Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    JEDZIEMY DO KATOWIC A POTEM NA RUCH! (ZAPISY)
Dodano:07 Nov 2018 14:13
Już za chwilę uderzamy na dwa szpile! 💣

10.11.2018 Rozwój Katowice - ELANA TORUŃ,RUCH CHORZÓW - Siarka Tarnobrzeg! ZAPISY❗❗❗

Emocje po ciekawym wyjeździe do Elbląga już powoli opadają a tymczasem trzeba zacząć myśleć o kolejnej sobotniej wyprawie za naszym klubem.

Tym razem wybieramy się do Katowic! Rywal? Kibicowsko zdecydowanie mniej atrakcyjny niż Elbląska Olimpia lecz tamtejsze tereny śląskie całkiem kuszące! Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić daną wycieczkę organizatorzy wyjazdu postanowili dorzucić niemały bonus w postaci meczu Chorzowskiego Ruchu, który kilka godzin po meczu Elany gra na Cichej z Siarką Tarnobrzeg dzięki czemu będziemy mogli zaliczyć oba te spotkania!

Cóż dodać? Nic tylko się zapisywać i JEDZIEMY z tematem!

No ale w tym momencie jest jedno małe ALE...

Niestety w związku z notorycznym lekceważeniem i niepoważnym traktowaniem zapisów online, gdzie właściwie co wyjazd spora liczba osób zapisywała się a później nie pojawiała się na wyjeździe, jesteśmy zmuszeni do ZMIANY ZASAD ZAPISÓW NA WYJAZDY ❗❗❗

Tym samym od tego wyjazdu po przez stronę http://www.elanowcy.pl/zapisy.php mogą zapisywać się tylko i wyłącznie te osoby, które wybierają się na wyjazd własnym samochodem (bądź innym własnym transportem!

)Chcesz jechać autokarem bądź innym ORGANIZOWANYM transportem❓Możesz zapisać się stacjonarnie dokonując wcześniej odpowiedniej przedpłaty❗❗❗

Na tą chwilę takowych zapisów można dokonać:

➡️ W siedzibie klubu na ul. 63. Pułku Piechoty 11/13 (Okolice Polo Marketu/ Podgórz). W godzinach otwarcia klubu.

➡️ W sklepie Wróbel-gol przy ul. Kozackiej 11/5 w Toruniu. Godziny otwarcia sklepu 10-17:00

➡️U wyznaczonych osób na danym osiedlu/fc💲Przy zapisach oprócz imienia, nazwiska, peselu, wymagane jest dokonanie przedpłaty w wysokości min. 50zł ❗❗❗(a najlepiej całość tj. 85zł)Uwaga! kwota ta jest bezzwrotna w przypadku niestawiennictwa się na wyjeździe! Koszt całego wyjazdu autokarem na ten wyjazd to właśnie 85zł + bilet na mecz 10zł + bilet na Ruch (cenę podamy niebawem)!

Zdajemy sobie sprawę iż w/w forma zapisów jest pewnym utrudnieniem dla nas wszystkich (szczególnie dla tych, którzy tylko czekają na gotowe) lecz zmiana ta jest niestety niezbędna by uniknąć sytuacji z przeszłości, w których to wiele osób zapisywało się na zasadzie "a może pojadę ...no to się zapiszę na wszelki wypadek" po czym nie przychodzili a organizatorzy później martwili się jak zapełnić puste miejsca już w zamówionym transporcie.

Wiadomo po latach pewnej wygody gdzie idąc Wam na rękę nie musieliście nawet wychodzić z domu by się zapisać na wyjazd.... na początku będzie to dla niektórych problematyczne ale z czasem (uwierzcie nam 😁) przyzwyczaicie się do takowej formy zapisu, która właściwie już od dłuższego czasu praktykowana jest w większości ekip w naszym kraju.

Tyle w temacie...WSZYSCY DO KATOWIC a potem na RUCH!Przekazywać info dalej, udostępniać, zapisywać się i widzimy się w sobotę!

p.s. Szczegóły na temat miejsca i godziny zbiórki niebawem!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews