Porażka po karnych!
Dodano:13 Jul 2021 10:07

26.06.2021 Wlocłavia Włocławek - ELANA TORUŃ 8:7k 1:1 (1:0)

Na finale okręgowego Pucharu Polski we Włocławku meldujemy się w 300 osób w tym 200 Elana + Ruch Chorzów, Widzew Łódź, KKS Kalisz, Wisła Kraków. Na płocie wywieszamy takie flagi jak ME, Ekipa Wyjazdowa, Władcy Torunia, DHW, Autonomia Kaliska oraz transparenty PDW Kuźma i do góry nogami zawinięty we Włocławku kilka miesięcy wcześniej ŁKSu Łódź (który w 2 połowie został spalony). Gospodarze ze wsparciem takich ekip jak Łks Łódź, Zawisza Bydgoszcz, Górnik Konin i delegacji Lecha Poznań. W drugiej połowie prezentują sektorówke z dodatkiem piro. Sporo bluz w repertuarze obu ekip.

Z kronikarskiego obowiązku dodamy iż nasi piłkarze przegrywają mecz po rzutach karnych 8:7 (w regularnym czasie gry i po dogrywce 1:1).

Pozdro dla wszystkich obecnych i do następnego!

dodał: Admin