Częstochowa zaliczona.
Dodano:17 Mar 2020 15:01

7.03.2020 Skra Częstochowa - ELANA TORUŃ 1:0 (1:0)

Pierwszy wyjazd rundy wypadł nam do Częstochowy na tamtejszą Skrę. Z Torunia około godziny 7 rano wyruszamy w sile autokaru, jednego busa plus dwa auta. Cała trasa z ogonem, oczywiście bez żadnych przygód. W między czasie dobija do nas auto Widzewa. Pod stadionem meldujemy się na około półgodziny przed meczem. Na miejscu dołączają do nas jeszcze Ruch & Myszków. Sprawne, bezproblemowe wejście powoduje iż wraz z początkiem meczu w klatce gości jesteśmy już w komplecie. Nasza liczba to nieco ponad 150 osób w tym +/- 60 (Ruch & Myszków) i 4 Widzew Łódź. Na płocie wieszamy takie flagi jak: Śp. Mucha, Elana, Grubasy (wyjazdówka), UET. Od początku spotkania jedziemy z dopingiem, który przez cały mecz stał na przyzwoitym poziomie. Nasi piłkarze mimo iż w pierwszej części spotkania byli wyraźnie lepsi to jednak tracą bramkę w kuriozalnej sytuacji (samobój) i do przerwy było 1:0 dla Skry! W drugiej połowie mecz się wyrównał ale bez większych okazji z obu stron i wynik ten nie uległ zmianie. Do Torunia wracamy więc bez punktów. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę ze stanowczym skierowanym apelem w ich stronę „głowa do góry!” i udajemy się w podróż powrotną. Ta również mija bez żadnych wartych odnotowania incydentów i tym samym pierwszy ligowy wyjazd tego roku przeszedł do historii. Dziękujemy naszym zgodom za wsparcie na tym meczu i pozdrowienia dla wszystkich obecnych tego dnia wyjazdowiczów! Teraz w sobotę gramy u siebie z naszym układowiczem Stalą Rzeszów! Mamy nadzieję, że korona wirus nie przeszkodzi naszym planom i mecz się odbędzie. Do zobaczenia więc w sobotę.