Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Brawo Elana!
Dodano:20 Sep 2016 23:31
ELANA TORUŃ - GÓRNIK KONIN 3:0 (1:0)
Bramki: Zagdański, Bzdęga, Stefanowicz

Kibice:
17 września nasza drużyna podejmowała na własnym stadionie Górnik Konin. Był to jeden z dwóch meczy, który już przed startem rozgrywek można śmiało określić mianem hitu rundy jeżeli chodzi o mecze u siebie. Bowiem było wiadomo iż do Torunia w tej rundzie jedynie dwukrotnie zawitają kibice gości… najpierw na inauguracje Gwardia Koszalin i właśnie we wrześniu kibice Górnika.

Mecz początkowo zaczął się podobnie jak te spotkanie z Gwardią a więc od problemów z flagami, których na siłę szukają miejscowe służby porządkowe! Ostatecznie na płocie zawisły wszystkie flagi, które na ten dzień zaplanowaliśmy (Śp. Mucha, Śp. Słoma, Śp. Herman (Ruch), Elana Toruń, Władcy Torunia, Młoda Elana, Ultras Elana, EZW oraz jedna fana KKSu Kalisz).

Tego dnia nas w młynie ok. 500 (w drugiej połowie nieznacznie mniejszy) plus sporo wiary od nas na całym stadionie. Doping z naszej strony na przyzwoitym poziomie do którego momentami przyłącza się także trybuna kryta.

Jeżeli chodzi o kibiców gości to w klatce w komplecie zameldowali się w 30 minucie w liczbie ok. 150 głów (sami określają się na dokładnie 185 osób) w tym 22 Ostrovia i 2 Gwardia Koszalin. Na tym meczu oficjalnie przybijają układ z tymi pierwszymi. Na płocie wywieszają 5 flag (w tym 2 Ostrovia) plus trans dla chłopaków zza krat. Wszyscy mają jednakowe białe koszulki z pozdrowieniami do więzienia co daje dobry wizualny efekt. Ich doping także na dobrym wyjazdowym poziomie choć tak naprawdę z perspektywy naszego sektora słabo słyszalni. Kilkukrotnie coś tam się do nas spinają lecz w większości przypadków pozostawiamy to bez odpowiedzi. Wspólnie odśpiewujemy także antypolicyjne przyśpiewki.

Jeżeli chodzi o aspekt piłkarski to nasi piłkarze pewnie wygrywają kolejny mecz z rzędu tym razem 3:0 i nadal są liderem tabeli. Co cieszy nie są to zwycięstwa przypadkowe a ich gra naprawdę cieszy oko. Oby tak dalej!

Na koniec pozdrowienia dla wszystkich naszych ziomkow obecnych na tym meczu. Ruch, Widzew, KKS Kalisz – dzięki za wsparcie!

Teraz w najbliższą NIEDZIELĘ Elana zagra kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem WSZYSCY ruszamy do Lęborka!!! Jest to zdecydowanie najbardziej prestiżowy wyjazd tej rundy a więc nikogo z brygady wyjazdowej tego dnia nie powinno zabraknąć. Lębork to nie tylko miejscowość gdzie są zorganizowani kibole ale przede wszystkim Pogoń to obecnie przyjaciółki bydgoskiego Zawiszy!!!
Także WSZYSCY NA WYJAZD! Więcej info wkrótce…

Foto:
>25.09.2016 Pogoń Lębork - ELANA<

dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews