Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Jutro (SOBOTA - 10 MARCA) WSZYSCY DO KALISZA!!!
Dodano:09 Mar 2018 9:44


Drodzy Elanowcy... ruszamy!!!

Koniec, koniec, koniec!!! Koniec przerwy zimowej, budzimy się i wreszcie rozpoczynamy piłkarską wiosnę! Wiadomo (niestety) inauguracja wiosny dla naszej drużyny została przesunięta o co najmniej tydzień ale to nie oznacza iż My jej kibice nie ruszamy planowo wiosennie już od jutra 10 marca !

Nie ma meczu Elany? Trudno nie mamy na to wpływu ale już jutro WSZYSCY ŚMIGAMY DO KALISZA! Kakaesiacy to nasz układ, to nasi ziomale na których wsparcie zawsze możemy liczyć dlatego jutro ten wolny termin jest wspaniałą okazją aby ELANOWCY zawitali do Kalisza!

UWAGA!!! Specjalnie dla Was zorganizowaliśmy dodatkowy transport dlatego wciąż na jutrzejszy wyjazd są wolne miejsca w organizowanym transporcie! Dlatego nie zastanawiajcie się czy jechać czy nie jechać... tylko się zapisujcie!!!

Otwarcie stadionu w Kaliszu, mecz przy sztucznych światłach, zapewne dobra liczba miejscowych kiboli a także obecność kibiców gości... podsumowując szykuję się piłkarskie święto...cóż chcieć więcej? JEDZIEMY!!!

Zapisy pod linkiem --> www.elanowcy.pl/zapisynakalisz.php!

Koszt wyjazdu autokarem to 35zł. Na listę zapisują się zarówno Ci "autokarowi" jak i te osoby, które jadą własnym transportem! (Musimy wcześniej wiedzieć jakie jest zapotrzebowanie z naszej strony na bilety)

Zbiórka SOBOTA, Stary Stadion Elany na podgórzu... godzina 13:30!!!


UDOSTĘPNIAMY DALEJ I WIDZIMY SIĘ JUTRO!!!

ZKS ELANA TORUŃ & KKS KALISZ
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews