Dodano:22 Aug 2016 14:25
Elana Toruń - GKS Przodkowo 2:2 (2:0)
Bramki dla Elany: Zagdański, Aleksandrowicz

Kibice:
W niedzielę na meczu z niejakim Przodkowem wystawiamy ok.250 osobowy młyn. Na płocie wieszamy trzy flagi Śp. Mucha, Władcy Torunia, Młoda Elana. Przez całe spotkanie pomimo padającego deszczu prowadzimy dobry doping z kilkoma naprawdę konkretnymi momentami (w szczególności pod koniec meczu!). W przerwie spotkania na murawie prezentuje się ok. 300 młodych piłkarzy Elany, którzy to grają w różnych kategoriach wiekowych w naszym klubie. Trzeba przyznać iż ten widok tylu młodych chłopaków trenujących w Elanie robiło wrażenie. Razem z nimi tego dnia trochę śpiewamy i wierzymy iż to oni w przyszłości będą stanowić siłę naszej pierwszej drużyny!

Tymczasem nasi obecni seniorzy pomimo iż z Przodkowem zagrali bardzo dobre spotkanie i prowadzili do przerwy 2:0 to ostatecznie jedynie remisują 2:2 tracąc drugą bramkę w ostatniej minucie spotkania. Trudno niestety czasami tak bywa. Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Mamy nadzieję, że nasi piłkarze wyciągną wnioski z tego meczu i w przyszłości takie wpadki nie będą się im zdarzać bo co jak co ale u siebie trzeba punktować by potem tych punktów nam nie brakowało.
Po meczu doszło do małego incydentu z powodu zachowania pewnego „pana piłkarza” dla którego wielkim problemem jest podejście po meczu do kibiców i przybicie przysłowiowej "piątki"… Oczywiście w momencie kiedy owa "gwiazda" zorientowała się iż jego burzliwe słowa dotarły także do kibiców próbowała się wykręcić iż on nic takiego nie powiedział… Panie piłkarzyku jak się powiedziało „a” to z naszej strony będzie „b” ;) Do tego tematu jednak wrócimy w osobnym poście. To tyle odnośnie tego dnia. Pozdro dla obecnych i do następnego…

… a następny już w najbliższą sobotę w Kaliszu! A więc zgodnie z zasadą WYJAZD RZECZ ŚWIĘTA… WSZYSCY NA WYJAZD DO KALISZA!!!

dodał: Admin