Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    PO 16 LATACH OCZEKIWANIA... DERBY, DERBY, DERBY ;)
Dodano:09 Sep 2020 15:32

🔥🔥🔥 DERBY, DERBY, DERBY... 💣💣💣

Panie i Panowie,

Drodzy Kibice,

Szanowni Elanowcy...

Już w najbliższą sobotę tj. 12 wrzesień 2020r. o godzinie 13:00 odbędą się po raz pierwszy od ponad 16 lat ligowe DERBY pomiędzy Pomorzaninem Toruń a Elaną Toruń ! 😮

Cóż rzecz? Cóż dodać?

✅ "PRAWIE" NAJSTARSZE DERBY PIŁKARSKIE W NASZYM KRAJU 😉

✅ NAJDALSZY WYJAZD W SEZONIE ! Ze zbiórki spod Tor - Toru będzie jakieś 200 m 😉

✅ NASZ NAJWIĘKSZY LOKALNY WRÓG, DLATEGO WSZYSCY ZAJMUJEMY SEKTOR "GOSPODARZY" NA KRYTEJ 🙂

✅ MECZ PODWYŻSZONEGO RYZYKA 🙂

A tak całkiem serio. Wiadomo iż w Toruniu wiele jest drużyn sportowych, niejedna na wyższym szczeblu rozgrywkowym w danej dyscyplinie niż Elana, nie jedna z wyższą frekwencją kibiców na trybunach ale tylko tych kibiców "dobrych wyników sportowych" = "kibiców sukcesu" ale to ELANA MA NAJLICZNIEJSZĄ RZESZĘ FANATYKÓW, NAJWIERNIEJSZYCH KIBICÓW, KTÓRZY SĄ Z TYM KLUBEM NA DOBRE I NA ZŁE! TO ELANA MA NAJLEPSZY DOPING W TORUNIU!

Oczywiście jeżeli chodzi o Pomorek to na tej płaszczyźnie nie ma żadnej rywalizacji z Elaną. Pomorzanin skupia wokół siebie wąską grupe fanów piłki, działaczy klubu, rodzin obecnych czy byłych piłkarzy, którzy notabene często są też kibicami Elany. W samej kadrze Pomorka występują wychowankowie czy byli zawodnicy Elany tacy jak Rafał Więckowski, Mateusz Grudziński, Paweł Karbowiński, Kamil Woroniecki czy Adrian Wróblewski. Mecz bez żadnego ciśnienia.

Nie zmienia to faktu iż jest to mecz ligowy i Elana powalczy w tym meczu o kolejne trzy punkty! Tak jak wspomnieliśmy wyżej są to pierwsze takie derby od ponad 16 lat (ostatnie odbyły się w 4 lidze kuj-pom w sezonie 2003/2004, dokładnie 3.04.2004r., wtedy wygrała Elana 3:0!). Liczymy iż tego dnia nasz młyn będzie liczny i pokażemy poprzez głośny doping, dlaczego Elana jest klubem nr 1 w Toruniu jeżeli chodzi o piłkę nożną!

Do zobaczenia na trybunach !

dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews