5.05.2018 ELANA TORUŃ - Pogoń II Szczecin (zaległy opis)
Dodano:11 May 2018 13:40
W sobotę 5 maja w Toruniu Elana podejmowała rezerwy Szczecińskiej Pogoni. W czasie gdy inni zwykli wczasowicze podczas tzw. „długiego weekendu” szukali majówkowych wrażeń korzystając z tego typu atrakcji jak mazury, góry, jeziora, grille, zloty BMW i tym podobne formy wypoczynku to najwierniejsi fani Elany wybrali oczywiście opcję „mecz” i sektor C w młynie!
150 osób to liczba, która tego dnia zasiadła w powyższym sektorze. Na płocie wywieszamy dwie flagi (Elanowcy i Śp. Mucha) i od 15 minuty jedziemy z dopingiem. Doping prowadzony praktycznie przez większą cześć meczu, na stałym dobrym poziomie. Mimo wszystko musiał być on na tyle ciekawy gdyż dwóch tajniaków prowokacyjnie przez całe spotkanie z kamerą w ręku stało z boku sektora i nagrywali nasze poczynania a co za tym idzie albo tak byli podjarani naszym dopingiem albo zakupili nową kamerę i nie mieli jeszcze gdzie się nią pochwalić ;)
Co do wydarzeń boiskowych to żółto – niebiescy nieco męczą się przez pierwsze 30 minut do strzelenia pierwszej bramki na 1:0, którą zdobyli z rzutu karnego. Potem już klaruje się wyraźna przewaga naszych piłkarzy, którzy ostatecznie wygrali te spotkanie 4:1 (zarówno zdobywając ostatnią bramkę jak i tracąc jedyną w 90 minucie!) . Tak poza tym mecz bez większej historii.

W tym samym czasie 29 osób z Młodej Elany wspomaga STAL RZESZÓW na ich wyjeździe na JKS Jarosław. Zarówno o wydarzeniach pomeczowych jak i późniejszym tragicznym wypadku już sporo zostało napisane.

Teraz...
9.05.2018 Mustang Ostaszewo - ELANA TORUŃ (Ćwierćfinał, Puchar Polski KPZPN)

12.05.2018 Ceremonia pogrzebowa Śp. Pawła. Godzina 11:00 w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Toruniu

20.05.2018 ELANA TORUŃ - Górnik Konin, godzina 17:00
dodał: Admin