Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Elana - Stal Stalowa Wola (foto z trybun)
Dodano:06 Aug 2018 14:52


>>>http://www.elanowcy.pl/fotoelana/thumbnails.php?album=403<<<

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2:1
3 kolejka rozgrywek 2 ligi sezonu 2018/2019 przypadła nam na sobotę 4 sierpnia. Rywalem żółto niebieskich była niejaka Stal Stalowa Wola. Mogliśmy się więc spodziewać iż do Torunia tego dnia zawita większa grupa kibiców gości.
Nas w młynie ok. 300 osób. Na płocie wieszamy takie flagi jak Władcy Torunia, Elanowcy, Przedmieście Bydgoskie, Śp. Mucha oraz jedną fanę KKSu Kalisz i Widzewa fc Pabianice. Do tego wisi także transparent Młode Mokre. W tym momencie pozdrowienia dla delegacji z KKSu Kalisz i Widzewa za wsparcie na tym meczu! Po drugiej stronie na krytej siedzą Grubasy ze swoją flagą wraz z wieloma innymi osobami od nas (łącznie co najmniej ok. 100).
Doping tego dnia w młynie na dobrym poziomie. Od czasu do czasu spontanicznie dołącza do niego załoga z krytej ale też niejednokrotnie, niezależnie od sektora C…. sami coś zarzucają. Trzeba podkreślić iż o ile z obu stron śpiewane było to samo to wychodziło to dosyć konkretnie gdy śpiewał cały stadion, nieco gorzej jednak wyglądało to w przypadku gdy jechano na tzw. dwa głosy.
Trzeba przyznać jednak iż szczególnie ostatnie 5-10 minut dopingu (m.in. pod wpływem emocji serwowanych nam przez piłkarzy obu drużyn) w wykonaniu staruchów było naprawdę zacne.

Jeżeli chodzi o kibiców gości to w Grodzie Kopernika pojawiło się ich dokładnie 130 osób w tym 15 z Łady Biłgoraj i 4 kiboli Stali Rzeszów. Pod stadionem pojawiają się w trakcie trwania pierwszej połowy. Ostatecznie w komplecie meldują się krótko przed jej zakończeniem ze względu na dopisywanie się do listy. Na płocie wywieszają takie flagi jak STF, Love Stalówka…, Promilowcy oraz jedną Łady Biłgoraj. Dopingują od drugiej połowy na przyzwoitym poziomie. Mecz oczywiście bez bluzg a ze wspólnymi pozdrowieniami dla Rzeszowskiej Stali!

Piłkarsko? Za nami trzeci mecz i trzeci bardzo dobry w wykonaniu naszej drużyny. Już nie chodzi o samą zdobycz punktową lecz o bardzo dobry poziom meczu. Fajnie to się ogląda i oby tak dalej! W tym konkretnym spotkaniu Elana wygrała ze Stalówką 2:1 i nawet przez chwilę z 7 punktami na koncie liderowała w tabeli. Ostatecznie po zakończonym meczu Widzewa (1:1 z Pruszkowem) spadli na drugie miejsce.
Teraz w najbliższy piątek jedziemy do Wejherowa a potem w sobotę czeka nas pojedynek w Toruniu z …ROWem Rybnik! Pozdro dla obecnych i do następnego

dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews