Dodano:24 Mar 2016 10:16

Jarota Jarocin - Elana Toruń 1:2 (0:1)
Bramki dla Elany: Żurek, Tomaszewski

Kibice:
Tego dnia do miasta położonego w Wielkopolsce za swą drużyną w trasę wybrało się ponad 200 kiboli Elany Toruń (30 aut, 2 busy, autokar)! Praktycznie od samej zbiórki jedziemy wszyscy w jednej kolumnie raz z większą raz z mniejszą eskortą. Trasa do samego Jarocina mija bez większych przygód. Pod stadionem jesteśmy wraz z rozpoczęciem meczu a na sam obiekt wchodzimy w około dziesiątej minuty. Na płocie wywieszamy swoje standardowe flagi wyjazdowe - WET, Śp. Mucha, Ekipa wyjazdowa i Ultras Elana. Doping tego dnia na przyzwoitym poziomie. W pierwszej połowie machamy dodatkową flagami na kijach. Miejscowi wystawiają tego dnia skromny młyn i od czasu do czasu są słyszalni na naszym sektorze. Nasi piłkarze dopisują bo wygrywają na boisku lidera 2:1! Warto zaznaczyć iż pierwszą bramka dla Elany padła bezpośrednio z rzutu rożnego! Po meczu dziękujemy piłkarzom za zwycięstwo i w dobrych humorach ruszamy w podróż powrotną. Podróż ta jest nieco bardziej atrakcyjna niż w tamtą stronę ponieważ tego samego dnia wieczorem odbywał się w Poznaniu mecz na szczycie naszej ekstraklasy Lech - Legia a co za tym idzie na naszej trasie mijamy się co chwilę z różnymi fan clubami Lecha przez co w nasze ręce trafiają różne gadżety tego klubu. Tak poza tym nic szczególnego się nie dzieje.