Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    A.C.A.B.
Dodano:25 May 2018 15:18
Szanowni Elanowcy,
Jak dobrze wiecie, życie fanatyków nie zawsze bywa kolorowe. Ci najbardziej aktywni w świecie kibicowskim z pewnością wiedzą co w tej chwili mamy na myśli. Jeżdżąc po Polsce za swoim klubem naoglądaliśmy się różnych, przeróżnych absurdalnych sytuacji np. prowokacji ze strony służb wiadomo jakich, przez co nie raz pewne osoby zostały dotkliwie ukarane np. nie do końca zrozumiałymi mandatami czy innymi poważniejszymi sankcjami. Problem jest jeszcze większy gdy takowe kary dotykają osób zupełnie niewinnych bo i takie sytuacje bywają. Często w takich chwilach nasi bracia po szalu potrzebują pomocy prawnej. My w tej chwili ze swojej strony możemy polecić takowych mecenasów jak adw. Anna Burnecka, adw. Mateusz Kondracki, adw. Mariusz Lewandowski oraz adw. Michał Wiechecki!

Często bywa tak w świecie kibicowskim iż takowe sytuacje, które są ponad podziałami przynależności klubowej. Takowy przykład jedności iż gdy sytuacja tego wymaga to „KIBICE są ZAWSZE RAZEM” mieliśmy chociażby po tragicznym wypadku naszych kolegów wracających z Rzeszowa. Wtedy z całej Polski (nie tylko tej zaprzyjaźnionej nam) otrzymywaliśmy poparcie w postaci chociażby przeróżnych transparentów dla naszego kolegi z sektora niebo Śp. Kupca!

To, że nam nie po drodze z takimi ekipami jak Górnik Konin czy Włocłavia Włocławek wiadomo nie od dziś, zresztą można było chociażby usłyszeć na ostatnim niedzielnym meczu gdy z tymi to ekipami „wymienialiśmy się uprzejmościami” śpiewając pewne przyśpiewki w swoją stronę. To nie oznacza, że gdy trzeba to nie potrafimy sobie pomagać! Dlatego też gdy chłopacy z powyższych ekip potrzebowali pomocy prawnej to My im takową pomoc podsunęliśmy.

Korzystając z okazji chcielibyśmy za pośrednictwem tej strony raz jeszcze podziękować adwokatom Mateuszowi Kondrackiemu, Mariuszowi Lewandowskiemu, Annie Burneckiej i Michałowi Wiecheckiemu za reprezentację i obronę kibiców Górnika Konin w sprawie karnej w Toruniu. Mecenasi poświęcili dwa pełne dni pracy dla kibiców Górnika Konin z pełnym zaangażowaniem reprezentując ich przed organami ścigania i Sądem. Skutkowało to otrzymaniem przez kibiców Górnika Konin minimalnych wyroków oraz niezwłocznym zwolnieniem ich po rozprawie z zatrzymania. Wszyscy kibice po 48 h od zatrzymania wrócili do domów.

Tyle od nas… MY KIBICE, ZAWSZE RAZEM… A.C.A.B. !!!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews