Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Lewy - Dziękujemy!
Dodano:30 Jul 2019 14:26

W dniu wczorajszym na fanpagu Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń pojawił się komunikat o rezygnacji dotychczasowego Prezesa Stowarzyszenia Marcina "Lewego" Lewandowskiego z pełnienia w/w funkcji.

Cóż rzec? Skwitować można to jednym słowem: DZIĘKUJEMY!

Jak sam wspomniał w komunikacie... prawie przez 6 lat... Marcin pełnił tą funkcję ! Wtedy gdy od dłuższego czasu mówiono o potrzebie założenia takowego Stowarzyszenia, nie było komu tego wszystkiego poskładać i dopiąć do końca! Wtedy to właśnie kilka osób z "Lewym" na czele, swoją upartością doprowadziło iż jednak te Stowarzyszenie powstało!

Ktoś może powiedzieć "ale po co nam te Stowarzyszenie?" "co ono takowego pozytywnego zrobiło?", krytykantów zawsze wiele a często ich liczba nie przekłada się na liczbę osób gotowych pomóc w jakieś akcji! Owszem nigdy nie jest tak dobrze aby nie mogło być lepiej - zgadza się ale SKET na swoim koncie z całą pewnością ma kilka ważnych, wartościowych akcji. To przede wszystkim oficjalny podmiot-organizacja wyrażające oficjalne stanowisko kibiców Elany Toruń gdy tylko zajdzie taka potrzeba!

Na koncie swoich zasług nie tylko mają mecz Elana - Ruch, który odbył się w 2014 roku ale także kilka/kilkanaście akcji charytatywnych, organizowanie turniejów Mucha Cup oraz wiele oficjalnych, urzędowych pism w imieniu kibiców Elany bowiem to właśnie SKET kilkukrotnie przydawał się w momentach gdy np. dostawaliśmy jakiś dziwny zakaz wyjazdowy i trzeba było oficjalnie zarejestrować "legalne zgromadzenie" pod danym stadionem!

Tym większy szacunek za powyższe działania bowiem tak naprawdę cały Sket opierał się zaledwie na zaangażowaniu dosłownie kilku osób!

Oczywiście Marcin nie rezygnuje z bycia kibicem Elany, której fanem jest od lat '90! Nie odmawia też dalszej pomocy. Rezygnuje "jedynie" z oficjalnej Funkcji Prezesa. Mamy nadzieję, że teraz znajdzie się chętny, godny następca, który weźmie tą odpowiedzialność na swoje "bary".

Marcin "LEWY" - SZACUN I DZIĘKUJEMY RAZ JESZCZE! Do zobaczenia na trybunach!

Całość komunikatu pod adresem:
https://www.facebook.com/sket2013/posts/1366643736826924?
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews