Opis relacji ze Starogardu
Dodano:21 Nov 2017 8:38
KP Starogard - Elana Toruń 1:2
Ostatni wyjazd w tej rundzie przypadł nam do Starogardu Gdańskiego. Przed odjazdem ze zbiórki motywujemy okrzykami zmierzających do autokaru piłkarzy i okazujemy im wsparcie w walce o zwycięstwo. Sama podróż przebiega bardzo sprawnie i na sektorze gości meldujemy się tuż przed rozpoczęciem spotkania. Nas około 120 osób - nabity autokar, 12 aut oraz dwa busy. Na płocie wieszamy 4 flagi (Śp. Mucha, Ekipa Wyjazdowa, old schoolowa Żółto-Niebiescy oraz wyjazdówka Gniewkowa) a także transparent dla naszego kolegi. Doping przez większość spotkania taki sobie, spora część wycieczki niespecjalnie się w niego angażowała. Jednakże sytuacja boiskowa (kolejno wyrównanie na 1:1 w 68 minucie oraz zwycięska bramka w minucie 91) uskrzydliła nas na tyle, ze końcówka była w naszym wykonaniu bardzo głośna, podczas celebrowania bramek dwukrotnie dał za wygraną oddzielający nas od murawy płot, na sektorze trwała szampańska zabawa. Tubylców garstka, część z nich próbowała się do nas buńczucznie napinać, dostają zatem odpowiednią dawkę pozdrowień. Piłkarze wygrywają 7 spotkanie z rzędu, pozostają liderami tabeli i rozbudzają nasze apetyty - nie widzimy innej możliwości niż mistrz jesieni i awans na wiosnę!

Pozdrowienia dla wszystkich Fanatyków, którzy jeżdżą za swym klubem zawsze i wszędzie. Mamy nadzieję, że wiosną nasze grono będzie się stale powiększać, zaś ukoronowaniem naszych eskapad będzie świętowanie awansu do 2 ligi.

W NIEDZIELĘ WSZYSCY DO MŁYNA NA OSTATNI MECZ RUNDY Z UNIĄ SOLEC KUJAWSKI!
dodał: Admin