Zaległe opisy...
Dodano:15 Nov 2018 11:59
24.10.2018 ELANA TORUŃ - RUCH CHORZÓW 0:0
Niestety na wniosek milicji wojewoda zamknął stadion na mecz przyjaźni. Rzekomy powód? Odpalenie rac na meczu z Widzewem Łódź. Odwołania na nic się zdały przec co mecz, który miał być wielkim świętem i na boisku i na trybunach został rozegrany bez publiczności. W związku z tym na meczu panuje atmosfera jak na sparingu na którą zresztą narzekali trenerzy i piłkarze obu drużyn. Piłkarsko? Też nudy bo bezbramkowy remis. Mecz bez większej historii. Cóż dodać? Oby nigdy więcej nie było takich spotkań. Powtórzymy raz jeszcze... PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

28.10.2018 ELANA TORUŃ - Olimpia Grudziądz 2:2

Kolejny mecz, który pierwotnie decyzją wojewody miał zostać rozegrany bez publiczności. Nieoczekiwanie dosłownie na niespełna dwa dni przed meczem wojewoda nagle zmienił zdanie i otworzył jedną trybunę na to spotkanie. Mimo ze nie mieliśmy czasu na jakiekolwiek moblizacje to w młynie tego dnia zebrało się ok. 150 Elanowców, którzy przez całe spotkanie dopinguje żółto - niebieskich. Gości oczywiście ze względu na powyższe brak.
Piłkarsko? Po pierwszej połowie Elana prowadziła 1:0, zupełnie kontrolując wynik spotkania (mogli prowadzić 2:0, 3:0). W drugiej cześci spotkania wygląda to nieco gorzej przez co w krótkim odstępie czasu tracą dwie bramki. W 97 minucie meczu (sędzia przedłużył tak dużo ponieważ wcześniej kilku graczy Olimpii celowo przedłużało grę) Elana w ostatniej akcji meczu wyrównuje na 2:2. Po tej bramce na trybunach panuje szał radości i cała trybuna głośno dziękuje piłkarzom za walkę do końca. Tyle w temacie.
dodał: Admin