Jesień 2007 - kibicowskie podsumowanie.
Dodano:11 Dec 2007 11:17
Nielba Wągrowiec - Elana Toruń (11.08.07)
Na pierwszy wyjazd w sezonie 2007/2008 wybrało się 160 fanatyków Elany Toruń w tym 2 kibiców Ruchu Chorzów (2 autokary plus kilkanaście fur). Podróż do Wągrowca przez całą drogę ze zbędnym balastem minęła spokojnie. Na miejscu po wejściu na stadion, przeganiamy ochronę, która coś tam się burzyła a ich miejsce zajmują psy. Pod koniec pierwszej połowy notujemy jeszcze małe stracie z policją, która użyła gazu. W przerwie także małe przepychanki (psy nie chciały puścić nas "na miasto"). Wracając do meczu to na płocie wywiesiliśmy dwie flagi ( Grubasy i 19(E)68 ) a nasz doping mimo przerw był dobry. Miejscowi kibice wystawili młynek, ale nie byli słyszani w naszym sektorze. Po zremisowanym spotkaniu piłkarze dziękują nam za wsparcie a my w dobrych humorach wracamy do Torunia. W drodze powrotnej awarie miał jeden z autokarów, ale jakoś udało się dojechać na miejsce.

Elana Toruń -Rodło Kwidzyn (15.08.07 - środa)
Na inauguracji sezonu w Toruniu nasz młyn liczył 350 - 400 osób. Bardzo dobrze wsparli nas tego dnia: Jeziorak Iława - 64, Stilon Gorzów - 38, WfcG- 20, Ruch Chorzów - 1. Na płocie powiesiliśmy osiem flag w tym po jednej Jezioraka, Myszkowa i Ruchu. Nasz doping w pierwszej połowie był dobry, w drugiej niestety słabszy. Z oprawy zaprezentowaliśmy saletrę ze stroboskopami. Kibiców gości nie stwierdzono. Na koniec wielkie podziękowania, dla Ziomali za wsparcie!

Flota Świnoujście - Elana Toruń (18.08.07)
Wyjazd odpuszczony więc 0 Elanowców na meczu w Świnoujściu.

Elana Toruń - Wierzyca Pelplin (25.08.07)
Na tym meczu nasz młyn liczył 250 - 300 osób. Na płocie powiesiliśmy pięć flag w tym po jednej, Myszkowa i Ruchu oprócz tego mieliśmy też flagi na kijach. Nasz doping był dobry i prowadzony przez całe spotkanie. Kibiców gości oczywiście nie było, my za to gościliśmy 4 fanów KS Myszków.

Victoria Koronowo - Elana Toruń (1.09.07)
Do Koronowa wybrało się 190 kibiców Elany. Na stadionie wywieszamy 6 flag w tym jedną barwach narodowych i jedną Kujawiaka Włocławek. Nasz doping był dobry praktycznie przez cały mecz. Miejscowi utworzyli skromny młyn bez żadnych flag. Ogólnie wyjazd udany.

Elana Toruń - Cartusia Kartuzy (5.09.07 - środa)
Nas w młynie 150-200. Na płocie wywiesiliśmy 3 flagi i prowadziliśmy dość dobry doping. Z oprawy zaprezentowaliśmy stroboskopy i ognie bengalskie. Kibiców gości 0.

Kujawiak Włocławek - Elana Toruń (8.09.07)
Na pierwszy ligowy mecz Elany przy jupiterach wybrało się pociągiem i autami ok 300 fanów Elany na miejscu dołączyło do nas ok 100 kibiców miejscowego Kujawiaka (nasz fc) i razem zasiedliśmy w dwóch sektorach. Na płocie wywiesiliśmy cztery flagi Elany i jedną Kujawiaka. Przygotowaliśmy też wspólną oprawę: w pierwszej połowie zaprezentowaliśmy flagi na kijach w asyście żółtych i niebieskich świec dymnych a później sektorówkę z balonami, w drugiej części meczu sreberka z racami, następnie flagowisko ze stroboskopami a na koniec ognie bengalskie. Doping dla obu żółto-niebieskich drużyn był głośny i prowadzony przez cały mecz. Do śpiewu momentami włączał się cały stadion. Ogólnie wyjazd bardzo udany. Mecz wygrała Elana 5:0 oraz kibice obu drużyn, którzy stworzyli wspaniałą atmosferę na trybunach. Na koniec pozdrowienia dla wszystkich, którzy byli tego dnia we Włocławku a w szczególności dla kibiców Kujawiaka, Jeziorka i WfcG.

Elana Toruń - Mieszko Gniezno (15.09.07)
Nas w młynie 100 - 150. Na płocie wywiesiliśmy 5 flag w tym jedną Ruchu Chorzów. Nasz doping był słaby. Kibiców z Gniezna przybyło 4.

Kaszubia Kościerzyna - Elana Toruń (22.09.07)
W Kościerzynie zameldowało się nas 80 w tym 22 WfcG oraz 6 Jeziorak Iława z flagą 19[E]68 (w tym samym czasie 40 kibiców Elany obecnych na meczu Lech Poznań - Ruch Chorzów). Na meczu trochę dopingujemy jednak to nie pomogło naszym grajkom odnieść zwycięstwa w tym meczu. O kibicach Kaszubi nie będziemy pisać, bo nie ma, o czym. Podziękowania dla chłopaków z Grudziądza i Iławy za wsparcie.

Elana Toruń - Jarota Jarocin (29.09.07)
Na meczu z Jarotą nasz młyn liczył 300 osób. Na płocie wywiesiliśmy 5 flag i prowadziliśmy dobry doping przez cały mecz. Tego dnia wsparło nas 4 chłopaków z Jezioraka Iława i 1 z Ruchu Chorzów. Kibiców gości nie stwierdzono.

Zdrój Ciechocinek - Elana Toruń (6.10.07)
W Ciechocinku mimo kłopotów z transportem (nie przyjechały dwa z trzech zamówionych autokarów) pojawiło się około 300 kibiców Elany (230-240 z Torunia plus fc). Na płocie wieszamy 7 flag w tym jedną Zdroju. Z oprawy zaprezentowaliśmy żółte i niebieskie świece dymne a później sektorówkę ze stroboskopami. Doping z przerwami tylko momentami był dobry. Ogólnie atmosfera piknikowo - pijacka.

Rega Merida Trzebiatów - Elana Toruń (13.10.07)
Mecz ten miał odbyć się w Toruniu ale został przeniesiony do Trzebiatowa gdzie wyjazd tak jak do Świnoujścia z góry był odpuszczony więc 0 kibiców Elany na tym spotkaniu.

KP Police - Elana Toruń (20.10.07)
Do Polic mieliśmy jechać ale wyjazd nie wypalił więc kolejne nasze 0.

Unia Janikowo - Elana Toruń (27.10.07)
W Janikowie zameldowało się 220 kibiców Elany Toruń. Na płocie wywiesiliśmy trzy flagi: Grubasy , 19(E)68 i Mokre (debiut w nowej wersji). Z oprawy zaprezentowaliśmy flagi na kijach, sektorówkę z pasami materiału po bokach a na koniec same pasy (poziomo). Nasz doping mimo przerw był dobry. Miejscowi wystawili ok 100 osobowy młyn bez flag i oprawy. Podróż z wahadłem bez przygód.

Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg (3.11.07)
Nas na meczu z Kotwicą ok 400 w tym 27 chłopaków ze Stilonu Gorzów i 2 z Jezioraka Iława. Na płocie wywiesiliśmy 5 flag w tym po jednej Ruchu Chorzów i KS Myszków. Z oprawy zaprezentowaliśmy stroboskopy + ognie bengalskie (w pierwszej połowie), w drugiej części meczu: sektorówkę a zaraz po jej opuszczeniu chaos z flag + transparenty na dwóch kijach wzdłuż sektora na dole + świece dymne a pod koniec meczu sreberka + transparent nad sektorem + race. Nasz doping tego dnia był dobry. Kibice gości pojawili się pod koniec pierwszej połowy w liczbie 74 młodzieżowego składu, na płocie powiesili 3 flagi i dość dobrze dopingowali. Z oprawy zaprezentowali race i ognie bengalskie. Ogólnie dobry mecz na boisku i trybunach z obu stron. Szkoda tylko, ze kibice z Kołobrzegu nie byli chętni na inne atrakcje i nie odbierali telefonów po meczu... Na koniec podziękowania dla chłopaków z Gorzowa i Iławy za wsparcie.

