Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    20.05.2018 ELANA TORUŃ - Górnik Konin! Mecz rundy w Toruniu!
Dodano:14 May 2018 9:21
20.05.2018 (NIEDZIELA)
ELANA TORUŃ - Górnik Konin, GODZINA 17:00, Toruń


‼️‼️‼️Achtung! Achtung! Szanowni kibole z Żółto - Niebieskiej rodziny! Czas ruszyć z mobilizacją!!! Przed nami "MECZ RUNDY WIOSENNEJ"‼️‼️‼️

Zostało zaledwie niespełna 6 dni do meczu, który bez zbędnej przesady przez obie ekipy został uznany jako kandydat do meczu tej rundy! Do Torunia zawitać ma bowiem ekipa Górnika Konin wraz ze swoimi ziomalami. Ostatnio w Grodzie Kopernika 17.09.2016 obecni byli w 185 osób w tym 22 Ostrovia i 2 Gwardia Koszalin.
Od tamtego czasu w ich szeregach zmieniło się tyle że od wspomnianego meczu łączy ich oficjalny układ z Ostrovią a zgody z Gwardią już nie mają! Mają za to układzik z niejaką Włocłavią Włocławek (fan club ŁKSu Łódź, ziomki Zawiszy) co jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę tego meczu! Zresztą ekipka ta już od ponad miesiąca ostro mobilizuje się na ten mecz a więc zapowiada się mega ciekawe spotkanie na trybunach... o ile oczywiście nie popsują tego meczu Ci co zawsze 🐕🐩 .

Niestety odnośnie powyższego dochodzą do nas niekorzystne informacje na temat bzdurnych decyzji, limitów ze strony działaczy naszego klubu o chęci wpuszczenia zaledwie 100-200 kibiców gości a tymczasem ich zapotrzebowanie na bilety jest co najmniej dwukrotnie większe...
Liczymy jednak, że ktoś tu pójdzie po rozum do głowy i hasło "Piłka Nożna dla Kibiców" tym razem zwycięży! W innym przypadku mecz najprawdopodobniej odbędzie się bez publiczności przynajmniej tej najwierniejszej, dopingującej!!! W tej kwestii będziemy jeszcze Was informować na temat naszej decyzji. Nie mniej jednak bez względu na to WSZYSCY mobilizujemy się na ten mecz!

Spotkania pomiędzy Elaną Toruń a Górnikiem Konin zawsze były ciekawe. Już przy okazji poprzednich pojedynków opisywaliśmy wcześniejsze spotkania z tą ekipą (jeszcze do nich powrócimy). Ciekawie było też w pierwszym meczu tego sezonu gdy byliśmy u nich w Koninie. Jak będzie tym razem ? Zobaczymy!

Rozpoczynamy odliczanie...9 dni!
Mobilizacja!!! UDOSTĘPNIAĆ‼️‼️‼️

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/events/435313690241145/

Zapraszajcie znajomych. Niech to się niesie...!

/foto: Around-the-Ground.com/
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews