Dodano:26 Mar 2016 23:40

Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 4:0 (1:0)
Bramki dla Elany: Michalak x2, Żurek, Aleksandrowicz

Kibice:
Trzeci mecz rundy przypadł nam w Toruniu a rywalem naszej drużyny była Nielba Wągrowiec. Z dopingiem ruszamy od samego początku. Na płocie wieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Ultras Elana, Młoda Elana, Rolnicza, Grubasy oraz transparent dla naszego kolegi obecnie przebywającego po drugiej stronie muru Ryży – trzymaj się!
W pierwszej połowie po raz drugi w ten rundzie, drugi mecz z rzędu w Toruniu magicy od opraw postanawiają zrobić po raz kolejny psikusa stróżom prawa i odpalają pirotechnikę! Przy okazji na płot wędruje także transparent o treści Hokus pokus, czary mary, zgadnij kto odpalił flary. Za nim jednak to nastąpił na trybunach ponownie zawitały flagi na kijach oraz sektorówka w postaci herbu klubu! Trzeba zaznaczyć iż ten mecz po ostatnich wydarzeniach po meczu ze Spartą został zgłoszony jako impreza masowa. Mimo to pod stadionem widoczne były śladowe ilości policji... jednak można?
Doping tego dnia na dobrym stałym poziomie. W młynie zameldowało się około 300 osób! W drugiej połowie momentami do dopingu dołącza się cała publika! Nasi piłkarze wygrywają ten mecz dosyć wysoko bo 4:0 i póki co konsekwentnie realizują nasz wspólny plan jakim jest utrzymanie w lidze. Oby tak dalej!

dodał: Admin