Elana Toruń - Nielba Wągrowiec (10.11.07)
Na koniec rundy nas w młynie 160 - 170 osób, z nami 5 chłopaków z Ruchu Chorzów z flagą Ruda śląska. Na dzisiejszym spotkaniu wywiesiliśmy 9 flag w tym oprócz wspomnianej R.Śl. dwie inne flagi naszych zgód (Forever Ruch i Blue Army - KS Myszków) oraz 6 fan Elany w tym debiutująca Ultras Elana. Nasz doping był średni i prowadzony z przerwami. Ogólnie mecz nudny. W sektorze gości kolejne 0.

Wielkie podziękowania dla kibiców Jezioraka Iława, KS Myszków, Ruchu Chorzów, Stilonu Gorzów i WfcG za wsparcie na meczach Elany. Do zobaczenia na wiosnę.

Inne mecze z udziałem kibiców Elany:
Jeziorak Iława - Zamek Kurzętnik (11.08.07)
5 Elanowców obecnych na meczu w Iławie.

Polonia Pasłęk - Jeziorak Iława (18.08.07)
4 kibiców Elany wraz z 44 kibicami z Iławy obecnych było na tym wyjeździe Jezioraka.

Jeziorak Iława - Mamry Giżycko (25.08.07)
Na meczu obecny 1 Fan Elany.

PP: Jeziorak Iława - ŁKS Łomża ( 29.08.07. - środa)
Na tym meczu obecnych było 38 kibiców Elany z flagą Mokre. Fani z Iławy zaprezentowali ładną oprawę. Kibiców gości nie stwierdzono.

Portugalia - Polska (8.09.07)
Na meczu w Portugalii obecnych 5 kibiców Elany z flagą Toruń Polska.

Lech Poznań - Ruch Chorzów (22.09.07)
40 fanów Elany z flagą Grupa Trzymająca Władzę wsparło 1200 fanów Ruchu na meczu w Poznaniu!

PP: Jeziorak Iława - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (26.09.07 - środa)
Na meczu obecnych 7 kibiców Elany Toruń. Młyn Jezioraka z konkretną oprawą (race, strobo, chorągiewki). Tego dnia miał miejsce dwukrotny wjazd na murawę przy okazji na obicie załapała się ochrona i drukujący sędzia. Kibiców z Grodziska brak.

Stilon Gorzów - Miedź Legnica (13.10.07)
4 kibiców Elany obecnych na tym meczu. Młyn Stilonu z ładną oprawą. Fanów z Legnicy przybyło 57.

Jeziorak Iława - Sokół Ostróda (13.10.07)
2 fanów Elany obecnych na tym meczu.

Ruch Chorzów - GKS Bełchatów (19.10.07 - piątek)
4 fanów Elany obecnych na meczu w Chorzowie. Młyn Ruchu zaprezentował flagi na kijach. Kibiców z Bełchatowa 75 z jedną flagą.

Motor Lubawa - Jeziorak Iława (20.10.07)
19 Elanowców wsparło 120 fanów Jezioraka na tym wyjeździe.

Legia Warszawa - Ruch Chorzów (3.11.07)
Kilku kibiców Elany wsparło ok. 800 Niebieskich na tym wyjeździe. Wśród 11 flag jakie wisiały na tym meczu w sektorze gości była także fana Władcy Torunia.

Polska - Belgia (17.11.07)
11 kibiców Elany obecnych było na meczu reprezentacji Polski w Chorzowie.

Hokej: TKH Toruń - Naprzód Janów (7.12.07 - piątek)
Około 100 kibiców Elany z flagą Mokre wspomagało obie drużyny na tym meczu. Z nami 1 chłopak z Ruchu Chorzów.

Ruch Chorzów - Cracovia Kraków (7.12.07 - piątek)
Na tym meczu obecnych było dwóch kibiców Elany.