Porażka w wygranym meczu...
Dodano:10 Apr 2016 21:42

Elana Toruń - Centra Ostrów Wielkopolski 2:3 (2:0)

Kibice:
Kolejny mecz ligowy przypadł nam w Toruniu z Centr± Ostrów. Młyn tego dnia oscylował szacunkowo w granicach ok.250-350 osób. Na płocie wywieszamy takie flagi jak ¦p. Mucha, ¦p. Słoma, Ultras Elana, Młoda Elana oraz Bydgoskie Przedmie¶cie. Doping z naszej strony chociaż prowadzony przez całe 90 minut stoi raczej na mizernym poziomie z kilkoma lepszymi momentami. W pierwszej połowie prezentujemy mał± prezentacje w postaci starej mini sektorówki, odpalaj±c przy tym dodatkowo ognie wrocławskie.
Tego samego dnia wieczorem w Gdańsku odbywał się mecz Lechii z chorzowskim Ruchem z tego względu na naszym meczu przejazdem pojawiło się ok 200 fanów Ruchu z flag± Special Guest. Obecna także delegacja łódzkiego Widzewa.
Piłkarze mimo prowadzenia do przerwy 2:0 ostatecznie przegrywaj± 2:3... trac±c trzeci± bramkę w ostatniej minucie z rzutu karnego. Szkoda bo w ostatecznym rozrachunku naszej drużynie może brakować tych punktów w walce o utrzymanie w 3 lidze!
Po meczu ponad 100 osobowa załoga ruszyła do Gdańska wspierać naszych braci z Chorzowa. To tyle w temacie.

>09.04.2016 Elana Toruń - Centra Ostrów Wielkopolski 2:3 (2:0)<
dodał: Admin