Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Podsumowanie "weekendu"
Dodano:31 Oct 2019 13:02
26.10.2019 Resovia Rzeszów - ELANA TORUŃ 2:1 (2:1)

Ze względu na zakaz wyjazdowy nałożony przez PZPN po meczu w Katowicach i wcześniejszym stanowisku tamtejszych działaczy Resovii (mówiący o tym, że nas nie wpuszczą a już na pewno nie z naszym układowiczem Stalą Rzeszów) rezygnujemy z organizacji wyjazdu i nie wybieramy się tego dnia do oddalonego od Torunia o blisko 500 km Rzeszowa. Brak więc kibiców Elany na tym meczu. Piłkarze przegrali na boisku lidera 2:1.

26.10.2019 Ruch Chorzów - Polonia Bytom 3:1 (3:0)

Skromna delegacja ET obecna na Najstarszych DeRbach Śląska. Wspaniała atmosfera na trybunach zakończona zwycięstwem Niebieskich. Oby tak dalej! RUCH CHORZÓW NIGDY NIE ZGINIE!

27.10.2019 Radunia Stężyca - KKS KALISZ 0:0 (0:0)

1 Fan Elany wspiera KKS na ich wyjeździe w Stężycy. Cebulorze na ten mecz wybrali się w 38 osób i oprócz wspomnianego wyżej fanatyka Elany obecny był także 1 kibic Łódzkiego Widzewa. Na powrocie podrzucamy KKSowi prowiant. Piłkarze z Kalisza w meczu na szczycie remisują 0:0, utrzymując przy tym lidera tabeli!

30.10.2019 WIDZEW ŁÓDŹ - Legia Warszawa 2:3 (2:3)
W kolejnej rundzie Pucharu Polski los sparował dwie ekipy, które jak tylko ze sobą grają to mowa o klasyku polskiej piłki. Do Łodzi tego dnia bowiem przyjechała ektraklasowa Legia Warszawa! Mecz wzbudzał oczywiście wielkie zainteresowanie nie tylko tychże ekip ale całej Polski kibicowskiej. Na tym meczu wspieramy RTS w 70 osób ! Klasyk nie zawiódł zarówno na trybunach (co było do przewidzenia) ale także na boisku, gdzie mimo różnicy dwóch klas rozgrywkowych, Widzew dzielnie walczył do samego końca. Ze stanu 0:2 wykręcili remis (2:2) ale niestety w końcówce stracił trzeciego gola i ostatecznie odpadł z rozgrywek ulegając 3:2.
Z kronikarskiego obowiązku dodamy iż obie ekipy tego dnia zaprezentowały oprawy z dodatkiem pirotechniki a tego dnia swój żywot skończyła flaga Legii "Skierniewice", skrojona wcześniej przez Widzewiaków.

Teraz w najbliższą sobotę 2 listopada kolejny mecz ligowy. Trochę nawiązując do piątkowego Święta Zmarłych w sobotę gramy z ... Zniczem Pruszków :) Wszyscy na mecz!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews