Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    OVER THE TOP - WESPRZYJ ZBIÓRKĘ!
Dodano:09 Sep 2020 15:27

Szanowni Elanowcy,

Kim jest Krystian TYSON Kuźma to właściwie każdy fanatyk Elany Toruń wie. Jeśli mimo wszystko ktoś go nie znał to pewnie po ostatnich wyczynach na gali federacji Gromda już tą postać kojarzy 🙂

Nasz kolega z trybun chce wykorzystać swój sukces sportowy na wspomnianej wyżej gali i ma ambitny plan założyć w Toruniu profesjonalny klub sportów walki z prawdziwego zdarzenia o nazwie "OVER THE TOP"! 🥊 🥊 🥊 🔥 🔥 🔥

Powstanie takiego miejsca w Toruniu jest potrzebne, mogłoby się okazać strzałem w "10" i zapewne wielu kibiców Elany Toruń z tego by odpowiednio skorzystało. Jakie może to nieść za sobą wymierne korzyści to nawet chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Taki klub może być szansą dla wielu młodych ludzi, którzy będą mieli gdzie aktywnie na sportowo spędzić czas, wyładować nadmiar energii na salach treningowych i odpowiednio wykorzystać swój talent do boksu czy innych sportów walki! To kolejna alternatywa i wyciągnięcie ręki w stronę tej młodzieży aby niekoniecznie większość swojego czasu spędzała pod blokiem i szukała niedokońca przemyślanych rozrywek na mieście a spożytkowała ten czas właśnie na SPORT bo ten poza samymi atutami doskonalenia sprawności fizycznej uczy także pokory, systematyczności i przede wszystkim kształtuje charakter!

Wszystko ładnie pięknie ale żeby ten projekt wypalił, potrzeba nie małych pięniedzy. Skoro ma być to profesjonalne to potrzeba odpowiedniego miejsca, profesjonalnego sprzętu itd. itp. W związku z tym Krystian za pośrednictwem swojego fanpagu uruchomił zbiórkę na ten cel. Link do niej znajduje się poniżej:

➡️ https://zrzutka.pl/y5uz2d ⬅️

My ze swojej strony zachęcamy wszystkich kibiców Elany (i nie tylko!) do wsparcia tej inicjatywy! Dzisiaj dorzucicie parę "groszy", jutro możemy z tego "wyjąć" sporo i czerpać nie małe korzyści!

Panie i Panowie, apelujemy... DO DZIEŁA ! 🤝

dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews