Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    3.06.2018 JEDZIEMY DO TCZEWA PO AWANS!
Dodano:01 Jun 2018 13:04

3.06.2018 JEDZIEMY DO TCZEWA PO AWANS!
Wierzyca Pelplin - ELANA TORUŃ! Przeżyj to sam... ;)


Drodzy Wyjazdowicze,
Już zbliżamy się do finiszu tego sezonu. Elana po czwartkowej kolejce jeszcze bardziej przybliżyła się do awansu do 2 ligi! Zostały już tylko "trzy" przeszkody z których Elanowcy muszą wygrać "tylko" dwa i będziemy świętować awans do wyższej ligi!
UWAGA!!!
Na dobrą sprawę takowy awans już oficjalnie może być zaklepany w najbliższą niedziele, przy korzystnych wynikach innych drużyn! Dlatego tym bardziej warto wybrać się na ten najbliższy (niedzielny) mecz do Tczewa (bo tam swoje spotkania rozgrywa Wierzyca Pelplin). Może to być zarazem "ostatni" wyjazd w 3 lidze (bowiem nie wiadomo co będzie z meczem ostatniej kolejce na dziś zaplanowanym w Solcu Kujawskim!). Czyż nie warto mieć w swoim "CV WYJAZDOWYM" zapisanego tegoż wyjazdu, który może na lata być określony jako ten "ostatni w 3 lidze" a być może nawet jako ten "w którym świętowaliśmy awans?"

Odpowiadamy... WARTO! :)

Zapisy na autokar przedłużamy do dnia jutrzejszego do godziny 20:00 ---> www.elanowcy.pl/zapisy.php! Zostały ostatnie miejsca!

Zbiórka na wyjazd w niedzielę g. 13:30 na starym stadionie Elany na Podgórzu (ul. 63 Pułku Piechoty)! Koszt wyjazdu autokarem to 35 zł + bilet!

Ponadto przed wyjazdem zachęcamy wszystkich aby stawić się już o 10:00 na tym stadionie bowiem tego samego dnia nasi juniorzy starsi będą tam grać kolejny ligowy mecz, który może zagwarantować im awans do ligi centralnej. Z całą pewnością także i tu przyda się nasz doping...

Podsumowując...
3.06.2018 WSZYSCY DO TCZEWA NA MECZ Z WIERZYCĄ!
WIERZYCA PELPLIN - ELANA TORUŃ, G. 17:00! JEDZIEMY!!!

PRZEKAZYWAĆ INFO DALEJ, UDOSTĘPNIAMY!!!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews