Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    W niedzielę wszyscy na mecz!
Dodano:19 Aug 2016 14:01


Drodzy Elanowcy,
W najbliższą niedziele kolejny mecz ligowy naszej ukochanej drużyny. Rywal? GKS Przodkowo! Tak wiemy większość z Was zapyta coś w stylu „ale że co? ale że z kim?”. Przodkowo to gmina wiejska położona w województwie pomorskim. Miejscowość tą zamieszkuje niecałe siedem tysięcy ludzi. Wbrew pozorom jest to mocna drużyna. W poprzednim sezonie zajęli drugie miejsce w pomorskiej trzeciej lidze! W tym sezonie do tej pory ma na koncie jedno zwycięstwo w pierwszej kolejce z Chemikiem na wyjeździe 2:0 i jedną porażkę u siebie z Bałtykiem Gdynia 1:2 pomimo tego iż prowadzili...Przed tym spotkaniem mają tyle samo punktów co Elana... wierzymy iż po spotkaniu to nasza drużyna będzie cieszyć się dodatkowymi trzema punktami!

Kibicowsko? Ktoś powie nuda.. Owszem nie ukrywamy iż w tym sezonie pod tym względem czeka nas wiele ciekawszych spotkań (szczególnie tych wyjazdowych!) ale powtarzaliśmy to nie jednokrotnie to i powtórzymy jeszcze raz... nieważne z kim... ważne że gra ELANA!!! Im więcej osób wbije to sobie do głowy tym lepiej! Nie ma nic lepszego, nie ma lepszej okazji dla fanatyka aby udowodnić swoje przywiązanie do klubu! Ci najwierniejsi są zawsze bez względu na wyniki, bez względu na klasę rywala!! Także jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto tego dnia zjawić się na Bema to odpowiadamy bez większych namysłów... zdecydowanie warto!!!

Dodatkowym smaczkiem tego spotkania będzie jeszcze jedno wydarzenie, które będzie mu towarzyszyło. Jak wszyscy doskonale wiemy ELANA to nie tylko pierwsza drużyna, to nie tylko seniorzy! To setki dzieci w akademii, w grupach młodzieżowych! W Elanie trenuje ok. 400 dzieciaków! To jest nasza przyszłość! Wiele osób narzeka iż Elana nie gra wychowankami bo faktycznie w tej chwili w pierwszej drużynie nie jest ich za dużo. Wierzymy jednak ze z roku na rok tych żółto – niebieskich talencików gotowych do gry w pierwszym drużynie będzie coraz więcej! Czemu o tym piszemy akurat teraz? Bo na meczu z Przodkowem zaproszone są wszystkie grupy dziecięce, młodzieżowe naszego klubu! Poprzez nasz doping pokażmy im iż oni też są częścią naszej żółto – niebieskiej rodziny! Pokażmy im, że na nich liczymy i że jak będą rozwijać się w dobrym kierunku to w przyszłości będą mieli dla kogo grać! Podsumowując udowodnimy im iż wybierając nasz klub dokonali słusznego wyboru! Wszyscy ciągniemy ten wózek w jednym kierunku (kibice, piłkarze, działacze) a nasz cel jest jeden... budowa wielkiej ELANY!

Także mobilizujemy, nakręcamy wszystkich dookoła i w komplecie meldujemy się w sektorze C na młynie! To tyle.. Udostępniamy i widzimy się w niedziele!!!

21.08.2016 NIEDZIELA
ELANA TORUŃ - GKS PRZODKOWO
GODZINA 17:00
STADION MIEJSKI PRZY BEMA 23 - TORUŃ
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews