Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    W sobotę wszyscy do Elbląga!!!
Dodano:29 Oct 2018 14:40
Panie i Panowie, Drodzy Wyjazdowicze!

Jedziemy dalej z tematem. Najbliższa sobota i kolejny wyjazd do zaliczenia. Tym razem ruszamy w województwo warmińsko - mazurskie. Wprawdzie to nie są zapisy na jakiś klimatyczny wypad na mazurach na tamtejsze jeziora i piękne krajobrazy lecz na coś jeszcze lepszego bo na konkretny mecz piłkarski!

Tego dnia gramy z Elblągiem a więc z tamtejszą Olimpią. Ekipa kibicowska, którą w Toruniu całkiem dobrze znamy (chociażby z ich dobrych korelacji z Chelmżyńską Legią czy Spartą Brodnica). Ogólnie Olimpia Elbląg to także ziomy Legii ale tej Warszawskiej a więc mecz z całą pewnością godny do zaliczenia.

Fanatyków nie namawiamy bo Ci już pewnie dawno wiedzą, że jadą. Dla nich ten news jest tylko newsem informacyjnym skąd ruszamy itd itp ;)

Nieco bardziej zachęcamy tych jeszcze niezdecydowanych bowiem wiemy iż jak pojadą to na pewno nie będą tego żałować... No ale też nic na siłę ;)

Jeżeli chodzi o tych, którzy z góry wiedzą że nie jadą... no to cóż powiedzieć? Wasza strata. My Was możemy tylko pozdrowić prosto z kibicowskiego szlaku a Wy możecie jedynie żałować iż kolejny zajebisty wyjazd przeszedł Wam bokiem ;)

➡️Zbiórka na wyjazd - godzina 11:00 Stary Stadion Elany na Podgórzu.

➡️Koszt wyjazdu autokarem 50 zł + bilet na mecz.

➡️Zapisy jak zwykle pod adresem:
http://elanowcy.pl/zapisy.php

➡️Zapisy trwają tylko do czwartku (1.11) do godziny 16:00.

Wszystko na ten temat.

Do zobaczenia w sobotę! Jesteśmy zawsze tam...!!!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews