Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Masz karnet? To jedziesz na mecz z Widzewem!
Dodano:01 Mar 2019 12:37

#mamkarnET

Szanowni Kibice,
Już jutro startuje wiosna. Przed piłkarzami walka o 1 ligę, przed nami ciekawa pod względem kibicowskim runda. Wystarczy spojrzeć jak intensywny marzec na nas czeka. Zaczynam jutro w Rybniku, tydzień później do Torunia zawita Resovia, następnie jedziemy do Łęcznej i kolejny tydzień ... do Łodzi!

No właśnie... do Łodzi na Widzew. Wyjazd hucznie i chyba słusznie nazwany wyjazdem "50 lecia". Nigdy Elana nie grała przy 16 tysięcznej publice i to takiej publice, która "żyje" meczem. Do tego sama marka jaką bezwzględnie jest RTS Widzew Łódź. Na pewno ten mecz może pozostać w pamięci tych najwierniejszych fanów Elany na długo.
Pytanie tylko czy każdemu będzie dane oglądać ten mecz na żywo?

To, że ten mecz cieszy się szczególnym zainteresowaniem to wiadomo nie od dzisiaj. Pomijając już kwestie przyjaźni między kibicami w tym wszystkim jest także aspekt sportowy. Bowiem 23 marca w Łodzi na ul. Piłsudskiego 138 spotkają się dwie czołowe jedenastki ligi...

Już teraz docierają do nas informacje iż ilość biletów, które otrzymamy będzie mocno ograniczona. Przypominam więc Wam o dwóch kwestiach!
Każdy karnetowicz otrzyma:
➡️ zniżkę 20 zł na mecz Widzew - ELANA
➡️ I przede wszystkim pierwszeństwo zakupu na ten mecz!

Warto więc być posiadaczem karnetu na Elanę. Ja karnet mam a Ty? Klatka gości w Łodzi czeka na twoje przybycie... Nie przegap okazji!

Tym czasem jutro wszyscy do Rybnika❗️❗️❗️
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews