Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Z kart historii: Wygrany mecz Rugby! (GTW)
Dodano:04 Aug 2016 11:01
Do meczu z Gwardią zostały zaledwie dwa dni. My w tym poście po raz ostatni w nawiązaniu do najbliższego meczu wracamy trochę do historii…

Jak można było przeczytać w poniższym opisie meczu z Gwardią sprzed trzynastu lat w tamtym dniu do niczego nie doszło.  Jednak obie ekipy pozostawały ze sobą w stałym kontakcie i w konsekwencji tego… rok później (2004r) spotkały się ze sobą.  W meczu rugby bez piłki lepsza okazała się ekipa GTW! Obie reprezentacje wystawiły wtedy po 27 osób i dokładnie po tylu sekundach sportowcy z Koszalina stwierdzili iż mają dość ;)

Warto podkreślić iż to właśnie wtedy w tamtym okresie (2004/05) zbieżność równych wydarzeń m.in.  harce na tartanie z Zawiszą w Bydgoszczy, dwukrotne widowiska z Lechią Gdańsk czy chociażby wspomniany wygrany mecz w rugby z Gwardią a na końcu z Petrą…  rozsławił ekipę GTWu na całą Polskę! Elana z małej ekipki urosła do solidnej, szanowanej ekipy z którą każdy w naszym kraju musiał zacząć się liczyć…

Minęły lata, czasy się zmieniły…Obecnie u nas główne karty rozdaje brygada „Młodej Elany” , która już kilkukrotnie udowodniła swoją siłę co niektórym.
Teraz w sobotę zaczynamy kolejny ciekawy sezon z pewnością pełen atrakcji. Nie zwalniamy tempa, konsekwentnie cały czas do przodu! Dlatego już w tą sobotę wszyscy widzimy się na meczu z Gwardią!!!

GTW, MŁODA ELANA, GRUBASY, UET, SKET, WYJAZDOWICZE, OSIEDLA, FAN CLUBY, FANATYCY… PO PROSTU…WSZYSCY! W JEDNOŚCI SIŁA… RAZEM MOŻEMY WIELE! A WIĘC MOBILIZACJA!!!

NASZE POKOLENIE WAS PRZERASTA…;)

06.08.2016
ELANA TORUŃ – GWARDIA KOSZALIN
GODZINA 17:00
STADION MIEJSKI, PRZY BEMA 23, TORUŃ


Do zobaczenia na sektorze C!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews