ElanowcyTV: Doping na meczu z Gwardią Koszalin (video)
Dodano:11 Aug 2016 9:05

ElanowcyTV: Doping na meczu z Gwardią Koszalin (video)
dodał: Admin
komentarze (0)

                   LIGA POD LUPĄ!
Dodano:10 Aug 2016 12:33


Za nami pierwsza kolejka naszego sezonu. W związku z tym postanowiliśmy wziąć pod lupę naszą całą ligę pod względem kibicowskim. W inauguracyjnej kolejce co można było przewidzieć najbardziej atrakcyjnym spotkaniem okazał się mecz z Gwardią w Toruniu…
Co działo się na trybunach pozostałych spotkań naszej ligi ? Prezentujemy poniżej. Ponadto krótki, szybki raport o naszych ziomalach oraz informacje na temat ekip z naszego regionu...

06.08.2016 Elana Toruń – Gwardia Koszalin
My 500-600 osób w młynie. Przyjezdni 184 osoby w tym 95 Górnik Konin, 1 Górnik Wałbrzych, 1 Arka Gdynia).
Foto: http://elanowcy.pl/fotoelana/thumbnails.php?album=388

06.08.2016 Pogoń Lębork – KKS Kalisz

Do ciekawego meczu doszło w Lęborku. Jak wiadomo miejscowa Pogoń od jakiegoś czasu wafluje się z naszym rywalem zza miedzy Zawiszą Bydgoszcz a KKS to nasi układowicze. Do Lęborka kibice KKSu wybrali się w 47 osób z flagą Cebulorz. Miejscowi wystawili ok. 70 osoby młyn z dwoma flagami. Ogólnie spokój cisza. Obyło się nawet bez obustronnej wymiany zdań
07.08.2016 Górnik Konin – Sokół Kleczew
Dzień później po meczu w Toruniu gdzie kibice Górnika byli obecni w dwa autokary (95 osób) mają swój pierwszy mecz ligi u siebie w Koninie. Górnik wystawia ok.100 osobowy młyn prowadząc doping przez całe spotkanie. Ich piłkarze jako beniaminek dosyć gładko poradzili sobie z Kleczewem pokonując ich 3:0. To tyle.

07.08.2016 Polonia Środa Wlkp. – Jarota Jarocin
Kibice Jaroty obecni byli na pierwszym wyjeździe w Środzie Wielkopolskiej w 44 osoby w tym 2 LZS Czarnylas i 2 gościnnie Victoria Września. Ich piłkarze niespodziewanie wygrali z faworyzowaną Polonią aż 4:0 i zostali pierwszym liderem naszej ligi!

Radość piłkarzy i kibiców Jaroty … https://www.youtube.com/watch?v=-QDYqYFtWNA

07.08.2016 Bałtyk Gdynia – Wda Świecie
Z naszych informacji wynika iż Bałtyk tego dnia... bez młyna. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Więcej w rozwinięciu... -->

...czytaj więcej
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Sobota? Wyjazd do Świecia!
Dodano:10 Aug 2016 12:33


Sobota? Każdy fanatyk Elany wie jaki kierunek obiera... Kierunek Świecie!

Do pokonania mamy zaledwie ok.51 kilometrów co czyni ten wyjazd najbliższym w ten rundzie! Praktycznie ten mecz możemy traktować w kategorii krótkiej wycieczki by nie powiedzieć meczu u siebie bo pragniemy zauważyć iż w przypadku większości naszych pozostałych wojaży po pokonaniu 50 kilometrów nie będziemy nawet w połowie drogi do celu ;)

Także bez zbędnych wymówek... kołować fury... nakręcać się wzajemnie a w sobotę widzimy się na zbiórce!!!

Jesteśmy zawsze tam...

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Młoda Elana obecna na derbach Krakowa
Dodano:10 Aug 2016 12:31
05.08.2016 Cracovia Kraków - WISŁA KRAKÓW

Korzystając z zaproszenia WSH na derbach Krakowa obecna Młoda Elana w 30 osób z flagą. Wraz z nami 110 PF oraz 60 łódzkiego Widzewa!

Dzięki za zaproszenie i gościnę.

dodał: Admin
komentarze (0)

                    Relacja Gwardii z wyjazdu do Torunia...
Dodano:10 Aug 2016 12:26


"Wreszcie! Wielu z nas nie mogło doczekać się inauguracji rozgrywek w nowej, zreformowanej III lidze. Już w pierwszej kolejce przypadł nam jeden z ciekawszych wyjazdów i wyruszyliśmy do Torunia na mecz z Elaną.
Zapisy na ten wyjazd szły dość sprawnie, około 2 tygodni przed meczem skontaktowaliśmy się z zarządem Elany, a ten okazał się być bardzo pozytywnie nastawiony do kibiców - nie było żadnego problemu ze zwiększaniem ilości biletów przeznaczonych dla nas.
W dniu meczu ruszyliśmy z Koszalina autokarem i ośmioma autami. Droga minęła nam dość szybko w bardzo małej eskorcie policji – całą drogę towarzyszyło nam tylko jedno auto kryminalnej i zmieniający się co jakiś czas radiowóz(a momentami zostawała sama kryminalna). Dopiero przed samym Toruniem przejęła nas większa ilość policji. Droga minęła nam dość szybko, choć dwukrotnie musieliśmy zjeżdżać z głównej trasy i robić kilka kilometrów więcej, żeby objechać korki.
Pod stadionem meldujemy się około 15 minut przed meczem, gdzie czekali już na nas kibice Górnika Konin, którzy przyjechali dwoma autokarami. Tu kolejny plus dla zarządu Elany – wpuszczanie szło bardzo sprawnie(w 20 minucie meczu wszyscy byli już na sektorze), nie było problemu z dopisaniem kogoś do listy, weszły też osoby, które nie miały dokumentów itp.).
Ostatecznie na sektorze gości meldują się 184 osoby(w tym 95 Górnik Konin, 1 Górnik Wałbrzych i 1 Arka Gdynia). Na płocie wieszamy sześć flag(po 3 Gwardii i Górnika Konin) i prowadzimy dobry doping(sporo wzajemnych wyzwisk z miejscowymi, szczególnie w drugiej połowie). W przerwie meczu działacze Elany podrzucili nam do sektora kilka zgrzewek wody. W 77 min. nasi piłkarze strzelili – jak się później okazało – zwycięską bramkę, co spowodowało wybuch radości na naszym sektorze.
Po meczu dziękujemy piłkarzom i bardzo szybko zostaliśmy wypuszczeni z sektora(nie było żadnego przetrzymywania). Na powrocie cały czas mamy już większą eskortę. W Tucholi widzieliśmy stojących na stacji benzynowej kibiców Stomilu, ale do niczego nie dochodzi. To jednak nie był koniec atrakcji tego dnia. Wiedząc, że tą samą trasą z Kołobrzegu wracać będą kibice GKS-u Bełchatów specjalnie opóźniamy powrót. Gdy byliśmy już dość blisko kibiców z Bełchatowa zatrzymujemy się i czekamy na nich. Gdy autokar z Bełchatowa podjechał do nas kibice GKS-u zaczęli się wysypywać, ale we wszystko wmieszała się policja, która eskortowała obie ekipy i do niczego nie doszło. Jedna osoba od nas zatrzymana, ale w Koszalinie została puszczona.
Wyjazd można podsumować jako bardzo udany. Zarówno nasza liczba, doping, wynik i inne atrakcje na plus. Plus też dla działaczy Elany za organizację i podejście do kibiców. Dobra inauguracja nowego sezonu potwierdza, że mamy chyba najciekawszą ligę od kilkunastu lat. Oby tak dalej! A już 20 sierpnia WSZYSCY DO WOLINA!!!"
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Sokół Radomin rywalem Elany w 2 rundzie okręgowego pucharu!
Dodano:09 Aug 2016 22:50


Rozlosowano pary II rundy okręgowego Pucharu Polski. Rywalem Elany będzie piątoligowy Sokół Radomin. Mecz rozegrany na boisku przeciwnika w środę 31 sierpnia 2016r.

Pozostałe pary 2 rundy:

Stal Grudziądz – KS Legia Chełmża
Wojownik Wabcz – Drwęca Golub-Dobrzyń
Mustang Ostaszewo – Chełminianka Chełmno
Flisak Złotoria – Radzynianka Radzyń Chełmiński
Naprzód Jabłonowo Pomorskie – Sparta Brodnica
Victoria Czernikowo – Iskra Ciechocin

A więc w sierpniu czeka nas jeszcze jeden egzotyczny "wyjazd"

dodał: Admin
komentarze (0)

                   13.08.2016 WSZYSCY DO ŚWIECIA!!!
Dodano:08 Aug 2016 9:57


Pierwszy i jednocześnie najbliższy wyjazd sezonu wypada nam w najbliższą sobotę w Świeciu!
Jak wszyscy doskonale wiemy w tej miejscowości istnieje aktywny fan club bydgoskiego Zawiszy, który zresztą na ostatnim meczu Wda - Elana się ujawnił i był obecny na stadionie. Ostatnio w tej miejscowości (wraz z Widzewem - 70) pojawiliśmy się w 350 osób! Jak będzie teraz?

Panowie, wyjazdowicze... Chyba nie musimy tutaj się zbytnio rozwijać i wysilać ? Chyba nikomu nie musimy tłumaczyć iż WYJAZD TO RZECZ ŚWIĘTA? Także już teraz zaczynamy mobilizacje się na tą wycieczkę!

Udostępniajcie, przekazujcie info dalej, jednym słowem... PROPAGANDA!!!

Najprawdopodobniej na ten wyjazd ruszymy transportem własnym (auta) także już teraz kołować fury!!!

Więcej info... wkrótce!

Jesteśmy zawsze tam... 

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Falstart na rozpoczęcie rozgrywek...
Dodano:07 Aug 2016 13:49
0-1
Bramki: 0:1 Sebastian Ginter 77

Kibice:
W dniu wczorajszym w sobotę (6.08) w końcu ruszył nowy sezon piłkarski naszej ligi. Sezon, który dzięki reorganizacji rozgrywek z całą pewnością będzie ciekawszy od tego poprzedniego i nie tyle co pod względem piłkarskim ale przede wszystkim pod względem kibicowskim. Nowa liga to ciekawsze, dalsze wyjazdy i kilka ekip, które na pewno zawitają do naszego miasta! Pierwszym rywalem naszej drużyny była Gwardia Koszalin a więc na samo "dzień dobry" było wiadomo iż w klatce gości pojawią się przyjezdni...

My jak to zwykle bywa przed takimi meczami na tydzień przed spotkaniem rozpoczęliśmy propagandę meczową. Plakaty, filmiki i wzajemne nakręcanie się. Czuć było atmosferę wyczekiwania i stęsknienia się za ligą! Jeśli do tego dodamy aspekt piłkarski gdzie w naszym klubie zaszły spore zmiany i znowu nieco został napompowany "balonik" z nadziejami na lepsze wyniki to każdy z nas nie mógł doczekać się tej inauguracji...

Odliczaliśmy dni, odliczaliśmy godziny aż wreszcie nadszedł ten dzień!  Już wcześniej decyzją "szanownego" wojewody po ostatnim meczu poprzedniego sezonu z Ostrovią... cała trybuna kryta naszego stadionu (poza częścią VIP) została zamknięta. Oczywiście powodem tejże decyzji była pirotechnika, którą odpalili "niezidentyfikowani zbrodniarze". Pan wojewoda najwidoczniej nasłuchał się gdzieś jak to robią w przypadku wyższych lig i postanowił zabłysnąć na zasadzie "ahh co mi tam też sobie zamknę trybunę" ;) Decyzja absurdalna bo nie rozumiemy czemu to miało służyć? Właściwie mecz na stadionie miejskim ogląda się równie dobrze na krytej na sektorze A jaki i na sektorze C. Wiadomo gdyby źli zbrodniarze znowu chcieliby odpalić pirotechnikę to z pewnością odpaliliby ją także i wczoraj a ta decyzja niczego by właściwie w tym zakresie nie zmieniła. Kogo chciał wojewoda ukarać? Tego nie wiemy ale swoją decyzją spowodował iż tzw. "pikole" musieli usiąść na jednej trybunie obok siebie razem z tzw. "kibolami" ;) A więc ta decyzja co najwyżej mogła nie spodobać się "januszom".

W dniu meczu na krótko przed pierwszym gwizdkiem spotkania mało nie zabrakło aby doszło do wielkiego skandalu a co za tym idzie bylibyśmy zmuszeni do opuszczenia stadionu i zaprzestania dopingu dla naszej drużyny. Dlaczego? Tym razem służby porządkowe (ochrona & policja) próbowały uniemożliwić nam wywieszenie flag powołując się na jakąś bzdurną ustawę zezwalająca wywieszać flagi jedynie o rozmiarach 2 na 2.... W tym wszystkim chcieli zakazać wywieszenia nawet takiej flagi jak Śp. Mucha czy  Śp. Słoma!!! Na szczęście po interwencji m.in. naszego kolegi Daniela poszli po rozum do głowy i wycofali się z tego pomysłu. Miejmy nadzieję iż to pierwszy i ostatni raz napotkaliśmy się z takimi problemami a działacze naszego klubu odpowiednio zainterweniują gdzie trzeba. No chyba, że chcą aby mecze odbywały się bez nas najwierniejszych kibiców...

W związku z powyższym nasz doping rozpoczynamy od znanej przyśpiewki "zawsze i wszędzie". Warto odnotować iż w pobliżu naszego sektora kręciło się mnóstwo (chyba tylko przez siebie niewidocznych) "tajniaków", którzy naprawdę w tym dniu spodziewali się chyba jakiś ataków terrorystycznych. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca ;)
Nasz młyn tego dnia oscylował w granicach 500-600 osób. Na tym meczu obecna także liczna delegacja łódzkiego Widzewa w tym jak zawsze mocna grupa ich fc z Grudziądza czy Kwidzyna – wielkie dzięki za wsparcie!
Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Śp. Słoma, Elana Toruń, Władcy Torunia, Ultras Elana, WfcG oraz transparent Bąbel – PDW. 
Nasz doping mimo iż prowadzony przez całe spotkanie... biorąc pod uwagę naszą liczbę stoi tego dnia co najwyżej na średnim poziomie. Po raz kolejny potwierdza się teza, że im nas więcej tym widoczne jest większe rozprężenie i brakuje animuszu do fanatycznego śpiewania. Niektórzy powinni się zastanowić po co wchodzą do młyna bo jeżeli tylko po to aby się po prężyć lub pomruczeć pod nosem to niech lepiej usiądą obok i oglądają mecz.
Co do kibiców gości to w Toruniu zameldowało się ich ok. 180 osób! Na płocie wywiesili sześć flag w tym trzy Górnika Konin, którzy tego dnia licznie wsparli Gwardzistów.  Ich doping na dobrym poziomie. Nie zabrakło także różnej maści wymiany uprzejmości między nami a kibicami gości... ;)

Z kwestii piłkarskich można to krótko podsumować w taki sposób iż nowy sezon, nowi piłkarze a zaczęło się jak zwykle! Teoretycznie to nasza drużyna miała przewagę optyczną, stworzyli więcej klarownych sytuacji ale jednak to Gwardia wywozi trzy punkty wygrywając 1:0. Mamy nadzieję, że to jednak tylko wypadek przy pracy i w następnych spotkaniach będzie lepiej. Piłkarze macie u nas kredyt zaufania i liczymy że go odpowiednio spłacicie...
To tyle na temat pierwszej soboty sierpnia...

Teraz za tydzień ruszamy na pierwszy i zarazem najbliższy wyjazd tego sezonu do Świecia! Bez zbędnego rozpisywania się... WSZYSCY NA WYJAZD!!!

Do zobaczenia..

Foto:
>06.08.2016 ELANA - Gwardia<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elana - Gwardia czyli mobilizacja i propaganda meczowa!
Dodano:05 Aug 2016 15:07

Inauguracja ligi już jutro! O tym meczu napisaliśmy już sporo. Już dzisiaj wiemy iż w dniu jutrzejszym do naszego miasta zawitają kibice Gwardii Koszalin oraz ich ziomale z Górnika Konin. Po cichu liczymy także na wizytę gdyńskiej Arki, która swój mecz rozgrywa dzisiaj (piątek) w Białymstoku a więc jutro mają wolne.... bądź Górnika Wałbrzych, który z kolei gra dopiero w niedziele w Bielsko Białej z tamtejszym BKSem!

Tak czy owak na trybunach będzie ciekawie. Liczymy iż nasz sektor C jutro będzie licznie wypełniony i głośnym dopingiem poprowadzi naszych nowych grajków do pierwszych trzech punktów w sezonie! Będzie petarda!!!

Cóż więcej dodać? Podsumujmy może mobilizacje propagandową obu ekip…

WSZYSCY NA SEKTOR C! (VIDEO)

Osiedle Rubinkowo - WSZYSCY NA GWARDIĘ! (video)


Transparent w Toruniu... Wszyscy do Młyna!Mobilizacja EZW - plakaty


Mobilizacja także na Przedmieściu Bydgoskim... plakaty!


... Osiedle Mokre (Północy Bastion) także nie próżnował! (Plakaty)


Mobilizacja w Koszalinie...


... mobilizacja w Koninie!


Jak widać propaganda meczu stoi na wysokim poziomie zarówno u kibiców gości jak i u nas. To właśnie na takich meczach panuje najlepsza atmosfera. Z cała pewnością będzie ciekawie... a więc do zobaczenia jutro! Kogo nie będzie niech już teraz żałuje... My tam będziemy a Ty?
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Znamy kadrę zespołu na rundę jesienną sezonu 2016/17!
Dodano:05 Aug 2016 9:00


W dniu wczorajszym (4.08.2016) odbyła się prezentacja nowej drużyny przed nadchodzącym sezonem 2016/2017.

Znamy więc już całą kadrę na nadchodzącą rundę jesienną...

Bramkarze: Bartosz Piotrowski (1996), Nikodem Kowalczuk (1996), Szymon Lewandowski(2001)

Obrońcy: Daniel Ciach (1990), Adrian Gołdyn (1996), Robert Kłos (1982), Michał Steinke (1988), Łukasz Uszalewski (1988), Rafał Więckowski (1992), Dawid Zamiatowski (1987)

Pomocnicy i Napastnicy: Jacek Figaszewski (1983), Mateusz Grudziński (1998), Krystian Karbowski (1998), Michał Glanowski (1987), Tomasz Bzdęga (1985), Marcin Trojanowski (1990), Damian Lenkiewicz (1992), Maciej Stefanowicz (1993), Bartosz Maćkiewicz (1995), Łukasz Zagdański (1989), Patryk Aleksandrowicz (1983)

Przybyli:
Piotrowski (Pogoń Szczecin), Kowalczuk (Bytovia Bytów), Ciach, Steinke, Figaszewski, Bzdęga, Trojanowski, Lenkiewicz, Zagdański (wszyscy ostatnio Pelikan Niechanowo), Gołdyń (Stilon Gorzów), Uszalewski (MKS Kluczbork), Glanowski (GKS Tychy), Stefanowicz (Formacja Port 2000 Mostki)

Odeszli:
Hubert Switalski (Sokół Kleczew), Adrian Wróblewski (Sokół Ostróda), Michał Marszałek (wypożyczenie Viktoria Witkowo), Borys Wasiutyn (?), Cezary Michalak (MKS Piaseczno), Maciej Kot, Krzysztof Born (obaj Chemik Bydgoszcz), Bartosz Żurek (Puszcza Niepołomice), Przemysław Kryszak (?), Arkadiusz Czajkowski (Polonia Bydgoszcz), Krystian Tomaszewski (wypożyczony Polonia Bytom), Remigiusz Wojnowski (wypożyczenie Orlęta Aleksandrów Kujawski), Mateusz Parzyszek (ostatnio wypożyczony do Unii Solec, tym razem wypożyczony do Mustang Ostaszewo), Bartłomiej Grube (Lider Włocławek?), Arkadiusz Gieraszek (Ostatnio wypożyczony do Drwęcy NML,teraz odszedł do KS Chwaszczyno), Daniel Osiecki (Stal Grudziądz), Piotr Charzewski (trener Sadownik Waganiec), Marcin Kajca (?)
dodał: Admin
komentarze (0)

                   "Grzybiarz" członkiem rady nadzorczej Elany Toruń S.A!
Dodano:04 Aug 2016 13:04


Miło nam poinformować iż nasz kolega Daniel, wieloletni fanatyk toruńskiej Elany, który jako kibic jest obecny przy naszej drużynie od początku ruchu kibicowskiego na Elanie... został oficjalnie w dniu wczorajszym członkiem rady nadzorczej naszego klubu! Gratulujemy!

Wierzymy Daniel iż tak jak na trybunach z kolegami ze Starej Gwardii, Grubasów '06 budowałeś wielką Elanę tak i teraz w klubie dołożysz wszelkich starań aby Elana była mocna także na boisku! Serducha na pewno do tego Ci nie zabraknie bo te od lat jest "żółto - niebieskie" :)

Niegdyś Marcin "Muszka" teraz Ty... z całą pewnością... takich ludzi nam potrzeba! Zdecydowanie najlepsze "wzmocnienie" klubu przed tą rundą... Powodzenia!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Z kart historii: Wygrany mecz Rugby! (GTW)
Dodano:04 Aug 2016 11:01
Do meczu z Gwardią zostały zaledwie dwa dni. My w tym poście po raz ostatni w nawiązaniu do najbliższego meczu wracamy trochę do historii…

Jak można było przeczytać w poniższym opisie meczu z Gwardią sprzed trzynastu lat w tamtym dniu do niczego nie doszło.  Jednak obie ekipy pozostawały ze sobą w stałym kontakcie i w konsekwencji tego… rok później (2004r) spotkały się ze sobą.  W meczu rugby bez piłki lepsza okazała się ekipa GTW! Obie reprezentacje wystawiły wtedy po 27 osób i dokładnie po tylu sekundach sportowcy z Koszalina stwierdzili iż mają dość ;)

Warto podkreślić iż to właśnie wtedy w tamtym okresie (2004/05) zbieżność równych wydarzeń m.in.  harce na tartanie z Zawiszą w Bydgoszczy, dwukrotne widowiska z Lechią Gdańsk czy chociażby wspomniany wygrany mecz w rugby z Gwardią a na końcu z Petrą…  rozsławił ekipę GTWu na całą Polskę! Elana z małej ekipki urosła do solidnej, szanowanej ekipy z którą każdy w naszym kraju musiał zacząć się liczyć…

Minęły lata, czasy się zmieniły…Obecnie u nas główne karty rozdaje brygada „Młodej Elany” , która już kilkukrotnie udowodniła swoją siłę co niektórym.
Teraz w sobotę zaczynamy kolejny ciekawy sezon z pewnością pełen atrakcji. Nie zwalniamy tempa, konsekwentnie cały czas do przodu! Dlatego już w tą sobotę wszyscy widzimy się na meczu z Gwardią!!!

GTW, MŁODA ELANA, GRUBASY, UET, SKET, WYJAZDOWICZE, OSIEDLA, FAN CLUBY, FANATYCY… PO PROSTU…WSZYSCY! W JEDNOŚCI SIŁA… RAZEM MOŻEMY WIELE! A WIĘC MOBILIZACJA!!!

NASZE POKOLENIE WAS PRZERASTA…;)

06.08.2016
ELANA TORUŃ – GWARDIA KOSZALIN
GODZINA 17:00
STADION MIEJSKI, PRZY BEMA 23, TORUŃ


Do zobaczenia na sektorze C!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro prezentacja drużyny... zapraszamy!
Dodano:03 Aug 2016 21:51
Panie i Panowie...

Już jutro odbędzie się prezentacja naszej drużyny przed nadchodzącym sezonem. W klubie zaszło wiele zmian. Wielu piłkarzy odeszło w zamian przyszli nowi. Jutro będzie wspaniała okazja aby ich poznać. Nazwiska? Możemy spodziewać się iż będą to zawodnicy, którzy od dłuższego czasu przebywają w Toruniu i grali w sparingach.
Praktycznie każdy z tych zawodników posiada doświadczenie gry na pierwszo lub drugoligowym poziomie. Na pewno można stwierdzić iż Panowie Kniat, Cyrak, Frąckiewicz zbudowali ciekawy zespół. Pytanie na ile on wypali. Tego dowiemy się dopiero w sezonie a pierwszy sprawdzian już w najbliższą sobotę!

Tym czasem zachęcamy WSZYSTKICH fanów Elany do odwiedzenia jutro Lizard Kingu. Takie prezentacje robione są nie dla piłkarzy lecz dla nas kibiców. Jesteśmy przekonani iż wielu z tych nowych zawodników nigdy nie grało dla takich fanatyków jak My i jeszcze nie do końca może zdają sobie sprawę jaki zaszczyt ich spotkał iż będą mogli reprezentować nasze barwy. Pokażmy im jutro iż Elana to nie tylko piłka, Elana to coś więcej...

PREZENTACJA DRUŻYNY ELANA TORUŃ
LIZARD KING
UL. KOPERNIKA 3
GODZINA 19:00

Do zobaczenia!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Przedstawiamy naszego rywala: Gwardia Koszalin
Dodano:03 Aug 2016 11:28
Kontynuując wczorajszy wpis z opisem z ostatniego meczu z przed trzynastu lat Elana – Gwardia tym razem wrzucamy zdjęcie, które prezentuje tamtejszą ekipę przyjezdnych z tamtego spotkania.

Przed najbliższym meczem wypadałoby w tym momencie także pokrótce przedstawić naszego najbliższego rywala. Gwardia Koszalin to solidna, uznana marka kibicowska w Polsce.  Ich barwy to czerwono – biało – niebieskie.  

U siebie starają się formować młyn na każdym meczu. Oscyluje on w zależności od rangi przeciwnika od skromnego 30 osobowego do nawet 350 głów (chociażby jak w poprzednim sezonie na derbach z Bałtykiem Koszalin)

Wyjazdy? Raczej w tym aspekcie Gwardziści wypadają skromnie. Większości ich liczby wyjazdowe to 30-50 osób. Raczej w ostatnim czasie nie przekraczają setki (najlepiej wypadli w 80 osób  + zgody w Słupsku). Niestety zdarzają się im także wpadki a co za tym idzie okrągłe zera.  Do Torunia jednak na pewno zawitają bo ostro mobilizują się na ten mecz!

Zgody? Ich przyjaciółmi są ekipy z którymi akurat nam zbytnio nie po drodze.  Od 1989roku!!! sztama z Arką Gdynia z którą swego czasu wąchał się apator. Od 1993 roku ich zgodowiczem jest również Górnik Wałbrzych a więc ekipa, która także od wielu lat jest ziomkami naszego lokalnego rywala Zawiszy Bydgoszcz! Ostatnim koalicjantem Gwardii od 2009roku jest Górnik Konin z którym we wrześniu również spotkamy się w lidze.  Wiadomo iż akurat z konińskim Górnikiem też mieliśmy w przeszłości swoje zatargi bo raz, że skroiliśmy im niegdyś trzy flagi a dwa że oni również swego czasu odwiedzali toruńską ekipę widmo z którymi jednak szybko kontakty urwali bo przekonali się z kim mają do czynienia.  Liczymy więc, że wszystkie powyższe ekipy zawitają do Grodu Kopernika a wtedy na pewno będzie ciekawie ;)

Kosy? Gryf Słupsk, Pogoń Szczecin, Kotwica Kołobrzeg czy Stilon Gorzów oraz wrogowie ich przyjaciół.

Więcej szczegółów na temat tejże ekipy możemy przeczytać na stronie http://www.arkowcy.pl/artykul/932/ks-gwardia-koszalin.html.

Z ciekawostek możemy jeszcze dodatkowo zacytować pewny fragment z powyższej strony…
„Ruch szalikowców Klubu Sportowego GWARDIA KOSZALIN rozpoczął się - jak w większości polskich kibiców - na początku lat 70 - tych. Działania kibiców w tamtych czasach oraz ich mentalność całkiem różniły się od tych, z czasów dzisiejszych... Gwardia Koszalin, sekcja piłki nożnej, oficjalnie powstała w roku 1946, ale pierwotnie był to Milicyjny KS przy KWMO (1945). Rok później przemianowano nazwę na Milicyjny KS przy KP-MO, a dwa lata później, w 1948 roku,powstało Zrzeszenie Sportowe Gwardia. Dzięki pomocy tegoż Zrzeszenia, reaktywowano, zlikwidowany wcześniej, Milicyjny KS, który zmienił wkrótce nazwę na KS Gwardia...”

Na tą chwilę to tyle na temat ekipy z którą przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższą sobotę. Co nieco dodamy jeszcze niebawem…

Podsumowując… w sobotę WSZYSCY NA BEMA!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Z kart historii: Mecz z Gwardią Koszalin!
Dodano:02 Aug 2016 9:49

Elo kibole ;)
Jak wiemy do długo wyczekiwanej soboty zostały nam zaledwie cztery dni... A co czeka nas w tą sobotę? Dla każdego fanatyka ... dzień święty! Inauguracja ligi!!! Do Torunia przyjedzie Gwardia Koszalin z którą Elana w lidze ostatnio mierzyła się ... uwaga!!!... ponad 13 lat temu!


Z tej okazji odkrywamy nieco karty historii ;) Ostatni mecz z Gwardią pamiętają z pewnością tylko nieliczni. Stara ekipa i nieliczna grupka młodych, którzy wtedy uczęszczała na mecze toruńskiej Elany na podgórzu. Jakże inne to były wtedy czasy...;) Czasy kiedy internet dopiero w Polsce "raczkował" i nie był aż tak bardzo monitorowany przez służby porządkowe. Kibice.net? Wtedy podstawowa strona i główne źródło wiedzy (oprócz gazety TMK) dla każdego fanatyka. Dzisiaj? Kibice.net owszem nadal pozostaje aktywną stroną jednakże jej ranga znacznie spadła bo kojarzona jest z wieloma bzdurnymi wpisami gimbazy i innych osób nie wykazujących się zbytnią kumatością ;) Kto z Was pamięta te czasy kiedy na czacie kibice.net siedziało po 50 osób w tym w większości prawdziwi przedstawiciele danych ekip? Kto z Was pamięta internetowe księgi gości poprzez którą często dane ekipy wymieniały swoje poglądy i to wszystko było ogólnodostępne informacje. Często na nich opisywane były przeróżne akcje a często nawet przewijały się kogoś ksywy. Wtedy internet nie był tak rozpowszechniony a więc odbiorcami tych wpisów tak naprawdę byli tylko sami zainteresowani. Za nim internet wszedł w życie na dobre to wcześniej takim komunikatorem kiboli była zwykła...telegazeta w tv ;) Oj to były piękne czasy...
Wtedy nie było żadnych oświadczeń, propagandy i wielostronicowych artykułów ;) Czysty spontan...Czemu o tym wspominamy akurat teraz przy okazji meczu z Gwardią? Sami zobaczcie...
Dla niezorientowanych w 2003r. nasza strona elanowcy.pl (wcześniej elana.glt.pl oraz elana.boo.pl) dopiero powstawała. Główną stroną Elanowców była wtedy strona www.elana.prv.pl, którą wtedy ogarniał jeden z małolatów z Rubinkowa 1. Na zdjęciu z tego posta prezentujemy właśnie wizualizacje tamtej strony. Skupmy się jednak bardziej nad samym jej wpisem na ówczesnej głównej stronie....

" Elana Toruń - Gwardia Koszalin 05.04.2003
Przy okazji meczu mialo dojsc do ustawki pomiedzy hools ELANY I GWARDII,po wczesniejszych ustaleniach starcie mialo nastapic w ilosci po 15-u i wszystko bylo by dobrze,gdyby nie JEBANA POGODA,snierzyca ktora przeszla w ciagu godziny przez TORUN zniechecila obydwie strony do ustawki,lecz nie wszystko stracone(dla zainteresowanych wiadomo co).czekamy na Gwardie do ok.15.45,gdzie informuja nas ,ze sa tu i tu,MY wyruszamy w 5-c aut i sie spotykamy na przedwczesniejszych ustaleniach z ktorych wyniklo,ze ustawka zostaje przelozona na inny czas (dla zainteresowanych),wieziemy Gwardie na stadion ELANY i gwarantujemy im ze zadnej akcji na autokar nie bedzie,jeszcze pare slow przed samym stadionem w przyjaznej atmosferze(psiarnia troche byla zagubiona co sie dzieje) i Gwardia wchodzi na mecz raczej bez biletow(nie jestem pewien) po paru piosenkach bez wyzwisk wyjezdzaja do Koszalina bez dodatkowych ekscesow.ELANA tez sie zwija z meczu,gdzie psy zaczeli nas wylapywac -idioci. MAM TERAZ PYTANIE DLA KIBICOW ELANY I NIE TYLKO: czy taka wlasnie ustawka to jest dobra rzecz,skoro nic z niej nie wyszlo,a GWARDIA przyjechala i mozna bylo w nich wjechac,dym bylby piekny prawie zadnej psiarni pod kasami?
K."


Do tego tematu jeszcze wrócimy... tymczasem WSZYSCY w sobotę na Gwardię !
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Relacja z weekendu... Arka - Ruch.
Dodano:02 Aug 2016 9:39
Arka Gdynia - Ruch Chorzów 29.07.2016r.
W ubiegły weekend oprócz turnieju Mucha Cup 2016, który szeroko opisujemy w newsach poniżej,  nasza załoga dzień wcześniej w piątek obecna jest w Gdyni gdzie w 70 osób sportowego składu wspieramy naszych braci z Ruchu. Kibole Elany & Ruchu & Widzewa i Wisły przed meczem spacerują sobie po Gdańsku oraz Gdyni zahaczając nawet o tamtejszą plaże.
Następnie udają się na mecz gdzie łącznie w klatce gości melduje się 711 wyjazdowiczów Ruchu Chorzów. Poza Chorzowskimi i naszą brygadą na powyższą liczbę składa się 150 Widzewa oraz 73 osoby z WSH. Na płocie oprócz flag Ruchu i Widzewa lądują także dwie nasze fany tj. Młoda Elana i wyjazdówka Bydgoskiego. Ogólnie cisza spokój. Po meczu wraz z dużą częścią ekipy samochodowej Niebieskich udajemy się w stronę naszego miasta gdzie gościmy naszych braci przed turniejem w Golubiu ;)
Pozdro dla obecnych i do następnego!


dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę WSZYSCY NA GWARDIĘ!
Dodano:01 Aug 2016 15:23

dodał: Admin
komentarze (0)

                   MUCHA CUP 2016 (RELACJA)
Dodano:01 Aug 2016 14:02

30 lipca a więc tydzień po drugiej rocznicy śmierci naszego kolegi wielkiego fanatyka Elany Marcina Muchewicza odbył się drugi turniej ku jego pamięci Mucha Cup 2016.
Turniej ten rozegrany został wyjątkowo nie w Toruniu a na terenie naszego aktywnego fan clubu z Golubia Dobrzynia.

W imprezie wystartowało 16 drużyn w tym reprezentacje wszystkich naszych dzielnic, aktywnych fc oraz ekip przyjezdnych z Chorzowskiego Ruchu, Myszkowa, Widzewa Łódź (w tym oczywiście licznie Grudziądz, Żyrardów czy Bałuty) oraz KKSu Kalisz!

Z racji tego iż turniej ten rozgrywany był poza Toruniem to ilość uczestników była mniejsza niż z pewnością miałoby to miejsce gdyby turniej rozgrywany był w naszym mieście. Jednakże wpłynęło to bardziej na mniejszą frekwencje małolatów czy kobiet a w jakimś tam stopniu poprawiło jakość naszej załogi ;) Tak czy siak przez cały dzień przez golubski stadion miejski przewinęło się wielu kiboli z żółto – niebieskiej rodziny. Nasza liczba rzecz jasna ciężka do oszacowania jednakże w szczytowym momencie można ją określić na 400-500 osób. Na płocie stadionu zawisły takie flagi jak Śp. Mucha, Młoda Elana, Śp. Rysiek (Widzew), AK (Autonomia Kaliska - KKS Kalisz) oraz transparent Rubinkowo i specjalnie przygotowany na tą okazje przez grupę UET transparent o treści "Elana jak rodzina to Ty zapoczątkowałeś ten klimat… Śp. Mucha"
Na samym turnieju odpalamy trochę piro i jak zwykle bywa przy takich okazjach nie brakuje także kibolskich śpiewów ;)

Pod względem piłkarskim rozgrywki wygrywa drużyna staruchów z GTWu pokonując w finale Ekipę zza Wisły (EZW,Podgórz). W półfinale odpadły reprezentacje przyjezdne a więc KS Myszków i KKS Kalisz.

Po rywalizacji na boisku wielu kiboli przenosi się na wcześniej zaplanowane imprezy czy okoliczne jeziora i tam umacniamy kontakty z naszymi zgodami. Oj na pewno będzie co wspominać ;)

Podsumowując turniej można uznać za udany. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych w szczególności dla naszych ziomków z Ruchu, Myszkowa, Widzewa i Kalisza! Szacunek i podziękowania także dla wszystkich tych, którzy pomogli w organizacji tego turnieju a przede wszystkim dla SKET, Ultras Elana, Młodej Elany czy FC Golub Dobrzyń.

To tyle… teraz w sobotę na pierwszym mecz sezonu… WSZYSCY NA GWARDIĘ!

Foto:

>30.07.2016 MUCHA CUP 2016<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Śp. Marcin "Mucha" "Elanowiec" Muchewicz
Dodano:28 Jul 2016 13:29

Jak po śmierci Śp. Słomy... Marcin "Muszka" oglądał z nami filmik, który zrobiliśmy dla Słomy zapytał nas wtedy "czy jemu też kiedyś zrobimy takie coś?". Marcin raczej wtedy zadał te pytanie pół żartem pół serio sprawdzając naszą reakcje. Chyba nie zdawał sobie sprawy, że niecałe trzy lata później od nas odejdzie...

Dzisiaj po dwóch latach od śmierci Marcina prezentujemy prawie 25 minutowy filmik z kompilacją zdjęć, krótkimi filmikami z jego udziałem. Film ten ukazuje "żółto - niebieskie" życie Marcina, sytuacje, które miały miejsce podczas jego choroby i po jego śmierci...Nie "tykaliśmy" w tym przypadku życia prywatnego Marcina bo raz, że nie starczyłoby nam "taśmy" a dwa i tak byśmy nie byli wstanie oddać tego jakim wspaniałym był człowiekiem prywatnie...

Wiadomo filmik ten może i jest długi, może nie należy do wesołych ale na pewno warto go obejrzeć.

Marcinie byliśmy Ci to winni...czy zrobimy Ci taki filmik? Proszę Brachu to dla Ciebie!

Przy okazji przypominamy iż już w najbliższą sobotę w Golubiu Dobrzyniu II edycja turnieju Mucha CUP '2016. Warto obejrzeć powyższy filmik i samemu zadać sobie pytanie czy Marcinowi należy się to abyśmy godnie upamiętnili jego osobę i wszyscy w komplecie pojawili się tego dnia na turnieju? My nie mamy wątpliwości... dlatego nasza obecność obowiązkowa!
Pamiętajcie jednak, że ten turniej to nie tylko rozgrywki piłkarskie na orliku czy melanż z ziomkami. Pamiętajcie, że robimy to przede wszystkim ku pamięci Marcina...

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Sezon ogórkowy - podsumowanie...
Dodano:27 Jul 2016 10:27
Nadrabiamy zaległości na stronie związane z sezonem ogórkowym. Budzimy się budzimy ze snu bo już w najbliższą sobotę 2 Turniej Mucha Cup'2016 a tydzień później pierwszy mecz ligowy z Gwardią Koszalin! Co działo się w przerwie letniej? Wszystko to mogliście śledzić na bieżąco na profilu facebookowym Elana Toruń lub na naszym fanpagu.

Tak pokrótce... Grupa UET podsumowała swój sezon i od razu ruszyła z kolejnymi akcjami w celu wsparcia ruchu ultras na Elanie. T-shirty, rybaczka zgodowa czy ostatnio smyczki to gadżety poprzez zakup których można wesprzeć grupę UET. Więcej szczegółów na ich fanpagu... Z  naszej strony możemy tylko wystosować prośbę o wspierania ich akcji bo całkowity zysk idzie na oprawy!

Tak poza tym z tych ważniejszych wydarzeń wartych odnotowania to z pewnością kluczowa dla nas informacja iż Elana ze względu iż Pelikan Niechanowo wycofał się z ligi... jednak zagra w trzeciej lidze! Przez cały czerwiec i początek lipca trwały Mistrzostwa Europy we Francji. Nasza reprezentacja "trochę pograła..." odpadając w ćwierćfinale z późniejszym mistrzem Portugalią dopiero po karnych! Na wszystkich meczach Polaków obecna była delegacja kibiców Elany z flagą Toruń jak zawsze zajebiście widoczną! ;) Na wspomnianym meczu z Portugalią Elana przybija układ chuligański z Widzewem! Ponadto wcześniej Młoda Elana obecna była na turnieju Śp. Ryśka w Żyradowie. Jeżeli jesteśmy w temacie turniejów to niezły takowy turniej lokalny zorganizowali kibice Bydgoskiego. Jak widać ta dzielnica cały czas trzyma wysoki poziom. Oby tak dalej...

W ubiegłą sobotę przypadła druga rocznica śmierci Śp. Marcina Muszki. Oczywiście kibice Elany obecni byli zarówno na mszy w jego intencji jak i później na cmentarzu odpalając symbolicznie race. Jak wspomnieliśmy już wyżej w najbliższą sobotę (30.07) odbędzie się kolejny turniej Mucha Cup na którym obecność wszystkich fanatyków Elany jest obowiązkowa...

Zdjęcia i opisy z sezonu ogórkowego w rozwinięciu... ->
...czytaj więcej
dodał: Admin
komentarze (0)

                   30.07.2016 TURNIEJ MUCHA CUP '2016
Dodano:27 Jul 2016 9:32

Drodzy Elanowcy,
W ostatnią sobotę lipca (30.07) w Golubiu Dobrzyniu odbędzie się kolejny, drugi turniej ku pamięci wielkiego fanatyka Elany Śp. Marcina "Muszki"!

Kim był Marcin i jak wiele zrobił dla ruchu kibicowskiego na Elanie chyba nie musimy nikomu tłumaczyć. Jutro mija druga rocznica od jego śmierci i chociażby także poprzez ten turniej chcemy uczcić jego pamięć. Marcin nigdy nie zapomniał o naszym klubie. Tak było od kiedy po raz pierwszy pojawił się na meczu I tak do samego końca!!!

W kwestii Elany zawsze mogliśmy na niego liczyć. Teraz On liczy na Waszą liczną obecność na tym turnieju. Jesteśmy pewni iż Marcin cały czas kibicuje nam z sektora niebo i trzydziestego lipca będzie spoglądał na nas z góry!

Czemu Golub Dobrzyń? Takowy turniej to wspaniała okazja do integracji i ożywienia naszych fan clubów. W tym roku padło na Golub Dobrzyń i mamy nadzieje że ten fan club odpowiednio to wykorzysta i zaprezentuje się godnie. Turniej odbędzie się na tamtejszym Stadionie Miejskim i jesteśmy pewni, że będzie ciekawie. Do Golubia zawitają wszyscy nasi ziomale z Ruchu, Myszkowa, Widzewa czy Kalisza! Mamy nadzieję, że i nasza frekwencja będzie odpowiednia.

Jeszcze do poniedziałku wszystkie dzielnice i fan cluby mogą wystawić swoje drużyny. W drużynie może grać max 10 osób. Wpisowe od zespołu to 250zł ! Pamiętajcie iż Marcin zawsze angażował się w to na 100%. Podkręcał wszystkich. Dążył do tego aby każde osiedle, każdy fan club się rozwijało. Dlatego teraz nie wystawienie drużyny przez jakąkolwiek dzielnice lub fc będzie po prostu wstydem. Mamy nadzieję, że weźmiecie sobie to do serca.

Niezależnie czy grasz w turnieju czy nie. Obecność wszystkich fanatyków Elany na tym turnieju jest obowiązkowa. Do Golubia będziemy ruszać wszyscy razem z wcześniej ustalonego miejsca zbiórki. Szczegóły podamy wkrótce. Tak czy siak... kto może niech kołuje transport. Pozostali? Niech także szykują się na turniej (postaramy się coś ogarnąć).

Póki co ... tyle w temacie!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Rozkład jazdy...
Dodano:05 Jul 2016 15:42
W dniu dzisiejszym pomorski związek piłki nożnej podał terminarz na nadchodzący sezon a więc chwytać za kalendarze i zaznaczać ważne dla nas poniższe terminy!

Na sam początek z Gwardią Koszalin u siebie a więc już na dzień dobry przyjadą do nas kibice gości! Potem we wrześniu (17-18.09) mecz z Górnikiem Konin a tak poza tym na Bema bez większych rewelacji.

W zamian za to czeka nas kilka ciekawszych wypraw wyjazdowych. Pierwszy wyjazd? Świecie a potem m.in. KKS Kalisz, Pogoń Lębork, Bałtyk Gdynia ale także np. Vinetta Wolin!

Odkładajcie kasę i szykujcie sobie wolne terminy. Bez ziewania, narzekania i głupich wymówek. Skończyły się bliskie wyjazdy czas ruszyć w Polskę! Poniżej prezentujemy zestawienie wszystkich spotkań Elany.

1) Elana Toruń - Gwardia Koszalin 6-7 sierpnia

2) Wda Świecie - Elana Toruń 13-14 sierpnia

3) Elana Toruń - GKS Przodkowo 20-21 sierpnia

4) KKS Kalisz - Elana Toruń 27-28 sierpnia

5) Elana Toruń - Sokół Kleczew 3-4 września

6) Leśnik Manowo - Elana Toruń 10-11 września


7) Elana Toruń - Górnik Konin 17-18 września

8) Pogoń Lębork - Elana Toruń 24-24 września

9) Elana Toruń - RO.lko Konojady 1-2 października

10) Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 8-9 października


11) Elana Toruń - Świt Skolwin 15-16 października

12) Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 22-23 października

13) Vinetta Wolin - Elana Toruń 29-30 października


14) Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 5-6 listopada

15) Lech II Poznań - Elana Toruń 12-13 listopada


16) Elana Toruń - KS Chwaszczyno 19-120 listopada

17) Jarota Jarocin - Elana Toruń 26-27 listopada


Do zobaczenia...
dodał: Admin
komentarze (0)

                   WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
Dodano:03 Jul 2016 22:01

W dniu wczorajszym (2.07.2016r) jeden z najwierniejszych kibiców Elany Toruń, fanatyk z osiedla Mokre - Miron wstąpił w związek małżeński ze swoją wybranką Natalią!

Oczywiście jak to zwykle bywa przy tego typu wydarzeniach pod kościołem na bramie nie zabrakło delegacji kibiców Elany, którzy obecni byli z flagą Mokre i odpalili trochę pirotechniki. Natomiast późnym wieczorem pod salą weselną grupa UET także zaprezentowała mały pokaz wraz z okazjonalnym transparentem.

Na koniec raz jeszcze w imieniu redakcji naszej strony, "Mokrusów", UET i ogólnie wszystkich kiboli Elany Toruń chcielibyśmy życzyć młodej parze WSZYSTKIEGO ŻÓŁTO - NIEBIESKIEGO na nowej drodze życia! 1968 dni miłości i tak do końca życia!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jednak trzecia liga?
Dodano:29 Jun 2016 9:36
W dniu wczorajszym  na portalu jardersport.pl (http://jardersport.pl/aktualnosci.html?id=17339) pojawiła się informacja iż Pelikan Niechanowo nie przystąpi do rozgrywek trzeciej ligi w nadchodzącym sezonie a co za tym idzie na tym szczeblu rozgrywek zagra Elana!

Informacja ta praktycznie jest potwierdzona dlatego też powoli możemy przygotowywać się do nieco dalszych i ciekawszych wyjazdów już za nieco ponad miesiąc!

Poniżej prezentujemy skład naszej ligi (o ile oczywiście wszyscy dostaną licencje)
1) ELANA TORUŃ
2) Lech II Poznań
3) Sokół Kleczew
4) Jarota Jarocin
5) Polonia Środa Wlkp.
6) Wda Świecie
7) KKS 1925 Kalisz

8) Vineta Wolin
9) GKS Przodkowo
10) Bałtyk Gdynia
11) Świt Skolwin (Szczecin)
12) KS Chwaszczyno
13) Pogoń II Szczecin
14) Gwardia Koszalin
15) Górnik Konin
(beniaminek z Wielkopolski)
16) Pogoń Lębork (beniaminek z Pomorskiego)
17) Leśnik Manowo (beniaminek z Zachodniopomorskiego)
18) Rol-Ko Konojady (beniaminek z Kujawsko-Pomorskiego)

Jak widać powyżej w najbliższym sezonie szykuje się nam kilka zacnych spotkań zarówno tych wyjazdowych jak i na Bema! Niezwykle ciekawie zapowiadają się mecze z takimi drużynami jak Gwardia Koszalin, Górnik Konin, Pogoń Lębork czy Bałtyk Gdynia.
Ci najbardziej zagorzali wyjazdowicze z pewnością nie mogą się doczekać wyjazdów w rejony województwa zachodniopomorskiego m.in. na rezerwy Pogoni do Szczecina czy te mniej "marketingowe" aczkolwiek niezwykle atrakcyjne jak np. do Wolin na na Vinetę (365km!). Najbliższy wyjazd nadchodzącego sezonu? Świecie! A więc też będzie ciekawie.

Podsumowując czeka nas zupełnie inny sezon niż ten poprzedni. Sezon, który mocno zweryfikuje nasze możliwości szczególnie te wyjazdowe! Nie będzie łatwo ale wierzymy iż na Elanie nie brakuje prawdziwych fanatyków i podołamy wyzwaniu ;) Szykujcie fundusze bo już niedługo ponownie ruszamy w trasę... Na tą chwilę... tyle w temacie! Do zoba!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zapisy na koszulki
Dodano:29 Jun 2016 9:00

UWAGA UWAGA!
Startujemy z zapisami na koszulki - Against Modern Football! Prosta, schludna i dobrze wykonana koszulka z konkretnym przekazem. Zapisy na: Ultras Elana Toruń
"Zachęcamy do zapisywania się i tym samym wspierania funduszu pieniężnego, który przeznaczony będzie na oprawy w nowym sezonie! To ile ich zaprezentujemy i z jakim rozmachem zależy tylko i wyłącznie od Was! TYLKO KUPUJĄC U NAS MASZ 100% PEWNOŚĆ, ŻE ZYSK IDZIE W CAŁOŚCI NA WSPÓLNE DOBRO ELANKI!"

dodał: Admin
komentarze (0)

                   ULTRAS ELANA TORUŃ - podsumowanie rundy!
Dodano:29 Jun 2016 8:57
Podsumowanie rundy wiosennej w wykonaniu grupy Ultras Elana Toruń !
"Zakończenie rundy wiosennej już za nami, emocje związane ze spadkiem z powrotem do IV ligi opadły tak więc czas na podsumowanie tego okresu w wykonaniu grupy Ultras Elana Toruń. Nie bez kozery możemy przyznać, że była to najlepsza z rund w historii ruchu ultras na Elanie. Udało nam się w tym czasie zaprezentować 3 duże jak na nasze warunki oprawy a były to kolejno:

~ choreografia na spotkaniu ze Spartą Brodnica. W jej trakcie na płocie zawisł 30 metrowy transparent o treści "Cały nasz świat kręci się wokół Ciebie" natomiast na sektorze rozciągnięta została również 30 metrowa sektorówka której to centralnym elementem był herb Elany nawiązujący do roli Słońca w naszej galaktyce, na robitach zaś znajdowały się mniejsze planety z namalowanymi symbolami związanymi z kibicowskim rzemiosłem. Następnie sektorze wylądowało 100 uszytych przez nas samych w trakcie przerwy zimowej machajek oraz odpalonych blisko 300 stroboli a także 40 świec w barwach naszej Elanki. Ponadto na sektorze pojawiła się także podobizna Mikołaja Kopernika, który filuternie mrugał okiem do zagotowanych tego dnia do granic możliwości kundli.
Foto oprawy : https://web.facebook.com/UltrasElanaTerror/photos/a.627794417358903.1073741856.188486127956403/631948970276781/?type=3&theater

~ oprawa na meczu z Nielbą Wągrowiec. Składał się na nią 25 metrowy transparent z hasłem "Hokus pokus, czary mary, zgadnij kto odpalił flary". Na sektorze rozwinięta została sketorówka/herb a towarzyszyło jej kilkadziesiąt machajek oraz 30 rac.
Foto oprawy: https://web.facebook.com/UltrasElanaTerror/photos/a.627794417358903.1073741856.188486127956403/638950779576600/?type=3&theater

~ widowisko ultras na ostatnim meczu sezonu z Ostrovią Ostrów. Płot przyozdobiony został transparentem o formacie 3x40 metrów na którym widniało wymowne hasło - "NIE MA LITOŚCI, LITOŚĆ TO ZBRODNIA". Na sektorze rozwinięta została nasza etatowa sektorówka w barwach z herbem a po jej zjechaniu na sektorze odpalone zostało kolejno najpierw 40 rac stroboskopowych a następnie 40 rac morskich.
Foto oprawy: https://web.facebook.com/UltrasElanaTerror/photos/a.627794417358903.1073741856.188486127956403/667510506720627/?type=3&theater

Ponadto braliśmy udział w obchodach Marszu Rotmistrza Pileckiego, na które to przygotowaliśmy folię z hasłem " Pułkowniku Pilecki - pamiętamy" oraz odpaliliśmy 4 świece dymne (dwie białe i dwie czerwone), 21 stroboskopów oraz 25 rac morskich.
Foto z obchodów: http://oi64.tinypic.com/kd0umx.jpg

Wymienione oprawy przygotowywane były głównie ze środków które udało nam się uzbierać dzięki Waszej pomocy. Mowa tutaj o zimowych licytacjach gadżetów, przeprowadzanych na meczach zbiórkach oraz dochodach z wydawanych przez UET gadżetów. Jeżeli chodzi o ten ostatni aspekt to lwią część funduszy zapewniły nam wydane polo-rugby, które to wydane zostały w ponad setce egzemplarzy. Oprócz tego wydaliśmy także smyczki do kluczy z otwieraczem do piwa, rybaczki zgodowe [E]&(R), grawerowane kieliszki oraz pokale, szale Władcy Torunia a także dwie edycje vlepek.
W trakcie rundy przeprowadzaliśmy także zbiórkę pieniędzy na replikę flagi Władcy Torunia, która zakończyła się sukcesem a nowe płótno zadebiutowało na ostatnim meczu sezonu z Ostrovią Ostrów.

Obecnie przed nami sezon ogórkowy w trakcie którego nie zapadamy w sen lecz będziemy działali nadal na różnych płaszczyznach dla chwały naszej Elany. Niedługo czeka nas kolejna odsłona turnieju Mucha Cup wobec której na pewno nie przejdziemy obojętnie. Także w najbliższym czasie ukażą się nowe gadżety wyprodukowane pod naszym szyldem. Tutaj też wystosujemy mały apel- jak sami wiecie CAŁKOWITY zysk ze wszystkiego co u nas kupicie trafia TYLKO I WYŁĄCZNIE na rozwój ruchu kibicowskiego na Elanie. Dlatego zapraszamy do dokonywania zakupów i nie szczędzenie grosza w trakcie meczowych zbiórek- pamiętajcie, że WSZYSTKO co robimy powstaje dzięki Waszym wpłatom. Dlatego liczymy na Waszą pomoc by móc sławić nasz Ukochany Klub na cały świat!

Z kibicowskim pozdrowieniem grupa Ultras Elana Toruń"
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elana - Ostrovia (video)
Dodano:29 Jun 2016 8:56
Oprawa


Dopingdodał: Admin
komentarze (0)

                   Nie ma litości!
Dodano:29 Jun 2016 8:54

Elana Toruń - Ostrovia Ostrów Wlkp. 2:1
Bramki dla Elany: Więckowski, Kot

Kibice:
Ostatni mecz tego sezonu przypadł Nam u siebie z Ostrovią, tego dnia w młynie zebrało się 550 osób. Z Nami tego dnia delegacja Chorzowskich, 50 Widzewiaków i 39 KKS Kalisz, z którym przybijamy tego dnia układ - wielkie dzięki za wsparcie dla wszystkich wymienionych! Na płocie wieszamy 6 naszych flag i po jednej WFCG i KKSu i prowadzimy konkretny doping przez całe spotkanie. Ultrasi przygotowują oprawę, na którą składał się trans 3x41m ''nie ma litości, litość to zbrodnia'', do tego odpalamy około 80 rac. Tekst ten pochodzi z naszej kultowej flagi ''Władcy Torunia'', której replika ma debiut na meczu. Goście 92 osoby, w tym 20 Kania Gostyń, 8 Górnik Konin. Prezentują oprawę "ULTRAS OSTROVIA" na która składała się sektorówka i  trans. Do tego odpalają race i świece dymne.
Piłkarzyki mimo zwycięstwa nie zapewnili nam utrzymania i czeka nas kolejny sezon tułania się po 4-ligowych wioskach....

Foto:

>06.04.2016 Elana Toruń - Ostrovia Ostrów (foto)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro wszyscy na Bema!!!
Dodano:03 Jun 2016 9:55Spontanicznie zbieramy się pod stadionem żeby podkręcić ciśnienie na sobotni mecz :)

WSZYSCY DO MŁYNA! UDOSTĘPNIJ TEN FILMIK! WSZYSCY BEZ WYJĄTKÓW!
CZY WYGRYWASZ CZY NIE!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Kibice Ostrovii mobilizują się na sobotę...
Dodano:31 May 2016 23:04
Tak na sobotni mecz mobilizują się kibice Ostrovii... Co My na to? Zapraszamy :) Będzie grubo...

dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę ostatni mecz... WSZYSCY NA KRYTĄ!
Dodano:31 May 2016 23:02

04.06.2016 ELANA TORUŃ - OSTROVIA OSTRÓW GODZINA 17:00, TORUŃ!

OSTATNI MECZ SEZONU... PRZYJEŻDŻAJĄ KIBICE GOŚCI...

DAJEMY SŁOWO... BĘDZIE GRUBO... KOGO NIE BĘDZIE NIECH JUŻ TERAZ ŻAŁUJE!

MOBILIZACJA!!!

DO ZOBACZENIA W SOBOTĘ NA KRYTEJ...

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Kabaret w Warlubiu....
Dodano:31 May 2016 22:56

Start Warlubie - Elana Toruń 0:3 walkower


Kibice:
Ostatni wyjazd sezonu przypadł nam w pobliskim Warlubiu. Ze względu na to iż cały czas walczymy o utrzymanie w swojej lidze a ten mecz miał mieć kolosalne znaczenie w tym zakresie (ewentualna porażka mogła oznaczać spadek) to od poniedziałku ruszamy z mobilizacją na ten wyjazd. Niestety w środę zaczął się kabaret dotyczący tego spotkania ponieważ tamtejsi działacze wydali na swojej stronie komunikat iż "My nie gramy, meczu nie będzie..." itd. że względu na obawy policji dotyczące naszego przyjazdu. Owa sytuacja oznaczałaby walkower i trzy punkty za darmo dla naszej drużyny pod sam koniec sezonu. Dlatego też w niesmak to było zarządzającym ligą leśnym ludkom z wielkopolski, którym niezmierni zależy aby jak najwięcej drużyn z wielkopolski utrzymało się w nowej trzeciej lidze a nasze zwycięstwo oznaczałoby iż przynajmniej na chwilę zrównalibyśmy się z punktami z KKSem Kalisz przeskakując ich w tabeli ze względu na lepszy bilans bezpośrednich spotkań.
W związku z tym wzpn wyznaczył posiedzenie w tej sprawie na piątek na godziny popołudniowe. My w tym momencie nie odwołujemy jeszcze wyjazdu wiedząc iż różnie z tymi decyzjami przy zielonych stolikach bywa. Nadal podkręcamy i mobilizujemy się wzajemnie. W piątek ku naszemu zaskoczeniu a może i nawet wręcz przeciwnie bez większego zaskoczenia otrzymujemy wiadomość prosto z posiedzenia iż kabaret nadal trwa! Wzpn zadecydował iż opinia policji i działaczy Startu ich nie obchodzi i mecz ma być rozegrany ponieważ wcześniej swojej opinii nie wyraził wójt gminy
;)
No cóż skoro sytuacja przedstawiała się tak a nie inaczej nam wyjazdowiczom, nie pozostało nic innego jak ogłosić wszem i wobec "JEDZIEMY!". W godzinach wieczornych tego samego dnia otrzymaliśmy kolejne niepokojące sygnały iż do klubu przyszedł fax z informacją od wójta iż on nie wyraża zgody na żaden mecz i takowy na sto procent się nie obędzie. W tym momencie dzwonimy także do byłych zawodników naszego klubu obecnie występujących w Warlubiu, którzy potwierdzają nam powyższy fakt iż ich w klubie zarządzono iż nie mają żadnej zbiórki i nie ma żadnego meczu! Mimo wszystko stwierdziliśmy iż skoro do tamtej chwili żadne oficjalne pismo o przyznanym walkowerze nie dotarło do naszego klubu to w samą sobotę może się jeszcze wszystko pozmieniać więc nadal trzymamy wersje iż jedziemy do tej wioski!
Przyszła sobota i dzień wyjazdu. Już z rana na stronie Startu Warlubie pojawia się kolejny komunikat iż mimo decyzji wielkopolskiego związku oni oddają mecz walkowerem i tyle. Stwierdziliśmy iż w tej chwili będziemy czekać na dalsze info i oficjalnej zbiórki jeszcze nie odwołujemy.
Krótko przed godziną 14:30 dostajemy potwierdzoną informacje zarówno z naszego klubu jak i piłkarzy Warlubia iż meczu nie będzie a nasi piłkarze jadą tam tylko po to aby wyznaczeni sędziowie z wielkopolski mogli po piętnastu minutach odgwizdać walkowera dla Elany!
Dlatego też dzwonimy między sobą i ustalamy iż skoro meczu nie ma to nie jedziemy!!!
Kilka aut zdążyło jednak wyruszyć w stronę Warlubia jednakże po otrzymaniu pełnej informacji o powyższej sytuacji zawracają do Torunia. Nasi piłkarze walkowerem wygrywają 3:0 ale nic to nam zbytnio nie daje bo w Poznaniu KKS Kalisz remisuje z Wartą i przed ostatnią kolejką odskakują nam na jeden punkt... a więc... Co raz bliżej czwarta liga...
dodał: Admin
komentarze (0)

                   JUTRO (28.05) WSZYSCY DO WARLUBIA!
Dodano:27 May 2016 13:13

Tak jak przypuszczaliśmy. Wielkopolski związek piłki nożnej dopiął swego i jutrzejszy mecz w Warlubiu jednak się obędzie!

Także bez zbędnego rozpisywania się... JUTRO WSZYSCY NA WYJAZD!

Zbiórka 14:30 pod halą Arena Toruń. Kołować auta i widzimy się na zbiórce.

JESTEŚMY ZAWSZE TAM!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   OSTATNI WYJAZD TEGO SEZONU! WSZYSCY DO WARLUBIA!!!
Dodano:23 May 2016 12:10
28.05.2016

Start Warlubie - Elana Toruń
Godzina 17:00
Warlubie
Ostatni wyjazd sezonu!

Jedziemy WSZYSCY! Do końca obecnego sezonu zostały nam zaledwie dwa mecze w tym tylko jeden wyjazdowy! W najbliższą sobotę nasi piłkarze wybierają się na arcyważny mecz do pobliskiego Warlubia...

Dlaczego ten mecz jest taki ważny? Dla niezorientowanych... Nasza drużyna wciąż walczy o ósmą lokatę w tabeli, która w późniejszym rozrachunku przy odrobinie szczęścia może nam dać utrzymanie w tej trzeciej lidze! Nie ma jednak innej opcji jak sześć punktów w ostatnich dwóch spotkaniach a wtedy dopiero możemy przyglądać się innym wynikom i liczyć na ten cud...

Pamiętajcie z drużyną się jest na dobre i na złe. Nie tylko wtedy gdy ona wygrywa. Dlatego też na te dwa ostatnie mecze musimy się spiąć i pojawić się na nich liczną załogą! Wielu z Was z niewiadomych przyczyn odpuściło sobie wyjazd do Środy Wielkopolskiej... mamy nadzieję, że zrehabilitujecie się na tej najbliższej wycieczce!

W Warlubiu proponujemy bez ziewania, bez bezczynnego stania i krytykowania postawy piłkarzy. Jedziemy wspierać naszą drużynę dlatego też proponujemy głośny doping przez pełne 90 minut! Sami pokażmy klasę... w końcu ELANA TO MY! A wtedy być może i piłkarze wezmą z nas przykład ?
Ten mecz to z całą pewnością ostatni nasz wyjazd w tym sezonie... oby nie był również naszym ostatnim w trzeciej lidze!

Pokażmy raz jeszcze dlaczego ELANA to taka uznana marka... Wszyscy przecież wiemy iż to nie dzięki obecnym wynikom sportowym a raczej dzięki nam fanatykom, którzy robią odpowiednią atmosferę na trybunach!
Nie jedni już pisali bądź mówili... "kibiców to Elana ma co najmniej na poziomie pierwszej ligi"... miejmy nadzieje, że po tym sezonie piłkarze będą przynajmniej trzecioligowi ;)

Zbiórka g. 14:30 na parkingu przy hali ARENA TORUŃ. Jedziemy autami a więc kołować transport we własnym zakresie! Ci, którzy nie mają takiej możliwości oczywiście niech także zjawią się na zbiórce a będziemy próbowali coś zaradzić w tej kwestii. Koszt wyjazdu indywidualnie u kierowców + bilet na mecz.

Podsumowując... udostępniamy, przekazujemy info dalej, mobilizujemy się wzajemnie, kołujemy auta i widzimy się w sobotę na zbiórce...

JESTEŚMY ZAWSZE TAM...
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Hokejowy wynik z outsiderem!
Dodano:23 May 2016 11:01

Elana Toruń - Kujawianka Izbica Kujawska 6:3 (4:0)

Kibice:
Opis później
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Odpadamy w pófinale okręgowego pucharu...
Dodano:23 May 2016 11:00

Wda Świecie - Elana Toruń 3:1 (po dogrywce), 1:1 (1:0)
Bramka dla Elany: Aleksandrowicz (karny 90minuta)

Kibice:
Nas dzisiaj na półfinale w Świeciu 103 osoby z 3 flagami i sporadycznym dopingiem. Lecimy autami, na trasie jak i na miejscu pełno milicji.
Na powrocie podjeżdżamy pod areszt śledczy gdzie pozdrawiamy przebywającego tam ziomka od nas.
Był to 4 z rzędu mecz spędzony na wyjeździe
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W ŚRODĘ (18.05) WSZYSCY NA PÓŁFINAŁ DO ŚWIECIA!
Dodano:16 May 2016 15:32

W najbliższą środę Elana rozegra kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem w ramach półfinału okręgowego Pucharu Polski. Naszym rywalem ponownie będzie Wda Świecie. Nieco ponad miesiąc temu byliśmy tam na lidze w 360 osób. Wynik ten rzecz jasna będzie ciężko nam powtórzyć ale bez zbędnego tłumaczenia... WSZYSCY DO ŚWIECIA!!!

Zbiórka o godzinie 15:00 na parkingu Auchan przy ulicy Grudziądzkiej (stary Geant). Jedziemy autami a więc każdy kołować transport we własnym zakresie!
Kto nie ma takiej możliwości niech również pojawi się na zbiórce... postaramy się coś podziałać w tej kwestii ! Przekazujemy info dalej i widzimy się w środę...

JESTEŚMY ZAWSZE TAM!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Spadek coraz bliżej...
Dodano:16 May 2016 14:34

Polonia Sroda - Elana Toruń 2:0 (1:0)

Kibice:

14 maja wypadł nam kolejny mecz wyjazdowy tym razem do Środy Wielkopolskiej. Był to nasz trzeci weekend z rzędu na wyjeździe co być może rzutowało na naszą słaba liczbę tego dnia w porównaniu do poprzednich naszych wycieczek. Ostatecznie do Środy wybrało się łącznie 89 osób w tym 8 Ruch Chorzów (w tym dwie panny, dzięki za wsparcie!). Na płocie wieszamy sześć flag Śp. Mucha, Ekipa wyjazdowa, Ultras Elana, Aleksandrów Kujawski, Golub Dobrzyń oraz Śp. Herman (Ruch).

Nasz doping tego dnia słaby. Ograniczamy się tylko do kilku zrywów. Wśród miejscowych gromadzi się kilku meneli, którzy w drugiej połowie wywieszają małą fanę Lecha i coś tam się napinają w naszą stronę. Kilka razy ich ripostujemy i szybko sprowadzamy do pionu ale ogólnie ich olewamy.

Piłkarze niestety po raz kolejny przegrali mecz 2:0 i znowu powoli zmierzamy w kierunku czwartej ligi... Tak poza tym mecz bez historii.

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych... Do następnego!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   UWAGA! ZMIANA MIEJSCA ZBIÓRKI!
Dodano:13 May 2016 12:06

UWAGA ZMIANA MIEJSCA ZBIÓRKI!

JUTRO WSZYSCY DO ŚRODY WIELKOPOLSKIEJ! ZBIÓRKA NA PARKINGU POD TOR - TOREM (NIE POD HALĄ!) O GODZINIE 10:30.

PRZEKAZYWAĆ INFO DALEJ I WIDZIMY SIĘ JUTRO!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę WSZYSCY do Środy Wielkpolskiej !
Dodano:10 May 2016 9:13

14.05.2016 WSZYSCY DO ŚRODY WIELKOPOLSKIEJ!

Przed ostatni wyjazd (ligowy) tego sezonu! Walczymy o utrzymanie.. Musisz tam być!

ZBIÓRKA O GODZINIE 10:30 NA PARKINGU POD TOR TOREM.
JEDZIEMY TRANSPORTEM WŁASNYM A WIĘC KOŁOWAĆ FURY!!!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Porażka w Niechanowie!
Dodano:10 May 2016 9:08

Pelikan Niechanowo - Elana Toruń 1:0 (1:0)

Kibice:
Kolejny wyjazd przypadł nam dzisiaj do Niechanowa. Z głównej zbiórki z ogonem autami i busami rusza ok. 70 osób. Osobno zbieramy się w 55 plus 15 Widzew z Kwidzyna i ruszamy autami bez ogona do celu. Cisza, spokój.
Łączna nasza liczba tego dnia to 140 w tym 15 Kwidzyn, wielkie dzięki za wsparcie!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   JUŻ JUTRO (8.05) KOLEJNY WYJAZD... TYM RAZEM DO NIECHANOWA!
Dodano:07 May 2016 15:04

JEDZIEMY TRANSPORTEM WŁASNYM A WIĘC KOŁOWAĆ AUTA I JUTRO WIDZIMY SIĘ NA ZBIÓRCE!

APROPO ZBIÓRKI TO UWAGA!!! ZE WZGLĘDU NA JUTRZEJSZY WYŚCIG KOLARSKI W DNIU JUTRZEJSZYM ULICA BEMA BĘDZIE ZAMKNIĘTA A PARKING POD ARENĄ TORUŃ NIEDOSTĘPNY... DLATEGO TEŻ ZMIENIAMY MIEJSCE ZBIÓRKI...

GODZINA 11:00 POD STARYM STADIONEM ELANY NA UL. ARMII LUDOWEJ NA PODGORZU! PRZEKAZYWAĆ INFO DALEJ...

PAMIĘTAJCIE NIE WAŻNE Z KIM, WAŻNE, ŻE ELANA... DO ZOBACZENIA JUTRO WYJAZDOWICZE!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   8.05.2016 WSZYSCY DO NIECHANOWA! UWAGA ZMIANA MIEJSCA ZBIÓRKI!
Dodano:05 May 2016 13:34

W NIEDZIELE RUSZAMY NA KOLEJNY WYJAZD DO NIECHANOWA!

ZBIÓRKA G. 11:00 NA PARKINGU STAREGO STADIONU ELANY NA PODGÓRZU NA UL. ARMII LUDOWEJ!

PÓKI CO PROWADZIMY JESZCZE ROZMOWY Z PRZEWOŹNIKAMI NA TEMAT AUTOKARU NA TEN WYJAZD JEDNAKŻE NA TĄ CHWILĘ TAKOWEGO NIE MA! DLATEGO WERSJA NA TERAZ TO... JEDZIEMY TRANSPORTEM WŁASNYM A WIĘC KOŁOWAĆ AUTA!!!

PRZEKAZYWAĆ INFO DALEJ I RUSZAMY W DROGĘ.. ;)
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Bez bramek z rezerwami Lecha.
Dodano:05 May 2016 13:14

Elana Toruń - Lech II Poznań 0:0 (0:0)

Kibice:
Dzisiaj podejmowaliśmy rezerwy Lecha, w młynie 350 osób, wspiera Nas Myszków w 18 osób i 25 Widzewiaków ( 20 WFCG, 5 Zgierz ). Dobry doping przez całe spotkanie. Dżięki dla Wsparcie!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro wszyscy z szalem do młyna!
Dodano:02 May 2016 15:28

Elana Toruń - Lech II Poznań, godzina 16:00
Stadion miejski przy Bema 23, Toruń

Jutro wszyscy z szalem do młyna!!!

Panowie piłkarze, drodzy kibice... nie czas na ziewanie! Pełna mobilizacja!!!
Po przegranym meczu w Kaliszu nasze utrzymanie w tej lidze coraz bardziej się oddala. Nie ma już miejsca na jakiekolwiek odpuszczanie zarówno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim. Jeżeli chcemy uratować dla Elany tą trzecią ligę na która z pewnością zasługujemy to na te ostatnie mecze musimy się maksymalnie sprężyć i dać z siebie wszystko!!!
My kibice od dłuższego czasu trzymamy fason jednakże zawsze może być lepiej. Nie zrażajmy się porażkami takimi jak w Kaliszu i do końca trzymajmy swój poziom! Jutro trzeciego maja jest nie tylko święto narodowe ale także nasze piłkarskie i jutro wszyscy meldujemy się licznie w młynie na krytej! Nie wybierajmy sobie mecz ważnych i ważniejszych... nie ważne czy rywalem jest Kujawianka Izbica, Sparta Brodnica, KKS Kalisz czy rezerwy Lecha... ważne że gra nasza ukochana drużyna i to jest podstawowym argumentem by jutro zjawić się na Bema! Jedziemy z dopingiem przez pełne 90 minut...

A po meczu znowu będzie bal?
Nie panowie piłkarze... Nie będzie żadnego balu! Mamy końcówkę sezonu i nieciekawą sytuację w tabeli! Wszystko wskazuje, że o te utrzymanie będziemy się bić do samego końca. Wierzymy, że iż ostatecznie nam to się uda jednakże pamiętajcie iż jedna jaskółka wiosny nie czyni! Póki co w tej rundzie gracie w kratkę. Niby nie możemy wam zarzucić braku zaangażowania jednakże przegrywając takie mecze jak w Świeciu czy w Kaliszu (nie wspominając o tym nieszczęsnym z Centrą) ciężko myśleć o utrzymaniu! Apelujemy... Dajcie z siebie maksimum i walczcie do końca na sto procent! Tego od Was oczekujemy! Na jakiekolwiek imprezy czy odpoczynek jeszcze przyjdzie czas. Limit błędu został już wyczerpany a więc jutro tylko trzy punkty...

Podsumowując...
My kibice jutro wystawiamy liczny młyn i głośno dopingujemy a Wy piłkarze dopisujecie po meczu kolejne trzy punkty w ligowej tabeli... Zgoda? No to do dzieła!

3.05.2016 ELANA TORUŃ – LECH II POZNAŃ GODZINA 16:00! WSZYSCY NA MECZ!

p.s. Na ten mecz szczególny apel wystosowali nasi Ultrasi! A mianowicie.. każdy w domu z pewnością posiada szalik naszego klubu. Niestety mało kto bierze go ze sobą na mecz! Szalik to od lat podstawowy atrybut kibica i nie jest on po to aby kurzył się w domu lub wisiał na ścianie lecz po to aby z dumą nosić go właśnie na mecze swojej drużyny... Także apelujemy aby jutro każdy fanatyk wziął ze sobą szal! Ponadto na meczu będzie przeprowadzona kolejna zbiórka pieniędzy na oprawy więc warto wziąć trochę grosza i wrzucić Ultrasom! Tyle w temacie!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Dobra liczba w Kaliszu... porażka piłkarzy...
Dodano:02 May 2016 14:28
2-1
KKS Kalisz - Elana Toruń 2:1 (2:1)
Bramka dla Elany: Aleksandrowicz

Kibice:
W ostatnią sobotę kwietnia przypadł nam mecz w Kaliszu z tamtejszym KKS-em! Z racji tego iż KKS to jedna z niewielu ekip w naszej lidze, która prezentuje jakikolwiek poziom kibicowski ... w naszych szeregach panowała podwójna mobilizacja na ten mecz!

W stronę Kalisza ruszamy z różnych części naszego miasta i cała ekipa samochodowa spotyka się na rogatkach Torunia.. Zakręcona milicja praktycznie całą swoją uwagę poświęca jednemu autokarowi i puszcza ich inną stroną... dzięki czemu większa cześć naszej załogi przez większość trasy podróżuje bez zbędnego balastu!  Niestety mimo to do Kalisza dojeżdżamy spóźnieni i nasza główna grupa dociera dopiero pod koniec pierwszej połowy. W tym momencie na stadionie byli już przedstawiciele naszych wszystkich zgód, układów oraz pojedyncze osoby od nas, Ostatecznie w Kaliszu meldujemy się w sile 320 osób (46 fur, 3 busy i autokar). w tym naprawdę liczna brygada naszego najstarszego pokolenia tzw. Grubasów co niezmiernie nas cieszy. Ponadto wspiera nas około 100 fanów Myszkowa, Ruchu oraz skromna delegacja Widzewa – wielkie dzięki za wsparcie!  Łączna nasza liczba tego dnia to 420 osób! Z tego względu iż tamtejsza klatka gości nie pomieściłaby nas nawet w połowie to zajmujemy swój sektor za jedną z bramek. Na płocie wieszamy cztery flagi (Młoda Elana, Śp. Mucha, Golub Dobrzyń oraz Aleksandrów Kujawski) i od początku drugiej połowy ruszamy z dopingiem. Doping ten stoi na dobrym poziomie choć patrząc na naszą liczbę mógłby być zdecydowanie lepszy!
Jeżeli chodzi o kibiców KKSu to jest ich ok. 400-450 w młynie. W pierwszej połowie zaprezentowali oprawę z dodatkiem pirotechniki a przez całe spotkanie równie głośno dopingują swoja drużynę.
Od strony piłkarskiej to nasi piłkarze przegrywają kolejny ważny mecz z bezpośrednim konkurentem w walce o utrzymanie i znowu lądują w strefie spadkowej.

Na koniec wielkie podziękowania dla kibiców KKSu za ogarnięcie wszystkiego zaczynając od możliwości wejścia na stadion całej naszej załogi a kończąc na cateringu, wodzie oraz napojów wysokoprocentowych ;)

Wielkie pozdro także dla wszystkich naszych braci wspomagających nas tego dnia... Szczególne podziękowania lecą w stronę Myszkowa za konkretne wsparcie z ich strony!

To tyle na temat tego wyjazdu... teraz wszyscy we wtorek na mecz z rezerwami Lecha!!!

Foto:

>30.04.2016 KKS Kalisz - Elana Toruń (foto)<dodał: Admin
komentarze (0)

                   30.04.2016 WSZYSCY DO KALISZA ! (VIDEO)
Dodano:26 Apr 2016 9:24
Północy Bastion Mokre & Rolnicza & Wrzosy mobilizują na wyjazd do Kalisza...


Mobilizacja także w Kaliszu...dodał: Admin
komentarze (0)

                   30.04.2016 WSZYSCY DO KALISZA!!!
Dodano:25 Apr 2016 21:26

„Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz ZKS gra...” to jeden z tych okrzyków, który zawsze z dumą zarzucony jest na wyjazdach przez wszystkie osoby jeżdżące za swoją drużyna na mecze wyjazdowe. Najbliższą taką okazje nasza żółto – niebieska brygada będzie miała w najbliższą sobotę... tym razem w Kaliszu! To nasz piąty wyjazd tego roku i liczymy iż będzie równie udany pod względem liczbowym ja te nasze dotychczasowe wycieczki. A więc... zaczynamy... Mobilizacja!!!

Na wyjazd do Kalisza chyba nikogo nie trzeba namawiać?

Kibicowsko? Każdy kibic zorientowany w realiach kibicowskich doskonale wie iż to właśnie KKS Kalisz to druga ekipa (nieskromnie pisząc zaraz po nas) prezentująca najlepszy poziom w naszej lidze! Wszyscy wiemy jak wyglądał mecz u nas lecz nie jest żadną tajemnicą iż relacje między naszymi ekipami obecnie są dobre i jeżeli Ty chcesz się przekonać jak to teraz wygląda, jak prezentuje się kibole KKSu to po prostu jedź na najbliższy wyjazd! Owszem każdy wyjazd Elany jest ważny ale ten z pewnością przez wielu wyjazdowiczów został zakreślony w ich terminarzu na czerwono ;) Dlatego liczymy... mało tego... jesteśmy przekonani... iż tego dnia stawimy się w Kaliszu całkiem dobrą bandą! Tylko prosimy... bez zbędnych wymówek, że majówka, że brak kasy lub tego typu dyrdymały... Nie chcesz? Nie jedź ale wiedz, że na pewno będziesz tego żałował:)
Grubasy, Ultras Elana, Młoda Elana, GTW, Fanatycy? Oni dylematów nie mają... jadą wszyscy :)

Piłkarsko? Wystarczy spojrzeć na tabelę... Drużyna z Kalisza zajmuje 9 miejsce w tabeli a żółto - niebiescy zaledwie jedną pozycje wyżej. Jest to mecz o podobnej randze jak Świeciu tzw. mecz o sześć punktów! Tak jak podkreślają w naszym klubie margines błędu jest coraz mniejszy i jeżeli Elana chce utrzymać w Toruniu 3 ligę to nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę z bezpośrednim konkurentem...

Kibice KKSu mocno mobilizują się na te spotkanie. Z pewnością tego dnia wystawią spory młyn... mimo wszystko to My tego dnia musimy być głośniejsi i poprzez fanatyczny doping poprowadzić naszych piłkarzy do kolejnego zwycięstwa...

Zbiórka na ten wyjazd o godzinie 13:00 na parkingu przy hali Arena Toruń. Wszyscy jedziemy własnym transportem a więc kołować auta! Cena biletu na mecz to 8 zł normalny, 5 zł ulgowy.

Podsumowując... Przekazywać info dalej, mobilizujemy się wzajemnie, kołujemy transport i w sobotę widzimy się pod halą!

KTO NIE JEŹDZI, NIE TRENUJE... TEGO NIKT TU NIE SZANUJE... AVE! UDOSTĘPNIAĆ!!!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zwycięstwo z Unią!
Dodano:25 Apr 2016 20:28

Elana Toruń - Unia Swarzędz 5:2
Bramki dla Elany: Aleksandrowicz x2, Michalak, Tomaszewski x2

Kibice:
Nas w młynie ok. 300 osób. Na płocie wieszamy sześć flag (Śp Mucha, Śp. Słoma, Ultras Elana, Młoda Elana, Mokre, Aleksandrów Kujawski). Nasz doping tego dnia na bardzo wysokim poziomie. Piłkarze wygrywają 5:2 i nadal są w grze w walce o utrzymanie. Tak poza tym mecz bez historii.  Teraz wszyscy do Kalisza!

Foto:
>23.04.2016 Elana Toruń - Unia Swarzędz 5:2<
Video:
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elana w pófinale orkęgowego pucharu!
Dodano:20 Apr 2016 22:49
Piast Złotniki Kujawskie - Elana Toruń 0:3
Bramki: Tomaszewski, Born x2

Kibice:
Dziś na okręgowym Pucharze Polski w Złotnikach Kujawskich meldujemy się w 120 osób ( w tym delegacje Widzewa z Kwidzyna i Grudziądza oraz KKS Kalisz). Dzięki za wsparcie!
Mecz bez udziału publiczności, więc nie organizujemy wyjazdu. Lecimy w 20 aut i 3 busy.
Piłkarze wygrywają 3:0 i awansujemy dalej.
Teraz wszyscy na Unię!


Foto:
>20.04.2016 Piast Złotniki Kujawskie - Elana Toruń 0:3<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Brawo Elana!
Dodano:20 Apr 2016 15:21

Sokół Kleczew - Elana Toruń 2:3 (0:0)
Bramki dla Elany: Maćkiewicz, Aleksandrowicz, Tomaszewski.

Kibice:

Do Kleczewa wybrało się 110 fanów Elany Toruń. Na ten wyjazd nie było organizowanego autokaru dlatego wszyscy podróżujemy autami. Z tego względu niestety na miejscu zbiórki zostało kilkunastu małolatów dla których zabrakło miejsca. Pod stadionem jesteśmy około godziny przed meczem. Jak się okazuje na ten mecz nie było biletów a więc wchodzenie na sektor mija błyskawicznie. Na płocie wywieszamy trzy flagi Żółto - Niebiescy, WET oraz Śp. Mucha. Doping tego dnia mizerny.  Trochę śpiewamy na początku i pod koniec spotkania kiedy to nasi piłkarze z 0:2 wyszli na prowadzenie 3:2! Tak poza tym nic godnego uwagi się wydarzyło.  Pozdro dla obecnych i do następnego...


Foto:
>16.04.2016 Sokół Kleczew - Elana Toruń 2:3<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę (16.04) wszyscy do KLECZEWA!
Dodano:14 Apr 2016 14:30

Drodzy Wyjazdowicze!

Przed nami kolejny wyjazd tej rundy, kolejny wyjazd tego sezonu! Tym razem cała żółto - niebieska armia obiera kierunek KLECZEW!
Na tej stosunkowo bliski wyjazd (ok.90km) nie ma organizowanego autokaru, dlatego wszyscy muszą organizować swój własny transport!!!

Nie patrzymy na ostatnie niepowodzenia piłkarzy... oni zawiedli... My nie zwalniamy tempa! Po dwóch dobrych liczbowo wyjazdach (przyp. Jarocin - 200, Świecie - 350) musimy iść za ciosem...

Zbiórka standardowo na parkingu pod halą Arena Toruń o godzinie 13:30. Przekazywać info dalej, kołować fury i widzimy się w sobotę na zbiórce...

Wszyscy jadą, nikt nie ziewa... wszyscy w sobotę do KLECZEWA!

UDOSTĘPNIAMY!!!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Porażka w wygranym meczu...
Dodano:10 Apr 2016 21:42

Elana Toruń - Centra Ostrów Wielkopolski 2:3 (2:0)

Kibice:
Kolejny mecz ligowy przypadł nam w Toruniu z Centrą Ostrów. Młyn tego dnia oscylował szacunkowo w granicach ok.250-350 osób. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Śp. Słoma, Ultras Elana, Młoda Elana oraz Bydgoskie Przedmieście. Doping z naszej strony chociaż prowadzony przez całe 90 minut stoi raczej na mizernym poziomie z kilkoma lepszymi momentami. W pierwszej połowie prezentujemy małą prezentacje w postaci starej mini sektorówki, odpalając przy tym dodatkowo ognie wrocławskie.
Tego samego dnia wieczorem w Gdańsku odbywał się mecz Lechii z chorzowskim Ruchem z tego względu na naszym meczu przejazdem pojawiło się ok 200 fanów Ruchu z flagą Special Guest. Obecna także delegacja łódzkiego Widzewa.
Piłkarze mimo prowadzenia do przerwy 2:0 ostatecznie przegrywają 2:3... tracąc trzecią bramkę w ostatniej minucie z rzutu karnego. Szkoda bo w ostatecznym rozrachunku naszej drużynie może brakować tych punktów w walce o utrzymanie w 3 lidze!
Po meczu ponad 100 osobowa załoga ruszyła do Gdańska wspierać naszych braci z Chorzowa. To tyle w temacie.

Foto:

>09.04.2016 Elana Toruń - Centra Ostrów Wielkopolski 2:3 (2:0)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Porażka w meczu o sześć punktów...
Dodano:06 Apr 2016 22:09

Wda Świecie - Elana Toruń 2:0 (1:0)

Kibice:
Wyjazd do nieodległego Świecia był drugim wyjazdem jaki czekał Elanowców w rundzie wiosennej. Podczas naszej ostatniej wizyty w tym mieście na sektorze gości zameldowaliśmy się w zaledwie 82 osoby i od samego początku było wiadomo, że tym razem nasza liczba musi być o wiele lepsza. W ramach mobilizacji na to spotkanie powstał krótki kawałek, który miał zagrzewać Elanowców do udania się w podróż za swoim klubem. Przygotowania do wyjazdu popsuł niestety fakt rezygnacji dwóch dogadanych z nami pierwotnie przewoźników, przez co koniec końców podróżowaliśmy głównie autami oraz 4 busami. W owych odmowach swoje brudne paluchy maczali niestety ubrani w niebieskie uniformy stróże bezprawia, którzy to tradycyjnie uraczyli firmy transportowe niestworzonymi i mrożącymi krew w żyłach historiami na temat kibiców Elany Toruń. Cóż, mimo iż staracie się nam robić na złość i tak zawsze to My będziemy górą
Emotikon smile

Koniec końców na sektorze gości tego dnia zameldowało się łącznie 360 Elanowców wspieranych 70 osobową delegacją kibiców łódzkiego Widzewa. Prowadziliśmy niezły doping przez całe spotkanie, parę momentów zabrzmiało na prawdę konkretnie. Na płocie tego dnia zawisły 3 flagi: ŚP. Mucha, W[E]T oraz Ekipa Wyjazdowa. Całość uzupełnił trans dla naszego przebywającego za drugą stroną muru kolegi - Ryży PDW! Piłkarze zakończyli swoją "legendarną" serię zwycięstw (licznik stanął na 4 zwycięstwach z rzędu) i w starym, dobrze znanym stylu przegrali 2:0. Trzeba się szybko otrząsnąć i wygrywać kolejne mecze bo naszym obowiązkowym celem jest utrzymanie się w III lidze !

Teraz kilka słów co do postawy osobników z Zawiszy FC Świecie. Nagrali oni bełkotliwą "zapowiedź" w której pierwszoplanową rolę gra koktajl mołotowa oraz namalowany nie wiedzieć czemu pentagram(!). Na samym spotkaniu stawili się w jakieś 50 osób, starali się nas prawdopodobnie wyzywać, bo mimo iż byli całkowicie niesłyszalni, ich gesty miały zapewne wyglądać wojowniczo. Oprócz tego po meczu zaprezentowali śmieszną pokazówkę. Więcej na temat ich sobotniego zachowania pisać nie będziemy bo ewidentnie się nie popisali a jedyne w czym byli mocni to zgrywanie wojowników w internecie.

Już w kolejną w sobotę czeka nas kolejne spotkanie w Toruniu, tym razem naszymi rywalami będzie Centra Ostrów. Tego dnia obowiązkiem każdego kibica Elany jest stawienie się pod krytą i głośne dopingowanie swojego zespołu!


dodał: Admin
komentarze (0)

                   UWAGA! SĄ AUTOKARY NA WYJAZD DO ŚWIECIA! ZAPISY WZNOWIONE!
Dodano:31 Mar 2016 10:53
Uwaga ! Uwaga!

Wznawiamy zapisy na przejazd do Świecia.
Wszystkie zapisane do tej pory osoby mają miejsce w autokarze.
Nie muszą się powtórnie zapisywać.
Zostało jeszcze kilkanaście wolnych miejsc w drugim autokarze ,a więc śmiało można się zapisywać.
Cena przejazdu i godzina zbiórki pozostaje bez zmian !
Jak zwykle prosimy o zapisywanie się WYŁĄCZNIE tych osób,które są PEWNE że jadą autokarem .Pozerom dziękujemy!
Nie jesteś pewny(a) czy jedziesz autokarem, NIE ZAPISUJ się wcale. Blokujesz w ten sposób miejsce innym, a przez nieobecność podrażasz koszt wyjazdu ;)

Dzwońcie, piszcie ,udostępniajcie !!
Niech jak najwięcej kiboli przeczyta to info.
Nie czas i miejsce żeby opisywać ,dlaczego tamten przewoźnik zrezygnował,dlaczego znalazł się następny ;)

To też znak ,że działamy,że nie poddajemy się,szukamy wszelkich rozwiązań ,żeby było nas w sobotę jak NAJWIĘCEJ!!

Z tego miejsca gorące podziękowania firmie edpol z Torunia za udostępnienie środka transportu na ten wyjazd.
Zapewniamy,że dołożymy wszelkich starań,aby nie zawieść okazanego nam zaufania.

Zbiórka wyjazd w sobotę (2.04) o godzinie 12:00 na parkingu hali ARENA TORUŃ.
Kto może,niech pojawi się chwilę wcześniej,żeby wszystko sprawnie poszło !
Przekazujemy info dalej… JESTEŚMY ZAWSZE TAM!

>>> ZAPISY ONLINE <<<

nadciąga ŻÓŁTO-NIEBIESKA EPIDEMIA 
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elana w ćwierćfinale pucharu!
Dodano:30 Mar 2016 23:35

Elana Toruń - Sparta Brodnica 3:0 (0:0)
Bramki: Żurek, Tomaszewski x2

Kibice:

Na ostatnią środę marca przypadł nam mecz okręgowego pucharu ze Spartą Brodnica. Mecz podobnie jak 12 marca na inauguracje rundy wiosennej przypadł nam w Toruniu. Niestety ze względu na nie wygodny termin rozgrywania meczu (środa godzina 16:00) nasza frekwencja jest mniejsza niż ponad dwa tygodnie temu. Mimo wszystko w młynie jest na około 250! Na płocie podobnie jak na ostatnim spotkaniu z Nielbą wywieszamy takie flagi jak Młoda Elana, Ultras Elana, Śp. Mucha, Rolnicza, transparent Ryży trzymaj się. Dodatkowo zawisła także flaga Śp. Słoma. Jeżeli chodzi o kibiców gości to zamówili na ten mecz 300 biletów ale ostatecznie w klatce gości zameldowało się ich okrągłe zero!

Doping z naszej strony prowadzony przez cały mecz i jak na naszą liczbę można powiedzieć iż bardzo dobry! Piłkarze wygrywają kolejny mecz w tym roku (cztery mecze... cztery zwycięstwa!), który daje im awans do ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski! Tak poza tym... cisza spokój. Naszym kolejnym rywalem w pucharze będzie Piast Złotnik Kujawskie a w lidze już w najbliższą sobotę ruszamy do Świecia! Nic dodać, nic ująć... WSZYSCY NA WYJAZD!

Do zobaczenia...


dodał: Admin
komentarze (0)

                   2.04.2016 WSZYSCY NA WYJAZD DO ŚWIECIA!
Dodano:29 Mar 2016 13:22
Wyjazdowicze... zaczynamy zapisy na sobotni, arcyważny wyjazd do Świecia!

Nie zwalniamy tempa i znowu na pełnej mobilizacji w dobrej liczbie ruszamy w trasę za naszym klubem!
Tym razem podróż ta nie będzie zbyt odległa bo do Świecia dzieli nas zaledwie 50 kilometrów. Mimo wszystko wyjazd ten jest jednym z najciekawszych wyjazdów tej rundzie! Dlaczego?
Pod względem kibicowskim dlatego iż w Świeciu istnieje jeden z najmocniejszych fan clubów naszych rywali zza między Zawiszy Bydgoszczy, który być może pofatyguje się na ten mecz!
Pod względem piłkarskim? Wda to nasz bezpośredni rywal w walce o utrzymanie się w lidze a ewentualne zwycięstwo w tym meczu może znacznie przybliżyć naszą drużynę do pozostania w trzeciej lidze! Jedno jest pewne będzie ciekawie… dlatego nie ziewamy i wszyscy w sobotę widzimy się na zbiórce!

Na ten wyjazd mamy możliwość zamówienia większej ilości autokarów dlatego też musimy to wykorzystać! Koszt wyjazdu autokarem to zaledwie 20 zł (+ bilet na mecz: młodzież do lat 16- 3zł, kobiety wstęp wolny, pozostali - 7zł!). Zapisy potrwają tylko i wyłącznie do piątku (1.04) do godziny 9:00!

Oczywiście przypominamy o złotej zasadzie…  owe zapisy są tylko i wyłącznie na autokar! Dlatego jeżeli nie jesteś pewny czy nim pojedziesz… nie zapisuj się! Wobec osób, której tej zasady nie przestrzegają będą wyciągane odpowiednie konsekwencje! Cieszymy się iż podczas poprzedniego wyjazdu do Jarocina to uszanowaliście i wierzymy iż nie jest to jednorazowy wyskok ;)

Zbiórka na ten wyjazd w sobotę (2.04) o godzinie 12:00 na parkingu hali ARENA TORUŃ.

Przekazujemy info dalej…  JESTEŚMY ZAWSZE TAM!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Hokus pokus... ;)
Dodano:26 Mar 2016 23:40


Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 4:0 (1:0)
Bramki dla Elany: Michalak x2, Żurek, Aleksandrowicz

Kibice:
Trzeci mecz rundy przypadł nam w Toruniu a rywalem naszej drużyny była Nielba Wągrowiec. Z dopingiem ruszamy od samego początku. Na płocie wieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Ultras Elana, Młoda Elana, Rolnicza, Grubasy oraz transparent dla naszego kolegi obecnie przebywającego po drugiej stronie muru Ryży – trzymaj się!
W pierwszej połowie po raz drugi w ten rundzie, drugi mecz z rzędu w Toruniu magicy od opraw postanawiają zrobić po raz kolejny psikusa stróżom prawa i odpalają pirotechnikę! Przy okazji na płot wędruje także transparent o treści Hokus pokus, czary mary, zgadnij kto odpalił flary. Za nim jednak to nastąpił na trybunach ponownie zawitały flagi na kijach oraz sektorówka w postaci herbu klubu! Trzeba zaznaczyć iż ten mecz po ostatnich wydarzeniach po meczu ze Spartą został zgłoszony jako impreza masowa. Mimo to pod stadionem widoczne były śladowe ilości policji... jednak można?
Doping tego dnia na dobrym stałym poziomie. W młynie zameldowało się około 300 osób! W drugiej połowie momentami do dopingu dołącza się cała publika! Nasi piłkarze wygrywają ten mecz dosyć wysoko bo 4:0 i póki co konsekwentnie realizują nasz wspólny plan jakim jest utrzymanie w lidze. Oby tak dalej!

Video:dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę wszyscy na mecz!
Dodano:24 Mar 2016 10:47
26.03.2016

Elana Toruń - Nielba Wagrowiec


godzina 13:00

Toruń, przy Bema23!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   ZIN
Dodano:24 Mar 2016 10:25

W najbliższą sobotę "26.03.2016r." na meczu z Nielba Wągrowiec będzie dostępny kolejny numer Zina o kibicach Elany Toruń. Poruszane w nim będą sprawy bieżące i wspomnienia z poprzednich lat. Znajdą się także klimatyczne zdjęcia. Całość w lepszej jakości graficznej ale nie odbiegając klimatem poprzedniej edycji.
Serdecznie zapraszamy do zakupu.
Cena to jedyne 4zł
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zwycięstwo w Jarocinie!
Dodano:24 Mar 2016 10:16

Jarota Jarocin - Elana Toruń 1:2 (0:1)
Bramki dla Elany: Żurek, Tomaszewski


Kibice:
Tego dnia do miasta położonego w Wielkopolsce za swą drużyną w trasę wybrało się ponad 200 kiboli Elany Toruń (30 aut, 2 busy, autokar)! Praktycznie od samej zbiórki jedziemy wszyscy w jednej kolumnie raz z większą raz z mniejszą eskortą. Trasa do samego Jarocina mija bez większych przygód. Pod stadionem jesteśmy wraz z rozpoczęciem meczu a na sam obiekt wchodzimy w około dziesiątej minuty. Na płocie wywieszamy swoje standardowe flagi wyjazdowe - WET, Śp. Mucha, Ekipa wyjazdowa i Ultras Elana. Doping tego dnia na przyzwoitym poziomie. W pierwszej połowie machamy dodatkową flagami na kijach. Miejscowi wystawiają tego dnia skromny młyn i od czasu do czasu są słyszalni na naszym sektorze. Nasi piłkarze dopisują bo wygrywają na boisku lidera 2:1! Warto zaznaczyć iż pierwszą bramka dla Elany padła bezpośrednio z rzutu rożnego! Po meczu dziękujemy piłkarzom za zwycięstwo i w dobrych humorach ruszamy w podróż powrotną. Podróż ta jest nieco bardziej atrakcyjna niż w tamtą stronę ponieważ tego samego dnia wieczorem odbywał się w Poznaniu mecz na szczycie naszej ekstraklasy Lech - Legia a co za tym idzie na naszej trasie mijamy się co chwilę z różnymi fan clubami Lecha przez co w nasze ręce trafiają różne gadżety tego klubu. Tak poza tym nic szczególnego się nie dzieje.

Pozdro dla jeżdżących.. do następnego!


Foto:
>19.03.2016 Jarota - Elana<


Video:
dodał: Admin
komentarze (0)

                   19.03.2016 WSZYSCY DO JAROCINA!
Dodano:16 Mar 2016 15:11

W najbliższą sobotę tj. 19 marca 2016r. wybieramy się na pierwszy wyjazd rundy wiosennej do Jarocina!

Z tej okazji zaczynamy zapisy na autokar, które potrwają zaledwie do piątku (18.03) do godziny 9:00! Koszt wyjazdu autokarem to 40zł (przejazd) + bilet na mecz (5zł ulgowy, 10zł normalny!). Zapisy jak zwykle pod adresem www.elanowcy.pl/zapisy.php !

NIE MUSIMY CHYBA JEDNAK PRZYPOMINAĆ JEDNEJ PEWNEJ ZASADY? NA AUTOKAR ZAPISUJĄ SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE TE OSOBY, KTÓRE NA 100% SĄ PEWNE, ŻE TYM AUTOKAREM BĘDĄ JECHAĆ!!! WOBEC OSÓB, KTÓRE NA TAKOWY AUTOKAR SIĘ ZAPISZĄ A NIE PRZYJDĄ NA WYJAZD BĄDŹ POJADĄ INNYM ŚRODKIEM TRANSPORTU BĘDĄ WYCIĄGANE ODPOWIEDNIE KONSEKWENCJE!!! WEŹCIE WBIJCIE TO SOBIE DO GŁOWY!!!

Zbiórka wszystkich na ten wyjazd zaplanowana jest na parkingu pod halą widowiskowo sportowej ARENA TORUŃ o godzinie 9:30. Odjazd g. 10:00! (Na spóźnialskich nie czekamy...)!

Przekazywać info dalej i widzimy się w sobotę...

Ziomek jedziesz? No kur*wa pewnie!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę wszyscy do Jarocina! (video)
Dodano:16 Mar 2016 8:37


19.03.2016 WSZYSCY DO JAROCINA!!!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Na początek 2:0...
Dodano:16 Mar 2016 8:30

Elana Toruń - Sparta Brodnica 2:0 (0:0)
Bramki: Żurek, Tomaszewski

Kibice:
12.03.2016 Elana Toruń - Sparta Brodnica (opis z trybun)
Na 12 marca 2016 została wyznaczona inauguracja rundy wiosennej naszej ligi. To dzień na który z powodu długiej przerwy zimowej czekaliśmy prawie cztery miesiące! Ciśnienie w naszych szeregach było dosyć spore a dodatkowym plusem mobilizującym nas na mecz był fakt iż nasza drużyna miała tego dnia zmierzyć się ze Spartą Brodnica co gwarantowało nam iż w Toruniu pojawią się kibice gości!

Krótko mówiąc… była mobilizacja u nas, była mobilizacja w Brodnicy, w Chełmży oraz innych prolegijnych wioskach itd. Jednym słowem szykowało się prawdziwe piłkarskie, kibicowskie święto na boisku i na trybunach! Niestety jak się okazało na ten mecz mobilizowała się także milicja, która najwyraźniej te święto chciała popsuć i w dużej mierze trzeba przyznać iż im się to udało… ale po kolei!

Od samego początku dochodziły do nas informacje iż tzw. służby porządkowe mocno obawiają się tego spotkania i pewnie najchętniej nie dopuściliby do rozegrania tego meczu. Węszyli, kombinowali co tu zrobić aby uprzykrzyć nam życie… tzw. „kupa w majtach”. Na dzień przed spotkaniem do wiadomości publicznej została przekazana informacja iż mecz ten nie jest imprezą masową a co za tym idzie na stadion będzie mogło wejść zaledwie 999 kibiców co już na samym wstępie zapowiadało spore problemy! Prawdziwe cyrki zaczęły się jednak w dniu meczu. To co się działo przed stadionem i w jego okolicach w dużej mierze wskazywało iż tego dnia 12 marca na ulicy Bema odbędzie się jakaś gruba regularna wojna!!! Na mecz piłkarski trzeciej ligi została chyba ściągnięta policja z całego województwa. Policja na każdym rogu, na każdej ulicy dojazdowej do stadionu. Pod samą bramą wejściową rozstawiło się około trzydzieści radiowozów policji. Niby powyższe obrazki w świecie kibicowskim nie powinny nikogo dziwić jednak od samego początku było widać, że tym razem komuś naprawdę poprzewracało się w głowie! Niestety te wszystkie widoki raczej nie zachęcają do przybycia rodzin na mecze piłkarskie w naszym mieście. Komuś chyba zależy aby wśród mieszkańców Torunia był właśnie taki a nie inny negatywny wizerunek naszego klubu. Żeby tego było mało to kolejną patologiczną nowością był fakt iż owi mundurowi uzbrojeni po samą szyję weszli na obiekt już przed rozpoczęciem spotkania. Policja na stadionie? Owszem nie jest to rzadki widok na polskich stadionach jednakże do tej pory wchodzili jedynie w celu interwencji w momencie jakiegokolwiek zakłócania porządku… Tym razem jednak można się zastanawiać czy czasem nie weszli tylko po to aby właśnie ten tzw. nieporządek wywołać? Owi powyżej opisani bohaterowie zajęli swoje wcześniej wypatrzone miejsca i sprawiali wrażenie jakby tylko czekali aby coś się wydarzyło.

Już przed pierwszym gwizdkiem sędziego większość fanatyków Elany zameldowała się w młynie i od samego początku ruszyliśmy z głośnym dopingiem! Ostatecznie w młynie zameldowało się ponad 700 osób jednakże trzeba zaznaczyć iż nie wszyscy weszli na stadion z powodu wykupienia wszystkich biletów. Doszło nawet do takich absurdów iż osoby, które posiadają karnety miały problem z wejściem na stadion…. Z tego samego powodu nie zostali wpuszczeni kibice gości dla których przewidziano zaledwie 150 biletów a do Torunia przybyło ich łącznie ze swoimi ziomkami ok. 250 osób! Przyjezdni kilkukrotnie zaznaczyli okrzykami swoją obecność i jeszcze przed końcem pierwszej połowy zawinęli się do domu. W naszych szeregach doping z minuty na minutę się rozkręcał. Od samego początku spotkania na płocie zawisł transparent „Cały nasz świat się kręci wokół Ciebie” a w ok. 23 minuty na sektorze pojawiła się okazjonalna sektorówka. Treść transparentu odnosił się do wcześniejszego odkrycia znanego astronoma Mikołaja Kopernika, który niegdyś stwierdził iż to „ziemia się kręci wokół słońca”… Jak widać po wielu latach nieco zmienił swoją teorię ;)
Na sektorówce zaś pojawił się motyw galaktyki a w jej centrum herb Elany. Wokół tego herbu umiejscowione były inne planety w postaci piłki (Against Modern Football), znaku chuligana, symbolu racy i spray’ów. W momencie opuszczenia sektorówki na dół…. na sektorze pojawiło się 100 flag na kijach oraz sam Mikołaj Kopernik puszczający „oczko”. Całość dopełniła pirotechnika a konkretnie stroboskopy i świece dymne! Ten ostatni element oprawy a więc piro okazało się świetnym pretekstem dla policji do interwencji no bo oczywiście w świetle prawa jest zakazane. Dlatego też w momencie kiedy sektorówka ponownie pojawiła się na trybunach milicja zaatakowała sektor od góry i zaczęła gazować nie zważając raczej kogo i jakie mogą być tego skutki. Jak można się domyślać ich celem było wtargnięcie w sam środek sektora i wyciągnięcie wcześniej wytypowanych osób to jednak im się nie udało. W konsekwencji tych działań sporo przypadkowych osób zostało zagazowanych a jedna z nich dostała ataku padaczki i wylądowała w szpitalu. Przykrym obrazkiem był widok płaczącej dojrzałej kobiety, która z powodu gazu nie mogła otworzyć oczu i opuściła sektor również na rękach ratowników medycznych. Trzeba zaznaczyć iż bynajmniej ta Pani nie wyglądała na osobę, która odpaliła jakikolwiek środek pirotechniczny i raczej nie wszczynała burd z tzw. stróżami prawa. Dlaczego więc została zaatakowana? Przecież w naszym kraju rzekomo nie obowiązuje zasada zbiorowej odpowiedzialności! No chyba, że powodem ataku była sama jej obecność na meczu toruńskiej Elany… kto wie… może to też już jest zbrodnią? Trzeba sobie zadać pytanie co podczas tego meczu wyrządziło więcej szkód? Te kilka świecidełek czy stanowcza interwencja policji? Odpowiedź wydaje się prosta. Prawda jest taka iż gdyby nie trzeźwe zachowanie młynowego i nawoływanie do braku reakcji na tą prowokacje to mogłoby dojść do jeszcze gorszych zdarzeń. Po tym zamieszaniu w pierwszej połowy nie prowadzimy już dopingu. Wznawiamy go dopiero po przerwie i tak do samego końca spotkania. ..Doping stoi jednak na średniawym poziomie z kilkoma lepszymi momentami.
Jeżeli chodzi o sam aspekt piłkarski to w drugiej części meczu Elana strzela dwie bramki i wygrywamy 2:0. Po meczu dziękujemy piłkarzom za zwycięstwo a oni nam za doping i to tyle na temat tego dnia. Podsumowując… szkoda, że piłkarskie – kibicowskie święto znowu zostało popsute przez tych co zawsze. Przez te wszystkie wydarzenia, które miały miejsce po zaprezentowaniu naszej oprawy oraz przez decyzje nie wpuszczenia na obiekt kibiców gości. No ale tak to już niestety w naszym kraju bywa… A.C.A.B.

p.s. Na meczu obecna jest załoga WfcG – 45 osób oraz delegacja Ruchu Chorzów. Dzięki za wsparcie!

TERAZ WSZYSCY W SOBOTĘ DO JAROCINA!!!

Video:
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Replika flagi Władcy Torunia...
Dodano:09 Mar 2016 22:23

Przedstawiamy Wam obiecaną inofrmację : cały zysk, który zostanie zebrany do puszek Ultrasów na meczu ze Spartą Brodnica przeznaczony będzie na produkcję repliki naszej kultowej a wręcz legendarnej flagi Władcy Torunia. Każda osoba, która dołoży cegiełkę do tego celu dostanie w upominku vlepkę przedstawioną na grafice po lewej stronie. Oprócz tego wydaliśmy na tą szczególną okazję 30 szalików na wzór owej flagi. Cena jednej sztuki to minimum 30 złotych (liczymy i gorąco zachęcamy do płacenia większych kwot, wszystko trafi na poczet flagi) a dostępne one będą w przerwie meczu na dole sektora gdzie to jako UET ustawimy swój stolik z gadżetami.

Bardzo liczymy na solidarność WSZYSTKICH Elanowców bowiem flaga Władcy Torunia przez długi czas była wizytówką żółto-niebieskich Fanatyków dlatego również jej replika ma spełniać owo honorowe zadanie. Dlatego wszyscy - zarówno my jako Ultras Elana Toruń, Młoda Elana, GTW, SKET, Grubasy, sklepik Footbal Fanatic a także kibice z każdego osiedla w Toruniu oraz ze wszystkich FC na meczu ze Spartą wrzucają jak najwięcej do puchy by tym samym wesprzeć ten jakże szczytny a przede wszystkim WSPÓLNY cel !

Apelujemy także do WSZYSTKICH kibiców Elany, aby na stadionie stawili się jak najwcześniej gdyż od 1 minuty meczu ruszamy z głośnym, fanatycznym dopingiem! Nie może być sytuacji, że niektóre osiedla czy też FC wchodzą do młyna w trakcie pierwszej połowy, aby wszystko tego dnia wyszło jak najgodniej pojawiamy się na stadionie nieco wcześniej.

Kolejna sprawa - tego dnia jak już wspomnieliśmy wystawione będzie stanowisko z gadżetami UET - znajdować się ono będzie na dole sektora a sprzedaż prowadzona będzie w przerwie spotkania. Oprócz wspomnianych szali (całkowity zysk trafi na flagę), nowej edycji zapowiadanych vlepek oraz wydanych niedawno smyczek, w sprzedaży będzie także kilka starszych gadżetów jak czapki i kominy polarowe oraz różne zaległe vlepki. Na dnaich pojawi się makieta, na której zapreznetowane będą fotki owych fantów, jednak już dzisiaj zapraszamy gorący do nabywania gadżetów u nas - jak zwykle całkowity zysk przeznaczony będzie na rozwój ruchu kibicowskiego na Elanie, wspomagajcie nas aby marka i sława Elany Toruń rosła w siłę !

WSZYSCY NA MECZ ZE SPARTĄ BRODNICA !

/ULTRAS ELANA TORUŃ/
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Ultras Elana Toruń
Dodano:06 Mar 2016 13:54

Panie i Panowie!

Już za nieco ponad tydzień czeka wszystkich kibiców Elany arcyważne spotkanie ze Spartą Brodnica w Toruniu. Osiedla i FC mobilizują się na ten mecz, czuć narastające napięcie i wyczekiwanie. My jako UET przygotowujemy dla Was kilka gadżetów z których zysk przeznaczony będzie na rozwój ruchu kibicowskiego na Elanie. Zamieszczony projekt to jeden ze wzorów z nadchodzącej 11 edycji oficjalnej. Tak jak miało to miejsce kiedyś, tak od tego spotkania przynajmniej raz w sezonie ukazywać się będzie oficjalna edycja vlepek kibiców Elany Toruń w rozmiarze 8x8 i liczyć sobie ona będzie 10 wzorów. Kolejne projekty jak i makieta pojawiać się będą w następnych dniach tak więc śledźcie uważnie nasz FP. Oprócz tego pojawią się także informacje oraz zdjęcia pozostałych wydanych na ten mecz gadżetów - bądźcie czujni
Emotikon wink


Teraz dwa komunikaty: pierwsza kwestia to zbiórka pieniędzy na spotkaniu. Tego dnia cały zysk przeznaczony będzie na bardzo ważny dla wszystkich kibiców Elany cel tak więc nie żałujcie pieniędzy i hojnie wrzucajcie do puchy. Dokładne szczegóły na ten temat pojawią się u nas na dniach.

Druga sprawa - Wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomagać nam ultrasom i mają ukończone 16 lat zapraszamy aby zostali po meczu z Brodnicą na młynie

WSZYSCY NA MECZ ZE SPARTĄ!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   9 marca - prezentacja drużyny!
Dodano:06 Mar 2016 13:48

Rozpoczęcie ligi coraz bliżej! Za nim jednak to nastąpi już w najbliższą środę (9 marca) odbędzie się prezentacja piłkarzy, którzy będą bronić barw naszej drużyny w nadchodzącej rundzie wiosennej! Cel na tą rundę? Utrzymanie w 3 lidze! Żeby to osiągnąć nasza drużyna musi zająć co najmniej 7 miejsce w tabeli a na tą chwile brakuje nam do tego celu ... cztery punkty! Jak widać zadanie nie będzie łatwe ale nie wyobrażamy sobie aby nie było zrealizowane..
 
Prezentacja drużyny odbędzie się tradycyjnie tak jak to ostatnio bywało w klubie LIZARD KING o godzinie 18:00! Zachęcamy wszystkich do przybycia tego dnia do tego klubu aby poznać nowych zawodników, posłuchać co mają do powiedzenia i odpowiednio zmotywować ich do walki w rundzie wiosennej!

p.s. Tego dnia będzie można także zakupić karnet na wszystkie mecze Elany w Toruniu!

Do zobaczenia..
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elana na podium wyjazdowego rankingu TMK!
Dodano:06 Mar 2016 13:12

W rankingu wyjazdowym trzecioligowych ekip wg. gazety To My Kibice zajęliśmy mocne trzecie miejsce! Przed nami tylko takie marki jak Motor Lublin czy ŁKS Łódź. Za naszymi plecami? Chociażby Resovia, Stal Rzeszów, Olimpia Elbląg, Odra Opole, Stilon Gorzów, Polonia Warszawa czy Kszo Ostrowiec... Wszystko ładnie, pięknie ale trzeba pamiętać rankingi, rankingami... a rzeczywistość rzeczywistością! Wiosna coraz bliżej i tą formę będzie trzeba zaraz udowodnić jeżdżąc za swym klubem po różnych miastach i wioskach...
Każdy z nas doskonale sobie zdaje sprawę iż zdecydowanie stać nas na jeszcze lepsze liczby wyjazdowe i tego od siebie musimy wymagać! Nie szukamy wymówek, nakręcamy się nawzajem! Poniżej prezentujemy rozkład jazdy na najbliższą rundę... niech każdy zapamięta te daty...

19 marca Jarocin

2 kwietnia Świecie

16 kwietnia Kleczew

30 kwietnia KALISZ

8 maja Niechanowo

14 maja Środa Wielkopolska

28 maja Warlubie

Jesteście gotowi? My nie możemy się już doczekać...
Elana on Tour!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zapisy na polówki!
Dodano:11 Feb 2016 22:41

Ultras Elana Brand, czyli sekcja UET, która zajmować się będzie od teraz wydawaniem i sygnowaniem swoim znakiem gadżetów spod szyldu Ultras, prezentuje nowe, niespotykane dotychczas na Elanie polo-rugby. Wykonane zostanie ono w jednej z najwyższych jakości - 230 g. Oprócz haftowanego herbu z laurami na piersi, oraz wykonanego tą samą metodą napisu "Elana Toruń" na karku, nasz nowy produkt wyposażony będzie także w dwa atrybuty, podkreślające przez kogo i najważniejsze - dla kogo zostały one wydane. Będzie to skórzane logo Ultras Elana brand, widoczne na zamieszczonej wyżej makiecie oraz metka UET BRAND. Niestety z niezależnych od nas przyczyn, zapisy będą wyłącznie na ten wzór.

Polo-rugby nabyć będzie można po uprzednim zapisaniu się oraz wpłaceniu CAŁOŚCI kwoty w postaci 80 złotych. Oczywiście możliwa jest także sprzedaż wysyłkowa, zarówno do innych miast w Polsce jak i za granicą. Wszystkie zainteresowane tą opcją osoby zapraszamy do nas na PV. Osoby z Torunia oraz FC niech kontaktują się z wyznaczonymi osobami na osiedlach by im przekazywać pieniądze - pamiętajcie także o podaniu rozmiaru. Jeżeli nie wiecie do kogo na danym osiedlu się odezwać, napiszcie do nas na PV, a my Was pokierujemy.

Same zapisy trwać będą do 14 lutego 2016 roku, zatem czasu macie niewiele. Większość z Was jednak będzie w tym czasie po wypłatach, dlatego tym goręcej zachęcamy do zakupów. Cały uzyskany ze sprzedaży zysk trafi tylko i wyłącznie na cele grupy Ultras Elana Toruń. Tak więc z jednej strony macie okazję nabyć kozacki a przy okazji elegancki gadżet a z drugiej dokładacie swoją cegiełkę do rozwoju ruchu Ultras na Elanie, który cały czas się rozwija. Niejednokrotnie mieliśmy okazję Was pozytywnie zaskoczyć jakością jak i pomysłowością opraw, dlatego abyśmy mogli kontynuować owe dzieło, potrzebujemy Waszego wsparcia!

ROZMIARÓWKA: http://www.ufast.eu/pics/825778rozmiarowka_polo_meskie.png

Kupujcie, lajkujcie, udostępniajcie - niech jak najwięcej osób ma możliwość wyposażyć się w nasz nowy gadżet
dodał: Admin
komentarze (1)

                   12.03.2016 WSZYSCY NA SPARTĘ ! (VIDEO)
Dodano:11 Feb 2016 22:34


12.03.2016 WSZYSCY NA SPARTĘ!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Przekaż 1 % na Fundacje EFPP imienia Śp. Muszki !
Dodano:11 Feb 2016 22:30

Drodzy Elanowcy!
Przed nami czas wypełniania deklaracji podatkowych. Po raz kolejny sami możemy wybrać cel, na który przeznaczymy jeden procent naszego podatku. Oczywiście nie zamierzamy nikomu narzucać bo pewnie nie jeden z Was ma już pewne instytucje na które corocznie przekazujecie swój jeden procent! My tylko przedstawiamy jedną z alternatyw dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali...

Informujemy iż Fundacja EFPP „Serce Dzieciom” imienia Śp. Marcina Muchewicza została w tym roku organizacją pożytku publicznego! Dzięki temu każdy z nas może przekazać swój jeden procent podatku właśnie na tą fundacje założoną niegdyś przez najwierniejszego z najwierniejszych fanatyka Elany Śp. Muszkę! Gwarantujemy iż środki pieniężne, które trafiają na konto fundacji zostają spożytkowane tylko i wyłącznie na potrzeby dzieci podopiecznych tejże fundacji!

Nie pozwólmy, aby nasze pieniądze trafiły do ogólnej puli budżetu i decyzje za nas podjął przypadek! Wybór pozostawiamy Wam…

Fundacje EFPP można sprawdzić w wykazie OPP uprawnionych do otrzymywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych (www.pozytek.gov.pl) oraz na stronie internetowej: www.fundacja-efpp.pl

Nie bądźmy obojętni na potrzeby innych, szczególnie dzieci.
W imieniu wszystkich podopiecznych Fundacji – Dziękujemy!

Udostępniamy!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   REMI CUP 2016
Dodano:26 Jan 2016 9:43

W minioną sobotę (23.01) w Radlinie odbył się kolejny turniej a dokładnie już osiemnasta edycja tego turnieju organizowanego przez fanów chorzowskiego Ruchu upamiętniającego Remigiusza Thiem – REMI CUP 2016!

Tradycją już jest iż ten turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów NIEBIESKICH lecz w tym roku nieoficjalnie mówi się iż został pobity rekord frekwencji ponieważ podczas tej imprezy przewinęło się ponad 2 tysiące osób! Oprócz szeregu drużyn dzielnicowych i fan clubowych Ruchu na turnieju stawili się także fani Widzewa (200 osób) oraz Unii Oświęcim (40 osób)! Oczywiście nie zabrakło także naszej delegacji i w sile 75 osób z flagą Młoda Elana meldujemy się w Radlinie!

W samych zawodach sportowych na parkiecie wzięło udział dokładnie 20 drużyn w tym jedna reprezentacja toruńskiej Elany! Naszym sportowcom udało awansować się do ćwierćfinału gdzie niestety nieznacznie ulegli przyszłemu finaliście turnieju Piekary – Nakło… dwa do jednego !
W finale zawodów powyższa drużyna przegrała jednak z reprezentacją FC Żory i tym samym to chłopacy z ŻOR zostali zwycięzcami tej edycji REMI CUP!

Atmosfera na turnieju jak zwykle wyśmienita… typowo kibicowska. Nie zabrakło głośnego dopingu, pirotechniki a także obwieszonej po same brzegi hali różnymi flagami i transparentami. Oprócz wspomnianej wyżej naszej fany Młoda Elana na turnieju zawisły m.in. takie flagi jak "Radlin", "Chuliganeria", "PF", "Niebieskie Świętochłowice", "Niebieskie Łaziska", "Mysłowice on tour", "NK", "NRŚl Gang", "Fanatics - nasz chuligański trud dedykujemy Tobie Widzewie", "Zawias trzymaj się!" (Widzewa), "Nie umiera Ten, kto żyje w sercach bliskich. Remi 17.05.1997", "Niebieskie Siemce", "Pszów", "Mikołów", "Forever Lechia" (Dzierżoniowa), "ULTRAS", "Żory", "Kęty", a także transparenty: "Pozdrowienia do więzienia ACAB PF", "Przemo PDW", "grajdek CWEL", "JuRassic gang 19zawieRcie20 Skalski PDW Kołek", "PF Zając PDW" oraz "PDW Choć nie ma was z nami my nigdy nie zapominamy RIP".

Co tu dużo pisać turniej jak zawsze zorganizowany na najwyższym ekstraklasowym poziomie. Szacunek!

Na koniec chcielibyśmy podziękować NIEBIESKIM za zaproszenie i zajebistą gościnne! Tyle w tym temacie…do następnego… ELANA & RUCH !

dodał: Admin
komentarze (0)

                   21.12.2015 Wigilia GTW & MŁODA ELANA!
Dodano:24 Dec 2015 18:39

W poniedziałek 21 grudnia w jednym z toruńskich lokali odbyła się kolejna Żółto – Niebieska Wigilia naszego sportowego składu GTW & Młoda Elana na której to stawiło się ok. 50 fanów toruńskiej elity! Sama wigilia przebiegła sprawnie a jej organizacja jak zawsze stała na wysokim poziomie.  Wszyscy obecni mieli okazje podzielić się opłatkiem a także wypić tego „symbolicznego szampana”. Tak jak to zwykle bywa przy takich okazjach atmosfera była typowo kibicowska,  nie zabrakło wspomnień odnośnie ubiegłych lat, podsumowań tego mijającego roku a także wstępnych planów na rok następny! Na koniec w centrum miasta pod pomnikiem Kopernika została odpalona pirotechnika dzięki, której wraz z głośnym śpiewem raz jeszcze zaznaczyliśmy swoją obecność i przypomnieliśmy wszystkim kto rządzi w tym mieście!
Z nami także obecni przedstawiciele zaprzyjaźnionych z nami ekip... raz jeszcze wielkie dzięki za obecność!

Podsumowując... następny rok musi być ROZPIERDOL pod każdym aspektem kibicowskim... Jeszcze będzie o nas głośno!!!

GTW & MŁODA ELANA!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Widzew nigdy nie zginie!
Dodano:09 Dec 2015 11:38

5 grudnia w Łodzi odbył się turniej kibiców Widzewa z okazji 105-cio lecia ich klubu. Oprócz szeregu drużyn dzielnicowo - fan clubowych łódzkiego RTSu w zawodach wystąpiły m.in. takie załogi jak Chrobry Głogów, CSKA Moskwa, Karpaty Krosno, Partizan Belgrad, Stal Rzeszów, Ruch Chorzów. Na turniej została zaproszona także nasza ekipa z którego to zaproszenia korzystamy i w liczbie ok. 40 osób z flagą GTW stawiamy się na powyższej imprezie. Nasi sportowcy w zmaganiach piłkarskich niestety nie dali rady, nie wychodząc z grupy zajmując zaledwie czwarte miejsce. Sam turniej zorganizowany na najwyższym poziomie. Na trybunach elegancka kibicowska zabawa... doping, piro itd. Na koniec szacunek za organizacje oraz wielkie podziękowania dla Widzewa za zaproszenie i gościnne!
Widzew nigdy nie zginie!

(*na zdjęciu widoczna cześć naszej ekipy)
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę wszyscy na SKET CUP!
Dodano:08 Dec 2015 8:52
Panie i Panowie mamy zaszczyt zaprosić was wszystkich na II odsłonę ogólnopolskiego turnieju Mikołajkowego rocznika 2005 S.K.E.T CUP organizowanego jak sama nazwa wskazuje przez działające na Elanie Stowarzyszenie Kibiców.
Będzie to doskonała okazja by wyjść z zimowego marazmu a przy okazji spotkać się we wspólnym gronie oraz podopingować naszych młodych piłkarzy. Kto był rok temu na I edycji tego turnieju doskonale pamięta z jaką pasją i zaangażowaniem grali nasi młodzi adepci, którzy to okazali się w ostatecznym rozrachunku zwycięzcami całego wydarzenia.

W tym roku obok Elany Toruń w szranki staną takie zespoły jak: Akademia Reissa, Concordia Elbląg. Gedania Gdańsk, Lechia Gdańsk, Naki Olsztyn, Polonia Warszawa, Stomil Olsztyna także Widzew Łódź.

Sam turniej odbędzie się w dniach 12-13 grudnia na hali popularnego spożywczaka przy VIII LO na ulicy Grunwaldzkiej 33/35. Pierwszego dnia zmagania startują o godzinie 10:00, kolejnego zaś o godzinie 9:00.

Zachęcamy wszystkich sympatyków Elany ze wszystkich dzielnic i FC aby w tych dniach zjawili się w spożywczaku i żywiołowo dopingowali naszą żołto-niebieską młodzież. Turniej ten będzie także jedyną okazją aby nabyć mocno limitowaną (zaledwie 50 pakietów) edycję vlepek świąteczno-turniejową Elany Toruń. Szersze info jak i makieta pojawi się na naszym FP w tym tygodniu.

ŻÓŁTO-NIEBIESKA RODZINA TO MY TWORZYMY W TORUNIU TEN NIEPOWTARZALNY KLIMAT!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Porażka na zakończenie rundy
Dodano:08 Dec 2015 8:51

Warta Poznan - Elana Torun 2:1
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zin "Władcy Torunia" jeszcze dostępny w sprzedaży!
Dodano:12 Nov 2015 20:52

Informujemy iż zin, który był w sprzedaży na meczu Elana Toruń - Start Warlubie będzie jeszcze dostępny do zakupu!

Dla zainteresowanych... więcej info na ten temat pod numerem telefonu -> 500472496

dodał: Admin
komentarze (0)

                   14.11.2015 WSZYSCY NA WARTĘ!
Dodano:11 Nov 2015 22:35


14.11.2015 - WSZYSCY DO POZNANIA!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę WSZYSCY do Poznania!
Dodano:11 Nov 2015 22:34
14.11.2015 Ostatni mecz tego roku! Wszyscy do Poznania!

Panowie i Panie... w najbliższą sobotę Elana rozegra swój ostatni mecz ligowy tego roku! Później czeka nas już tylko sezon ogórkowy i ponad czteromiesięczna przerwa w rozgrywkach! Dlatego teraz spinamy się po raz ostatni i w jak najlepszej liczbie meldujemy się w Poznaniu! Kibice Warty byli obecni u nas w Toruniu i jak na swoje warunki zaprezentowali się bardzo dobrze. Teraz My musimy udowodnić u nich iż Elana bezapelacyjnie ma najlepszych kiboli w tej lidze!

Co ważne... na ten wyjazd wybieramy się pociągiem A więc... jest to znakomita okazja do poczucia wyjazdowej atmosfery przed nadchodzącą przerwą!

Zbiórka na wyjazd zaplanowana jest na godzinę 8:40 - dworzec Toruń Główny. Odjazd 9:18.

Przekazujemy info dalej... WSZYSCY SPOTKAMY SIĘ NA DWORCU!

TYLKO ELANA!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zwycięstwo na wyjeździe!
Dodano:11 Nov 2015 22:33

Ostrovia Ostrów Wlkp. - Elana Toruń 0:2

Kibice:
11 listopada w Święto Niepodległości trafia nam się jeden z ciekawszych wyjazdów tej rundy do Ostrowa na Ostrovię! Na ten wyjazd wybieramy się w dokładnie 110 osób (autokar + 11 fur). Cała droga niestety z wahadłem. Na miejscu jesteśmy na kilka minut przed rozpoczęciem spotkania. Sprawne wejście powoduje iż krótko po pierwszym gwizdku na sektorze meldujemy się już w komplecie. Ponadto dobijają do nas dwa auta chorzowskich (dzięki za wsparcie!). Na płocie wieszamy standardowy zestaw flag (Ultras Elana, Władcy Torunia – wyjazdówka, Śp. Mucha, Ekipa wyjazdowa), do tego debiutuje wyjazdówka naszego fan clubu z Golubia Dobrzynia. Doping prowadzimy przez większość spotkania z kilkoma lepszymi momentami. Zarzucamy kilka przyśpiewek w stronę kiboli gospodarzy w celach prowokacyjnych lecz Ci nie byli zbytnio chętni na taką formę rywalizacji więc odpuszczamy :)
Jeżeli chodzi o ich liczbę czy doping to bez większego szału. Sami oceniają się na 130-140 osób co z naszej perspektywy wydaje się liczbą zawyżoną ale nie będziemy się o to spinać. Na płocie wywieszają dwie flagi. Prezentują także oprawę patriotyczną podczas której razem śpiewamy hymn oraz antypolicyjne przyśpiewki. Tak poza tym nasi piłkarze wygrali na boisku 2:0 i nic więcej godnego uwagi się nie wydarzyło. Teraz w sobotę mecz awansem z rundy wiosennej z Wartą Poznań a potem czeka nas sezon ogórkowy... Pozdro dla obecnych i do zobaczenia w sobotę znowu w trasie! :)
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro wszyscy do Ostrowa!
Dodano:10 Nov 2015 11:33

Drodzy wyjazdowicze! Mobilizacja!

Już jutro Elana rozegra kolejny mecz ligowy, kolejny wyjazdowy! Rywalem "żółto – niebieskich" będzie Ostrovia Ostrów a więc kibicowsko zdecydowanie jedno z najciekawszych spotkań naszej ligi!

Kibice Ostrovii jak większość wielkopolski należą do "rodziny Lecha Poznań", którego są fan clubem. Tak poza tym mają zgodę z Kanią Gostyń a chociażby na ostatnim ich meczu z KKSem Kalisz gościnnie z nimi obecne były takie ekipy jak Górnik Konin czy Astra Krotoszyn! Jeżeli chodzi o mecze piłkarskie to do tej pory nie było nam dane spotykać się z Ostrovią i wszystko wskazuje iż będzie to jedyna taka okazja aby do nich tam pojechać! Dlaczego? O ile nie wiadomo jak to będzie z naszą drużyną to akurat Ostrovia raczej jest pewnym kandydatem do spadku a co za tym idzie nasze drużyny mogą się już przez dłuższy czas nie zetknąć w tej samej lidze… Dlatego jeżeli chcesz mieć w swoim "CV" wpisany wyjazd "na Ostrovie" to jutro nie możesz odpuścić tego wyjazdu! Kibice Ostrovii jak na naszą ligę prezentują dość solidny poziom dlatego też i My musimy pokazać się z jak najlepszej strony! Nie będziemy na siłę namawiać lecz gwarantujemy iż kto pojedzie ten nie będzie żałował!

Zbiórka 8:30 przy nowej hali widowiskowo – sportowej przy Bema 23. Odjazd 9:00! Przekazujemy info dalej i widzimy się na zbiórce, wszyscy bez wyjątków!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Już jutro... WSZYSCY NA WYJAZD!
Dodano:10 Nov 2015 9:41
11.11.2015

Ostrovia Ostrow Wlkp. - Elana Torun

Godzina 14:00

WSZYSCY NA WYJAZD!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Znowu bez zwycięstwa!
Dodano:10 Nov 2015 9:37

Elana Torun - Start Warlubie 3:3
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro ostatni mecz ligowy tego roku!
Dodano:06 Nov 2015 11:51
7.11.2015

Elana Torun - Start Warlubie
Godzina 14:00

Już jutro... ostatni mecz na Bema tego roku!
7.11.2015 Elana Toruń - Start Warlubie, godzina 14:00 !

Panowie i Panie... następne spotkanie ligowe w Toruniu dopiero w marcu... Dlatego teraz nie zamulamy, nie odpuszczamy... PEŁNA MOBILIZACJA! Pożegnajmy tą rundę godnie...

Zwracamy się z prośbą aby każdy z Was najpóźniej punkt 14:00 zameldował się w sektorze dopingującym tak aby już od pierwszej aż do ostatniej minuty meczu... na Bema słychać było głośny doping! Przekazujemy info dalej i widzimy się jutro...

Do zobaczenia... ELANA TO MY!

p.s. przypominamy iż nadal trwają zapisy na środowy wyjazd do Ostrowa! www.elanowcy.pl/zapisy.php !

dodał: Admin
komentarze (0)

                   ZIN "Władcy Torunia" dostępny do zakupu!
Dodano:05 Nov 2015 10:49

Szanowni Elanowcy,

Pragniemy poinformować iż na najbliższym meczu ze Startem Warlubie w Toruniu na stoisku sklepu Football Fanatic do zakupu dostępny będzie nowo wydany zin o nazwie "WŁADCY TORUNIA"! Cena takowego Zina to jedynie 4 zł. Co znajdziemy w tej gazetce? M.in. Szereg ciekawych historii z dawnych lat, wywiad z Śp. Marcinem "Muszką", oldscholowe fotki i inne ciekawostki związane z życiem kibicowskim na Elanie. Jesteśmy przekonani iż warto zaopatrzyć się w takowego Zina chociażby dla celów kolekcjonerskich.  Dlatego też  Was wszystkich zachęcamy do zakupu. Warto!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   ZAPISY NA ŚRODOWY (11.11) WYJAZD DO OSTROWA!
Dodano:05 Nov 2015 9:38
ZAPISY NA WYJAZD DO OSTROWA!!!

Koszt wyjazdu autokarem to 45 zł + bilet.

Zapisy trwają tylko i wyłącznie do poniedziałku (9.11) do godziny 9:00!

Zbiórka 8:30 przy nowej hali widowiskowo - sportowej, odjazd 9:00

Przekazujemy info dalej, zapisujemy się i widzimy się na zbiórce...!

>>> ZAPISY ONLINE <<<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Porażka z outsiderem!
Dodano:03 Nov 2015 9:16
2-1
Kujawianka Izbica Kujawska - Elana Toruń 2:1 (1:0)
Bramka dla Elany: Maciej Kot

Kibice:
Do Izbicy zameldowało się około 100 kibiców Elany Toruń (autokar + auta). Na płocie wiszą 4 flagi (Śp Mucha, Ultras Elana, Ekipa Wyjazdowa, WET). Prowadzimy sporadyczny słaby doping. Piłkarze przegrywają z ostatnią drużyną w tabeli, która do tej pory miała na swoim koncie tylko jeden punkt po remisie 0:0. Tak poza tym cisza spokój.
dodał: Admin
komentarze (0)

                   ZAPISY DO IZBICY!
Dodano:26 Oct 2015 22:25
ZAPISY NA SOBOTNI (31.10) WYJAZD DO IZBICY KUJAWSKIEJ!
www.elanowcy.pl/zapisy.php!

Zapisy tylko i wyłącznie na autokar. Koszt wyjazdu autokarem to 30zł (bilet + przejazd)! Od ilości zapisanych osób uzależniamy ilość zamówionego transportu. Jeżeli na listę nie zapiszę się odpowiednia ilość osób to autokar będzie odwołany także nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę!

Zapisy potrwają do czwartku (29.10) do godziny 9:00!

Zbiórka na wyjazd 11:00 przy nowej hali widowiskowo sportowej, odjazd godzina 11:30! Przekazujemy info dalej i widzimy się w sobotę!

TYLKO ELANA!

>>> ZAPISY ONLINE <<<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Szcześliwe zwycięstwo!
Dodano:26 Oct 2015 22:13
3-2
Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp 3:2 (1:0)

Kibice:
Na tym meczu w młynie ok 180 osób. Wieszamy cztery flagi Ultras Elana, Śp, Mucha, Śp. Słoma oraz Młoda Elana. Prowadzimy dobry doping jak na naszą liczbę. Piłkarze serwują nam horror, który ostatecznie kończy się happy-endem ponieważ w 90 minucie Elanowcy strzelają zwycięską bramkę. Tak poza tym mecz bez większej historii.
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W niedzielę wszyscy na BEMA!
Dodano:23 Oct 2015 9:50
25.10.2015


Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp

godzina 13:00

WSZYSCY DO MŁYNA!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Druga porażka trenera Asenksy
Dodano:23 Oct 2015 9:50

Lech II Poznań - Elana Torun 2:1
Bramka dla Elany: Żurowski

Kibice:
Na tym odległym, jak na nasze ligowe standardy, środowym wyjeździe zameldowało się 110 Fanatyków Elany Toruń.
Mecz rozgrywany był przy sztucznym oświetleniu co nadało spotkaniu bardzo fajnego klimatu. Jeżeli chodzi o doping to prowadzony był w sposób rwany, nie brakowało jednak paru konkretnych momentów.
Po meczu udajemy się na pobliski cmentarz na którym składamy wieniec oraz odpalamy znicz byłem piłkarzowi Elany Mieczysławowi Nowickiemu. Podróż w obydwie strony z balastem kundli, bez żadnych przygód.

dodał: Admin
komentarze (0)

                   W środe wszyscy do Wronek!
Dodano:18 Oct 2015 20:44

W ŚRODĘ WSZYSCY RUSZAMY DO WRONEK NA MECZ Z REZERWAMI LECHA!!!

ZBIERAMY SIĘ O GODZ 14:00 NA WYLOTÓWCE Z TORUNIA JAK SIĘ JEDZIE NA POZNAŃ PRZY BARZE TAM GDZIE ZAWSZE. KOŁUJEMY AUTA WSZYSTKIE FAN CLUBY WSZYSTKIE OSIEDLA BEZ WYMÓWEK.

... JESTEŚMY ZAWSZE TAM!!!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elana - Pelikan (video)
Dodano:18 Oct 2015 20:39


ELANOWCYTV:
No comment... ULTRAS ELANA TORUŃ
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Znowu się dymiło ;)
Dodano:18 Oct 2015 20:37
2-3
Elana Toruń - Pelikan Niechanowo 2:3 (1:2))
Bramki dla Elany: Maćkiewicz, Tomaszewski

Kibice:
W tym deszczowym dniu w młynie na stadionie melduje się około 300 Fanatyków Elany Mimo nieprzychylnej aury pogodowej oraz mówiąc delikatnie niezbyt wyoskiej rangi przeciwnika na pewno wszystkie osoby, które tego dnia stawiły się na Bema były w pełni usatysfakcjonowane. Ultras Elana Toruń tego dnia bowiem przygotowała oprawę Młodej Elany. Składały się na nią transparent "POLITYKA NIENAWIŚCI" do którego na sektorze rozwinięta została sektorówka z motywem przewodnim nowej flagi Młodej Elany, która tego dnia tuż po oprawie zaliczyła swój debiut. Widowisko ubarwniły także odpalone na sektórze czarne świece dymne a następnie kilkadzięsiąt rac. Efekt wyszedł imponująco, dawno na naszym stadionie nie pojawiło się tak konkretne zadymienie.
Oprócz flagi ekipy sportowej debiut zaliczyło także nowe eleganckie płótno osiedla Mokre. Piłkarze pod wodzą nowego trenera niestety przegrali 2:3, tracąc decydującą bramkę w końcówce spotkania po kontrowersyjnym rzucie karnym.

dodał: Admin
komentarze (0)

                   To już dzisiaj! Wszyscy na sektor C!
Dodano:17 Oct 2015 10:55
17.10.2015


Elana Toruń - Pelikan Niechanowo


godzina 15:00

dodał: Admin
komentarze (0)

                   ZAPISY NA ŚRODOWY (21.10) WYJAZD DO WRONEK!
Dodano:13 Oct 2015 13:08


 21.10.2015 LECH II POZNAŃ - ELANA TORUŃ

Drodzy Wyjazdowicze,

Informujemy iż od dzisiaj ruszamy z zapisami na wyjazd do Wronek na mecz Lech II Poznań - Elana Toruń! Zapisy odbywają się tylko i wyłącznie w terminie wtorek (13.10) - piątek (16.10) w sklepie FOOTBALL FANATIC przy ul. Mickiewicza 138 w Toruniu oraz w sobotę na meczu w Toruniu z Pelikanem Niechanowo!

Co ważne są to zapisy TYLKO NA AUTOKAR i aby się zapisać wymagana jest zaliczka w kwocie 10zł! Dzięki temu będziemy mieli jasną sytuacje odnośnie ilości chętnych osób i unikniemy sytuacji iż na zbiórce zostanie pusty autokar!

Koszt całkowity wyjazdu to 45zł + bilet na mecz.

Godzinę i miejsce zbiórki podamy w późniejszym terminie.

Przekazujemy info dalej, zapisujemy się i jedziemy na ten wyjazd!

Pamiętamy jednak iż wcześniej po drodze odbędzie się jeszcze mecz w Toruniu z Pelikanem na którym także się widzimy!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zwycięstwo!
Dodano:05 Oct 2015 19:31
1-0
Elana Toruń - KKS Kalisz 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Michał Żurowski (80min)

Kibice:
W sobotę 3 października odbył się mecz, który z góry zapowiadał się na jedno z ciekawszych spotkań obecnego sezonu tej całej naszej ligi bowiem do Torunia miał zawitać KKS Kalisz. Jak się okazało faktycznie było ciekawie ale takiego obrotu sprawy późniejszych zdarzeń chyba nikt nie przewidywał ale to po kolei…
Już w tygodniu poprzedzającym mecz obie ekipy ruszyły z podwójną mobilizacją były plakaty, transparenty, zapowiedzi i dało się wyczuć większe ciśnienie niż to bywa przy okazji innych spotkań. W dniu meczu organizujemy zbiórkę wszystkich osiedli i fan clubów na toruńskich bulwarach. Stamtąd razem pochodem ruszamy w stronę stadionu odpalając przy tym jakieś pojedyncze piro. Niestety podczas przemarszu mocno spinają się milicjanci, którzy ładują bzdurne mandaty na prawo i lewo przez co nasze przejście nieco się opóźnia.  Z kilkuminutowym spóźnieniem wszyscy meldujemy się na sektorze C i ruszamy z dopingiem. Nasza liczba w młynie tego dnia to ok. 800 osób!  Na płocie wywieszamy transparenty Marcel wracaj do zdrowia, Hertman wracaj do zdrowia UET & UN, „DZIDZIUCH,ZAJĄC,KOŁEK,BIKI,APACZ TRZYMAJCIE SIĘ BRACIA” oraz transparent będący częścią oprawy o treści „POLITYKA NIENAWIŚCI”. Kibice z KKSu wchodzą na stadion w ok. 20 minucie meczu ponieważ gdzieś tam po drodze szwankował im autokar. Na sektorze meldują się w dokładnie 125 osób (2 autokary, 2 auta) i zaczyna się rywalizacja na doping. W ok. 35 minucie doszło do nieco specyficznej sytuacji, która staje się punktem kulminacyjnym dalszych zdarzeń tego spotkania. Kibice KKSu wywiesili swoje flagi od zewnątrz co postanowił wykorzystać gościu od nas, który śmigał na mecze głównie w latach dziewięćdziesiątych i z pewnością na tych latach się zatrzymał (w przeszłości skroił także Górnik Konin i Pomezanie Malbork) :) Tak się składa, że ten wariat od samego rana na stadionie opracowywał odróbki i w czasie meczu znajdował się niedaleko klatki gości. Zerwał flagę i niepokojony przez nikogo przybiegł do naszego sektora czym zaskoczył obie ekipy.  Po chwili kibice KKSu zrobili to co jedyne słuszne w takim przypadku a więc wybiegli na murawę, reakcja z naszej strony była podobna i dalej już poszło. Starcie choć krótkie to na naszą korzyść. Po chwili jednak wpada psiarnia i kończy zabawę.  Po stronie przyjezdnych są osoby zatrzymane  bezpośrednio po starciu, z kolei nasz młyn milicja otacza z każdej strony a więc rezygnujemy z prezentacji oprawy, której głównym elementem była pirotechnika. Podsumowując akcja spontaniczna, nieplanowana, wyszło jak wyszło ale fakt jest faktem iż flag się pilnuje zawsze! Niestety po tej akcji z pewnością nie obędzie się bez zatrzymań bo wiele osób latało bez zakrycia twarzy.  Do końca meczu prowadzimy już tylko sporadyczny, szarpany doping. Piłkarze strzelili bramkę w 82 minucie i wygrywamy 1:0.  Z nami podczas tego meczu Ruch i WfcG – dzięki za wsparcie! Tyle na ten temat.

dodał: Admin
komentarze (1)

                   W sobotę hit rundy... (VIDEOZAPOWIEDŹ)
Dodano:30 Sep 2015 21:47


3.10.2015 ELANA TORUŃ - KKS KALISZ, GODZINA 16:00.. MUSISZ TAM BYĆ! PRZEKAZYWAĆ INFO DALEJ...
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę hit na Bema!
Dodano:30 Sep 2015 21:41
03.10.2015

Elana Toruń - KKS Kalisz
Godzina 16:00
WSZYSCY NA MECZ!

Trzeci października tego roku to ta data, którą każdy ogarnięty Elanowiec po opublikowaniu terminarza 3 ligi wpisał do swojego kalendarza jako dzień szczególnie ważny… Chyba zbytnio nie musimy nikomu tłumaczyć dlaczego tak jest… jednakże dla tych mniej zorientowanych postanowiliśmy poświęcić kilka zdań na ten temat.

Oczywiście dla 100% fanatyka każdy mecz Elany jest ważny i nie ma znaczenia czy to mecz z Pelikanem Niechanowo czy może po raz kolejny Nielba Wągrowiec. Nie ujmując jednak urokowi takich spotkań to bez wątpienia prawdziwe święto piłkarskie jest wtedy kiedy na trybunach obecni są zarówno miejscowi fanatyczni kibice jak i Ci przyjezdni ! Taki mecz szykuje nam się w najbliższą sobotę bowiem do Torunia zawita KKS Kalisz! Nie skłamiemy gdy napiszemy iż będzie to z pewnością najlepszy mecz rundy na naszym obiekcie. KKS to uznana marka kibicowska, która na tą chwilę zamówiła 150 biletów i wierzymy iż w całości wykorzystają tą pulę. W Kaliszu można zauważyć ostrą mobilizacje na ten mecz… są plakaty, transparenty na mieście a w swojej zapowiedzi piszą między innymi tak "...Elana bez wątpienia jest najlepszym rywalem pod względem kibicowskim z jakim mieliśmy okazję spotkać się od wielu lat!" Miło się czyta lecz tą powyższą opinie musimy potwierdzić przede wszystkim na trybunach i udowodnić iż to Elana ma najlepszych kiboli w tej lidze! Zaczynamy mobilizacje na te spotkanie!!! Każda dzielnica, każdy fan club… po prostu WSZYSCY w ten dzień ruszamy na mecz! Przekazujemy info dalej, nakręcamy, podkręcamy, mobilizujemy… żadnego kibola Elany nie może tego dnia zabraknąć!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Bez punktów w Swarzędzu...
Dodano:27 Sep 2015 20:03

Unia Swarzedz - Elana Toruń 2:1 (0:1)
Bramka dla Elany: K.Tomaszewski

Kibice:
Do Swarzędza zawitało ponad 100 kiboli Elany Toruń (autokar, bus i auta). Nasz doping tego dnia całkiem niezły, prowadzony przez całe spotkanie, pojawiło się także kilka mocniejszych zrywów. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Ultras Elana, WET, Śp. Mucha oraz transparent dla naszego kolegi z Ultras Niebiescy, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Tubylcy bez dopingu, na ich sektorach widoczne jednostki w barwach Lecha. Piłkarze po ambitnej grze i prowadzeniu po pierwszej połowie 0:1, ostatecznie przegrywają spotkanie 2:1 przy dużej zasłudze "kurwy z gwizdkiem". Zresztą owemu delikwentowi poświęcony został w trakcie meczu spory repertuar "pozdrowień".
Podróż z balastem przez całą drogę, bez żadnych przygód.

Teraz w najbliższą sobotę jeden z hitów tej rundy mecz z KKSem Kalisz! Goście zamówili już 150 biletów, które z pewnością w całości wykorzystają... A więc... MOBILIZACJA! Wszyscy na Bema, Wszyscy na sektor C!

Foto:
>26.09.2015 Unia Swarzędz - Elana Toruń<dodał: Admin
komentarze (0)

                   Już jutro ... WYJAZD SWARZĘDZ!
Dodano:25 Sep 2015 19:41

Zbiórka godzina 11:30 na parkingu przy nowej hali widowiskowo - sportowej. Autobus będzie podstawiony chwilę po 11tej ,także kto ma czas,niech przyjdzie prędzej. Odjazd autokaru godzina 12:00. Na spóźnialskich nie czekamy!

Bilet na mecz 5zł.

Tradycyjnie prośba dla osób ,które mają wolne miejsca w autach,aby podjechały pod halę,żeby nikt nie został bez transportu! Tyle w temacie... do zobaczenia jutro!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elanowcy on tour
Dodano:24 Sep 2015 22:47

19.09.2015 Odbył się turniej kibiców w Londynie w którym to wzięły udział takie ekipy jak Jagiellonia Białystok, Stal Rzeszów, Ruch Chorzów, Widzew Łódź oraz Elana Toruń! Nas na tym turnieju ok 40 osób z flagą Jedyni chuligani oraz Emigranci. Nasze drużyny odpowiednio zajęły trzecie (Młoda Elana) i czwarte (Stara Elana) miejsce. Na całym turnieju przewinęło się ponad 300 osób i panowała konkretna atmosfera. Nie odbyło się oczywiście bez corocznego racowiska. Wielkie pozdro dla wszystkich obecnych i do następnego... TYLKO ELANA!

>Foto: 19.09.2015 Turniej w Londynie<

20.09.2015 Dzień później 20 fanów toruńskiej Elany z flagą Rolnicza obecnych było na meczu Ruch Chorzów - Legia Warszawa.
dodał: Admin
komentarze (0)

                   AKTUALIZACJA: Dział ustawki
Dodano:24 Sep 2015 14:25

>Aktualizacja działu ustawki <

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elana w 1/8 okręgowego Pucharu Polski!
Dodano:24 Sep 2015 9:37

Ks Stal Grudziadz - Elana Toruń 0:3
Bramki: Kot, Maćkiewicz, Szatkowski

Kibice:
W Grudziądzu zameldowało się ok. 100 kiboli toruńskiej Elany, których wsparło dodatkowo 35 osób z WfcG (dzięki za wsparcie!). Mamy ze sobą takie flagi  jak Śp. Mucha, WET, Ekipa Wyjazdowa oraz WfcG. Piłkarze wygrywają mecz i awansowaliśmy do 1/8 okręgowego Pucharu. To tyle... teraz wszyscy do Swarzędza!


Foto:
>23.09.2015 Stal Grudziądz - Elana Toruń<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zapisy na sobotni wyjazd do Swarzędza!
Dodano:22 Sep 2015 15:17
Jutro (środa) do Grudziądza a w sobotę ruszamy na kolejny mecz ligowy do Swarzędza!

W związku z tym zaczynamy zapisy na wyjazd do Swarzędza! Przypominamy iż zapisują się osoby TYLKO i WYŁĄCZNIE te które chcą jechać AUTOKAREM! Pozostałe osoby, które się nie zapiszą uznajemy iż mają własny transport!

Koszt wyjazdu to 35zł (autokar) + bilet na mecz.

Zapisy trwają do piątku (25.09) do godziny 11:00!
Miejsce i godzinę zbiórki podamy w późniejszym czasie!

Przekazujemy info dalej i widzimy się na wyjeździe!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Środa wyjazd do Grudziądza!
Dodano:21 Sep 2015 9:08
23.09.2015 (ŚRODA) WYJAZD DO GRUDZIĄDZA!

WAŻNE!
Informujemy iż w związku z małą ilością zapisanych osób na organizowany transport na jutrzejszy wyjazd do Grudziądza... AUTOKAR ZOSTAŁ ODWOŁANY! A więc do Grudziądza wybieramy się tylko i wyłącznie własnym transportem!!!

Jest to z pewnością nauczka dla tych wszystkich, którzy kombinują , wahają się czy jechać autem czy autokarem i kwestie zapisów zostawiają na ostatnią chwilę... przez co teraz pozostają bez transportu! W tym miejscu chcielibyśmy jedynie przeprosić osoby, które faktycznie tego transportu nie posiadają i liczymy iż do jutra jeszcze uda Wam się coś w tej kwestii ogarnąć !
Emotikon wink

Podsumowując...
Stal Grudziądz - Elana Toruń godzina 16:30... do zobaczenia w Grudziądzu!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zwycięstwo w 90 minucie!
Dodano:19 Sep 2015 14:12

Elana Toruń - Sokol Kleczew 2:1 (1:0)
Bramki dla Elany: Tomaszewski, Majchrzak


Kibice:
W młynie tego dnia ok 200 fanatyków Elany Toruń. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Toruńska Elana, Ultras Elana, Rubinkowo, Śp. Słoma, Śp. Mucha oraz transparent dla naszego kolegi z trybun, który dzień wcześniej wstąpił w związek małżeński o treści Madzia + Oczko wszystkiego dobrego.  Doping tego dnia raczej przeciętny.  Co do wydarzeń boiskowych to nasi piłkarze odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na własnym boisku zdobywając decydującą bramkę w 90 minucie meczu!  Oby tak dalej! Teraz w środę mecz pucharowy w Grudziądzu a w sobotę ligowy w Swarzędzu… Jesteśmy zawsze tam!


Foto:
>20.09.2015 Elana - Sokół<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   ElanowcyTV: Wyjazd Brodnica (video)
Dodano:19 Sep 2015 14:11


Krótki fragment dopingu Elanowców w Brodnicy...
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Remis z Brodnicy!
Dodano:19 Sep 2015 14:06

Sparta Brodnica - Elana Toruń 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Krystian Tomaszewski, 1:1 Kretkowski

Kibice:
Kolejny wyjazd tego sezonu wypadł nam do Brodnicy. Początkowo spotkanie te miało się odbyć miesiąc temu (15 sierpnia) jednak wiadomo jakie służby robiły wszystko aby nie odbyło się w ogóle. Groził walkower, mecz bez publiczności lub ewentualnie mecz w Toruniu... Mimo wszystko dzięki determinacji działaczy obu klubów udało się przełożyć spotkanie na środę 16 września i po ponad jedenastu latach odbył się ligowy mecz pomiędzy tymi drużynami. Jeszcze za starych czasów podczas spotkań ze Spartą z racji ich legijnych powiązań, zgody z Legią Chełmża a nawet układu z Polonią Bydgoszcz na trybunach bywało ciekawie. Dlatego też owe fakty powodowały iż ten wyjazd biorąc pod uwagę tą całą naszą nudną ligę należał do jednych z ciekawiej zapowiadających się spotkań ... 
Z głównej zbiórki ruszamy autokarem plus kilka fur. Na trasie dołącza pozostała ekipa samochodowa. Przed meczem robimy jeden szybki postój gdzie akurat jak się okazało swoją prace wykonuje jedna z przydrożnych "panienek lekkich obyczajów", która na widok tylu chłopa i nadjeżdżającej policji uciekła głęboko w las :) Pod stadionem meldujemy się na około półgodziny przed rozpoczęciem spotkania. Miejscowi napinacze widząc nasze pierwsze nadjeżdżające fury robią zaskakujący ruch w naszą stronę (zbiegając z górki stadionu) jednak nasza natychmiastowa reakcja spowodowała iż tak szybko jak zbiegli tak szybko się cofnęli i tyle ich widziano. Samo wchodzenie na stadion odbywa się w szybkim tempie bez większych problemów. Dostaliśmy pule 200 biletów, które zostały przez nas w całości wykorzystane i jak się okazało była to ilość niewystarczająca. Na szczęście pozostali Ci bez biletów, którzy zjeżdżali się jeszcze do Brodnicy przez całą pierwszą połowę zostają wpuszczeni za friko. Ostatecznie nasza liczba tego dnia to ok. 250 osób co jak na środę można uznać za wynik przyzwoity. Mamy ze sobą trzy flagi WET, Ekipa Wyjazdowa, Śp. Mucha oraz transparent Rubinkowo. Niestety jeśli chodzi o sam obiekt w Brodnicy to nie sprzyja on zbytnio rywalizacji na trybunach. Jedna prosta na której zarówno zasiadają kibice miejscowi jak i znajduje się klatka gości, do tego fatalna akustyka... Mimo wszystko od samego początku jedziemy z dopingiem, który z minuty na minutę się rozkręca! Nie zabrakło także całego festiwalu bluzg z jednej i drugiej strony. Jednak nasz repertuar w tym zakresie wydawał się znacznie bogatszy :) Oberwało się także byłemu chuliganowi Goplania Inowrocław i Zawiszy Bydgoszcz a obecnie czołowemu zawodniku Sparty – tzw. Krecikowi :)  Co do kibiców miejscowych to jest ich także ponad 200 osób z flagą Spartanie, Brodnica (w barwach narodowych) oraz z transparentem Uwolnić Maćka. Ponadto "marka Elana Toruń" tego dnia na stadion przyciągnęła niespełna 1500 widzów! Co do zdarzeń boiskowych to "żółto niebiescy" prowadzili od 42 minuty 1:0 po bramce naszego wariata z Gniewkowa, który to na tą chwilę zdobył wszystkie z siedmiu bramek tego sezonu naszego zespołu! Niestety w 82 minucie po głupim faulu w polu karnym tracimy bramkę z rzutu karnego, którą to strzela wspomniany wyżej Kretkowski i mecz kończy się remisem 1:1. To tyle na ten temat. Może nie są to już stare czasy ale oby więcej takich spotkań! Teraz wszyscy w niedzielę na mecz z Sokołem Kleczew!

p.s. Dzień przed środowym spotkaniem główny graf w Brodnicy "JESTEM Z BRODNICY WIĘC NIE PYTAJ ZA KIM JESTEM" zostaje zamalowany i zamieniony w napis "Elana Toruń Was pier...". :)


Foto:
>16.09.2015 Sparta - Elana<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   W środę WSZYSCY do Brodnicy!
Dodano:14 Sep 2015 11:17
16.09.2015 (ŚRODA) WYJAZD DO BRODNICY!

Zaczynamy szybkie zapisy NA AUTOKAR na środowy wyjazd na Spartę do Brodnicy!

Koszt wyjazdu autokarem to 25zł + plus bilet na mecz.

Bilet na mecz: 8zł (normalny), 5 zł (ulgowy)

Zapisują się tylko i wyłącznie osoby, które nie posiadają własnego transportu i chcą jechać autokarem. Zapewniamy iż tym razem nie będzie takich problemów jak podczas ostatniego wyjazdu do Ostrowa! Zapisy trwają tylko i wyłącznie do jutra (wtorek 15.09) do godziny 14:00! Prosimy o nie zostawianie tego na ostatnią chwilę ponieważ od ilości zapisanych osób uzależniamy ilość zamówionego transportu!

Przekazujemy info dalej i już w tą środę widzimy się na jednym z ciekawszych podróży tego sezonu...

Zbiórka godzina 14:30 na parkingu przy nowej hali widowiskowo sportowej na Bema. Odjazd 15:00!

Jesteśmy zawsze tam...

dodał: Admin
komentarze (0)

                   ElanowcyTV: Centra - Elana (kibice - video)
Dodano:14 Sep 2015 10:54


Krótki fragment dopingu Elanowców w Ostrowie
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Pierwsze ligowe zwycięstwo!
Dodano:14 Sep 2015 10:52

Centra Ostrów Wielkopolski - Elana Toruń 1:2

Kibice:
Na sobotni wyjazd przyszło nam się wybrać do odległego 200 kilometrów od Torunia Ostrowa Wielkopolskiego. Zmierzyliśmy się tego dnia z Centrą Ostrów, zespołem z którym walczyliśmy w 3 lidze już 2 lata temu. Wtedy na sektorze gości zameldowało się 35 najwierniejszych fanatyków Elany. Tym razem dotarło nas na miejsce ponad 2 razy więcej, ale po kolei. Początkowo na ten wyjazd mieliśmy udać się autokarem, jednak z różnych względów opcja ta nie wypaliła. Dowiedzieliśmy się o tym w sobotę rano, dlatego zaczęło się ogarnianie aut prywatnych oraz korzystanie z usług wypożyczalni. Łącznie tego dnia stawiło się około 80 kibiców Elany Toruń, którzy na miejscu meldowali się przez całą pierwszą część spotkania. Na sektorze tego dnia wieszamy dwie flagi ( Ekipa Wyjazdowa oraz ŚP. Mucha w wersji wyjazdowej) oraz prowadzimy rwany doping. Piłkarze tym razem zaskoczyli i wygrali pierwsze spotkanie ligowe. Dwie bramki zdobył Krystian "Krycha" Tomaszewski, dzięki czemu spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2 dla Elany. Po spotkaniu wraz z piłkarzami celebrujemy zwycięstwo po czym zawijamy się w drogę powrotną. Wyjazd przebiegł bez żadnych przygód, przez całą drogę z przykrym balastem smutnych panów, którzy to mandatami starali się nam uprzykrzyć życie. Już w środę czeka nas wyjazd do Brodnicy. Szczegóły podamy niebawem, jednak już teraz mobilizujemy się na to spotkanie, wszyscy na wyjazd!


Foto:
>12.09.2015 Centra - Elana<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   ZAPISY (TYLKO NA AUTOKAR) na sobotni wyjazd do Ostrowa!
Dodano:09 Sep 2015 10:06

W najbliższą sobotę WSZYSCY ruszamy na kolejny wyjazd ligowy tego sezonu... tym razem do OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO na CENTRE!

Wyjazd ten (oczywiście podobnie jak na Ostrovie) jest naszą najdalszą wycieczką tego sezonu bo do tej miejscowości dzieli nas nieco ponad 200km! W Ostrowie ostatnio byliśmy w sierpniu 2013r. w zaledwie 35 osób… jak będzie teraz?

Zaczynamy zapisy na ten wyjazd… Od ilości osób zapisanych uzależniamy ilość zamówionych autokarów!  Uznajemy iż osoby, które się nie zapiszą na listę wyjazdową mają ogarnięte miejsca we własnym transporcie!

Koszt wyjazdu autokarem (w tym bilet na mecz) to 45-50 zł.

Zapisy trwają tylko i wyłącznie do piątku (11.09) do godziny 13:00!


Zbiórka na wyjazd g. 11:00 na parkingu przy nowej hali widowiskowo sportowej przy Bema. 

Przekazujemy info dalej i widzimy się w sobotę!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Nadal bez zwycięstwa...
Dodano:07 Sep 2015 8:37

Elana Toruń - WDA Świecie 0:0
Elana: Świtalski - Wróblewski, Czajkowski, Parzyszek, Marszałek - Zamiatowski (61, Kot), Witucki, Żurowski, Poczwardowski - Szatkowski (76, Maćkiewicz) - Tomaszewski (61, Majchrzak)

Kibice:
Nas na tym meczu w sektorze C (powrót po dłuższym czasie) ok. 250 osób w młynie. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Elana Toruń, Ultras Elana, Śp. Mucha, Śp. Słoma, EZW, Bydgoskie, Aleksandrów (reprezentacyjna). Przez cały mecz prowadzimy wmiarę dobry doping. Pod koniec pierwszej polowy na sektorze z elementów ultras pojawiają się także żółte i niebieskie machajki. Niestety piłkarze znowu nie potrafią strzelić bramki a przez to zdobyć trzech punktów i nasza sytuacja w tabeli powoli się robi nieciekawa. Tak poza tym mecz bez większej historii.

Foto:
>5.09.2015 Elana - Wda<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Już jutro kolejny mecz ligowy! Wracamy na C!!!
Dodano:04 Sep 2015 8:36
05.09.2015


Elana Toruń - WDA Swiecie


godzina 17:00


WRACAMY NA C!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Wygrana w Pucharze dopiero po dogrywce...
Dodano:04 Sep 2015 8:34

Naprzód Jabłonowo - Elana Toruń 1:3 (po dogrywce), 1:1 (1:0)
Bramki dla Elany: K. Tomaszewski x3

Kibice:
2.09.2015 (środa) Naprzód Jabłonowo - Elana Toruń 1:3
Nas wczoraj na naszym pierwszym meczu okręgowego Pucharu Polski ponad 100 w Jabłonowie (25 fur). Mamy ze sobą trzy flagi (W<E>T, Ekipa wyjazdowa, Śp. Mucha).  Nasi piłkarze wygrywają mecz dopiero po dogrywce i przechodzą do kolejnej rundy pucharu. Tak poza tym wyjazd bez większej historii.

Foto:
>2.09.2015 Naprzód - Elana<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro wszyscy do Jabłonowa!
Dodano:01 Sep 2015 10:48
02.09.2015
NAPRZÓD JABŁONOWO - ELANA TORUŃ,
GODZINA 17:00, JABŁONOWO.

Szanowni Wyjazdowicze...

Już w najbliższą środę a więc co za tym idzie już jutro... Elana rozegra swój pierwszy mecz w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski. Rywalem "żółto-niebieskich" będzie Naprzód Jabłonowo. Mecz zostanie rozegrany w Jabłonowie a więc nie zwalniamy tempa i wszyscy jutro obieramy ten kierunek!

Jako środek transportu proponujemy pociąg, który odjeżdża o godzinie 15:01 z Dworca Wschodniego a na miejscu melduje się o godzinie 15:52. Zaznaczyć jednak trzeba iż pociąg powrotny zaplanowany jest dopiero na godzinę 20:40 (w Toruniu 21:43!) a więc ponad 1,5 h po zakończeniu spotkania... Zważywszy na fakt iż jest to środek tygodnia i nie wszystkim takie rozwiązanie może odpowiadać (np. ze względu na prace) to dla takich osób nie pozostaje nic innego jak wybrać własny środek transportu i dojechać do Jabłonowa... np. autem! Tak czy siak wszyscy bez wyjątków widzimy się jutro w Jabłonowie! Przekazujemy info dalej... i do zobaczenia jutro!

JESTEŚMY ZAWSZE TAM!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Bez punktów w Wągrowcu
Dodano:30 Aug 2015 22:05
1-0
Nielba Wągrowiec - Elana Torun 1:0 (0:0)

Kibice:

Nas dzisiaj ok. 200 na pierwszym wyjeździe tego sezonu w Wągrowcu. Nie obyło się jednak bez problemów. W pierwszej kolejności na początku tygodnia do klubu przyszło pismo iż ze względu, że mecz ten został uznany za spotkanie podwyższonego ryzyka to na obiekt zostanie wpuszczone zaledwie 200 osób w tym tylko 60 kibiców gości. Wiadomo było, że zapotrzebowanie z naszej strony jest większe dlatego też na szybkości nasze stowarzyszenie ogarnia legalne zgromadzenie pod ich stadionem dając do zrozumienia że albo wejdziemy wszyscy albo będziemy oglądać mecz spoza stadionu. Kolejna kwestia to fakt iż jeden z przewoźników odmówił nam jeden z autokarów na dzień przed wyjazdem dlatego większa ilość osób musiała kręcić sobie własny transport. Na szczęście ostatecznie udało nam się uporać z jednym i drugim problemem bo zarówno ze zbiórki zabrali się wszyscy jak i wszyscy weszli na stadion. Na sektorze wieszamy cztery flagi (Ultras Elana, Śp. Mucha, Ekipa wyjazdowa, Bydgoskie - wyjazdówka) i prowadzimy dobry doping przez całe spotkanie. Niestety nasi piłkarze przegrywają drugi mecz z rzędu (3 mecze, 1 remis, 2 porażki) za co w ich stronę leci kilka niecenzuralnych przyśpiewek i mają rozmowę z nami po zakończeniu spotkania. Po meczu wkurwieni postawą piłkarzy jedziemy zrelaksować się na jedno z pobliskich jezior... Tyle w temacie.
Teraz w środę WSZYSCY na mecz pucharowy do Jabłonowa!


Foto:
>30.08.2015 Nielba - Elana<

VIDEO:dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zapisy (TYLKO NA AUTOKAR!) na niedzielny wyjazd do WĄGROWCA!
Dodano:27 Aug 2015 11:19

W niedzielę wszyscy ruszamy na pierwszy trzecioligowy wyjazd tego sezonu, który przypadł nam w Wągrowcu! Z tego względu dla wszystkich osób, które nie posiadają transportu organizujemy szybkie zapisy na autokar.  Od ilości osób zapisanych uzależniamy ilość zamówionych autokarów! Uznajemy iż osoby, które się nie zapiszą na listę wyjazdową mają ogarnięte miejsca we własnym transporcie!

Koszt wyjazdu autokarem (w tym bilet na mecz) to 35 zł.
Zapisy trwają tylko i wyłącznie do jutra (28.08) do godziny 13:00 !

Zbiórka na wyjazd g. 12:00 na parkingu przy nowej hali widowiskowo sportowej przy Bema.

Odjazd 12:30 (na spóźnialskich nie czekamy!).

Przekazujemy info dalej i widzimy się w niedzielę!

TYLKO ELANA!


dodał: Admin
komentarze (0)

                   Bez punktów z Jarotą...
Dodano:23 Aug 2015 14:42
0-1
Elana Toruń - Jarota Jarocin 0:1 (0:1)

Elana: Kryszak - Wróblewski (żk), Więckowski, Parzyszek, Marszałek, Witucki, Żurowski, Zamiatowski (73, Makowiecki), Szatkowski (81, Gralewski), Kot (61, Poczwardowski), Tomaszewski

Kibice:
Drugi mecz sezonu przypadł nam w Toruniu z Jarotą Jarocin. Nas tego dnia w młynie ok 270 osób z przeciętym dopingiem z kilkoma lepszymi momentami (szczególnie gdy do dopingu włączył się cały stadion). Na płocie wywieszamy takie flagi jak Ultras Elana, Śp. Mucha, Śp. Słoma oraz flagi fan clubowe Gniewkowo, Aleksandrów, Golub Dobrzyń i Kowalewo. Na meczu pojawili się kibice gości w sile 40 osób (28 Jarota, 8 Astra Krotoszyn i 4 LKS Czarnylas) odpowiednio z trzema flagami powyższych ekip oraz transparentem "Uwolnić Maćka". Przez cały mecz dopingowali swoja drużynę. Niestety nasi piłkarze przegrali 1:0. Tak poza tym mecz bez historii. Tyle w temacie... teraz wszyscy do Wągrowca !


Foto:
>22.08.2015 Elana - Jarota<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro kolejny mecz... WSZYSCY NA BEMA!
Dodano:21 Aug 2015 11:17
22.08.2015

Elana Toruń - Jarota Jarocin

Godzina 12:00

Toruń, przy Bema 23
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W Pucharze z Naprzodem!
Dodano:12 Aug 2015 10:56
Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przedstawił zestaw par spotkań II rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bydgoszcz i Toruń. W II Rundzie Regionalnego Pucharu Polski Elana Toruń zmierzy się z Naprzód Jabłonowo Pomorskie. Mecz zostanie rozegrany 2 września w Jabłonowie Pomorskim.
dodał: Admin
komentarze (0)

                    18-20.09.2015- Turniej w Londynie!!!
Dodano:12 Aug 2015 9:36

Kibole z Emigracji po raz kolejny organizują turniej piłkarski na którym oczywiście nie może zabraknąć Elanowców. W zeszłym roku byliśmy najliczniejszą grupą,wystawiając dwie drużyny, zajmując pierwsze i trzecie miejsce!! Niepowtarzalna atmosfera i moc atrakcji sprawiły, że postanowiliśmy również w tym roku się tam pojawić.

Lecimy w piątek 18.09 Ryanem o godz.9:05 z Gdańska, lądujemy o 10:20 na Stansted, koszt 110pln

Wracamy w niedzielę Wizzem z Luton, godziny do wyboru
-8:10 za 150pln -11:20 w Gdańsku
-13:55 za 250pln-17:05 w Gdańsku
-19:20 za 250pln-22:30 w Gdańsku

lub Ryanem ze Stansted
-18:50 za 140pln 22:00 w Gdańsku

Do ceny biletów należy doliczyć ceny transportu z Stansted do centrum i z centrum do Luton. Jest to koszt 6-10 funtów w jedną stronę.
Wiadomo,że w grupie taniej a zarówno Ryan(od 20os.) jak i Wizz (od 11os.) dają niższe ceny przy zamówieniach grupowych.
Pomyślcie szybciutko i ogarniamy temat. Zostaje jeszcze transport do Gdańska i z powrotem ale to też zależy od ilości osób. Resztę zapewniają koledzy z Emigracji

Kto był, ten wie, że warto. Kto nie był, ma okazję się przekonać... a więc do zobaczenia w Londynie pod koniec września !!!
dodał: SKET
komentarze (0)

                   Mecz w Brodnicy przełożony na 16 września!
Dodano:12 Aug 2015 9:19
-
Sparta Brodnica - Elana Toruń, 16 wrzesień!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Remis na początek!
Dodano:10 Aug 2015 8:39
1-1
Elana Toruń - Warta Poznań 1:1 (1:0)
 1:0 K. Tomaszewski (27), 1:1 J. Solarek (60)

Elana: Osiecki – Wróblewski (żk), Więckowski, Parzyszek, Czajkowski (żk; 72, Poczwardowski) – Zamiatowski (78, Kot), Żurowski, Witucki (46, Majchrzak), Marszałek (78, Cięgotura) – Szatkowski (żk) - Tomaszewski

Wynikiem 1:1 zakończyło się pierwsze spotkanie  naszej drużyny z Wartą Poznań.
Na początku rywalizacji lepiej spisywali się żółto-niebiescy. W czwartej minucie Mateusz Szatkowski zagrał do Dawida Zamiatowskiego. Kapitan Elany znalazł się w dobrej sytuacji, ale uderzył niecelnie. Chwilę później minimalnie chybił Arkadiusz Czajkowski
W 11. minucie groźnie było pod bramką strzeżoną przez Daniela Osieckiego. Jakub Solarek wrzucił piłkę w pole karne, a tam najwyżej do niej wyskoczył Michał Ciarkowski. Na szczęście nasz bramkarz był na posterunku.

120 sekund później zieloni mogli wyjść na prowadzenie. Po zespołowej akcji, bliski pokonania Osieckiego był Łukasz Spławski.
W 27. min nasz zespół wykorzystał swoją szansę. Szatkowski zagrał do Zamiatowskiego, który wpadł w pole karne i oddał futbolówkę Krystianowi Tomaszewskiemu, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.


Kibice liczyli, że miejscowym uda się utrzymać zaliczkę do końca meczu. Niestety, Warta w drugiej połowie zdominowała wydarzenia na boisku. Zespół z Poznania napierał na bramkę Elany.
Ekipa z Wielkopolski do remisu doprowadziła po godzinie rywalizacji. Ciarkowski wrzucił piłkę w pole karne, a Jakub Solarek skierował ją głową do bramki.
Gorąco było w końcówce meczu. Gracjan Goździk uderzył Michała Żurowskiego. Na boisku doszło do przepychanek między drużynami. Niestety, arbiter żółtymi kartkami ukarał Adriana Wróblewskiego i Arkadiusza Czajkowskiego, ale przewinień piłkarzy Warty już nie widział.
W doliczonym czasie gry gry poważnego urazu nabawił się Daniel Osiecki. Bramkarz Elany boisko upuścił w karetce. Golkiper ma podejrzenie naderwania więzadła pobocznego uda. Osiecki w poniedziałek przejdzie szczegółowe badana rezonansem magnetycznym.

Video:


Kibice:
Na inaugurację 3 ligowego sezonu przyszło nam się zmierzyć z ubiegłorocznym triumfatorem tychże rozgrywek czyli Wartą Poznań. Nasi rywale pozostali w 3 lidze po przegranych barażach z Polonią Bytom.
Pomimo ogromnego upału, w młynie tego dnia zameldowało się około 400 fanów Elany Toruń, którzy przez cały mecz solidnym dopingiem (do którego kilkukrotnie udało się poderwać cały stadion) wspierali swoich piłkarzy. Ci ostatni nie spisali się jednak zbyt dobrze, remisując w kiepskim stylu 1:1.
Kibice Warty Poznań pozytywnie nas zaskoczyli nie tylko swoją obecnością ( stawiło się ich około 20 osób), ale także dwoma oprawami przygotowanymi na to spotkanie. Pierwsza składała się z transów na kij oraz machajek, natomiast druga z mini sektorówki oraz transparentu na płocie z tekstem nawiązującym do pewnego wątpliwej sławy poznańskiego "celebryty"-  "Jest dobrze w Ch*j - Warta on tour".
Na naszym sektorze zawisły następujące flagi : Śp. Mucha, Śp. Słoma, Elana Toruń, Ultras Elana oraz reprezentacyjna Aleksandrów Kujawski, natomiast po drugiej stronie na trybunie C zawisł transparent o treści "Kto nie jeździ, nie trenuje, tego nikt tu nie szanuje! " mobilizujący do aktywnego uczestniczenia w życiu kibicowskim na Elanie. Tak poza tym mecz bez większej historii.

Kolejny mecz mieliśmy zagrać za tydzień w Brodnicy ale znowu przez wiadomo jakie służby ten mecz nie odbędzie się w pierwotnym terminie w obawie przed naszym najazdem... Tyle.


Foto:

dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę pierwszy mecz! Na początek Warta Poznań...
Dodano:04 Aug 2015 11:29
8.08.2015


Elana Toruń - Warta Poznań

Godzina 16:00

Toruń, przy Bema 23
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W czwartek prezentacja drużyny w Lizardzie !
Dodano:04 Aug 2015 11:28

Pragniemy poinformować iż w najbliższy czwartek (6 sierpnia) o godzinie 18:30 w klubie LIZARD KING (ul. Kopernika 3) odbędzie się uroczysta prezentacja naszej drużyny przed zbliżającym się sezonem trzeciej ligi! Jest to wspaniała okazja do poznania nowych zawodników oraz do odpowiedniej mobilizacji ich przed pierwszym meczem...

Liczymy iż nasza frekwencja i atmosfera na tej prezentacji będzie podobna do tej zorganizowanej niegdyś przed rundą wiosenną sezonu 2013/2014. Nie musimy chyba dodawać iż obecność na tym wydarzeniu jest obowiązkowa!!! Przekazujemy info dalej i widzimy się w czwartek!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Znamy ceny biletów na najbliższą rundę jesienną...
Dodano:04 Aug 2015 11:19

W najbliższej rundzie bilety na mecze Elany będzie można kupić za 6 złotych. Kobiety, oraz uczniowie szkół podstawowych wejdą na stadion za darmo. Klub przygotował także 200 karnetów w bardzo atrakcyjnej cenie 35 złotych. Można je nabyć kontaktując się z osobami "ogarniającymi temat" na poszczególnych dzielnicach i FC. Istnieje także możliwość zakupienia karnetu z "odroczonym terminem zapłaty". Jeżeli wszystkie karnety nie znajdą nabywców w przedsprzedaży to w sobotę trafią do kas.

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Rolnicza zwycięzcą Mucha Cup 2015 !
Dodano:04 Aug 2015 11:16

W dniu 1.08.2015 odbył się kolejny już turniej letni kibiców Elany. Tegoroczny miał nazwę „Mucha Cup” ku pamięci „Najwierniejszego z najwierniejszych” Marcina „Muchy” Muchewicza. W imprezie wzięło udział 20 zespołów (w tym przedstawiciele chorzowskiego Ruchu oraz Widzewa z Żyrardowa), a przez cały turniej przewinęło się grubo ponad 1000 osób! Oprócz rywalizacji sportowej, na turnieju był także punkt z grillem i zimnym piwem, zabawy dla dzieci czy też automat do mierzenia siły pięści Emotikon wink. Z racji kibicowskiego charakteru turnieju nie mogło zabraknąć śpiewów, pirotechniki oraz oprawy przygotowanej przez UET w związku z kolejną rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Wywieszono również siedem flag: Gniewkowo, Elana Toruń, Ultras Elana Toruń, 19R20 (Ruch), ŚP Mucha, Śp. Słoma, Śp. Rysiek (Widzew) oraz cztery transparenty: Śp. Mucha najwierniejszy z najwierniejszych, ŻRDW (Widzew Żyrardów), „Kto nie jeździ nie trenuje tego nikt tu nie szanuje”, Zając PDW!

Z kronikarskiego obowiązku warto napisać, że turniej sportowo wygrała drużyna Rolnicza, która w finale pokonała ekipę Łódzkiego Widzewa z Żyrardowa! Wszystkim sponsorom, patronom, uczestnikom oraz kibicom serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok!


Foto:
>1.08.2015 Mucha Cup (http://www.chillitorun.pl)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Sobota - 1 sierpnia ... Mucha Cup 2015 !
Dodano:30 Jul 2015 21:54
Już w tą sobotę turniej Mucha CUP 2015!!!

START g. 10:30 na starym stadionie Elany przy ul. Armii Ludowej!

WSZYSCY NA TURNIEJ!!!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Wszystkiego Najlepszego!
Dodano:30 Jul 2015 21:52

W ubiegłą sobotę 25.07) jeden z najwierniejszych kibiców Elany Toruń - Łukasz wstąpił w związek małżeński ze swoją wybranką Natalią.

Z okazji ślubu Młodej Parze życzmy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Marcin "Muszka" Muchewicz
Dodano:22 Jul 2015 9:19
Jutro czwartek 23. lipiec...

Dla wszystkich Elanowców jest to bardzo ważna data !
W tym dniu, równo rok temu odszedł od nas śp. Marcin Muchewicz "Mucha". To niepowetowana strata dla całego środowiska kibicowskiego.
Miał raptem 35 lat, osierocił wspaniałą córeczkę Ewunię i żonę Kamilę. Był niewątpliwym WZOREM do naśladowania w wielu dziedzinach życia. Pomagał poprzez swoją Fundację ciężko chorym, potrzebującym pomocy ludziom, sam zaś przegrał z chorobą. Niewytłumaczalny paradoks...
Wiecznie uśmiechnięty, tryskający humorem, w zasadzie bezkonfliktowy człowiek. Brakuje słów i linijek, żeby opisać wszystkie zalety naszego Brata.
Pewne jest to, że drugiego takiego na Elanie nie ma i prawdopodobnie nie będzie...

Drogie Koleżanki i Koledzy połączmy się przez modlitwę z sektorem "Niebo", biorąc udział razem z pogrążoną w żalu Rodziną "Muszki" we mszy św. w Kościele Chrystusa Króla .
Msza odbędzie się w czwartek o godz. 18:00
Liczymy na dużą frekwencję, niech pamięć o naszym Bracie trwa wiecznie.

Odszedłeś - po co?
Dokąd?
To pytanie zadaje sobie każdy!
Każda łza wylana na pamięć twą
Za każde twoje słowo zrobilibyśmy wszystko.
Nie ma już nic!
Nie ma już Ciebie!
Bo odszedłeś tam do góry nad nami!
Ale w sercu zawsze pozostaniesz
nie zapomnimy twego uśmiechu

Elanowcy !!! Pamiętamy!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Mucha CUP 2015
Dodano:20 Jul 2015 13:43
  1 sierpnia 2015r. a więc nieco ponad tydzień od rocznicy śmierci naszego kolegi z trybun "Muszki" odbędzie się pierwszy turniej kibicowski upamiętniający jego osobę - Mucha Cup 2015!

Zapisy drużyn na ten turniej potrwają do soboty 25 lipca. Zgłoszone drużyny mogą liczyć od 6 do 10 zawodników! Wpisowe to 20 zł od osoby (a więc przykładowo gdy drużyna liczy 6 zawodników to wpisowe to 120zł, gdy drużyna liczy 10 zawodników to 200zł)! Zgłoszenia wysyłamy na maila stowarzyszenia a więc - stowarzyszenie.sket@gmail.com!

Po zakończeniu wstępnych zapisów poinformujemy o terminie spotkania na którym przedstawiciele drużyn powinni mieć ze sobą liste zawodników a także kwotę wpisowego (adekwatną do ilości osób w drużynie).

Więcej info później...

Oczywiście obecność wszystkich dzielnic i fan clubów na tym turnieju obowiązkowa! Muszka na zawsze w naszej pamięci!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Żółto - Niebieski rozkład jazdy... Zaczynamy u siebie z Wartą!
Dodano:12 Jul 2015 18:12
 Terminarz III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz III ligi, grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej na sezon 2015/16. Rozgrywki rundy jesiennej potrwają od 8 sierpnia do 15 listopada. Jesienią zostanie rozegrana jedna kolejka rundy rewanżowej.

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Centra Ostrów Wielkopolski - Pelikan Niechanowo
Sokół Kleczew - Wda Świecie
Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec
Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin
Lech II Poznań - Sparta Brodnica
Elana Toruń - Warta Poznań
Polonia Środa Wielkopolska - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kujawianka Izbica Kujawska - Start Warlubie

...czytaj więcej
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Awans jest nasz!
Dodano:21 Jun 2015 10:09
0-2
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Elana Toruń 0:2 (0:2)

Kibice:
W Aleksandrowie pojawiło się ponad 500 kibiców Elany Toruń.
Opis później...

Foto:

>20.06.2015 Orlęta - Elana (57)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro (sobota) jedziemy świętować awans do Aleksandrowa!
Dodano:19 Jun 2015 20:29
!!!!!SOBOTA - 20.06.2015!!!!!
O godzinie 15 zbieramy się na parkingu po nową halą na ul.Bema skąd wyruszamy żółto niebieską bandą do Aleksandrowa na mecz.

Po meczu od godziny 20 na toruńskiej starówce , a dokładniej na Rynku Staromiejskim ( okolice Dworu Artusa ) rozpoczynamy oficjalne świętowanie nie tylko awansu , ale przede wszystkim pożegnanie IV ligi na zawsze !!!

Cały Toruń usłyszy który klub w Toruniu ma najlepszych kibiców , nie zabraknie głośnych śpiewów oraz na zakończenie to co lubimy najbardziej czyli PIRO !!!
Sobota jest , jadę na mecz !!!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   20.06.2015 Wszyscy do Aleksandrowa!!! (video)
Dodano:15 Jun 2015 20:34


W sobotę WSZYSCY do Aleksandrowa !!!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Trzecia liga nie dla Cuiavii !
Dodano:15 Jun 2015 20:13
3-0
Elana Toruń - Cuiavia Inowrocław


Kibice:
W młynie tego dnia zebrało się ok. 230 fanów Elany Toruń. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Śp. Słoma, Toruńska Elana, Ultras Elana oraz reprezentacyjna Aleksandrów Kujawski. Doping tego dnia na przyzwoitym poziomie. Piłkarze wygrywają 3:0 i tak poza tym mecz bez większej historii...

Foto:

>12.06.2015 Elana Toruń - Cuiavia Inowrocław<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Wygrana w Złotnikach !
Dodano:05 Jun 2015 12:48
0-1
Piast Złotniki Kujawskie - Elana Toruń 0:1 (0:1)

Kibice:
W środę na zakazie w Złotnikach Kujawskich pojawiło się ok. 50 fanów Elany Toruń z flagą Śp. Mucha.

Foto:

>03.06.2015 Piast Złotniki Kujawskie - Elana Toruń 0:1 (0:1)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W środę kolejny wyjazd ! Jedziemy!
Dodano:01 Jun 2015 22:49
UWAGA!!!
W najbliższą środę (3.06) odbędzie się zaległy mecz wyjazdowy naszej drużyny w Złotnikach Kujawskich! Oczywiście na tym meczu nie zabraknie fanów Toruńskiej Elany!

Zbiórka o godzinie 14:30 na parkingu przy nowej hali widowiskowo - sportowej przy ul. Bema! Na ten wyjazd nie ma żadnego zorganizowanego autokaru dlatego każdy ogarnia transport na własną rękę ! Oczywiście Ci, którzy takowej możliwości nie mają niech również będą obecni na wyznaczonej zbiórce a My jak zwykle postaramy się aby każdy chętny na wyjazd pojechał!

Do zobaczenia w środę!

3.06.2015
Piast Złotniki Kujawskie - Elana Toruń
Godzina 17:00
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Bójcie się chamy do 3 ligi wracamy!
Dodano:01 Jun 2015 21:16
2-1
Elana Toruń - Grom Osie 2:1 (2:1)


Kibice:
W ostatnią sobotę maja Elana rozegrała kolejny mecz ligowy tego sezonu. Rywalem naszych piłkarzy był Grom Osie. Na tym meczu w młynie zgromadziło się ok. 220 fanów toruńskiej Elany. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Śp. Słoma, Ultras Elana, Żółto - Niebiescy oraz reprezentacyjna flaga Aleksandrów Kujawski. Doping tego dnia na stałym przyzwoitym poziomie. Piłkarze wygrali ten mecz 2:1 i ostatecznie pieczętują awans naszej drużyny do wyższej ligi! Z tego względu po końcowym gwizdku zapraszamy ich na trybuny i razem świętujemy pierwszy awans Elany od 2004 roku! Ponadto w między czasie jeden z naszych kolegów z Ultras Elana Toruń oświadcza się swojej wybrance, która to ku radości wszystkich oświadczyny te przyjmuje! Jak widać mecz ten przejdzie do historii i z pewnością będzie co wspominać :)
To tyle na temat wydarzeń z trybun z tego dnia. Bójcie się chamy do 3 ligi wracamy!

Foto:

> 30.05.2015 Elana Toruń - Grom Osie (foto)<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elana jeszcze bez awansu...
Dodano:23 May 2015 20:55
1-0
LTP Lubanie - Elana Toruń 1:0 (0:0)

Kibice:
Do Lubania wybrało się 230 fanów Elany Toruń! Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Śp. Słoma, Ekipa Wyjazdowa, Mokre on Tour, Bydgoskie wyjazdówka, Golub Dobrzyń oraz transparent Rubinkowa. Nasz doping tego dnia dzięki zadaszeniu trybuny bardzo dobrze słyszalny. Policja jak to zwykle bywa na wyjazdach tego typu mocno panikuje i zarządza zamknięcie wszystkich okolicznych sklepów przed bandytami z Torunia :) Na dodatek przed naszym sektorem delegują jedną panią blondynkę z ochrony, która za zadanie ma nas kamerować! Szybko jednak zwraca ona naszą uwagę przez co w jej stronę leci kilka przyśpiewek m.in. pokaż cycuszki blondyna pokaż cycuszki:) Nie wiadomo czemu w tym momencie na twarzy pani ochroniarki pojawiły się rumieńce... :) Ponadto w przerwie meczu następuje szybkie obklejanie miejscowego sektora vlepkami. Trzech fanów Elany tak poważnie podeszło do tego tematu iż jeden drugiego wziął na tzw. barana i vlepka zawisła na samej górze sektora:)
Niestety nasi piłkarze przegrywają z niżej notowaną drużyną 1:0 i jeszcze nie uzyskali awansu do wyższej ligi. Za to wśród miejscowej drużyny i tamtejszej publiki wybuchła niesamowita euforia bo niektórzy z nich z tej radości robili nawet fikołki :) Tak poza tym nic ciekawego się nie wydarzyło. Pozdro dla obecnych i do następnego...


Foto:
> 23.05.2015 LTP Lubanie - Elana Toruń (foto)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Info odnośnie jutrzejszego wyjazdu!
Dodano:22 May 2015 11:30

UWAGA!!! Ze względu na duże zainteresowanie wyjazdem do Lubania.... jesteśmy zmuszeni już w tej chwili zakończyć zapisy na autokar na sobotni wyjazd! Tylko osoby, które zapisały się do dzisiaj do godziny 8:00 mają pewne miejsce w tym autokarze! Pozostałych prosimy o organizowanie własnego transportu! Oczywiście osoby, które nie mają takiej możliwości niech także zjawią się na wyznaczonej zbiórce... zrobimy wszystko aby każdy kto się na niej pojawi pojechał na wyjazd!

Do zobaczenia... JESTEŚMY ZAWSZE TAM!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jedziemy po awans! Zapisy na wyjazd do Lubania!
Dodano:19 May 2015 21:45

W najbliższą sobotę (23.05) Elana rozegra swój kolejny mecz wyjazdowy tego sezonu... tym razem w Lubaniu! Zwycięstwo piłkarzy w tym meczu daje nam pewny awans do III ligi! Dlatego też na tym wyjeździe nie może zabraknąć żadnego fanatyka Elany!

Jedziemy wszyscy bez żadnych wymówek!

Zbiórka o godzinie 14:30 na parkingu przy nowej hali widowiskowo sportowej przy Bema.

Koszt wyjazdu autokarem to 20 zł.

Zapisy (TYLKO NA AUTOKAR!) do piątku (22.05.2015r) do godziny 16:00 pod adresem wyjazdy@elanowcy.pl bądź www.elanowcy.pl/zapisy.php !

Jedziemy po awans! Jedziemy Wszyscy!

Przekazywać info dalej... Jedziemy po awans! Jedziemy Wszyscy!!!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Wygrana z Polonią !
Dodano:18 May 2015 14:09
3-1
Elana Toruń - Polonia Bydgoszcz 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Woźniak, 1:1 Domeracki, 2:1 Maćkiewicz, 3:1 Maćkiewicz.

Kibice:
W niedziele 17 maja 2015 w Toruniu odbył się kolejny mecz ligowy naszej drużyny. Mecz jak na naszą ligę nie byle jaki bo derbowy z Polonią Bydgoszcz! Wprawdzie mało kto z nas spodziewał się iż ekipa, która do złudzenia przypomina nam tą żużlową zbieraninę z naszego miasta i u siebie także nosi miano ekipy widmo ostatecznie zawita do Torunia ale cuda się zdarzają! I tak było i tym razem... najwidoczniej magia nazwy - marki Elana zadziałała :) Ku naszemu zdziwieniu kibice Polonii zawitali na Bema w około 50 osób z dwoma flagami oraz z transparentami "Śmierć kibica jak śmierć brata. A.C.A.B" oraz PDW - OLI. A więc może jednak z nimi nie jest tak źle jak głoszą słuchy? :) Nie nam oceniać ale pozytywnie zaskoczyli :)
Nas w młynie ok.400 osób z takimi flagami na płocie jak Śp. Mucha, Śp. Słoma, Grubasy, Elana Toruń, Ultras Elana oraz Aleksandrów Kujawski (reprezentacyjna). Doping z naszej strony tego dnia na przyzwoitym poziomie z kilkoma lepszymi momentami. Oczywiście sam fakt pojawienia się kibiców gości dodał trochę smaczku rywalizacji na trybunach i nie obyło się bez wzajemnych uprzejmości. Podobnie jak w pierwszym meczu w Bydgoszczy tak i teraz w stronę kibiców Polonii poleciało chociażby zapytanie "jak Wy wrócicie do domu jak Wy wrócicie?" na co oni odpowiedzieli "pierdolimy, zostajemy!" Ogólnie ich doping ograniczył się do kilku pojedynczych okrzyków zupełnie tak jakby faktycznie skupili się już na swoim niepewnym powrocie do domu:)
Zabawna sytuacja miała miejsce około 60 minuty meczu kiedy to w klatce gości zapanowało nie małej poruszenie ponieważ większa część osób od nich zaczęła biec z jednej strony klatki do drugiej. Jak po chwili się okazało spowodowane to było nadjechaniem cateringu i toruńskiej kiełbasy pod ich sektor . Oczywiście momentalnie zostali skwitowani nie tylko śmiechem ale także takimi okrzykami jak "nie tak łapczywie dziewczyny nie tak łapczywie" oraz "całą do buzi kiełbasę całą do buzi". Nie wiadomo czemu ich apetyt w tym momencie jakby trochę się zmniejszył:) Jeżeli chodzi o aspekt piłkarski to nasza drużyna choć przegrywała 1:0 to ostatecznie wygrała mecz 3:1 i brakuje jej już tylko jednego zwycięstwa do awansu do III ligi. To tyle w tym temacie. Pozdro dla obecnych i do następnego!

Foto:
> 17.05.2015 Elana Toruń - Polonia Bydgoszcz 3:1 (1:1) (foto)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W niedzielę wszyscy do młyna (video zapowiedź)!
Dodano:14 May 2015 23:03


MOKRE & ROLNICZA ZAPRASZAJĄ NA MECZ... W NIEDZIELĘ WSZYSCY DO MŁYNA!

17 maj 2015

Elana Toruń - Polonia Bydgoszcz

Godzina 17:00, Toruń

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jeszcze bez awansu...
Dodano:14 May 2015 22:43
3-1
Notecianka Pakość - Elana Toruń 3:1 (0:1)

Kibice:
 W środę 13 maja 2015r. wypadł nam kolejny wyjazd tego sezonu. Początkowo mecz ten miał być rozegrany jeszcze w poprzedniej rundzie ale panika tamtejszej policji spowodowała iż ostatecznie się wtedy nie odbył. Wprawdzie i tym razem została podjęta bzdurna decyzja o meczu bez publiczności ale samo piłkarskie spotkanie miało się rozegrać. Dlatego też oczywiście nie odpuszczamy tego wyjazdu i organizujemy legalne zgromadzenie na targowisku przy samym stadionie za jedną z bramek. Co śmieszne to widok z tej perspektywy był zupełnie taki sam jakbyśmy byli na trybunach a nawet i lepszy. Miejscowy klub i tak musiał wynająć ochronę, milicja i tak jak zwykle licznie zabezpieczała całą imprezę a więc co to zmieniło iż mecz ten był niby bez kibiców ? Tego nie wiemy ... chyba tylko to iż miejscowa publika musiała oglądać mecz gdzieś tam za bramą, gdzieś tam na płocie... Ostatecznie w Pakości meldujemy się w 130 osób z jedną flagą - Śp. Mucha! Przez większość meczu doping prowadzimy jedynie sporadycznie i dopiero pod sam jego koniec trochę więcej śpiewamy. Oczywiście jak to zwykle na takich wyjazdach bywa tak i tym razem kręcimy jakaś bekę. Ofiarą tej wyprawy został m.in. rudzielec czyli bramkarz miejscowej drużyny... oj nie łatwe miał z nami życie broniąc na bramce za którą My się znajdowaliśmy. Trzeba jednak przyznać iż jakoś dał radę skoro w drugiej połowie zachował czyste konto
Emotikon smile
Piłkarze niestety przegrali spotkanie 3:1 i jeszcze formalnie nie zapieczętowali awansu do 3 ligi... ale co się odwlecze to...

W najbliższą niedzielę kolejny mecz na Bema i derbowy mecz z Polonią Bydgoszcz! Czy pojawią się kibice gości? Wątpliwe ale wszystko jest możliwe... Wszyscy w niedziele do młyna!

Foto:
> 13.05.2015 Notecianak Pakość - Elana Toruń 3:1 (0:1) (foto)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W środę WSZYSCY ruszamy do Pakości!!!
Dodano:11 May 2015 14:46

W najbliższą środę (13.05) w Pakości o godzinie 17:00 Elana rozegra zaległy mecz ligowy z tamtejszą Notecianką! Co za tym idzie nie może tam zabraknąć także najwierniejszych fanów Elany…

Jedziemy wszyscy bez żadnych wymówek! Zbiórka o godzinie 14:00 na parkingu przy nowej hali widowiskowo sportowej przy Bema. Odjazd 14:30! Koszt wyjazdu autokarem to 20 zł. Zapisy do wtorku (12.05.2015r) do godziny 22:00 pod adresem wyjazdy@elanowcy.pl bądź www.elanowcy.pl/zapisy.php !

Zwycięstwo piłkarzy w tym spotkaniu praktycznie przesądzi o awansie naszej drużyny do 3 ligi… a więc WSZYSCY na wyjazd!

Przekazywać info dalej i widzimy się w środę… JESTEŚMY ZAWSZE TAM!

>>> ZAPISY ONLINE <<<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Kolejne zwycięstwo!
Dodano:09 May 2015 20:50
1-2
Lech Rypin - Elana Toruń 1:2 (1:0)


Kibice:
Na wyjazd do Rypina wybrało się 210 fanów toruńskiej Elany w tym 40 osób z WfcG (dzięki za wsparcie!). Mecz zaczyna się z około 10 minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Śp. Słoma, Ekipa Wyjazdowa, Ultras Elana, Mokre on Tour, Bydgoskie (wyjazdówka), WfcG (wyjazdowka - debiut na tym meczu!), transparent Rubinkowa oraz płótno o treści "Policyjni Mordercy". Od samego początku jedziemy z dopingiem, który w pierwszej połowie stoi na przyzwoitym poziomie. Dużą cześć repertuaru poświęcamy oczywiście ostatnim wydarzeniom w Knurowie i antypolicyjnym przyśpiewkom! W przerwie meczu korzystając z tego iż tego dnia ochrona zbytnio nie ograniczała naszej swobody w poruszaniu się po stadionie i jego okolicach duża cześć naszej załogi wybiera się w turystykę zapoznawczą przez co z początkiem drugiej połowy nie prowadzimy jeszcze dopingu. Chwile później obserwatorowi zawodów nie spodobał się nasz transparent o mordercach i zażądał jego zdjęcia pod groźbą przerwania meczu i walkowera dla drużyny przeciwnej. Z tego względu na kilka minut mecz został przerwany a do naszego sektora w celu negocjacji został wysłany kapitan naszej drużyny popularny Poczi
Emotikon smile
Transparent na krótką chwilę faktycznie został zdjęty, gra wznowiona i po chwili... wrócił na swoje miejsce. Oczywiście spiker zawodów cały czas coś tam jęczał i prosił ale My na to nie zwracamy uwagi i jedynie jeszcze głośniej dajemy znać co myślimy o panach w niebieskich mundurach. Ostatnie dziesięć minut spotkania to z naszej strony konkretny doping co najwyraźniej pomaga w znaczny sposób naszym piłkarzom, którzy chociaż po pierwszej połowie przegrywali 1:0 to pod koniec meczu strzelają zwycięską bramkę na 2:1 ! W najbliższą środę mamy zaległy mecz w Pakości i zwycięstwo w tym spotkaniu da nam awans do 3 ligi już na sześć kolejek przed zakończeniem sezonu! To tyle w tym temacie! Na koniec jeszcze raz pozdrowienia i podziękowania za liczne wsparcie dla Grudziądzkiego fan clubu Widzewa! Teraz wszyscy w środę do Pakości a w niedzielę na mecz z Polonią Bydgoszcz! Bójcie się chamy do 3 ligi wracamy!

p.s. Warto dodać iż w drodze do Rypina w Golubiu Dobrzyniu zbierają się nasze fan cluby, które na tamtejszym zamku krzyżackim odpalają race, stroboskopy i świece dymne. Mają także transparent o treści "Fan cluby dumą Elany". Szacun za organizacje i oby tak dalej!

Foto:

> 09.05.2015 Lech Rypin - Elana Toruń 1:2 (1:0) (foto)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Sobotę wszyscy do Rypina!
Dodano:06 May 2015 9:59
Zbiórka (9.05) o godzinie 12:30 na parkingu przy nowej hali widowiskowo sportowej. Ze względu iż mecz ten nie jest imprezą masową robimy zapisy TYLKO dla osób, którzy wybierają się na ten wyjazd autokarem!

Jeżeli jedziesz samochodem ... NIE ZAPISUJ SIĘ!
Jeżeli nie jesteś pewny że jedziesz autokarem... NIE ZAPISUJ SIĘ!!!

Koszt wyjazdu to 30 zł (bilet + przejazd)

Zapisy jak zwykle pod adresem www.elanowcy.pl/zapisy.php bądź na adres mailowy wyjazdy@elanowcy.pl tylko do piątku do godziny 14:00 !

Przekazujemy info dalej i widzimy się w sobotę!

9 maj 2015

Lech Rypin - Elana Toruń
Godzina 16:00
Rypin

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Wygrana z Pakością!
Dodano:04 May 2015 17:50
2-0
Elana Toruń - Notecianka Pakość

Kibice:
W pierwszą sobotę tego maja przypadł nam kolejny mecz ligowy na Bema a rywalem naszych piłkarzy była Notecianka Pakość. W młynie gromadzi się tego dnia ok. 250 fanów Elany z niezłym dopingiem. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Ultras Elana, Toruńska Elana, Śp. Słoma oraz transparent odnoszący się do następnego meczu o treści "WSZYSCY DO RYPINA!". Kibiców gości oczywiście zero. Na boisku Elana wygrywa kolejny mecz tym razem 2:0 i tak poza tym mecz bez większej historii.

Foto:

> 02.05.2015 Elana Toruń - Notecianka Pakość (foto)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   ElanowcyTV: Skrót dopingu z całego meczu z rezerwami Zawiszy!
Dodano:01 May 2015 22:11

ElanowcyTv:
18.04.2015Elana - Zawisza II Bydgoszcz

Skrót video z dopingu całego meczu... Zapraszamy do obejrzenia!

p.s. Jutro wszyscy na mecz z Pakością !
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Porażka w Izbicy!
Dodano:26 Apr 2015 12:04
3-1
Kujawianka Izbica Kujawska - Elana Toruń 3:1 (3:1)

Kibice:
W dniu wczorajszym przypadł nam drugi mecz wyjazdowy naszej drużyny w tym roku. Do oddalonej o niespełna 85 km od Torunia Izbicy Kujawskiej z zaplanowanej zbiórki ruszają dwadzieścia trzy fur, jeden autokar i dwa busy fanów toruńskiej Elany. Ze względu na wcześniejszą godzinę zbiórki i dosyć płynną jazdę pod stadionem jesteśmy już na półtorej godziny przed meczem. Na sam sektor wchodzimy krótko przed rozpoczęciem spotkania i od samego początku jedziemy z dobrym dopingiem.
W między czasie dobijają jeszcze inne fury, które dojechały osobno i ostatecznie na sektorze jest nas około 200 osób. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Ultras Elana, Ekipa Wyjazdowa, Śp. Mucha, Śp. Słoma, Mokre on Tour oraz Bydgoskie on Tour (nowa flaga wyjazdówka debiut na tym meczu!). Ponadto wywieszamy transparent Rubinkowa oraz trans o treści "Konfidentów w grupie trzymacie, z honorem i zasadami nic wspólnego nie macie. Gieksa & Górnik Banda Chuja". Nasi piłkarze przegrali drugi mecz w tym sezonie i w sumie to tyle na temat tego wyjazdu. Pozdro dla wszystkich obecnych!


Foto:

> 25.04.2015 Kujawianka Izbica Kujawska - Elana Toruń (foto)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro wyjazd do Izbicy!
Dodano:24 Apr 2015 10:19
25 kwietnia 2015

Kujawianka Izbica Kujawska - Elana Toruń
Godzina 16:00

Już jutro Elana rozegra swój kolejny mecz ligowy tym razem na wyjeździe a ich rywalem będzie czwarta drużyna w tabeli... Kujawianka Izbica Kujawska!

Choć powoli kończy się już kwiecień to nam kibicom Elany do tej pory w tym roku było dane pojechać tylko na jeden mecz wyjazdowy swojej drużyny... o ile w ogóle takowym można nazwać mecz w pod toruńskiej Złotorii! Wreszcie jutro będziemy mieli okazje aby to zmienić i wyruszyć w trasę za swoją drużyną!
O dziwo działacze z Izbicy nie kombinowali z żadnymi walkowerami, przekładaniem meczu do Torunia i tego typu sztuczkami a więc jedziemy!!! Co dodatkowo cieszy to fakt iż Izbica Kujawska oddalona jest od Torunia o ok. 85 km a więc jak na naszą ligę można określić ten wyjazd mianem "wielkiej dalekiej wyprawy" :) Także nie wyobrażamy sobie aby jakikolwiek kibic Elany zamulał tego dnia w domu... Jedziemy wszyscy bez wyjątków!!!

Zbiórka (25.04) o godzinie 12:00 na parkingu na nowej hali widowiskowo sportowej przy Bema. Koszt wyjazdu autokarem to 30 zł (25zł przejazd, 5 zł bilet na mecz). Zapisy na wyjazd pod adresem http://elanowcy.pl/zapisy.php.

JESTEŚMY ZAWSZE TAM....
dodał: Admin
komentarze (0)

                   ZAPISY NA WYJAZD DO IZBICY KUJAWSKIEJ !!!
Dodano:22 Apr 2015 0:04

Zbiórka godzina 12:00 na parkingu przy nowej hali widowiskowo sportowej.

Koszt wyjazdu autokarem to 30 zł (bilet na mecz + przejazd)
Zapisy do piątku do godziny 12:00 pod adresem www.elanowcy.pl/zapisy.php !

UWAGA!!!
Tylko osoby, które się zapiszą na autokar mają pewne miejsce w tym transporcie! Co ważne jeżeli nie wiesz czy na pewno będziesz na wyjeździe i na pewno chcesz jechać autokarem to się nie zapisuj !!!
Informujemy iż osoby, które będą na liście do transportu organizowanego a nie pojawią się na zbiórce automatycznie trafiać będą na czarną listę wyjazdową co oznaczać będzie iż nigdy więcej nie będą mieli zarezerwowanych miejsc na wyjazd! Tyle w temacie... Jedziemy wszyscy!!!

dodał: Admin
komentarze (0)

                   ElanowcyTV: Oprawa z meczu Elana - Zawisza II (UET)
Dodano:21 Apr 2015 18:26

ElanowcyTV:
Póki co... specjalnie dla tych zniecierpliwionych puszczamy w eter siedmiominutowy filmik z oprawy z sobotniego meczu Elana - Zawisza II !!! Warto zobaczyć!!! Na dniach wrzucimy skrót dopingu z całego meczu...

p.s. Teraz wszyscy w najbliższą sobotę do Izbicy Kujawskiej!!! Jedziemy!!!


dodał: Admin
komentarze (0)

                   Derby dla Elany!
Dodano:19 Apr 2015 0:38
6-1
Elana Toruń - Zawisza II Bydgoszcz 6:1 (3:1)
Bramki: 0:1 K. Kamiński (10), 1:1 M. Majchrzak (22), A. Piskorski (33), 3:1 M. Pieniądz (45, sam), 4:1 D. Zamiatowski (67), 5:1 M. Majchrzak (73), 6:1 M. Majchrzak (86)

Elana: Osiecki - Poczwardowski, Domeracki, Więckowski (62, Parzyszek), Czajkowski - Zamiatowski (72, Cięgotura), Grube, Młodzieniak (62, Marszałek), Piskorski - Majchrzak, Maćkiewicz (72, Matuszak)

Kibice:
 
W ubiegłą sobotę nasza drużyna rozegrała kolejny mecz ligowy na własnym stadionie a tym razem ich rywalem były rezerwy Pinokia z Bydgoszczy. Pomimo faktu iż z wiadomych przyczyn z góry wiedzieliśmy iż nie ma co liczyć na wizytę kibiców gości to w naszych szeregach i tak zapanowała większa mobilizacja niż to bywa przed meczami z RO.lko Konojady, Flisakiem Złotoria czy tego typu drużynami z naszej zaściankowej ligi…

Przed meczem organizujemy zbiórkę wszystkich osiedli i fan clubów na toruńskich bulwarach po to aby wszyscy razem przejść przez miasto i głośno zaznaczyć swoją obecność. Na samej zbiórce nie zabrakło także skromnego piro w postaci żółto - niebieskich świec dymnych oraz petard hukowych odpalonych przez chłopaków z tzw. Północnego Bastionu (Mokre & Rolnicza & Wrzosy). Nie zabrakło również okazjonalnych transparentów "Północny Bastion – łowcy wibruńskiego ścierwa" oraz "Ekipa zza Wisły". W drodze na stadion jak to zazwyczaj bywa przy takich naszych przemarszach mijamy m.in. "Beczkę" (toruński areszt śledczy) i głośno pozdrawiamy dobrych chłopaków po drugiej stronie muru.

Pod samym stadionem jesteśmy na około 40 minut przed meczem dzięki czemu równo z pierwszym gwizdkiem ruszamy z dopingiem, który z minuty na minutę coraz bardziej się rozkręca. Nas w młynie tego dnia ponad 500 osób z takimi flagami na płocie jak Elana Toruń – jedyni chuligani, Toruńska Elana, Śp. Mucha, Śp. Słoma, Ultras Elana, Grubasy, w jedności siła Ruch & Elana oraz Blue Army (KS Myszków)! Ponadto wywieszamy dwa transparenty "Tomas – Jesteśmy z Tobą" oraz "Osuch Pinokio".

Najciekawsze wydarzenia na trybunach tego dnia miały miejsce w około trzydziestej minuty meczu kiedy to swój niesamowity kunszt zaprezentowała grupa UET a co za tym idzie przez jakieś dziesięć minut mogliśmy podziwiać niezwykle efektowną oprawę w ich wykonaniu !
W pierwszej kolejności na płocie pojawił się transparent o treści "Całe życie mijamy się z kulturą" a na sektorze okazjonalna sektorówka z motywem postaci w kominiarce, z herbem Elany oraz napisem Dom hooltury. W tym samym czasie zostały odpalone stroboskopy. Chwilę później gdy one zgasły pojawił się kolejny element w postaci żółto – niebieskich świec dymnych. To jednak nie koniec! Bowiem następnie na płocie zamieniono transparent na drugi (będący kontynuacją hasła wcześniejszego) o treści "To miejsce, gdzie każdy ma coś za skórą”. Gdy tylko sektorówka na chwilę zjechała na dół, na jej miejsce odpalone zostały 40 rac co daje kozacki efekt! Na sam koniec tego pokazu ultras… na sektorze raz jeszcze pojawiła się sektorówka a wraz z nią ponownie świece dymne i pojedyncze race. W między czasie akurat nasi piłkarze strzelili bramkę na 2:1 co jeszcze bardziej podkręca atmosferę. Podsumowując... Szacun UET!

W drugiej połowie choć sam młyn trochę zmalał to doping nadal był prowadzony na bardzo dobrym poziomie. Często do dopingu przyłącza się cały stadion! Nie tylko śpiewając na dwie strony m.in."Toruniem włada – Żółto niebieska brygada" ale także chociażby te mniej cenzuralne np. "proszę o ciszę...." To akurat ze względu na wulgaryzmy zbytnio nie spodobało się spikerowi, który coś tam próbował przysapać. Odpowiedź publiki jednak była momentalna, która to jeszcze głośniej zaintonowała podobne przyśpiewki na temat klubu z Bydgoszczy. Nie zabrakło także przyśpiewek na temat samego pinokia Osucha. W 68 minucie zgodnie z tradycją wszyscy zgromadzeni na stadionie wstali i przez pełną minutę brawami uczcili pamięć całego żółto – niebieskiego "Sektoru Niebo"! Pod koniec spotkania kibice Elany nie zapomnieli także o wsparciu dla naszego prezesa klubu Marcina Wróbla, który to w ubiegłym tygodniu z różnych względów rozważał rezygnacje z tej funkcji a przecież wszyscy wiemy iż Marcin jest najbardziej odpowiednią osobą na tym stanowisku i mamy nadzieję, że tak pozostanie! Marcin jesteśmy z Tobą!

Na boisku Elana ostatecznie wygrywa 6:1 i zarówno piłkarsko jak i kibicowsko nie ma sobie równych w tej lidze! Na koniec dziękujemy piłkarzom za zwycięstwo a oni nam za doping i w dobrych humorach opuszczamy stadion. To tyle na temat wielkich derbów Kujaw i Pomorza Każdy kolejny mecz to kolejny krok, który zbliża nas do awansu do wyższej ligi... oby jak najszybciej! Teraz wyjazd do Izbicy Kujawskiej... jedziemy wszyscy bez wyjątków!

Foto:

> 18.04.2015 Elana Toruń - Zawisza II Bydgoszcz (foto)<
dodał: Admin
komentarze (2)

                   Sobota wszyscy na mecz! (INFO)
Dodano:14 Apr 2015 9:25
18 kwietnia 2015

Elana Toruń - Zawisza II Bydgoszcz
Godzina 16:00
przy Bema 23 Toruń

Info:
Informujemy iż w dniu meczu o godzinie 14:00 planowana jest zbiórka wszystkich kibiców Elany Toruń na bulwarach (na tyłach hotelu Copernicus , przy orliku)  skąd wszyscy razem przemarszem przez miasto udamy się na stadion. Prosimy wszystkie osiedla oraz fan cluby o odpowiednią mobilizacje i widzimy się WSZYSCY na wyznaczonej zbiórce...

Do zobaczenia w sobotę!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Na tablicy 3:0 się świeci...
Dodano:08 Apr 2015 22:15
3-0
Elana Toruń - RO.lko Konojady 3:0 (3:0)
1:0 B. Maćkiewicz (2), 2:0 M. Majchrzak (20), 3:0 M. Majchrzak (43)

Elana: Kryszak - Jarowij (77, Parzyszek), Więckowski, Domeracki, Czajkowski (65, Marszałek) - Mielnik - Zamiatowski (65, Piskorski), Grube, Majchrzak (80, Cięgotura), Poczwardowski (żk), Maćkiewicz

Kibice:
Nas w młynie tego dnia mimo niezbyt dogodnego terminu (środa godzina 16) niecałe 200 osób z dobrym dopingiem przez cały mecz. Na płocie wywieszamy trzy flagi Śp. Mucha, Śp. Słoma oraz Ultras Elana. Piłkarze wygrywają 3:0 i tak poza tym nic szczególnego się nie wydarzyło. Kolejne spotkanie w sobotę 18 kwietnia z rezerwami Zawiszy...

Foto:
> 08.04.2015 Elana Toruń - RO.lko Konojady 3:0 (3:0) (foto)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro kolejny mecz... Wszyscy na Bema !
Dodano:07 Apr 2015 22:32
8 kwietnia 2015


Elana Toruń - RO.lko Konojady


Godzina 16:00

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Skromne zwycięstwo w Złotorii !
Dodano:04 Apr 2015 20:10
0-1
Flisak Złotoria - Elana Toruń 0:1 (0:1)
Bramki: Domeracki '5min

Kibice:
W wielką sobotę przypadł nam pierwszy mecz ligowy naszej drużyny w tym roku poza Toruniem! Ciężko nazwać wprawdzie to wyjazdem bo Złotoria to miejscowość oddalona od Grodu Kopernika o zaledwie nieco ponad dziesięć kilometrów... no cóż co zrobić? Mamy taką a nie inną ligę, że albo oddają bez walki walkowery albo przekładają mecze do Torunia! Ostatecznie do Złotorii zawitało ok. 300 fanów toruńskiej Elany z siedmioma flagami (Śp. Mucha [wyjazdówka debiut na tym meczu], Śp. Słoma, Ultras Elana, Elana Toruń – ekipa wyjazdowa, Mokre on Tour, EZW, Jarek Maćkiewicz) oraz z transparentem o treści Jączek trzymaj się! Doping tego dnia raczej bez większego szału z kilkoma lepszymi momentami. Piłkarze już w piątej minucie zdobywają bramkę na 1:0 i tak już zostaje do samego końca. Kolejny zaległy mecz z poprzedniego roku już w najbliższą środę na Bema z Ro.lko Konojady... do zobaczenia!

Foto:

> 04.04.2015 Flisak Złotoria - Elana Toruń 0:1 (0:1) (foto)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę jedziemy do Złotorii !
Dodano:02 Apr 2015 17:22
4 kwietnia 2015

Flisak Złotoria - Elana Toruń

godzina 16:00

ul. Sportowa 3 Toruń

 W najbliższą sobotę Elana rozegra swój kolejny mecz ligowy i zarazem pierwszy "wyjazdowy" w tym roku. Rywalem żółto - niebieskich będzie Flisak Złotoria! Złotoria to miejscowość położona zaledwie niecałe dwanaście kilometrów od Torunia a więc ciężko nawet nazywać tą wycieczkę mianem wyjazdu jednakże to nie zmienia faktu iż na tym meczu nie może zabraknąć licznej grupy fanów toruńskiej Elany! Oczywiście ze względu na znikomą odległość nie organizujemy żadnej zbiórki i na ten mecz każdy dociera własnym transportem. Także kołujcie fury a osoby, które nie mają takiej możliwości mogą się wybrać na ten mecz miejskim autobusem MZK linii 23.

Rozkład jazdy autobusu linii 23
Pl. Św Katarzyny 14:55
Garbaty Mostek 14:58
Dworzec Wschodni 15:00
Plac Daszyńskiego 15:03
Rydygiera 15:04
Przy Skarpie 15:05
Złotoria 15:22

To tyle w temacie… do zobaczenia w sobotę !
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Pierwsza porażka Elany w prima aprilis !
Dodano:01 Apr 2015 23:47
2-1
Gopło Kruszwica - Elana Toruń 2:1 (1:0)
1:0 M. Kruszczyński (59), 1:1 M. Poczwardowski (75, karny), 2:1 M. Losik (77)

Elana: Kryszak - Czajkowski, Domeracki, Więckowski, Poczwardowski, Cięgotorua (60, Jarowij), Grube, Mielnik (70, Młodzieniak), Piskorski (60, Zamiatowski), Majchrzak (70, Maćkiewicz), Matuszak

Kibice:
W środę 1 kwietnia 2015 Elana zmierzyła się z ostatnią drużyną w tabeli naszej ligi z Gopłem Kruszwica. Mecz początkowo miał być rozegrany w Kruszwicy jednakże sraczka tych co zawsze spowodowała iż spotkanie przełożono do Torunia... Piłkarze zafundowali nam nie miłą prima aprillisową niespodziankę przegrywając pierwszy mecz w sezonie 2:1 ! W młynie tego dnia zgromadziło się 230 najwierniejszych fanów Elany z przeciętnym dopingiem lecz prowadzonym przez całe spotkanie. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Elana Toruń oraz Rubinkowo. Kibiców gości oczywiście zero.

Foto:

> 01.04.2015 Gopło Kruszwica - Elana Toruń 2:1 (1:0) (foto)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Jutro kolejny mecz!
Dodano:31 Mar 2015 15:16
1 kwietnia 2015


Gopło Kruszwica - Elana Toruń


godzina 17:00

Stadion Miejski przy Bema 23, Toruń
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Udany rewanż Elany!
Dodano:22 Mar 2015 23:37
5-0
Elana Toruń - Promień Kowalewo 5:0 (1:0)
1:0 D. Matuszak (13), 2:0 D. Matuszak (46), 3:0 D. Matuszak (56), 4:0 M. Majchrzak (58), 5:0 B. Maćkiewicz (78)

Elana: Osiecki – Czajkowski, Więckowski, Domeracki, Poczwardowski – Grube – Mielnik (żk, 72, Młodzieniak), Piskorski, Cięgotura (63, Marszałek), Matuszak (82, Nerć), Majchrzak (63, Maćkiewicz)

Promień: Bukowski – Kawula, Dreszler, Zarański, Kij (67, Marski), Spychalski (72, Olkowski), Waligóra, Chomicz (30, Lisiecki), Elsner, Tofil, Magdziński

Kibice:
Nas w młynie na inauguracji wiosny około 430 osób. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Śp. Słoma, Ultras Elana, Bydgoskie, Rolnicza, EZW, Kowalewo oraz Aleksandrów Kujawski (w barwach narodowych). Doping tego dnia na dobrym przyzwoitym poziomie.  Jeżeli chodzi o kibiców z Kowalewa to oczywiście zawitali oni do Torunia jednakże w zorganizowanej grupie byli to tylko kibice naszego fan clubu a nie kibice Promienia. Piłkarze wygrywają wysoko bo aż 5:0 i umacniają się na pozycji lidera. Kolejny mecz Elana znowu rozegra na własnym boisku bo mecz, który pierwotnie miał być rozegrany w Kruszwicy został przełożony z wiadomych przyczyn do Torunia... To tyle i do zobaczenia na następnym meczu!

Foto:
> 21.03.2015 Elana - Promień (foto)<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   W sobotę pierwszy ligowy mecz tej wiosny!
Dodano:18 Mar 2015 12:01
21 marca 2015


Elana Toruń - Promień Kowalewo

Godzina 14:00

Stadion Miejski przy Bema 23, Toruń

W najbliższą sobotę (21.03) rusza runda wiosenna 4 ligi kujawsko - pomorskiej a co za tym idzie Elana rozegra swój pierwszy mecz ligowy w tym roku! Rywalem torunian będzie ponownie Promień Kowalewo Pomorskie!

Tak się składa, że akurat z tą drużyną Elanowcy w poprzednią sobotę przegrali niespodziewanie 2:1 i odpadli z okręgowego Pucharu Polski. Ponadto w pierwszym meczu w Kowalewie "żółto-niebiescy" także nie potrafili pokonać drużyny Promienia remisując zaledwie 1:1 a więc najbliższy mecz będzie doskonałą okazją dla naszych piłkarzy do rewanżu. Jeżeli chodzi o rozgrywki ligowe Elana w pierwszej rundzie wypracowała sobie dość sporą bo aż ośmiopunktową przewagę nad drugą drużyną w tabeli Grom Osie i wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę jaki cel na ten sezon ma nasza drużyna... AWANS! Wprawdzie przed tą rundą z klubu odeszło kilku kluczowych zawodników jednak wierzymy iż nie wpłynie to znacząco na wyniki naszej drużyny. Elana w tym sezonie na własnym boisku rozegrała dziewięć spotkań i wszystkie dziewięć wygrała... Czy w najbliższą sobotę będzie podobnie? Przyjdź i się przekonaj!

Pod względem kibicowskim mecz ten zbytnio nie wyróżnia się od innych spotkań bo jak wiemy w Kowalewie istnieje tylko nasz fan club i na zorganizowaną grupkę fanów Promienia nie ma co liczyć... jednak sama przerwa w rozgrywkach ligowych powoduje iż z pewnością wielu z nas czeka na ten pierwszy mecz na Bema! Liczymy iż wszystkie osiedla, fan cluby licznie stawią się tego dnia na krytej i głośnym dopingiem poprowadzą naszych piłkarzy do zwycięstwa! Mobilizujemy się wzajemnie i widzimy się WSZYSCY w sobotę!

"Nadejdzie wiosna i lepsze czasy..."

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Elana odpada z okręgowego Pucharu!
Dodano:16 Mar 2015 20:31
1-2
Elana Toruń -Promien Kowalewo Pomorskie 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Ł. Waligóra (42), 0:2 M. Magdziński (83), 1:2 D. Matuszak (89)

Elana: Kryszak – Jarowij (73, Marszałek), Parzyszek, Więckowski, Czajkowski – Grube – Cięgotura (61, Piskorski), Majchrzak, Młodzieniak (73, Zamiatowski, Poczwardowski (żk), Maćkiewicz (61, Matuszak)

Kibice:

14.03.2015
Elana Toruń -Promien Kowalewo Pomorskie 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Ł. Waligóra (42), 0:2 M. Magdziński (83), 1:2 D. Matuszak (89)

Elana: Kryszak – Jarowij (73, Marszałek), Parzyszek, Więckowski, Czajkowski – Grube – Cięgotura (61, Piskorski), Majchrzak, Młodzieniak (73, Zamiatowski, Poczwardowski (żk), Maćkiewicz (61, Matuszak)

Kibice:
Nas tego dnia ok. 250-300 osób. Doping słaby bo prowadzony zaledwie przez przez pierwszą część pierwszej połowie. Na płocie wywieszamy transparent dla naszego kolegi po drugiej stronie muru "Karolek - Trzymaj się!". Nasi piłkarze niestety przegrywają spotkanie i odpadają z pucharu. Tak poza tym mecz bez większej historii.
Tego samego dnia delegacja chłopaków z UET obecna była na toruńskiej Barbarce na której odbywały się obchody poświęcone Żołnierzom Wyklętym. Zaprezentowali tam transparent w barwach narodowych o treści "Ojczyzna w sercu a las dookoła pamiętamy jak cieżka była Wasza dola" odpalając przy tym stroboskopy oraz świece dymne.  Cześć i chwała bohaterom!

Teraz w najbliższą sobotę pierwszy mecz ligowy... WSZYSCY WIDZIMY SIĘ NA BEMA innej opcji nie ma!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Sobota? Puchar z Kowalewem... WSZYSCY NA MECZ!
Dodano:10 Mar 2015 19:10
14 marzec 2015

Elana Toruń - Promień Kowalewo
Godzina 11:00
Amii Ludowej, Toruń
1/8 okreg. Pucharu Polski

Nadejdzie wiosna i lepsze czasy? Ta piłkarska wiosna właśnie zbliża się do nas wielkimi krokami!

Po czterech miesiącach przerwy od oficjalnych spotkań Elana w tą sobotę rozegra swój kolejny mecz na szczeblu okręgowego Pucharu Polski a ich przeciwnikiem będzie Promień Kowalewo Pomorskie ! Mecz początkowo miał być rozegrany na wyjeździe jednakże z powodu obaw wiadomych służb... został przełożony do Torunia!

W związku z powyższym ogłaszamy stan wyjątkowy... budzimy się budzimy... nie ma ziewania bo... w końcu rusza sezon! Ten mecz zostanie rozegrany na starym stadionie na podgórzu przy ul. Armii Ludowej o godzinie 11:00 i właśnie tam wszyscy najwierniejsi kibice Elany widzimy się w najbliższą sobotę!

Bez zbędnych wymówek, wszyscy jedziemy z głośnym dopingiem i zaczynamy walkę o tę lepsze czasy dla naszego klubu! Wstęp na mecz jest darmowy! Przekazujemy info dalej i do zobaczenia!
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Wszyscy na obchody Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych!!!
Dodano:28 Feb 2015 18:39
Pierwszy dzień marca jest dniem szczególnie symbolicznym dla żołnierzy antykomunistycznego podziemia, bowiem tego dnia w 1951 roku wykonany został wyrok śmierci na kierownictwie IV Komendy Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość".
Dla Nas , kibiców , jest to wyjątkowy dzień . Uczczenie pamięci bohaterów jest naszym obowiązkiem . Dlatego nie może zabraknąć tego dnia Elanowców .
Zbiórka Patriotycznej Elany niedziela ( 1 marca ) godzina 11 pod pomnikiem Kopernika na Starym Rynku.
!!!!! CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!!!
Program obchodów 1 marca 2015 r. w Toruniu:

godz. 11.45 - zaciągnięcie warty przy tablicy upamiętniającej sądzonych i skazanych w 1946 r. Żołnierzy AK (budynek sądu u zbiegu ul. Piekary i ul. Panny Marii)
godz. 11:50 - złożenie symbolicznej wiązanki pod tablicą
godz. 12.00 - patriotyczna msza św. w kościele NMP z udziałem strzelców z JS 4048 i pocztów sztandarowych
ok. 13.10 - sformowanie kolumny marszowej na ul. Panny Marii, na czele Orkiestra Wojskowa z Torunia, za nią poczty sztandarowe, Strzelcy z JS 4048 oraz mieszkańcy miasta - trasa przemarszu: ul. Panny Marii, Rynek Staromiejski, ul. Chełmińska, prosto do pomnika Żołnierzy Wyklętych

godz. 13.30 - uroczystości pod pomnikiem Żołnierzy Wyklętych w alei Solidarności
- warta honorowa
- hymn państwowy
- przemówienia okolicznościowe
- złożenie kwiatów
- koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Wojskowej z Torunia
dodał: Admin
komentarze (0)

                   22.02.2015 Lech Poznań - Ruch Chorzów! Jedziemy!
Dodano:15 Feb 2015 22:52

Już za tydzień w najbliższą niedzielę (22.02) w Poznaniu odbędzie się mecz ligowy naszej ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Ruchem Chorzów.  W pierwotnej wersji mecz ten miał się odbyć bez kibiców gości jednakże ostatecznie komisja ligi uchyliła ten zakaz i dlatego do Poznania wybiera się liczna grupa fanów Ruchu ! W związku z tym jako sposób na zabicie nudy związanej z przerwą w rozrywkach ligowych naszej drużyny proponujemy wyprawę turystyczną do Poznania!

Zbiórka 22.02.2015 (niedziela)
Godzina 11:00
Na parkingu przy hali widowiskowo - sportowej przy Bema.


Koszt wyjazdu to 70 zł (bilet na mecz + przejazd). Dodatkowo osoby, które nie posiadają jeszcze karty kibica Ruchu muszą ją obowiązkowo wyrobić (bez niej nie wejdzie się na stadion!) co związane jest z dodatkowym kosztem = 5zł.

Zapisy na wyjazdy tylko i wyłącznie do środy (18.02) do godziny 22 pod adresem www.elanowcy.pl/zapisy.php bądź na maila wyjazdy@elanowcy.pl! Osoby nie zapisane nie będą na liście wyjazdowej a co za tym idzie nie wejdą na stadion!

UWAGA!!! INFO ODNOŚNIE KARTY KIBICA!
Osoby, które nie posiadają karty kibica Ruchu proszeni są o wysłanie swoich danych wraz z dwustronnym skanem dowodu osobistego na maila wyjazdy@elanowcy.pl! Zapisy także i w tym przypadku tylko i wyłącznie do środy (18.02) godziny 11:00

Tyle w temacie... Przekazujemy info dalej, zapisujemy się i widzimy się na zbiórce... Elana & Ruch !

dodał: Admin
komentarze (0)

                   Młody Potar - Elana Matka (official video)
Dodano:09 Feb 2015 22:52

Młody Potar - "ELANA MATKA"!!!

Oficjalny teledysk kibiców Elany Toruń do utworu "ELANA MATKA"!

Całkowity zysk z wyświetleń tego klipu przeznaczony zostanie na fundację EFPP "Serce Dzieciom".
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Zdjęcia z koncertu "Elana Matka" !
Dodano:31 Jan 2015 15:20

Foto:
> 29.01.2015 zdjęcia z koncertu & premiery teledysku "Elana Matka"<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Premiera teledysku już w ten czwartek! Wszyscy na koncert!
Dodano:26 Jan 2015 13:52

START 18:00 - LIZARD KING (UL. KOPERNIKA 3 TORUŃ)

CAŁY ZYSK Z KONCERTU PRZEZNACZONY ZOSTANIE NA FUNDACJĘ EFPP "SERCE DZIECIOM"!!!

WSZYSCY NA KONCERT !
dodał: Admin
komentarze (0)

                   29.01.2015 KONCERT & PREMIERA KLIPU "ELANA MATKA" !
Dodano:12 Jan 2015 19:03

29 stycznia 2015r. w klubie LIZARD KING przy ulicy Kopernika 3 w Toruniu obędzie się kolejne ciekawe wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń "Elanowcy" a mianowicie charytatywny koncert hip hopowy.

Co ważne i istotne to na tym koncercie obędzie się długo oczekiwana premiera teledysku "Elana Matka" i sam ten fakt powinien spowodować iż każdy kto uważa się za prawdziwego kibica Elany Toruń powinien pojawić się na tym wydarzeniu! Co najważniejsze całkowity zysk z tej imprezy zostanie przekazany na fundację założoną przez Śp. Muszkę - Fundację EFPP "Serce Dzieciom" ! Jest to kolejny przykład kiedy to SKET "Elanowcy" potrafią połączyć zarówno dobrą zabawę z jednoczesną pomocą dla osób potrzebującym. Cena cegiełek na te wydarzenie to 15 zł w przedsprzedaży (do nabycia od ok. 20 stycznia w sklepie Football Fanatic, Wróbel Gol oraz u poszczególnych osób na każdej dzielnicy – więcej informacji później) oraz 20 zł w dniu koncertu.

Na tej imprezie wystąpią takie składy jak

DJ NEGRO

WZU
https://www.youtube.com/watch?v=ep15S8HxVfM

MUMIN
https://www.youtube.com/watch?v=EL2cZsR184E
https://www.youtube.com/watch?v=xD0gfKU4Ess

RIKU/ JKRS
https://www.youtube.com/watch?v=u6CpaRoP5bk
https://www.youtube.com/watch?v=OAqdu49UJoM

KRIS DNCHP / BTZ
https://www.youtube.com/watch?v=2jFAUQ1ptpw
https://www.youtube.com/watch?v=X1yeUH4knLk
https://www.youtube.com/watch?v=q1_9_MUgKpQ

TOLAS
https://www.youtube.com/watch?v=q-Chi6drDTw
https://www.youtube.com/watch?v=_3IZZXtdukc

oraz

MŁODY POTAR / AMANA!
https://www.youtube.com/watch?v=V0jyrIGhG6U
https://www.youtube.com/watch?v=cRt8QInhdH4
https://www.youtube.com/user/13nastkaTV
https://www.facebook.com/mlodypotar?fref=ts


Nic dodać nic ująć... potraktujcie te wydarzenie poważnie! Doceńmy starania Stowarzyszenia "Elanowcy" oraz naszego kolegi Młodego Potara, który ostro napracował się przy realizacji tego klipu. Powtarzamy to do znudzenia... Obecność na koncercie obowiązkowa!

Przekazujemy info dalej, nakręcamy innych i widzimy się 29 stycznia w Lizardzie! Do zobaczenia !

dodał: Admin
komentarze (0)

                   "ELANA MATKA" - Wszyscy (30 stycznia?) na koncert! Wszyscy!
Dodano:02 Jan 2015 20:57

W dniu dzisiejszym kilku przedstawicieli kibiców Elany Toruń (w tym także redakcja www.elanowcy.pl) miało zaszczyt obejrzeć gotowy już w 99% teledysk do klipu ELANA MATKA... powiemy krótko.. warto było tyle na to czekać!!! Teledysk mega konkretny!!!

Czekacie na ten teledysk? Jeszcze w styczniu premiera! Najprawdopodobniej 30 stycznia 2015 odbędzie się koncert na którym m.in. zaprezentowany będzie ten teledysk! Cały zysk z koncertu zostanie przeznaczony na fundację Śp. Muchy (EFPP "SERCE DZIECIOM"). Teledysk ten to znakomita prezentacja kibiców Elany Toruń i właśnie dla nas wszystkich został on zrobiony! Dlatego też nie wyobrażamy sobie aby jakakolwiek osoba która uważa się za Elanowca była nieobecna na tym koncercie!!! Musimy docenić wielkie zaangażowanie i prace, którą włożył w to wszystko nasz serdeczny kolega MŁODY POTAR! Do znudzenia będziemy to powtarzać ale WIELKIE WIELKIE DZIĘKI!!!

Na tą chwilę to tyle na ten temat... WSZYSCY WIDZIMY SIĘ NA KONCERCIE! Szczegóły wkrótce!

Trailer:

dodał: Admin
komentarze (0)

                    Paczki dla kombatantów... POMAGAMY !
Dodano:16 Dec 2014 19:43

Na tym plakacie ... wszystko w temacie !

Paczki zbieramy do 27 grudnia 2014 w sklepie Football Fanatic!

Elanowcy przekazujemy info dalej i pomagamy kombatantom!
dodał: Admin
komentarze (1)

                   Żółto - Niebieska Wigilia 2014
Dodano:15 Dec 2014 23:07

W ubiegły piątek (12.12.2014) podobnie jak w roku poprzednim odbyła się kolejna Żółto – Niebieska Wigilia zorganizowana przez Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń „Elanowcy”!

Na tejże wigilii obecni byli zarówno przedstawiciele z grona kibiców, obecnych piłkarzy jak i przede wszystkim zawodnicy Elany, którzy reprezentowali nasz klub w latach 70,80 czy 90. Kilku nieobecnych z poprzedniego roku zastąpiło kilka nowych twarzy. Rzecz jasna nie obyło się także bez minuty ciszy upamiętniającej wszystkich tych związanych z naszym klubem znajdujących się obecnie w sektorze Niebo.
Oczywiście samo spotkanie przebiegło pozytywnie nie zabrakło wspólnego posiłku, toastów, wspólnych rozmów a nawet i śpiewów. Cieszymy się iż po raz kolejny udało nam się doprowadzić do takiego spotkania i wierzymy iż to już będzie nasza stała tradycja.

"Nie Wisła, nie Legia ani nie Zagłębie... lecz tylko Elana mistrzem Polski będzie" :)

Pozdrawiamy wszystkich obecnych i do zobaczenia następnym razem... Wesołych Świąt !

Foto:
> 12.12.2014 Żółto - Niebieska Wigilia 2014<
dodał: Admin
komentarze (0)

                   Artur Elana Toruń Górka !
Dodano:10 Dec 2014 21:23

 Klikając na powyższy link możemy zobaczyć ostatnią walkę (oraz wywiady) Artura Górki na gali Queensbury Boxing League, która odbyła się 25.10.2014r! Walka ta wprawdzie według sędziów przegrana przez Artura jednakże dla nas dopóki Artur walczy na takich galach jest wielkim zwycięzcą!!!

Warto dodać iż gala ta jest zawsze retransmitowana na Eurosport British a Artur zawsze godnie reprezentuje nasz klub nie tylko wychodząc na ring przy utworze "Elana Matka", w klubowych żółto - niebieskich spodenkach ale także... podczas tej walki wyszedł w specjalnie przygotowanej koszulce poświęconej dla Śp.Muchy, Słomy i Pauliny !!!
Oczywiście w jego wywiadach nie brakuje także pozdrowień dla wszystkich fanów Elany Toruń oraz dla dobrych chłopaków tam po drugiej stronie muru (w tym wywiadzie akurat wycieli) !

Wielki szacunek Artur !!! Czekamy na rewanż ...

Foto:

> 25.10.2014 Walka Artura Górki w Londynie<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   6.12.2014 SKET CUP 2014
Dodano:10 Dec 2014 21:14

Na wczorajszym meczu finałowym pierwszego dnia turnieju SKET CUP 2014 obecna była skromna ale głośna grupka kibiców Elany Toruń z jedną flagą Śp. Mucha oraz dwoma flagami na kij ! Pozdrowienia dla wszystkich obecnych !

Dodajmy iż we wczorajszym finale spotkały się dwie powiązane z naszym klubem drużyny a mianowicie MAF Toruń z Elaną Toruń ! Spotkanie te wygrali Ci pierwsi 2:1 !

Wielkie gratulacje dla naszych małych piłkarzy oraz szacunek dla SKET-u za organizacje tej imprezy

Foto:
> 6.12.2014 SKET CUP 2014<

dodał: Admin
komentarze (0)

                   W najbliższy weekend (6-7 grudnia) turniej S.K.E.T CUP 2014!
Dodano:02 Dec 2014 21:35

Drodzy Elanowcy,

Już w najbliższy weekend a konkretnie w dniach 6-7 grudnia odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy - S.K.E.T. CUP 2014! Jak sama nazwa wskazuje impreza ta zorganizowana jest przez Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń "Elanowcy" a uczestniczyć w niej będą dzieci z roczników piłkarskich 2004 i 2005. W turnieju tym zagra aż szesnaście drużyn w tym m.in. takie marki jak Lechia Gdańsk, Widzew Łódź, Lech Poznań, Polonia Warszawa, Bałtyk Gdynia czy Olimpia Grudziądz! W związku z tym SKET CUP 2014 to nie tylko wspaniała okazja dla naszej młodzieży aby sprawdzić się na tle silnych ekip piłkarskich ale także dla nas kibiców ciekawa opcja na spędzenie tego weekendu!

Turniej odbędzie się w tzw. „spożywczaku” a więc na sali Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO przy ul. Grunwaldzkiej 33/35. Wstęp darmowy.

My jako kibice Elany wstępnie planujemy zorganizowany doping na tym turnieju. Oczywiście zależne jest to także od naszej frekwencji. Liczymy jednak iż wielu z Was znudzeni trwającym sezonem ogórkowym zjawi się tego dnia na spożywczaku po to aby po poprzez kulturalny doping zmobilizować naszą młodzież do walki w każdym meczu o trzy punkty! Więcej szczegółów podamy jeszcze krótko przed turniejem!

Walczyć trenować ELANA musi panować... WSZYSCY NA TURNIEJ !
dodał: Admin
komentarze (3)

                   Kolejny walkower...
Dodano:15 Nov 2014 14:59
3-0

Elana Toruń - RO.lko Konojady
dodał: Admin
komentarze (0)