Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    10.03.2018r WSZYSCY NA KOTWICE!
Dodano:19 Feb 2018 10:26


Przerwa między rundami a szczególnie ta "zimowa" to najprawdopodobniej najgorszy okres roku w życiu fanatyka ;) 104 to liczba dni, która dzieli nasz ostatni mecz ligowy z Solcem Kujawskim a ten najbliższy z Kotwicą Kołobrzeg! Na szczęście zostało nam już "tylko" 25 dni do oczekiwanej daty!
Bowiem to właśnie 10 marca Elana rozegra swój pierwszy wiosenny mecz ligowy a jej rywalem będzie Kotwica Kołobrzeg! Ktoś może rzecz iż to jeszcze długo i to aż „25 dni”, My odpowiadamy... to odpowiedni czas do wybudzenia się z zimowego snu i ogłoszenia hasła „ELANA - MOBILIZACJA!!!”
Liczymy iż tego dnia frekwencja w młynie będzie zacna. Czynnikiem wpływającym na dobrą frekwencje powinna być nie tylko tęsknota za ligowymi rozgrywkami a także fakt iż tego dnia na w Toruniu pojawią się … kibice gości!

Z Kotwicą Kołobrzeg „spotykamy”  dosyć systematycznie od kiedy nasza drużyna rozgrywa mecze na Stadionie Miejskim przy Bema! Pierwszy taki pojedynek miał miejsce dokładnie 2 października 2004r. Tamtego dnia Elanę w młynie dopingowało ok. 200 osób, co na tamte czasy i nasze warunki było kozacką liczbą. Kibice gości dojechali wtedy pod koniec tamtejszego meczu w liczbie 18 głów z… dwoma flagami! Tamte spotkanie obfitowało także w sporą ilość odpalonej (jeszcze wtedy bezpiecznej i legalnej!) pirotechniki. Nie zabrakło także propozycji grilla z naszej strony na którego wtedy Kotwica nie przystała.  Ahh to były czasy!
Ogólnie rywalizacja między obiema ekipami na przestrzeni tych wszystkich lat, wbrew pozorom była barwna! Na niejednym meczu z Kotwicą obecne było piro (zarówno z jednej jak i drugiej strony) a i aspektów „sportowych (h)” nie zabrakło.  O tych najciekawszych pojedynkach będziemy jeszcze wspominać  w osobnych newsach na naszej stronie aby trochę ubarwić okres oczekiwania do pierwszego gwizdka….

Co ciekawe obecnie Kotwicę Kołobrzeg łączą dobre stosunki z naszym układowiczem … KKSem Kalisz! Ponadto łączy ich zgoda z… Pogonią Szczecin! Nie ma wątpliwości iż będzie to jeden z najciekawszych spotkań na naszym obiekcie a być może i całej nadchodzącej rundy! Jeżeli ktoś jednak ma takowe wątpliwości czy warto tego dnia przyjść na mecz, stanąć w młynie i wydzierać głośno gardło to niech chociażby spojrzy jaka atmosfera panowała na pierwszym meczu między tymi drużynami w tym sezonie w Kołobrzegu! Jesteśmy przekonani iż także 10 marca „będzie głośno i będzie zabawa”!

Panowie, 50 – lecie, sezon w którym MUSI być awans… nas tych „najwierniejszych” do czegoś zobowiązuje! Pokażmy się z konkretnej strony i z każdym meczem udowadniajmy iż zasługujemy na ten awans! Nie tylko piłkarsko ale przede wszystkim kibicowsko!

Wszystkie osiedla, fan cluby, starsi, młodsi … po prostu WSZYSCY DO MŁYNA!

ELANA – KOTWICA, 10 MARCA, GODZINA 13:00, TORUŃ!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews