Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    12.08.2017 WYJAZD DO KOŁOBRZEGU!
Dodano:05 Aug 2017 9:40

Można powiedzieć... Wreszcie! Już w najbliższą sobotę (12.08) Elana rozegra swój pierwszy mecz ligowy otwierając tym samym sezon 2017/2018! Pierwszym rywalem będzie Kotwica Kołobrzeg!
Zapowiada się więc fajny klimatyczny wyjazd. Powód atrakcyjności tej podróży można wymienić przynajmniej kilka.
1) Daleka podróż 2) pierwszy mecz co zawsze powoduje podwójną ekscytacje i frekwencje ;) 3) Drużyna gospodarzy ma kiboli 4) Mecz o 20 a więc przy sztucznych światłach 4) Lato w Kołobrzegu ;)

W Kołobrzegu oczywiście kibice Elany już bywali nie raz. Ostatnio w sezonie 2008/09. Niektóre mecze z Kotwą zaowocowały dodatkowymi emocjami "sportowymi". O tym jednak napiszemy w kolejnych newsach. Od maja tego roku kiboli Kotwicy ponowie łączy oficjalny układ z ... Pogonią Szczecin! Jedno jest pewne... będzie ciekawie!

Nie wiem jak Wy ale My już mamy ciary na samą myśl o tym meczu. Jesteśmy pewni, że frekwencja tego dnia dopiszę a z klatki gości poleci głośne "JESTEŚMY ZAWSZE TAM!"

Już teraz uruchamiamy zapisy na ten wyjazd! Zapisy obowiązują wszystkich zarówno tych samochodowych jak i autokarowych. Prosimy nie zostawiać tego na ostatnią chwilę! Kto wie, że jedzie ten niech się zapisuję. To nam ułatwi "współpracę" z klubem z Kołobrzegu, który będzie otrzymywał od nas na bieżąco listę aby uniknąć niepotrzebnych spin pod bramami na miejscu. Zapisy tylko i wyłącznie do środy do godziny 20:00 !

Koszt wyjazdu autokarem to około 70 zł (dokładną cenę podamy wkrótce). Oczywiście ekipa samochodowa pokrywa koszty transportu we własnym zakresie lecz już teraz musimy uprzedzić iż każdy wyjazdowicz podróżujący własnym transportem musi doliczyć ok 20-25zł do kosztów wyjazdu! (nie dotyczy to autokarów!). Szczegóły dotyczące miejsca i godziny zbiórki również później!

Na tą chwilę mobilizować się, podkręcać,, zapisywać!

ZAPISY ONLINE - WSZYSCY!!!

JESTEŚMY ZAWSZE TAM!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews